West-Vlaams ligakampioenschap 2020

Verslag

Op zaterdag 26 oktober trokken we met 5 Blankenbergse leden naar het West-Vlaams jeugdschaakkampioenschap 2020 van de liga. Op zondag kwam er dan nog één bij als niet aangeslotene. Mooie prestaties van Clément, Yaro en Kenji. Clément heeft zijn selctie beet voor het Vlaams jeugdkampioenschap alsook Kenji en Jared. In de groep niet-aangeslotenen waren er slechts 3 deelnemers. Ik ben tot tweemaal toe mij fotoapparaat vergeten zodat dat er geen foto's genomen werden.

-8 & -10

Eindstand

Cl. Naam Voornaam Clubnaam N-Elo #Ptn PtnTot. #Part. B Med1 OR
1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha KBSK Brugge 1232 6.5 6.5 7 19 -
2 Decraene, Lotus Waregem 1176 6 6 7 20.5 -
3 Pierloot, Joran KOSK Oostende 0 4.5 4.5 7 20.5 -
4 De Beir, Sien Gistel 0 4 4 7 20.5 -
5 Van Der Kelen, Tibe KOSK Oostende 0 4 4 7 19.5 -
6 Stragier, Lucas Izegem 0 4 4 7 16 -
7 Cloetens, Jannes KBSK Brugge 0 4 4 7 15.5 -
8 Saravanakumar, Atchaya KBSK Brugge 0 3.5 3.5 7 20 -
9 De Beir, Wannes Gistel 0 3 3 7 17.5 1
10 Van Lent, Georges Oostkamp 0 3 3 7 16.5 0
11 Roose, Ella Gistel 0 2.5 2.5 7 15.5 -
12 Vandaele, Lennert Gistel 0 2 2 7 16 1
13 Malfait, Senne Gistel 0 2 2 7 14.5 0
14 Khadisan, Suleiman Gistel 0 0 0 7 14.5 -

 

Uitslagen

Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 0 ½-½ Saravanakumar, Atchaya 0
2 Van Der Kelen, Tibe 0 0-1 Decraene, Lotus 0
3 De Beir, Wannes 0 0-1 De Beir, Sien 0
4 Roose, Ella 0 ½-½ Pierloot, Joran 0
5 Van Lent, Georges 0 1-0 Malfait, Senne 0
6 Vandaele, Lennert 0 0-1 Stragier, Lucas 0
7 Cloetens, Jannes 0 1-0 Khadisan, Suleiman 0

Ronde 2

1 Decraene, Lotus 1 1-0 Cloetens, Jannes 1
2 Stragier, Lucas 1 1-0 Van Lent, Georges 1
3 De Beir, Sien 1 0-1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 0.5
4 Saravanakumar, Atchaya 0.5 1-0 Roose, Ella 0.5
5 Pierloot, Joran 0.5 1-0 De Beir, Wannes 0
6 Khadisan, Suleiman 0 0-1 Van Der Kelen, Tibe 0
7 Malfait, Senne 0 0-1 Vandaele, Lennert 0

Ronde 3

1 Stragier, Lucas 2 0-1 Decraene, Lotus 2
2 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 1.5 1-0 Pierloot, Joran 1.5
3 Van Lent, Georges 1 1-0 Saravanakumar, Atchaya 1.5
4 Cloetens, Jannes 1 0-1 De Beir, Sien 1
5 Van Der Kelen, Tibe 1 1-0 Vandaele, Lennert 1
6 Roose, Ella 0.5 0-1 Malfait, Senne 0
7 De Beir, Wannes 0 1-0 Khadisan, Suleiman 0

Ronde 4

1 Decraene, Lotus 3 0-1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 2.5
2 Van Der Kelen, Tibe 2 1-0 Van Lent, Georges 2
3 De Beir, Sien 2 1-0 Stragier, Lucas 2
4 Pierloot, Joran 1.5 1-0 Saravanakumar, Atchaya 1.5
5 Malfait, Senne 1 0-1 De Beir, Wannes 1
6 Vandaele, Lennert 1 0-1 Cloetens, Jannes 1
7 Khadisan, Suleiman 0 0-1 Roose, Ella 0.5

Ronde 5

1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 3.5 1-0 Van Der Kelen, Tibe 3
2 De Beir, Sien 3 0-1 Decraene, Lotus 3
3 Stragier, Lucas 2 0-1 Pierloot, Joran 2.5
4 De Beir, Wannes 2 1-0 Van Lent, Georges 2
5 Cloetens, Jannes 2 1-0 Roose, Ella 1.5
6 Saravanakumar, Atchaya 1.5 1-0 Vandaele, Lennert 1
7 Khadisan, Suleiman 0 0-1 Malfait, Senne 1

Ronde 6

1 De Beir, Wannes 3 0-1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 4.5
2 Decraene, Lotus 4 1-0 Pierloot, Joran 3.5
3 Van Der Kelen, Tibe 3 1-0 Cloetens, Jannes 3
4 Saravanakumar, Atchaya 2.5 1-0 De Beir, Sien 3
5 Malfait, Senne 2 0-1 Stragier, Lucas 2
6 Van Lent, Georges 2 1-0 Khadisan, Suleiman 0
7 Roose, Ella 1.5 1-0 Vandaele, Lennert 1

Ronde 7

1 Bharathi Mugilan, Dhanyadha 5.5 1-0 Van Lent, Georges 3
2 Decraene, Lotus 5 1-0 Saravanakumar, Atchaya 3.5
3 Pierloot, Joran 3.5 1-0 Van Der Kelen, Tibe 4
4 Cloetens, Jannes 3 1-0 De Beir, Wannes 3
5 Stragier, Lucas 3 1-0 Roose, Ella 2.5
6 De Beir, Sien 3 1-0 Malfait, Senne 2
7 Vandaele, Lennert 1 1-0 Khadisan, Suleiman 0

-12

Eindstand

Cl. Naam Voornaam Clubnaam N-Elo #Ptn PtnTot. #Part. B Med1 OR
1 Van Coppenolle, Lander KBSK Brugge 1417 6 6 7 25.5 -
2 Meysman, Kaito KBSK Brugge 1350 5.5 5.5 7 23.5 -
3 Decraene, Merlijn Waregem 1270 5.5 5.5 7 22 -
4 Vantorre, Nils Oostkamp 1487 5.5 5.5 7 21.5 -
5 Wang, Yixuan KOSK Oostende 0 5 5 7 20 -
6 Gellinck, Simon KBSK Brugge 1371 5 5 7 20 -
7 Hanssens, Daan Kortrijk 0 4.5 4.5 7 23 -
8 Verhaeghe, Clement Blankenberge 0 4.5 4.5 7 18.5 -
9 Bal, Sverre Oostkamp 0 4 4 7 21.5 -
10 Deschepper, Matteo Izegem 0 4 4 7 20 -
11 Vannecke, Ben Bredene 0 4 4 7 20 -
12 De Meulenaere, Yaro Blankenberge 0 4 4 7 17 -
13 Rawoens, Mathias Gistel 0 4 4 7 15 -
14 De Beir, Willem Gistel 0 3.5 3.5 7 19 -
15 Roose, Luka Gistel 0 3.5 3.5 7 17.5 -
16 Despiere, Delphine Izegem 0 3 3 7 18.5 -
17 Saelens, August Gistel 0 3 3 7 17 -
18 Bredikhina, Polina Tielt 0 3 3 7 15 -
19 De Geldere, Lindert Oostkamp 0 3 3 7 14 -
20 Debaene, Henry Tielt 0 3 3 7 14 -
21 Ruytinx, Arthur KBSK Brugge 0 2.5 2.5 7 14.5 -
22 Vandendriessche, Lars Oostkamp 0 2 2 7 16.5 -
23 Meulemeester, Joran Oostkamp 0 2 2 7 14.5 -
24 Goffin Otis KOSK Oostende 0 2 2 7 13.5 -
25 Smagghe Brisbane KOSK Oostende 0 2 2 7 12.5 -
26 Kazaryan, Sargis Izegem 0 2 2 7 12 -
27 Thijs, Alonzo KBSK Brugge 0 1.5 1.5 7 14.5 -
28 Ravelingien, Emiel Izegem 0 0.5 0.5 7 12 -

Uitslagen

Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Vantorre, Nils 0 1-0 Goffin Otis 0
2 Smagghe Brisbane 0 0-1 Van Coppenolle, Lander 0
3 Gellinck, Simon 0 1-0 Vandendriessche, Lars 0
4 Despiere, Delphine 0 0-1 Meysman, Kaito 0
5 Decraene, Merlijn 0 1-0 Deschepper, Matteo 0
6 Ravelingien, Emiel 0 0-1 Hanssens, Daan 0
7 Wang, Yixuan 0 1-0 Kazaryan, Sargis 0
8 Ruytinx, Arthur 0 0-1 Vannecke, Ben 0
9 De Meulenaere, Yaro 0 1-0 Thijs, Alonzo 0
10 De Beir, Willem 0 ½-½ Verhaeghe, Clement 0
11 Bredikhina, Polina 0 0-1 Roose, Luka 0
12 Rawoens, Mathias 0 1-0 Meulemeester, Joran 0
13 De Geldere, Lindert 0 0-1 Saelens, August 0
14 Debaene, Henry 0 0-1 Bal, Sverre 0

Ronde 2

1 Vannecke, Ben 1 0-1 Vantorre, Nils 1
2 Van Coppenolle, Lander 1 1-0 Wang, Yixuan 1
3 Bal, Sverre 1 0-1 Gellinck, Simon 1
4 Meysman, Kaito 1 1-0 De Meulenaere, Yaro 1
5 Saelens, August 1 0-1 Decraene, Merlijn 1
6 Hanssens, Daan 1 1-0 Bredikhina, Polina 0
7 Verhaeghe, Clement 0.5 1-0 Rawoens, Mathias 1
8 Meulemeester, Joran 0 0-1 De Beir, Willem 0.5
9 Kazaryan, Sargis 0 0-1 De Geldere, Lindert 0
10 Goffin Otis 0 1-0 Ravelingien, Emiel 0
11 Thijs, Alonzo 0 ½-½ Smagghe Brisbane 0
12 Vandendriessche, Lars 0 1-0 Ruytinx, Arthur 0
13 Roose, Luka 1 1-0 Despiere, Delphine 0
14 Deschepper, Matteo 0 1-0 Debaene, Henry 0

Ronde 3

1 Vantorre, Nils 2 1-0 Hanssens, Daan 2
2 Decraene, Merlijn 2 0-1 Van Coppenolle, Lander 2
3 Gellinck, Simon 2 1-0 Roose, Luka 2
4 De Beir, Willem 1.5 0-1 Meysman, Kaito 2
5 Wang, Yixuan 1 1-0 Verhaeghe, Clement 1.5
6 Goffin Otis 1 0-1 Vannecke, Ben 1
7 De Meulenaere, Yaro 1 1-0 Vandendriessche, Lars 1
8 De Geldere, Lindert 1 0-1 Deschepper, Matteo 1
9 Rawoens, Mathias 1 0-1 Bal, Sverre 1
10 Smagghe Brisbane 0.5 0-1 Saelens, August 1
11 Ravelingien, Emiel 0 0-1 Thijs, Alonzo 0.5
12 Bredikhina, Polina 0 1-0 Kazaryan, Sargis 0
13 Ruytinx, Arthur 0 1-0 Meulemeester, Joran 0
14 Despiere, Delphine 0 1-0 Debaene, Henry 0

Ronde 4

1 Meysman, Kaito 3 ½-½ Vantorre, Nils 3
2 Van Coppenolle, Lander 3 1-0 Gellinck, Simon 3
3 Bal, Sverre 2 0-1 Decraene, Merlijn 2
4 Hanssens, Daan 2 1-0 De Meulenaere, Yaro 2
5 Roose, Luka 2 0-1 Wang, Yixuan 2
6 Vannecke, Ben 2 1-0 Saelens, August 2
7 Deschepper, Matteo 2 0-1 Verhaeghe, Clement 1.5
8 Thijs, Alonzo 1.5 0-1 De Beir, Willem 1.5
9 Vandendriessche, Lars 1 1-0 Bredikhina, Polina 1
10 Despiere, Delphine 1 1-0 De Geldere, Lindert 1
11 Rawoens, Mathias 1 1-0 Goffin Otis 1
12 Smagghe Brisbane 0.5 0-1 Ruytinx, Arthur 1
13 Meulemeester, Joran 0 1-0 Kazaryan, Sargis 0
14 Debaene, Henry 0 1-0 Ravelingien, Emiel 0

Ronde 5

1 Vantorre, Nils 3.5 0-1 Van Coppenolle, Lander 4
2 Gellinck, Simon 3 0-1 Meysman, Kaito 3.5
3 Decraene, Merlijn 3 1-0 Vannecke, Ben 3
4 Wang, Yixuan 3 0-1 Hanssens, Daan 3
5 Verhaeghe, Clement 2.5 0-1 Bal, Sverre 2
6 De Beir, Willem 2.5 1-0 Vandendriessche, Lars 2
7 De Meulenaere, Yaro 2 1-0 Roose, Luka 2
8 Ruytinx, Arthur 2 0-1 Despiere, Delphine 2
9 Saelens, August 2 0-1 Deschepper, Matteo 2
10 Thijs, Alonzo 1.5 0-1 Rawoens, Mathias 2
11 Bredikhina, Polina 1 1-0 Debaene, Henry 1
12 De Geldere, Lindert 1 1-0 Meulemeester, Joran 1
13 Goffin Otis 1 0-1 Smagghe Brisbane 0.5
14 Kazaryan, Sargis 0 ½-½ Ravelingien, Emiel 0

Ronde 6

1 Van Coppenolle, Lander 5 0-1 Meysman, Kaito 4.5
2 Hanssens, Daan 4 ½-½ Decraene, Merlijn 4
3 De Beir, Willem 3.5 0-1 Vantorre, Nils 3.5
4 Despiere, Delphine 3 0-1 Gellinck, Simon 3
5 Bal, Sverre 3 0-1 Wang, Yixuan 3
6 Vannecke, Ben 3 1-0 Rawoens, Mathias 3
7 Deschepper, Matteo 3 1-0 De Meulenaere, Yaro 3
8 Verhaeghe, Clement 2.5 1-0 Bredikhina, Polina 2
9 Vandendriessche, Lars 2 0-1 De Geldere, Lindert 2
10 Roose, Luka 2 ½-½ Ruytinx, Arthur 2
11 Saelens, August 2 1-0 Thijs, Alonzo 1.5
12 Debaene, Henry 1 1-0 Smagghe Brisbane 1.5
13 Ravelingien, Emiel 0.5 0-1 Meulemeester, Joran 1
14 Kazaryan, Sargis 0.5 1-0 Goffin Otis 1

Ronde 7

1 Meysman, Kaito 5.5 0-1 Decraene, Merlijn 4.5
2 Hanssens, Daan 4.5 0-1 Van Coppenolle, Lander 5
3 Vantorre, Nils 4.5 1-0 Deschepper, Matteo 4
4 Gellinck, Simon 4 1-0 Vannecke, Ben 4
5 Wang, Yixuan 4 1-0 De Beir, Willem 3.5
6 De Geldere, Lindert 3 0-1 Verhaeghe, Clement 3.5
7 De Meulenaere, Yaro 3 1-0 Saelens, August 3
8 Rawoens, Mathias 3 1-0 Despiere, Delphine 3
9 Ruytinx, Arthur 2.5 0-1 Bal, Sverre 3
10 Meulemeester, Joran 2 0-1 Roose, Luka 2.5
11 Debaene, Henry 2 1-0 Vandendriessche, Lars 2
12 Bredikhina, Polina 2 1-0 Ravelingien, Emiel 0.5
13 Smagghe Brisbane 1.5 ½-½ Kazaryan, Sargis 1.5
14 Goffin Otis 1 1-0 Thijs, Alonzo 1.5

-14

Eindstand

Cl. Naam Voornaam Clubnaam N-Elo #Ptn PtnTot. #Part. B Med1 OR
1 Degrave, Robbert Roeselare 1603 6.5 6.5 7 22.5 -
2 Dewever, Niel Waregem 1505 5.5 5.5 7 22.5 0
3 Roose, Casimir KBSK Brugge 1514 5.5 5.5 7 20 1
4 Decraene, Jade Waregem 1150 5 5 7 19 -
5 Honorez, Sem Oostkamp 0 4.5 4.5 7 14.5 -
6 Roose, Hoara KBSK Brugge 1150 4 4 7 22 -
7 Joseph, Quinten KOSK Oostende 0 4 4 7 19 -
8 Vansteenhuyse, Rune Tielt 1194 4 4 7 17 -
9 Tratsaert, Wout Gistel 0 4 4 7 15 -
10 Despiere, Deborah Izegem 0 4 4 7 14.5 -
11 Loncke, Daan Gistel 0 3.5 3.5 7 22.5 -
12 Lambrecht, Rune Blankenberge 1150 3 3 7 17 -
13 Quinten, Steen Gistel 0 3 3 7 16.5 -
14 Dombrecht, Cid KBSK Brugge 0 3 3 7 15.5 -
15 Beheydt, Alexander Izegem 0 2 2 6 17 -
16 Sarrazyn, Jarno Oostkamp 0 2 2 6 16.5 -
17 Rosseel, Rhune Gistel 0 2 2 6 15 -
18 Vanhercke, Andrew Gistel 0 2 2 6 14 -
19 Declerck, Youri Gistel 0 1.5 1.5 6 17 -
20 Vandenberghe, Milan Gistel 0 1 1 6 19 -
21 Gevaert, Tiebe Oostkamp 0 0 0 6 14 -

Uitslagen

Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Degrave, Robbert 0 1-0 Despiere, Deborah 0
2 Beheydt, Alexander 0 0-1 Roose, Casimir 0
3 Dewever, Niel 0 1-0 Gevaert, Tiebe 0
4 Dombrecht, Cid 0 0-1 Vansteenhuyse, Rune 0
5 Joseph, Quinten 0 0-1 Loncke, Daan 0
6 Declerck, Youri 0 0-1 Decraene, Jade 0
7 Lambrecht, Rune 0 1-0 Rosseel, Rhune 0
8 Quinten, Steen 0 0-1 Roose, Hoara 0
9 Sarrazyn, Jarno 0 0-1 Tratsaert, Wout 0
10 Vanhercke, Andrew 0 0-1 Honorez, Sem 0
  Vandenberghe, Milan 0 0 Bye  

Ronde 2

1 Roose, Hoara 1 0-1 Degrave, Robbert 1
2 Roose, Casimir 1 1-0 Lambrecht, Rune 1
3 Honorez, Sem 1 0-1 Dewever, Niel 1
4 Vansteenhuyse, Rune 1 0-1 Loncke, Daan 1
5 Decraene, Jade 1 1-0 Vandenberghe, Milan 0
6 Tratsaert, Wout 1 0-1 Joseph, Quinten 0
7 Dombrecht, Cid 0 1-0 Sarrazyn, Jarno 0
8 Despiere, Deborah 0 1-0 Declerck, Youri 0
9 Rosseel, Rhune 0 0-1 Beheydt, Alexander 0
10 Gevaert, Tiebe 0 0-1 Quinten, Steen 0
  Vanhercke, Andrew 0 0 Bye  

Ronde 3 

1 Degrave, Robbert 2 1-0 Decraene, Jade 2
2 Dewever, Niel 2 0-1 Roose, Casimir 2
3 Loncke, Daan 2 ½-½ Roose, Hoara 1
4 Beheydt, Alexander 1 0-1 Vansteenhuyse, Rune 1
5 Joseph, Quinten 1 1-0 Vanhercke, Andrew 0
6 Lambrecht, Rune 1 1-0 Tratsaert, Wout 1
7 Quinten, Steen 1 ½-½ Honorez, Sem 1
8 Vandenberghe, Milan 0 1-0 Despiere, Deborah 1
9 Declerck, Youri 0 ½-½ Dombrecht, Cid 1
10 Sarrazyn, Jarno 0 1-0 Gevaert, Tiebe 0
  Rosseel, Rhune 0 0 Bye  

Ronde 4

1 Roose, Casimir 3 0-1 Degrave, Robbert 3
2 Loncke, Daan 2.5 0-1 Dewever, Niel 2
3 Vansteenhuyse, Rune 2 1-0 Lambrecht, Rune 2
4 Decraene, Jade 2 1-0 Joseph, Quinten 2
5 Honorez, Sem 1.5 1-0 Vandenberghe, Milan 1
6 Roose, Hoara 1.5 1-0 Dombrecht, Cid 1.5
7 Despiere, Deborah 1 1-0 Quinten, Steen 1.5
8 Vanhercke, Andrew 0 0-1 Sarrazyn, Jarno 1
9 Tratsaert, Wout 1 1-0 Rosseel, Rhune 0
10 Declerck, Youri 0.5 1-0 Beheydt, Alexander 1
  Gevaert, Tiebe 0 0 Bye  

Ronde 5

1 Degrave, Robbert 4 1-0 Vansteenhuyse, Rune 3
2 Dewever, Niel 3 1-0 Decraene, Jade 3
3 Roose, Casimir 3 1-0 Loncke, Daan 2.5
4 Honorez, Sem 2.5 0-1 Roose, Hoara 2.5
5 Joseph, Quinten 2 1-0 Sarrazyn, Jarno 2
6 Lambrecht, Rune 2 0-1 Despiere, Deborah 2
7 Vandenberghe, Milan 1 0-1 Tratsaert, Wout 2
8 Quinten, Steen 1.5 1-0 Declerck, Youri 1.5
9 Dombrecht, Cid 1.5 1-0 Gevaert, Tiebe 0
10 Rosseel, Rhune 0 1-0 Vanhercke, Andrew 0
  Beheydt, Alexander 1 0 Bye  

Ronde 6

1 Dewever, Niel 4 ½-½ Degrave, Robbert 5
2 Roose, Hoara 3.5 ½-½ Roose, Casimir 4
3 Vansteenhuyse, Rune 3 0-1 Decraene, Jade 3
4 Despiere, Deborah 3 0-1 Joseph, Quinten 3
5 Tratsaert, Wout 3 1-0 Dombrecht, Cid 2.5
6 Loncke, Daan 2.5 1-0 Quinten, Steen 2.5
7 Sarrazyn, Jarno 2 0-1 Honorez, Sem 2.5
8 Beheydt, Alexander 1 1-0 Lambrecht, Rune 2
9 Vandenberghe, Milan 1 0-1 Rosseel, Rhune 1
10 Gevaert, Tiebe 0 0-1 Vanhercke, Andrew 0
  Declerck, Youri 1.5 0 Bye  

Ronde 7

1 Degrave, Robbert 5.5 1-0 Joseph, Quinten 4
2 Roose, Casimir 4.5 1-0 Tratsaert, Wout 4
3 Roose, Hoara 4 0-1 Dewever, Niel 4.5
4 Decraene, Jade 4 1-0 Loncke, Daan 3.5
5 Honorez, Sem 3.5 1-0 Beheydt, Alexander 2
6 Rosseel, Rhune 2 0-1 Despiere, Deborah 3
7 Vansteenhuyse, Rune 3 1-0 Declerck, Youri 1.5
8 Dombrecht, Cid 2.5 ½-½ Quinten, Steen 2.5
9 Vanhercke, Andrew 1 1-0 Vandenberghe, Milan 1
10 Gevaert, Tiebe 0 0-1 Lambrecht, Rune 2
  Sarrazyn, Jarno 2 0 Bye  

-16 -18 -20

Eindstand

Cl. Naam Voornaam Clubnaam N-Elo #Ptn PtnTot. #Part. B Med1 OR
1 Zotikishvili, Dimitri KOSK Oostende 1827 7 7 7 19.5 -
2 Daels, Ilse Tielt 1522 6 6 7 17.5 -
3 Peeters, Alex KOSK Oostende 1581 5 5 7 20 -
4 Declerck, Storm KOSK Oostende 1042 4 4 7 17.5 -
5 Jablonski, Tim Gistel 1359 4 4 7 15.5 -
6 Bergmann Kenji Blankenberge 0 3.5 3.5 7 19 -
7 Daels, Emma Tielt 1578 3 3 7 21.5 -
8 Schalembier, Kylian KBSK Brugge 1631 3 3 7 21 -
9 De Naegel, Jaffe Gistel 0 3 3 7 15.5 -
10 Deruwe, Andres Oostkamp 0 3 3 7 14.5 -
11 Declerck, Wesley Gistel 0 2.5 2.5 7 15.5 1
12 Vancoillie, Florian KBSK Brugge 1187 2.5 2.5 7 15 1
13 Schoutteet, Jared Blankenberge 0 2.5 2.5 7 14 1
14 De Keersgieter, Andreas Oostkamp 0 0 0 7 15 -

Uitslagen

Bordnr. Naam Voornaam Punten Res. Naam Voornaam Punten
1 Zotikishvili, Dimitri 0 1-0 Declerck, Storm 0
2 Deruwe, Andres 0 0-1 Schalembier, Kylian 0
3 Peeters, Alex 0 1-0 De Keersgieter, Andreas 0
4 Bergmann Kenji 0 0-1 Daels, Emma 0
5 Daels, Ilse 0 1-0 Declerck, Wesley 0
6 Schoutteet, Jared 0 0-1 Jablonski, Tim 0
7 Vancoillie, Florian 0 0-1 De Naegel, Jaffe 0

Ronde 2

1 Daels, Emma 1 0-1 Zotikishvili, Dimitri 1
2 Schalembier, Kylian 1 0-1 Daels, Ilse 1
3 Jablonski, Tim 1 0-1 Peeters, Alex 1
4 De Naegel, Jaffe 1 ½-½ Deruwe, Andres 0
5 Declerck, Wesley 0 1-0 Vancoillie, Florian 0
6 Declerck, Storm 0 ½-½ Bergmann Kenji 0
7 De Keersgieter, Andreas 0 0-1 Schoutteet, Jared 0

Ronde 3

1 Zotikishvili, Dimitri 2 1-0 Peeters, Alex 2
2 Daels, Ilse 2 1-0 De Naegel, Jaffe 1.5
3 Jablonski, Tim 1 0-1 Schalembier, Kylian 1
4 Schoutteet, Jared 1 0-1 Daels, Emma 1
5 Bergmann Kenji 0.5 1-0 Declerck, Wesley 1
6 Deruwe, Andres 0.5 0-1 Declerck, Storm 0.5
7 Vancoillie, Florian 0 1-0 De Keersgieter, Andreas 0

Ronde 4

1 Daels, Ilse 3 0-1 Zotikishvili, Dimitri 3
2 Peeters, Alex 2 1-0 Schalembier, Kylian 2
3 Daels, Emma 2 ½-½ Declerck, Storm 1.5
4 De Naegel, Jaffe 1.5 0-1 Bergmann Kenji 1.5
5 Declerck, Wesley 1 0-1 Jablonski, Tim 1
6 Schoutteet, Jared 1 0-1 Vancoillie, Florian 1
7 De Keersgieter, Andreas 0 0-1 Deruwe, Andres 0.5

Ronde 5

1 Zotikishvili, Dimitri 4 1-0 Bergmann Kenji 2.5
2 Peeters, Alex 3 0-1 Daels, Ilse 3
3 Schalembier, Kylian 2 ½-½ Daels, Emma 2.5
4 Vancoillie, Florian 2 0-1 Jablonski, Tim 2
5 Declerck, Storm 2 1-0 De Naegel, Jaffe 1.5
6 Deruwe, Andres 1.5 1-0 Schoutteet, Jared 1
7 De Keersgieter, Andreas 0 0-1 Declerck, Wesley 1

Ronde 6

1 Jablonski, Tim 3 0-1 Zotikishvili, Dimitri 5
2 Daels, Emma 3 0-1 Daels, Ilse 4
3 Declerck, Storm 3 0-1 Peeters, Alex 3
4 Bergmann Kenji 2.5 1-0 Deruwe, Andres 2.5
5 Schalembier, Kylian 2.5 ½-½ Vancoillie, Florian 2
6 Declerck, Wesley 2 0-1 Schoutteet, Jared 1
7 De Naegel, Jaffe 1.5 1-0 De Keersgieter, Andreas 0

Ronde 7

1 Zotikishvili, Dimitri 6 1-0 Schalembier, Kylian 3
2 Daels, Ilse 5 1-0 Bergmann Kenji 3.5
3 Peeters, Alex 4 1-0 Daels, Emma 3
4 Vancoillie, Florian 2.5 0-1 Declerck, Storm 3
5 De Keersgieter, Andreas 0 0-1 Jablonski, Tim 3
6 Deruwe, Andres 2.5 ½-½ Declerck, Wesley 2
7 Schoutteet, Jared 2 ½-½ De Naegel, Jaffe 2.5

Niet aangeslotenen

Eindstand

Cl. Naam Voornaam Clubnaam N-Elo #Ptn PtnTot. #Part. OR Koya # Z
1 William Plaetevoet Gistel 0 5 5 6 - 3 2
2 Milo Steen Gistel 0 3.5 3.5 6 - 1.5 2
3 Myro Masyn Blankenberge 0 3.5 3.5 6 - 1.5 2

Uitslagen

Bordnr. Naam Voornaam Punten Elo Res. Naam Voornaam Punten Elo
1 William Plaetevoet 0 0 1-0 Milo Steen 0 0
  Myro Masyn 0 0 1 Bye    

Ronde 2 

1 Milo Steen 0 0 1-0 William Plaetevoet 1 0
  Myro Masyn 1 0 1 Bye    

Ronde 3 

1 Myro Masyn 2 0 0-1 William Plaetevoet 1 0
  Milo Steen 1 0 1 Bye    

Ronde 4

1 William Plaetevoet 2 0 1-0 Myro Masyn 2 0
  Milo Steen 2 0 1 Bye    

Ronde 5

1 Milo Steen 3 0 0-1 Myro Masyn 2 0
  William Plaetevoet 3 0 1 Bye    

Ronde 6

1 Myro Masyn 3 0 ½-½ Milo Steen 3 0
  William Plaetevoet 4 0 1 Bye