West-Vlaams ligakampioenschap 2022

Verslag

Juliette FlorynJuliette West-Vlaams kampioene en Suldee laat een steek vallen die toch wel de titel kostte.

We zijn met 5 naar de West-Vlaamse jeugdligakampioenschappen getrokken. Voor Juliette Floryn was het de vuurdoop. Het was haar eerste live tornooi en zij heeft dat héél goed gedaan. Met 3/7 kan men niet zeggen dat zij de titel gestolen heeft. Zij was wel het enige meisje maar dat doet niets af voor haar prestatie.

Suldee maakte in de 5de ronde een blunder van formaat die hem de titel dan ook kostte. Zijn tegenstander in die vijfde ronde had het dan toch nog moeilijk met zijn dame meer. Een gemiste kans voor Suldee. Anderzijds toch goed gespeeld met 6/7.

Clément en Yaro haalden beiden een verdienstelijke 4/7. Thibault had het heel wat moeilijker in zijn reeks bij de -16, -18 en -20. Het is er aan te zien dat hij een lange tijd niet meer heeft geschaakt.

 

 

-8 & -10

Eindstand

Cl. Naam Voornaam #Part. #Ptn Perf B Cut1 Buch SB OR Vsch.
1 Neirynck, Kobe 7 6.0 309 24.00 26.50 20.50 0.0 24.0
2 Tumenjargal, Suldee 7 6.0 309 23.50 24.00 18.50 1.0 25.0
3 Pierloot, Siebe 7 5.5 230 23.50 24.00 17.75 - 21.5
4 Martens, Sasha 7 4.0 50 25.00 25.50 8.00 - 16.0
5 Floryn, Juliette 7 3.0 -50 25.00 25.50 5.00 0.0 10.0
6 Huylebroeck, Bavo 7 3.0 -50 20.00 20.50 6.00 1.0 9.0
7 Vandermolen, Bastiaan 7 2.5 -102 25.00 25.50 3.75 0.5 11.5
8 Compernolle, Mathijs 7 2.5 -102 24.50 26.50 6.25 0.5 14.5
9 Steurbaut, Matthia 7 2.0 -158 20.50 21.00 3.50 - 8.0
10 Duthoit, Maximilien 7 0.5 -422 24.00 26.00 2.75 - 0.5
11 Van Loocke, Jolien 0 0.0 0 16.50 17.50 0.00 - 0.0

 

Uitslagen

Ronde 1 (16/10/2021) 

Bordnr. Naam Voornaam Res. Naam Voornaam
1 Pierloot, Siebe 1-0 Steurbaut, Matthia
2 Compernolle, Mathijs 1-0 Huylebroeck, Bavo
3 Vandermolen, Bastiaan 0-1 Neirynck, Kobe
4 Martens, Sasha 0-1 Tumenjargal, Suldee
5 Floryn, Juliette 1-0 Duthoit, Maximilien
  Van Loocke, Jolien 0 Forfait

Ronde 2 (16/10/2021) 

1 Neirynck, Kobe 1-0 Pierloot, Siebe
2 Tumenjargal, Suldee 1-0 Floryn, Juliette
3 Steurbaut, Matthia 0-1 Compernolle, Mathijs
4 Huylebroeck, Bavo 0-1 Martens, Sasha
5 Duthoit, Maximilien 0-1 Vandermolen, Bastiaan
  Van Loocke, Jolien 0 Forfait

Ronde 3 (16/10/2021) 

1 Compernolle, Mathijs 0-1 Tumenjargal, Suldee
2 Floryn, Juliette 0-1 Neirynck, Kobe
3 Pierloot, Siebe 1-0 Vandermolen, Bastiaan
4 Martens, Sasha 1-0 Duthoit, Maximilien
5 Steurbaut, Matthia 1-0 Huylebroeck, Bavo
  Van Loocke, Jolien 0 Forfait

Ronde 4 (16/10/2021) 

1 Tumenjargal, Suldee 1-0 Neirynck, Kobe
2 Martens, Sasha 1-0 Compernolle, Mathijs
3 Floryn, Juliette 0-1 Pierloot, Siebe
4 Vandermolen, Bastiaan 1-0 Steurbaut, Matthia
5 Huylebroeck, Bavo 1-0 Duthoit, Maximilien
  Van Loocke, Jolien 0 Forfait

Ronde 5 (16/10/2021) 

1 Pierloot, Siebe 1-0 Tumenjargal, Suldee
2 Neirynck, Kobe 1-0 Martens, Sasha
3 Compernolle, Mathijs ½-½ Vandermolen, Bastiaan
4 Huylebroeck, Bavo 1-0 Floryn, Juliette
5 Duthoit, Maximilien 0-1 Steurbaut, Matthia
  Van Loocke, Jolien 0 Forfait

Ronde 6 (16/10/2021) 

1 Martens, Sasha 0-1 Pierloot, Siebe
2 Neirynck, Kobe 1-0 Compernolle, Mathijs
3 Tumenjargal, Suldee 1-0 Duthoit, Maximilien
4 Vandermolen, Bastiaan 0-1 Huylebroeck, Bavo
5 Steurbaut, Matthia 0-1 Floryn, Juliette
  Van Loocke, Jolien 0 Forfait

Ronde 7 (16/10/2021) 

1 Huylebroeck, Bavo 0-1 Neirynck, Kobe
2 Vandermolen, Bastiaan 0-1 Tumenjargal, Suldee
3 Duthoit, Maximilien ½-½ Pierloot, Siebe
4 Steurbaut, Matthia 0-1 Martens, Sasha
5 Floryn, Juliette 1-0 Compernolle, Mathijs
  Van Loocke, Jolien 0 Forfait

 

-12 & -14

Eindstand

Cl. Naam Voornaam #Part. #Ptn Perf B Cut1 Buch SB OR Vsch.
1 Meysman, Kaito 7 7.0 2000 28.00 32.00 32.00 - 28.0
2 Hanssens, Daan 7 5.5 1367 29.00 31.50 22.00 - 23.0
3 Strynckx, Thibeau 7 5.0 555 26.50 28.00 16.50 - 19.0
4 Decraene, Merlijn 7 4.5 1242 29.00 32.50 17.75 - 21.5
5 Roelandt, Jesse 7 4.5 1302 29.00 32.00 17.25 - 21.5
6 Van Damme, Ulysse 7 4.5 1194 26.50 28.00 14.25 - 18.0
7 Wang, Yixuan 7 4.5 1201 25.00 26.50 14.25 - 18.0
8 Lecluyse, Thymen 7 4.0 608 26.50 29.50 13.00 - 18.0
9 Trinh, Manjit 6 4.0 430 23.50 26.00 13.00 - 18.0
10 Verhaeghe, Clement 7 4.0 595 23.50 25.00 10.00 - 15.0
11 Demeulenaere, Yaro 7 4.0 430 21.00 22.50 10.50 - 12.0
12 Bal, Sverre 6 4.0 181 20.50 22.00 9.00 - 11.0
13 Pierloot, Joran 7 3.5 557 25.50 27.00 10.00 1.0 16.0
14 Vyncke, Arthur 7 3.5 178 19.00 20.50 7.50 0.0 11.0
15 Bredikhina, Polina 7 3.0 734 22.00 23.50 7.50 - 12.0
16 Ravelingien, Emiel 6 3.0 90 21.00 22.50 6.00 - 12.0
17 Stragier, Lucas 7 3.0 296 20.00 21.50 8.50 - 11.0
18 Deschepper, Matteo 7 3.0 133 19.50 21.00 4.50 - 13.0
19 Defour, Eline 6 3.0 -117 18.50 20.00 7.00 - 11.0
20 Decaluwe, Baptiste 6 2.5 124 20.50 22.00 7.75 1.0 12.5
21 Janecki Aleksander 6 2.5 -57 19.00 20.50 4.75 0.0 9.0
22 Esprit, Kobe 6 2.0 -59 22.50 24.00 4.50 - 8.0
23 Claerbout, Staf 6 2.0 130 18.50 20.00 4.50 - 9.0
24 Deschepper, Ilano 6 2.0 -273 18.50 20.00 3.00 - 5.0
25 Ameye, Noah 5 1.5 -351 16.50 18.00 3.00 - 6.5
26 Clarysse, Loic 0 0.0 0 16.50 17.50 0.00 - 0.0

Uitslagen

Ronde 1 (16/10/2021) 

Bordnr. Naam Voornaam Res. Naam Voornaam
1 Meysman, Kaito 1-0 Verhaeghe, Clement
2 Demeulenaere, Yaro 0-1 Roelandt, Jesse
3 Wang, Yixuan 1-0 Lecluyse, Thymen
4 Esprit, Kobe 0-1 Van Damme, Ulysse
5 Decraene, Merlijn 1-0 Vyncke, Arthur
6 Pierloot, Joran 0-1 Hanssens, Daan
7 Bredikhina, Polina 1-0 Stragier, Lucas
8 Claerbout, Staf 1ff-0 Clarysse, Loic
9 Deschepper, Matteo 1-0 Deschepper, Ilano
10 Ameye, Noah ½-½ Decaluwe, Baptiste
11 Ravelingien, Emiel 1-0 Defour, Eline
12 Bal, Sverre 0-1 Strynckx, Thibeau
  Trinh, Manjit 1 Bye
  Janecki Aleksander 0 Afwezig

Ronde 2 (16/10/2021) 

1 Strynckx, Thibeau 0-1 Meysman, Kaito
2 Roelandt, Jesse 1-0 Bredikhina, Polina
3 Claerbout, Staf 0-1 Wang, Yixuan
4 Van Damme, Ulysse 1-0 Deschepper, Matteo
5 Trinh, Manjit 0-1 Decraene, Merlijn
6 Hanssens, Daan 1-0 Ravelingien, Emiel
7 Decaluwe, Baptiste 1-0 Demeulenaere, Yaro
8 Verhaeghe, Clement 1-0 Ameye, Noah
9 Lecluyse, Thymen 1-0 Bal, Sverre
10 Stragier, Lucas 0-1 Esprit, Kobe
11 Vyncke, Arthur ½-½ Janecki Aleksander
12 Deschepper, Ilano 0-1 Pierloot, Joran
  Defour, Eline 1 Bye
  Clarysse, Loic 0 Afwezig

Ronde 3 (16/10/2021) 

1 Meysman, Kaito 1-0 Van Damme, Ulysse
2 Decraene, Merlijn ½-½ Roelandt, Jesse
3 Wang, Yixuan 0-1 Hanssens, Daan
4 Bredikhina, Polina 0-1 Lecluyse, Thymen
5 Deschepper, Matteo 1-0 Claerbout, Staf
6 Ravelingien, Emiel 0-1 Trinh, Manjit
7 Esprit, Kobe 0-1 Strynckx, Thibeau
8 Defour, Eline 0-1 Verhaeghe, Clement
9 Pierloot, Joran 1-0 Vyncke, Arthur
10 Janecki Aleksander 0-1 Stragier, Lucas
11 Demeulenaere, Yaro 1-0 Deschepper, Ilano
  Bal, Sverre 1 Bye
  Ameye, Noah 0 Afwezig
  Decaluwe, Baptiste 0 Afwezig
  Clarysse, Loic 0 Forfait

Ronde 4 (17/10/2021) 

1 Hanssens, Daan 0-1 Meysman, Kaito
2 Roelandt, Jesse 1-0 Wang, Yixuan
3 Van Damme, Ulysse 0-1 Decraene, Merlijn
4 Lecluyse, Thymen 1-0 Deschepper, Matteo
5 Strynckx, Thibeau ½-½ Pierloot, Joran
6 Verhaeghe, Clement 0-1 Trinh, Manjit
7 Decaluwe, Baptiste 0-1 Bredikhina, Polina
8 Claerbout, Staf 0-1 Ravelingien, Emiel
9 Bal, Sverre 0-1 Demeulenaere, Yaro
10 Stragier, Lucas 1-0 Defour, Eline
11 Vyncke, Arthur 1-0 Esprit, Kobe
12 Ameye, Noah 0-1 Janecki Aleksander
  Deschepper, Ilano 1 Bye
  Clarysse, Loic 0 Forfait

Ronde 5 (17/10/2021) 

1 Meysman, Kaito 1-0 Roelandt, Jesse
2 Decraene, Merlijn 0-1 Hanssens, Daan
3 Trinh, Manjit 0-1 Lecluyse, Thymen
4 Deschepper, Matteo 0-1 Strynckx, Thibeau
5 Pierloot, Joran 1-0 Ravelingien, Emiel
6 Wang, Yixuan 1-0 Stragier, Lucas
7 Demeulenaere, Yaro 0-1 Van Damme, Ulysse
8 Bredikhina, Polina 0-1 Verhaeghe, Clement
9 Janecki Aleksander 0-1 Decaluwe, Baptiste
10 Deschepper, Ilano 0-1 Vyncke, Arthur
11 Esprit, Kobe 0-1 Bal, Sverre
12 Defour, Eline 1-0 Claerbout, Staf
  Ameye, Noah 1 Bye
  Clarysse, Loic 0 Forfait

Ronde 6 (17/10/2021) 

1 Lecluyse, Thymen 0-1 Meysman, Kaito
2 Hanssens, Daan ½-½ Strynckx, Thibeau
3 Roelandt, Jesse 1-0 Pierloot, Joran
4 Verhaeghe, Clement 0-1 Decraene, Merlijn
5 Van Damme, Ulysse ½-½ Wang, Yixuan
6 Vyncke, Arthur 0-1 Trinh, Manjit
7 Decaluwe, Baptiste 0-1 Defour, Eline
8 Bal, Sverre 1-0 Bredikhina, Polina
9 Stragier, Lucas 1-0 Deschepper, Matteo
10 Ravelingien, Emiel 0-1 Demeulenaere, Yaro
11 Claerbout, Staf 1-0 Ameye, Noah
12 Deschepper, Ilano 0-1 Janecki Aleksander
  Esprit, Kobe 1 Bye
  Clarysse, Loic 0 Forfait

Ronde 7 (17/10/2021) 

1 Meysman, Kaito 1-0 Decraene, Merlijn
2 Hanssens, Daan 1-0 Roelandt, Jesse
3 Strynckx, Thibeau 1-0 Lecluyse, Thymen
4 Trinh, Manjit 0-1 Wang, Yixuan
5 Pierloot, Joran 0-1 Van Damme, Ulysse
6 Demeulenaere, Yaro 1-0 Stragier, Lucas
7 Defour, Eline 0-1 Bal, Sverre
8 Janecki Aleksander 0-1 Verhaeghe, Clement
9 Vyncke, Arthur 1-0 Decaluwe, Baptiste
10 Bredikhina, Polina 1-0 Claerbout, Staf
11 Deschepper, Matteo 1-0 Esprit, Kobe
12 Ameye, Noah 0-1 Deschepper, Ilano
  Ravelingien, Emiel 1 Bye
  Clarysse, Loic 0 Forfait

-16 -18 -20

Eindstand

Cl. Naam Voornaam Invoer Stamnr. #Part. #Ptn Perf B Cut1 Buch SB OR Vsch.
1 Zotikishvili, Dimitri 8 16319 7 6.5 2018 25.00 27.00 24.00 - 25.5
2 Roose, Casimir 7 14724 7 6.0 1878 25.50 27.50 22.50 - 25.0
3 Van Coppenolle, Lander 9 19360 7 4.5 1528 24.50 25.00 10.50 - 17.0
4 Degrave, Robbert 5 15655 6 4.0 1543 26.50 28.50 11.50 - 15.0
5 Vansteenhuyse, Rune 2 14415 7 4.0 1436 24.00 24.50 8.00 - 15.5
6 Dewever, Niel 1 19023 7 3.5 1531 26.50 28.00 10.00 - 16.5
7 Schalembier, Kylian 10 15670 5 3.5 1510 24.00 24.50 7.50 - 13.5
8 Roose, Hoara 6 14727 6 3.5 1090 17.50 18.00 5.50 - 10.5
9 Cattrysse, Ruben 3 22743 6 2.5 1124 25.00 25.50 4.00 - 8.5
10 Monte, Thibault 11 16965 6 2.0 940 21.50 22.00 3.50 - 10.0
11 Fateev, Daniel 4 22828 6 1.0 146 19.50 21.00 2.50 - 6.0

Uitslagen

Ronde 1 (16/10/2021) 

Bordnr. Naam Voornaam Res. Naam Voornaam
1 Zotikishvili, Dimitri 1-0 Vansteenhuyse, Rune
2 Van Coppenolle, Lander 1-0 Degrave, Robbert
3 Dewever, Niel 1-0 Roose, Hoara
4 Cattrysse, Ruben 0-1 Roose, Casimir
5 Schalembier, Kylian 1-0 Fateev, Daniel
  Monte, Thibault 1 Bye

Ronde 2 (16/10/2021) 

1 Schalembier, Kylian 0-1 Zotikishvili, Dimitri
2 Monte, Thibault 0-1 Dewever, Niel
3 Roose, Casimir 1-0 Van Coppenolle, Lander
4 Degrave, Robbert 1-0 Roose, Hoara
5 Vansteenhuyse, Rune 1-0 Cattrysse, Ruben
  Fateev, Daniel 1 Bye

Ronde 3 (16/10/2021) 

1 Zotikishvili, Dimitri ½-½ Roose, Casimir
2 Dewever, Niel 0-1 Degrave, Robbert
3 Fateev, Daniel 0-1 Vansteenhuyse, Rune
4 Van Coppenolle, Lander 1-0 Monte, Thibault
5 Roose, Hoara ½-½ Cattrysse, Ruben
  Schalembier, Kylian 0 Afwezig

Ronde 4 (17/10/2021) 

1 Degrave, Robbert 0-1 Zotikishvili, Dimitri
2 Roose, Casimir 1-0 Dewever, Niel
3 Vansteenhuyse, Rune ½-½ Van Coppenolle, Lander
4 Monte, Thibault 0-1 Schalembier, Kylian
5 Roose, Hoara 1-0 Fateev, Daniel
  Cattrysse, Ruben 1 Bye

Ronde 5 (17/10/2021) 

1 Zotikishvili, Dimitri 1-0 Van Coppenolle, Lander
2 Vansteenhuyse, Rune 0-1 Roose, Casimir
3 Dewever, Niel 1-0 Schalembier, Kylian
4 Cattrysse, Ruben 0-1 Degrave, Robbert
5 Fateev, Daniel 0-1 Monte, Thibault
  Roose, Hoara 1 Bye

Ronde 6 (17/10/2021) 

1 Dewever, Niel 0-1 Zotikishvili, Dimitri
2 Roose, Casimir 1-0 Degrave, Robbert
3 Van Coppenolle, Lander 1-0 Roose, Hoara
4 Monte, Thibault 0-1 Vansteenhuyse, Rune
5 Cattrysse, Ruben 1-0 Fateev, Daniel
  Schalembier, Kylian 1 Bye

Ronde 7 (17/10/2021) 

1 Schalembier, Kylian ½-½ Roose, Casimir
2 Zotikishvili, Dimitri 1-0 Cattrysse, Ruben
3 Vansteenhuyse, Rune ½-½ Dewever, Niel
4 Fateev, Daniel 0-1 Van Coppenolle, Lander
5 Roose, Hoara 1-0 Monte, Thibault
  Degrave, Robbert 1 Bye