Verslag

Met 11 deelnemers trokken we naar Lokeren, waarvan 4 die meegingen met Oswald met de trein. De treinreis verliep vlotjes. 

Stap 1

Na de voorronden kwamen Hasuha en Jamuha uit in de A-finale. Zij legden in de A-finale beslag op de eerste twee plaatsen. Dat maakt dat zij de besten waren van de Stap 1, Hannah Hemelsoet zorgde wel voor de verrassing door zich te plaatsen voor de B-finale, waar zij de tweede plaats behaalde. Alle anderen hebben dat ook goed gedaan. De finaleronden voor César waren blijkbaar wat te hoog gegrepen, maar dat neemt niet weg dat César het heel goed deed in de voorronden. Mits wat meer ervaring zat er wellicht wat meer in, in de finaleronde. Verrassende uitslagen ook voor Frederik, Ethan. Zowel in de voorronden als in de finaleronden. Mattiss en Tim hebben de verwachtingen waargemaakt.

Ines moet vooral letten op de veilige eb onveilige velden. Maar dat komt wel goed.

Stap 2

In deze groep vertegenwoordigden Aaron en Wout de kleuren van Blankenberge. In de voorronden behaalde Aaron een knappe 5de plaats. Wout had het wat moeilijker, maar heeft dat toch goed gedaan.