Online schoolschaakampioenschap 2021 (VOSSK 2021)

Mini's

ploegakkerwindeBij de Mini's hadden we een twee schoolploegen SJSP en Akkerwinde.

De ploeg SJSP: Suldee Tumenjargal, Robin Persyn, LiloVercruysse, Juliette Floryn.

De ploeg Akkerwinde: Jolien Van Loocke, Korneel Floryn, Jakob Floryn, Rocci Heylen.

De ploeg van Akkerwinde speelden in hun klaslokaal van de school.

De ploeg van SJSP behaalde een verdienstelijke 4de plaats. Akkerwinde behaalde de 11de plaats.

 

 

Individuele uitslagen:

SJSP                
  Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Ronde 6 Ronde 7 Totaal
Suldee Tumenjargal 3 3 1 3 3 3 3 19
Robin Persyn 1 3 1 2 3 1 3 14
Lilo Vercruysse 1 3 1 1 3 2 1 12
Juliette Floryn 3 1 1 3 3 3 1 15
  8 10 4 9 12 9 8 60

 

Akkerwinde                
  Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Ronde 6 Ronde 7 Totaal
Jolien Van Loocke 3 3 3 1 1 1 3 15
Korneel Floryn 1 1 3 1 3 1 3 13
Jakob Floryn 1 3 3 3 2 1 1 14
Rocci Heylen 1 3 1 1 2 3 3 14
  6 10 10 6 8 6 10 56

 

Voor de individuele eindstand kan u hier zien.

Eindstand ploegen:

Plaats Naam Top speler Score Tie-breaker Ploegleden
1 SP Turnhout 3 Kristian Toroptsev 72 1.812.139 7
2 Prins Dries 3 Miles Li 62 1.561.994 7
3 Innovatieve basisschool de Stempel 1 Jutta Degraeuwe 60 1.508.333 5
4 SJSP Blankenberge Suldee Tumenjargal 60 1.500.000 4
5 De Kleine Prins 3 Matteo Vandeputte 59 1.475.000 4
6 Innovatieve basisschool de Stempel 2 Fateh Douah 59 1.475.000 4
7 Vrije Basisoefenschool Wijnegem 1 Leon Maes 58 1.461.951 6
8 Basisschool Albertstraat Beerse 1 A___ C______ 58 1.461.936 6
9 Bruggecentrum 2 Odise Laureyns 57 1.436.932 6
10 De Kleine Prins 4 Nora Ryckeboer 57 1.436.458 5
11 Akkerwinde Nieuwmunster Jolien Van Loocke 56 1.400.000 4
12 Bruggecentrum 1 Kenaya Fambondo 55 1.386.932 6
13 De Zeppelin Kobe Geenen 55 1.375.000 4
14 Via Louiza 1 Natalia Petrascu 50 1.250.000 4
15 OLV Pulhof 1 Matteo Claes 50 1.250.000 4
16 OLV Pulhof 2 Andreas Mais 44 1.100.000 4

 

Overzicht ploeg Akkerwinde

Ronde 1                                                        Eindscore 
Jakob  verlies      Amber Cornelis        8                             Jolien         27
Jolien  win      Matteo Claes        53                             Jakob         37
Korneel  verlies      Yesenia Lukin        7                             Rocci         40
Rocci verlies      Alexander Van Goethem        23                             Korneel         52
                                                         
Ronde 2                                                         
Jakob  Win      Aaron Deurwaerder        55                                        
Jolien  win      Amine Arbai        50                                        
Korneel  verlies      Casper Vervecken        49                                        
Rocci  Win      Laura Hermans        69                                        
                                                         
Ronde 3                                                         
Jakob Win      Xander Vrinssen        76                                        
Jolien  win      Elise Veulemans        67                                        
Korneel  Win      Rahaf Al Doori        74                                        
Rocci  verlies      Finn Koningsberger        6                                        
                                                         
Ronde 4                                                         
Jakob  Win      Jayden Vandaele        70                                        
Jolien verlies      Odilon Seyns        9                                        
Korneel  verlies      Bo Versavel        42                                        
Rocci verlies      Storm Accou        34                                        
                                                         
Ronde 5                                                        
Jakob  Gelijk      Finn Koningsberger        6                                        
Jolien verlies      Dainik Bhujel        21                                        
Korneel  win      Ladis Stevens        60                                        
Rocci Gelijk       Mil De Munnynck        71                                        
                                                         
Ronde 6                                                         
Jakob Verlies      Liam Geentjens        25                                        
Jolien  Verlies      Yuma Dossche        22                                        
Korneel  Win     Storm Accou        34                                        
Rocci Win      Laura De Jonghe        73                                        
                                                         
Ronde 7                                                         
Jakob verlies     Leon Maes        19                                        
Jolien  Win      Sander Bécu        45                                        
Korneel  win      Laura Hermans        69                                        
Rocci Win      Lilo Vercruysse        64                                        

Maxi's

Hier waren er geen Blankenbergse schoolploegen.

Secundair

Eén schoolploeg van SJSP: Rune Lambrecht, Yaro De Meulenaere, Mauro Castelein, Arthur Gevorgyan.

Arthur is van het zesde leerjaar lager die de secundaire ploeg aanvulde om compleet te zijn. Hij had geen ploeggenoten om in de reeks van de Maxi's te spelen. Hij kon wel bij de ploeg van de Mini's maar dan zouden ze moeten spelen hebben in de reeks van de Maxi's. Het was dus beter om de secundaire ploeg te vervoegen.

Individuele resultaten:

SJSP secundair                    
  Ronde 1 Ronde 2 Ronde 3 Ronde 4 Ronde 5 Ronde 6 Ronde 7 Ronde 8 Ronde 9 Totaal
Rune Lambrecht 3 1 3 1 1 3 3 3 1 19
Yaro De Meulenaere 3 3 1 1 3 1 1 3 2 18
Mauro Castelein 3 3 1 1 1 3 3 3 1 19
Arthur Gevorgyan 1 1 3 3 3 1 3 3 1 19
  10 8 8 6 8 8 10 12 5 75

 

Alle individuele resultaten en partijen kan men hier bekijken.

 

Plaats Naam Top speler Score Tie-breaker Ploegleden
1 Sint-Franciscusinstituut Brakel Jacob Dreelinck 92 2.312.161 7
2 Don Boscocollege Zwijnaarde Diana Musabayeva 89 2.237.208 7
3 Sint-Barbaracollege Elias De Reese 87 2.175.000 4
4 KA Athena Oostende - campus centrum Alaa Mohamad 84 2.111.875 5
5 Sint-Jozefscollege Aalst Berwout Heymans 84 2.111.806 6
6 Atheneum Tervuren Michail Ognyanov 84 2.111.719 5
7 Heilig Graf 1 Senne Goossens 82 2.062.142 7
8 Atlas College Genk 2 Hanne Gelders 80 2.012.120 7
9 SP Turnhout 4 Liese Roymans 79 1.987.118 7
10 Sint-Michielscollege Brasschaat 5 Victor Peeters 79 1.986.719 5
11 Campus Voskenslaan Amir Zouaghi 79 1.975.000 4
12 GO! Atheneum Avelgem Niels Debosschere 77 1.937.119 7
13 College Oostende 1 Alex Peeters 77 1.937.081 7
14 WICO Quinten Huysmans 75 1.875.000 4
15 SJSP secundair Blankenberge Arthur Gevorgyan 75 1.875.000 4
16 Broederschool humaniora Sint-Niklaas Emile Van der Henst 74 1.862.111 6
17 KOBOS 1 Borislav Chernyshev 73 1.837.130 7
18 Atheneum Gentbrugge 1 Brecht Vander Bracht 71 1.775.000 5
19 KOBOS 3 Siebe Van Bockland 68 1.711.458 7
20 HartenCollege Ninove graad 2 Wassim Darah 68 1.710.938 6
21 Stamina Kobe Zamora 68 1.700.000 4
22 Atlas College Genk 1 Jules Schouteden 66 1.661.719 5
23 College Oostende 2 Yixuan Wang 65 1.635.714 5
24 KA Athena Oostende - campus Pegasus/Olympus Dario Van Asch 64 1.612.056 7
25 HartenCollege Ninove graad 1 Kasper Van Lierde 62 1.550.000 6
26 KOBOS 2 Penelope De Bouver 59 1.485.938 7
27 Heilig Graf 2 Pasel Karjo 59 1.475.000 5
28 Atheneum gentbrugge 2 Lleyton Van Acker 49 1.225.000 4
29 Sint-Andreasinstituut Garenmarkt Brugge Ruben Van Belle 37 925.000 5
30 SJKS Sint-Niklaas Kristof Smet 15 375.000 3