Belgian Online Youth Competition

Er namen vier Blankenbergse leden deel aan deze editie die in de plaats kwam van het BJK. De tegenstand was zwaar voor onze leden maar hebben het goed vanaf gebracht. De eindstanden zijn de totale eindstand na 3 dagen. Bij de -8 en -10 was het tempo 10" + 5' en bij de -12 en hoger 10" + 10'.

Bij de -8 nam onze jongste telg Suldee Tumenjargal deel Hij behaalde een verdienstelijke gedeelte 8ste plaats.

Bij de -12 namen twee jongens deel die online schaaklessen volgen: Arthur Gevorgyan en Wouter Rodeyns. Zij behaalden beiden een gedeelde 19de plaats.

Bij de -14 nam Rune Lambrecht deel en hij behaalde een 9de plaats.

De eindstanden zijn de totale eindstanden na 3 dagen.

Eindstand -8

Naam Club Som punten Aantal tornooien
1 Hillel Toledo Les deux fous du diogène 20 3
2 Pacôme Gilson Kapelle-op-den Bos 15,5 3
3 Alexander Mees Mechelen 14 3
3 Hector Surkol Westerlo 14 3
3 Paul Peeters LSV-Chesspirant 14 3
6 Kristian Toroptsev Turnhout 13 3
7 Wout Stuyven Turnhout 12 3
8 Milo Peeters Oude-God 11,5 3
8 Suldee Tumenjargal Blankenberge 11,5 3
10 Briek Geys Mol 11 3
11 Wout De Clerck Turnhout 9,5 3
12 Ben Claes Mechelen 9 3
12 Siebe Pierloot Oostende 9 3
12 Tuur Heyndels Mechelen 9 2
15 Alex Li Geel 8,5 3
16 Quinten Theys Westerlo 8 3
17 Kobe Geenen Geel 7,5 3
18 Arjen Reybroeck Deinze 7 2
18 Tristan Theys Westerlo 7 3
20 Eden Decraene LSV-Chesspirant 3 1
20 Fre Heyndels Mechelen 3 1
20 Mathisse De Valck geen 3 3
20 Matthias Van den Heuvel Oude-God 3 1
24 Jules De Graeve geen 2,5 1
25 Joachim Jacobs Mol 2 1
26 Lien De Groof Turnhout 1,5 2
27 Maud De Groof Turnhout 0 1

Eindstand -10

Naam Club Som punten Aantal tornooien
1 Dhanyadha Bharathi Mugilan Brugge 15,5 3
1 Lotus Decreane LSV-Chesspirant 15,5 3
3 Adriaan Declerck LSV-Chesspirant 15 3
3 Arne Stroobant Mol 15 3
3 Yumi Peeters LSV-Chesspirant 15 3
6 Aeneas Kersemans Mol 13,5 3
6 Lander Maes Turnhout 13,5 3
8 Ides Van Loo Mechelen 13 3
8 Ward Stuyven Turnhout 13 3
10 Joran Pierloot Oostende 12 3
10 Vince Peeters Oude-God 12 3
12 Hanne Stroobant Mol 11 3
13 Abel van Ewijk Landegem 10,5 3
14 Ella Ostach geen 10 3
15 Mathijs De Groof Turnhout 9,5 2
16 Tanmay Narawade Geel 9 3
17 Micah Vaes Mol 8,5 3
17 Niels De Vries Turnhout 8,5 3
17 Stef Claerbout Mechelen 8,5 3
20 Linde Bernaert Deinze 8 3
20 Thibault De Valck geen 8 3
22 Ezraïm Van Der Flaas Mol 7 2
22 Victor Thiry Brasschaat 7 3
24 Leon Baertsoen Deinze 6,5 3
25 Tristan Vaes Mol 6 3
25 Tibo Meekers Overpelt 6 2
27 Pepijn Smolders Turnhout 5 1
28 Liam Mees Mechelen 4,5 2
29 Ditte Bellens geen 4 2
30 Olivier Heusdens geen 3 1
30 Seppe Brouwers Brugge 3 2
32 Lilly Van Der Heijden geen 2,5 1
32 Marnix Janssens geen 2,5 2
34 Roza Jalalijam De Drie Torens 2 1
34 Sjarel Boven geen 2 1
36 Matthias Brock Turnhout 0 1

Eindstand -12

Naam Club Som punten Aantal tornooien
1 Maxime Hauchamps Les deux fous du diogène 19,5 3
2 Elias Ruzhansky KGSRL 16,5 3
3 Fedor Sazonov Turnhout 15,5 3
3 Matei Govoreanu Westerlo 15,5 3
5 Luca Boatca Houthalen-Oost 14,5 3
6 Filippos Raptis Les deux fous du diogène 13,5 3
6 Hervano Manueke Turnhout 13,5 3
6 Maxim Musabayev De Mercatel 13,5 3
9 Alexander Ghisa Kapelle-op-den Bos 13 3
9 Kobe Huybrechts Westerlo 13 3
11 Daniel Ognyanov Leuven-Centraal 12,5 3
11 Kobe Vandehole Aalst 12,5 3
11 Simon Gellinck Brugge 12,5 3
14 Maya Burssens De Mercatel 12 3
14 Jack Vertongen LSV-Chesspirant 12 3
14 Brent Ydens-Bogaert Dendermonde 12 3
17 Victor Vandermeersch KGSRL 11,5 3
18 Yixuan Wang Oostende 10,5 3
19 Arthur Gevorgyan Blankenberge 10 3
19 Casper De Vries Turnhout 10 3
19 Jenne Bellens geen 10 3
19 Thomas Van Brussel Namen 10 3
19 Tibo Wouters Turnhout 10 2
19 Wouter Rodeyns Blankenberge 10 3
25 Finn Claes Mechelen 9,5 3
26 Uma van Ewijk Landegem 8,5 3
27 Hailey Vermeulen Landegem 8 3
27 Liese Stuyven Turnhout 8 3
27 Timo De Cat Mechelen 8 2
30 Louis Vansilliette Namen 7,5 3
31 Kolya Woestenborghs geen 7 3
32 Lies Claerbout Mechelen 6,5 3
33 Oscar Smolders Turnhout 6 1
34 Kobe Caeyers Mol 5,5 3
34 Milano Tiveron Mechelen 5,5 2
34 Oscar Van Goethem geen 5,5 2
37 Douwe Leysen geen 5 3
37 Jasper Van Grieken Turnhout 5 2
37 William Van Bael geen 5 3
40 Ruben De Keukelaere LSV-Chesspirant 4,5 3
41 Daan Hanssens Kortrijk 4 1
41 Kealan Sprangers geen 4 3
43 Alexander Pluym geen 3,5 1
43 Antoon Van Der Veeken Brasschaat 3,5 1
45 Lex Cools geen 3 1
46 Samuel Cheng geen 2,5 3
47 Killian De Rycke LSV-Chesspirant 2 1
47 Jacky Van Der Heijden geen 2 1
49 Bo Carvers geen 1 3
49 Max Koebele Bosvoorde 1 3
51 Teo Blommaerts Oostende 0 2

Eindstand -14

Naam Club Som punten Aantal tornooien
1 Alexander Malfliet LSV-Chesspirant 18 3
2 Martijn Paes Dolle toren Leuven 15 3
2 Wout Verboven Dolle toren Leuven 15 3
4 Michail Ognyanov Leuven-Centraal 11,5 3
5 Jonas Vranckx Mechelen 11 3
6 Yoran Noens LSV-Chesspirant 10 3
7 Igor Vanduyfhuys Jean Jaurès 9,5 3
7 Quinten Joseph Oostende 9,5 3
9 Rune Lambrecht Blankenberge 9 3
10 Pjotr Cappan LSV-Chesspirant 7 2
10 Diana Musabayeva De Mercatel 7 2
12 Wout Pauwels Mechelen 6,5 3
13 Julian Victor KGSRL 6 1
14 Mathias De Keukelaere LSV-Chesspirant 5,5 3
15 Kaito Meysman Brugge 4 1
16 Cid Dombrecht Brugge 3,5 2
17 Robbe Carvers geen 3 3
18 Niel Dewever Waregem 2,5 1
19 Sebastian Fleischeuer Brasschaat 2 1
20 Robin Andrè Namen 1 1

Eindstand -16 -18 en -20

  Naam Club Som punten Aantal tornooien
1 Ramin De Cocq Westerlo 12,5 3
2 Maarten Jacobs Oude-God 10,5 3
3 Floris Pouleyn KGSRL 7,5 2
4 Wouter De Keukelaere LSV-Chesspirant 3,5 3
5 Samuel Roelants DZD Halle 3 2
5 Benjamin Faes Garcia Oude-God 3 1
5 Lowie Goossens Wachtebeke 3 1
8 Simon Schrevens Hoboken 1 2
         

Belgian Online Youth Competition U18

1 Merlijn Van Volsem KGSRL 10,5 3
2 Lucia Faes Garcia Oude-God 1 1
         

Belgian Online Youth Competition U20

1 Sim Maerevoet Hoboken 3,5 1