Suldee Tumenjargal 7de in BJK 2022 bij de U10

Er waren 5 Blankenbergse deelnemers aan deze editie. Vier bij de U10 en één bij de U16.

Suldee behaalde een knappe 7de plaats met 6/9. Als eerstejaars bij de U10 zonder meer een mooie prestatie. Juliette heeft 3/9 behaald, Jolien 2/9 en Arthur 1.5/9.

Mooie prestatie van Thibault bij de toch wel zware reeks U16 behaalde hij 3.5/9.

Er zijn nog heel wat werkpuntjes waar we in de toekomst aan zullen moeten werken.

Alle uitslagen zijn te bekijken op de website van het Bycco: https://www.bycco.be/

Eindstand U10BG

     Elo BC1 Bucholz SB Prog DE Partijen Punten
1 Nguyen, Khoi 1457 48.00 52.50 49.25 43.0 - 9 8.5
2 Drugmand, Benoit 1366 46.50 50.50 36.25 35.0 - 9 7
3 Fesenko, Tymofii 0 46.00 50.00 35.50 36.0 - 9 7
4 Toledo, Hillel 1370 50.50 54.00 36.75 36.0 - 9 6.5
5 Surkol, Hector 1410 49.50 53.50 32.50 35.0 - 9 6
6 Rozental, Tom 1314 47.50 50.50 28.50 31.0 - 9 6
7 Tumenjargal, Suldee 0 42.00 46.00 30.00 27.0 - 9 6
8 Wu, Zhengwang 1188 41.50 44.50 25.00 32.0 - 9 6
9 Li, Hansi 0 41.00 42.50 23.50 28.0 - 9 6
10 Gilson, Pacome 0 42.00 46.50 28.00 28.0 - 9 5.5
11 Stroobant, Arne 1330 48.50 53.50 26.00 31.0 - 9 5
12 Peeters, Paul 1172 47.00 50.00 22.75 31.0 - 9 5
13 Lukin, Yesenia 0 41.50 44.50 22.25 27.0 - 9 5
14 Pribylla, Amelia 0 41.00 44.00 20.00 24.0 - 9 5
15 Di Marcantonio, Tigo 0 40.00 42.00 17.50 23.0 - 8 5
16 Seyns, Odilon 0 39.50 42.50 19.00 27.0 - 9 5
17 Frenzel, Qorianka 0 38.50 40.50 18.50 29.0 - 9 5
18 Vantal, Edouard 0 37.50 39.00 15.50 28.0 - 9 5
19 Declerck, Darrin 0 34.00 37.00 18.00 20.0 - 8 5
20 Theys, Quinten 0 32.50 34.00 16.00 20.0 - 8 5
21 Heynickx, Sander 0 41.00 44.00 19.25 21.5 - 9 4.5
22 Geenen, Kobe 0 41.00 44.00 17.25 22.5 - 9 4.5
23 Claes, Ben 0 35.00 36.50 15.25 21.0 - 9 4.5
24 Morard, Basile 0 41.00 44.50 16.00 20.0 - 9 4
25 Aishajiang, Erpan 0 37.50 40.00 14.75 21.5 - 8 4
26 Algera, Rune 0 37.50 39.00 14.00 21.0 - 9 4
27 Habran, Arthur 0 35.50 37.50 13.00 22.0 - 9 4
28 Meert, Senne 0 35.50 37.00 13.00 17.0 - 9 4
29 De Groof, Lien 0 33.50 35.50 10.50 15.0 - 9 4
30 Peeters, Milo 0 32.50 34.00 9.50 18.0 - 9 4
31 Stuyven, Wout 0 28.50 30.00 9.50 15.5 - 9 4
32 De Rijcke, Miel 0 38.50 40.00 11.50 23.0 - 8 3.5
33 Merle, Lila 0 37.50 40.50 15.00 20.0 - 9 3.5
34 Uyttendaele, Samuel 0 35.50 37.00 7.50 21.0 - 9 3
35 Floryn, Juliette 0 31.50 33.00 6.00 12.0 - 9 3
36 Pinet, Theotime 0 30.50 32.00 5.00 12.0 - 9 3
37 Londers, Gust 0 27.50 29.00 5.50 11.0 - 8 3
38 Coolen, Victor 0 29.00 30.50 4.25 10.5 - 8 2.5
39 Van Loocke, Jolien 0 29.00 30.50 5.00 11.0 1.0 8 2
40 George, Lucas 0 24.00 25.50 3.00 6.0 0.0 8 2
41 Lampo, Arthur 0 25.50 27.00 3.50 8.5 - 7 1.5

Uitslagen U10BG

 

 Ronde 9

   
1 Nguyen, Khoi 1-0 Peeters, Paul
2 Fesenko, Tymofii 1-0 Toledo, Hillel
3 Rozental, Tom 0-1 Drugmand, Benoit
4 Surkol, Hector 1-0 Frenzel, Qorianka
5 Li, Hansi 1-0 Stroobant, Arne
6 Wu, Zhengwang 1-0 Seyns, Odilon
7 Tumenjargal, Suldee 1-0 Lukin, Yesenia
8 Vantal, Edouard 0-1 Gilson, Pacome
9 Di Marcantonio, Tigo ½-½ Geenen, Kobe
10 Claes, Ben ½-½ Heynickx, Sander
11 Morard, Basile 0-1 Declerck, Darrin
12 Theys, Quinten 1-0 Peeters, Milo
13 Pribylla, Amelia 1-0 De Rijcke, Miel
14 Stuyven, Wout ½-½ Aishajiang, Erpan
15 Meert, Senne 1-0 Merle, Lila
16 Algera, Rune 1-0 Floryn, Juliette
17 Uyttendaele, Samuel 0-1 De Groof, Lien
18 Coolen, Victor 0-1 Habran, Arthur
19 George, Lucas 0-1 Londers, Gust
20 Van Loocke, Jolien 0-1 Pinet, Theotime
  Lampo, Arthur   Afwezig
 

 Ronde 8

   
1 Stroobant, Arne 0-1 Nguyen, Khoi
2 Toledo, Hillel 1-0 Wu, Zhengwang
3 Rozental, Tom 1-0 Surkol, Hector
4 Drugmand, Benoit 1-0 Li, Hansi
5 Fesenko, Tymofii 1-0 Peeters, Paul
6 Gilson, Pacome ½-½ Lukin, Yesenia
7 Frenzel, Qorianka 1-0 Theys, Quinten
8 Heynickx, Sander 0-1 Vantal, Edouard
9 Seyns, Odilon 1-0 Morard, Basile
10 Pribylla, Amelia 0-1 Tumenjargal, Suldee
11 De Rijcke, Miel 0-1 Di Marcantonio, Tigo
12 Geenen, Kobe 1-0 Algera, Rune
13 Habran, Arthur 0-1 Claes, Ben
14 Peeters, Milo 1-0 Meert, Senne
15 Merle, Lila ½-½ Stuyven, Wout
16 Declerck, Darrin 1-0 Uyttendaele, Samuel
17 Aishajiang, Erpan 1-0 Londers, Gust
18 Floryn, Juliette 1-0 Van Loocke, Jolien
19 De Groof, Lien 1-0 Pinet, Theotime
20 Lampo, Arthur 0-1 George, Lucas
  Coolen, Victor   Bye
 

 Ronde7

   
1 Nguyen, Khoi 1-0 Fesenko, Tymofii
2 Surkol, Hector 0-1 Toledo, Hillel
3 Peeters, Paul ½-½ Drugmand, Benoit
4 Stroobant, Arne 1-0 Gilson, Pacome
5 Vantal, Edouard 0-1 Rozental, Tom
6 Wu, Zhengwang 1-0 Tumenjargal, Suldee
7 Li, Hansi 1-0 Frenzel, Qorianka
8 Lukin, Yesenia 1-0 Habran, Arthur
9 De Rijcke, Miel 0-1 Heynickx, Sander
10 Theys, Quinten 1-0 Geenen, Kobe
11 Morard, Basile 1-0 Merle, Lila
12 Algera, Rune 0-1 Pribylla, Amelia
13 Uyttendaele, Samuel 0-1 Seyns, Odilon
14 Di Marcantonio, Tigo 1-0 Aishajiang, Erpan
15 Claes, Ben 1-0 Floryn, Juliette
16 Londers, Gust 0-1 Peeters, Milo
17 Meert, Senne 1-0 De Groof, Lien
18 Stuyven, Wout 1-0 Lampo, Arthur
19 Pinet, Theotime 1-0 Coolen, Victor
20 George, Lucas 0-1 Van Loocke, Jolien
  Declerck, Darrin   Afwezig
 

 Ronde 6

   
1 Toledo, Hillel ½-½ Nguyen, Khoi
2 Surkol, Hector 1-0 Stroobant, Arne
3 Fesenko, Tymofii 1-0 Wu, Zhengwang
4 Drugmand, Benoit 1-0 Lukin, Yesenia
5 Peeters, Paul 1-0 De Rijcke, Miel
6 Rozental, Tom 1-0 Uyttendaele, Samuel
7 Frenzel, Qorianka 1-0 Algera, Rune
8 Seyns, Odilon 0-1 Gilson, Pacome
9 Habran, Arthur 0-1 Vantal, Edouard
10 Pribylla, Amelia 0-1 Li, Hansi
11 Tumenjargal, Suldee 1-0 Di Marcantonio, Tigo
12 Aishajiang, Erpan 0-1 Geenen, Kobe
13 Stuyven, Wout 0-1 Heynickx, Sander
14 Declerck, Darrin 1-0 Meert, Senne
15 Merle, Lila 1-0 Claes, Ben
16 Peeters, Milo 0-1 Morard, Basile
17 Lampo, Arthur 0-1 Theys, Quinten
18 De Groof, Lien 1-0 Coolen, Victor
19 Floryn, Juliette 1-0 Pinet, Theotime
20 Van Loocke, Jolien 0-1 Londers, Gust
  George, Lucas   Bye
 

 Ronde 5

   
1 Nguyen, Khoi 1-0 Surkol, Hector
2 Toledo, Hillel ½-½ Drugmand, Benoit
3 Stroobant, Arne 1-0 Frenzel, Qorianka
4 Wu, Zhengwang 1-0 Habran, Arthur
5 Fesenko, Tymofii 1-0 Seyns, Odilon
6 Gilson, Pacome 0-1 Peeters, Paul
7 Lukin, Yesenia 1-0 Aishajiang, Erpan
8 De Rijcke, Miel 1-0 FF Di Marcantonio, Tigo
9 Claes, Ben 0-1 Rozental, Tom
10 Geenen, Kobe 0-1 Tumenjargal, Suldee
11 Li, Hansi 1-0 Peeters, Milo
12 Uyttendaele, Samuel 1-0 Merle, Lila
13 Morard, Basile 0-1 Pribylla, Amelia
14 Algera, Rune 1-0 Declerck, Darrin
15 Vantal, Edouard 1-0 Floryn, Juliette
16 Heynickx, Sander 1-0 De Groof, Lien
17 Londers, Gust 0-1 Stuyven, Wout
18 Meert, Senne 1-0 Van Loocke, Jolien
19 Theys, Quinten 1-0 Pinet, Theotime
20 Coolen, Victor 1-0 George, Lucas
  Lampo, Arthur   Bye
 

 Ronde 4

   
1 Drugmand, Benoit 0-1 Nguyen, Khoi
2 Surkol, Hector 1-0 Fesenko, Tymofii
3 Rozental, Tom 0-1 Toledo, Hillel
4 Peeters, Paul 0-1 Stroobant, Arne
5 Merle, Lila 0-1 Wu, Zhengwang
6 De Rijcke, Miel ½-½ Lukin, Yesenia
7 Frenzel, Qorianka 1-0 Vantal, Edouard
8 Seyns, Odilon 1-0 Geenen, Kobe
9 Tumenjargal, Suldee 0-1 Gilson, Pacome
10 Habran, Arthur 1-0 Uyttendaele, Samuel
11 Aishajiang, Erpan ½-½ Claes, Ben
12 Di Marcantonio, Tigo 1-0 Heynickx, Sander
13 Pinet, Theotime 0-1 Li, Hansi
14 Pribylla, Amelia 1-0 Meert, Senne
15 Theys, Quinten 0-1 Morard, Basile
16 Declerck, Darrin 1-0 De Groof, Lien
17 Van Loocke, Jolien 0-1 Peeters, Milo
18 Lampo, Arthur 0-1 Algera, Rune
19 Stuyven, Wout 1-0 Coolen, Victor
20 George, Lucas 0-1 Floryn, Juliette
  Londers, Gust   Bye
 

 Ronde 3

   
1 Nguyen, Khoi 1-0 Rozental, Tom
2 Wu, Zhengwang 0-1 Surkol, Hector
3 Toledo, Hillel ½-½ Peeters, Paul
4 Vantal, Edouard 0-1 Drugmand, Benoit
5 Stroobant, Arne 0-1 Fesenko, Tymofii
6 Lukin, Yesenia 1-0 Frenzel, Qorianka
7 Pinet, Theotime 0-1 Geenen, Kobe
8 Gilson, Pacome 1-0 Pribylla, Amelia
9 De Groof, Lien 0-1 Habran, Arthur
10 Heynickx, Sander 0-1 Seyns, Odilon
11 Li, Hansi 0-1 Tumenjargal, Suldee
12 Claes, Ben ½-½ Di Marcantonio, Tigo
13 Meert, Senne 0-1 Aishajiang, Erpan
14 Algera, Rune 0-1 Merle, Lila
15 Van Loocke, Jolien 0-1 De Rijcke, Miel
16 Uyttendaele, Samuel 1-0 Londers, Gust
17 Floryn, Juliette 0-1 Declerck, Darrin
18 Peeters, Milo 1-0 George, Lucas
19 Coolen, Victor ½-½ Lampo, Arthur
20 Morard, Basile 1-0 Stuyven, Wout
  Theys, Quinten   Bye
 

 Ronde 2

   
1 Geenen, Kobe 0-1 Nguyen, Khoi
2 Surkol, Hector 1-0 Gilson, Pacome
3 Pribylla, Amelia 0-1 Toledo, Hillel
4 Drugmand, Benoit 1-0 Heynickx, Sander
5 Seyns, Odilon 0-1 Stroobant, Arne
6 Rozental, Tom 1-0 Li, Hansi
7 Aishajiang, Erpan 0-1 Wu, Zhengwang
8 Peeters, Paul 1-0 Claes, Ben
9 Fesenko, Tymofii 1-0 Algera, Rune
10 Frenzel, Qorianka 1-0 Uyttendaele, Samuel
11 George, Lucas 0-1 Vantal, Edouard
12 Declerck, Darrin 0-1 Lukin, Yesenia
13 De Rijcke, Miel 1-0 Floryn, Juliette
14 Habran, Arthur 1-0 Peeters, Milo
15 Lampo, Arthur 0-1 Pinet, Theotime
16 Londers, Gust 0-1 De Groof, Lien
17 Di Marcantonio, Tigo 1-0 Coolen, Victor
18 Stuyven, Wout 0-1 Meert, Senne
19 Merle, Lila 1-0 Theys, Quinten
20 Tumenjargal, Suldee 1-0 Morard, Basile
  Van Loocke, Jolien   Bye
 

 Ronde 1

   
1 Nguyen, Khoi 1-0 Di Marcantonio, Tigo
2 Meert, Senne 0-1 Surkol, Hector
3 Toledo, Hillel 1-0 Merle, Lila
4 Morard, Basile 0-1 Drugmand, Benoit
5 Stroobant, Arne 1-0 Declerck, Darrin
6 Peeters, Milo 0-1 Rozental, Tom
7 Wu, Zhengwang 1-0 De Rijcke, Miel
8 Pinet, Theotime 0-1 Peeters, Paul
9 Lukin, Yesenia 0-1 Pribylla, Amelia
10 De Groof, Lien 0-1 Fesenko, Tymofii
11 Floryn, Juliette 0-1 Seyns, Odilon
12 Coolen, Victor 0-1 Frenzel, Qorianka
13 Geenen, Kobe 1-0 Stuyven, Wout
14 Claes, Ben 1-0 George, Lucas
15 Gilson, Pacome 1-0 Theys, Quinten
16 Algera, Rune 1-0 Habran, Arthur
17 Heynickx, Sander 1-0 Tumenjargal, Suldee
18 Uyttendaele, Samuel 1-0 Lampo, Arthur
19 Li, Hansi 1-0 Van Loocke, Jolien
20 Vantal, Edouard 1-0 Londers, Gust
  Aishajiang, Erpan   Bye

Eindstand U16B

    Elo BC 1 Bucholz SB Prog DE Partijen Punten
1 Dreelinck, Jacob 2001 49.00 53.50 46.75 41.0 - 9 8
2 Vanduyfhuys, Igor 1870 51.00 54.50 43.50 36.5 - 9 7.5
3 Victor, Julian 1947 49.00 52.50 38.25 37.5 - 9 7
4 Nemegeer, Arne 2165 49.50 52.00 34.75 36.0 - 9 6.5
5 Paes, Martijn 1824 47.50 51.00 31.00 34.0 - 9 6
6 Verboven, Wout 2041 47.00 51.50 32.25 32.0 - 9 6
7 Akulov, Mikhail 1830 46.50 50.50 31.00 32.5 - 9 6
8 Cappan, Pjotr 1811 44.00 47.50 28.75 31.0 - 9 6
9 Ognyanov, Michail 1657 44.00 47.00 26.00 30.0 - 9 6
10 Malfliet, Alexander 1675 42.50 46.00 27.00 31.0 - 9 6
11 Dutre, Wonder 1819 42.00 46.00 27.50 31.0 - 9 6
12 Zouaghi, Amir 1812 46.50 51.00 28.75 31.0 - 9 5.5
13 Smolders, Bavo 1683 44.50 49.00 25.25 30.0 - 9 5.5
14 De Reese, Elias 1968 44.00 47.00 27.25 29.5 - 9 5.5
15 Vandermeulen, Oscar 1525 42.50 43.00 21.25 29.0 - 9 5.5
16 Roose, Casimir 1600 37.50 40.50 20.25 27.5 - 9 5.5
17 Beaucarne, Loic 0 34.00 36.50 20.25 24.0 - 9 5.5
18 Andri, Amaury 1522 46.50 49.50 24.25 29.5 - 9 5
19 Docquier, Orville 1580 42.50 45.50 22.50 27.5 - 9 5
20 Wertz, Yannick 1503 39.00 41.50 19.50 25.0 - 9 5
21 Vranckx, Jonas 1644 38.50 38.50 19.25 23.0 - 9 5
22 Lepoutre, Florian 1243 38.50 38.50 17.00 25.0 - 9 5
23 Brand, Leonard 1383 38.00 41.00 20.00 26.0 - 9 5
24 Groteclaes, Alexandre 1572 42.50 46.00 18.75 25.5 - 9 4.5
25 Dymkin, Lev 1242 42.50 45.50 19.50 24.5 - 9 4.5
26 Jortay, Raphael 1285 39.50 43.00 19.00 22.0 - 9 4.5
27 Koppens, Daniel 0 39.00 42.00 19.00 23.0 - 9 4.5
28 Jadoul, Mathys 1189 39.00 39.50 14.75 22.5 - 9 4.5
29 Letoret, Tim 1334 38.50 42.00 18.25 24.5 - 9 4.5
30 Andre, Robin 1384 38.50 41.50 19.00 23.0 - 9 4.5
31 Debunne, Lasse 1274 38.00 40.00 16.00 24.5 - 9 4.5
32 Bastien, Sidan 1176 36.50 39.50 16.75 20.5 - 9 4.5
33 Kauschanski, Nicolas 1188 34.50 37.00 16.25 21.0 - 9 4.5
34 Kaminskiy, Volodimyr 1150 33.50 35.50 14.25 20.5 - 9 4.5
35 Vanherck, Jorre 1324 33.00 33.50 14.50 18.0 - 9 4.5
36 Staelens, Mael 0 32.00 34.50 15.75 20.0 - 9 4.5
37 Daems, Thibaut 1116 39.00 42.00 15.50 20.0 - 9 4
38 De Vidts, Stan 1093 35.00 37.50 14.50 19.5 - 9 4
39 Robijns, Krieke 1191 32.00 34.00 11.50 16.0 - 9 4
40 Ahmad, Siamand 0 24.50 24.50 5.00 10.0 - 8 4
41 De Nys, Noa 1273 38.00 41.00 13.75 21.5 - 9 3.5
42 De Coninck, Jonathan 0 35.50 39.00 13.75 17.0 - 9 3.5
43 Noens, Yoran 0 35.50 38.00 11.75 18.5 - 8 3.5
44 Monte, Thibault 1227 35.50 37.50 11.25 18.0 - 9 3.5
45 Xing, Daniel 1208 35.50 36.00 8.25 17.5 - 9 3.5
46 Ascoop, Warre 0 33.00 33.00 8.75 16.0 - 8 3.5
47 Van Parys, Dago 1189 32.00 34.50 10.25 15.5 - 9 3.5
48 Foulon, Thales 894 31.00 31.00 8.25 11.5 - 9 3.5
49 Dobransky, Erik 0 28.50 28.50 6.75 13.5 - 9 3.5
50 Van Bockland, Siebe 0 36.50 40.00 11.00 20.0 - 9 3
51 Eperjessy, Lou 1233 29.50 29.50 5.00 12.0 - 9 3
52 Van Hoey, Luca 1245 35.50 38.00 9.00 14.0 1.0 9 2.5
53 Decalf, Kobe 0 26.50 26.50 2.25 10.5 0.0 9 2.5
54 Lipski, Salomon 0 29.50 29.50 0.50 11.0 - 9 2
55 Van Nedervelde, Antoine 0 30.50 32.50 2.50 6.0 - 8 1
56 Herbinaux, Mathys 965 30.00 32.00 0.00 0.0 - 9 0
57 Vermeulen, Victor 0 25.50 26.50 0.00 0.0 - 2 0

Uitslagen U16B

 

 

 Ronde 9

   
1 Dreelinck, Jacob 1-0 Malfliet, Alexander
2 Nemegeer, Arne 0-1 Vanduyfhuys, Igor
3 Victor, Julian 1-0 Zouaghi, Amir
4 Paes, Martijn ½-½ Verboven, Wout
5 De Reese, Elias ½-½ Roose, Casimir
6 Akulov, Mikhail 1-0 Andri, Amaury
7 Dutre, Wonder 1-0 Wertz, Yannick
8 Cappan, Pjotr 1-0 Docquier, Orville
9 Lepoutre, Florian 0-1 Ognyanov, Michail
10 Smolders, Bavo 1-0 Dymkin, Lev
11 Vandermeulen, Oscar 1-0 Koppens, Daniel
12 Beaucarne, Loic 1-0 Letoret, Tim
13 Vranckx, Jonas 1-0 Kauschanski, Nicolas
14 Debunne, Lasse ½-½ Groteclaes, Alexandre
15 Brand, Leonard 1-0 De Vidts, Stan
16 Bastien, Sidan ½-½ Jadoul, Mathys
17 Andre, Robin 1-0 Monte, Thibault
18 Xing, Daniel 0-1 Vanherck, Jorre
19 Van Parys, Dago 0-1 Jortay, Raphael
20 Kaminskiy, Volodimyr 1-0 De Nys, Noa
21 Staelens, Mael 1-0 Noens, Yoran
22 Robijns, Krieke 1-0 De Coninck, Jonathan
23 Van Bockland, Siebe 0-1 Daems, Thibaut
24 Decalf, Kobe 0-1 Ahmad, Siamand
25 Foulon, Thales 1-0 Van Hoey, Luca
26 Lipski, Salomon 0-1 Dobransky, Erik
27 Herbinaux, Mathys 0-1 Ascoop, Warre
28 Van Nedervelde, Antoine 0-1 Eperjessy, Lou
  Vermeulen, Victor   Afwezig
 

 Ronde 8

   
1 Paes, Martijn 0-1 Dreelinck, Jacob
2 Vanduyfhuys, Igor 1-0 Victor, Julian
3 Nemegeer, Arne 1-0 Akulov, Mikhail
4 Malfliet, Alexander 1-0 Dutre, Wonder
5 Verboven, Wout 1-0 Smolders, Bavo
6 Zouaghi, Amir 1-0 Vandermeulen, Oscar
7 Andri, Amaury ½-½ Cappan, Pjotr
8 Dymkin, Lev 0-1 Wertz, Yannick
9 Groteclaes, Alexandre 0-1 De Reese, Elias
10 Jadoul, Mathys 0-1 Ognyanov, Michail
11 Roose, Casimir 1-0 Debunne, Lasse
12 Docquier, Orville 1-0 Brand, Leonard
13 Jortay, Raphael 0-1 Lepoutre, Florian
14 De Coninck, Jonathan 0-1 Letoret, Tim
15 Vanherck, Jorre 0-1 Kauschanski, Nicolas
16 De Nys, Noa 0-1 Beaucarne, Loic
17 Koppens, Daniel 1-0 Kaminskiy, Volodimyr
18 Daems, Thibaut 0-1 Vranckx, Jonas
19 Monte, Thibault ½-½ Staelens, Mael
20 De Vidts, Stan 1-0 Robijns, Krieke
21 Van Bockland, Siebe 0-1 Bastien, Sidan
22 Ascoop, Warre 0-1 Andre, Robin
23 Van Hoey, Luca 0-1 Van Parys, Dago
24 Dobransky, Erik 0-1 Xing, Daniel
25 Noens, Yoran 1-0 Eperjessy, Lou
26 Ahmad, Siamand 1-0 Lipski, Salomon
27 Decalf, Kobe 1-0 Van Nedervelde, Antoine
28 Foulon, Thales 1-0 Herbinaux, Mathys
  Vermeulen, Victor   Afwezig
 

 Ronde 7

   
1 Dreelinck, Jacob ½-½ Nemegeer, Arne
2 Victor, Julian 1-0 Smolders, Bavo
3 Vandermeulen, Oscar 0-1 Paes, Martijn
4 Ognyanov, Michail 0-1 Vanduyfhuys, Igor
5 Zouaghi, Amir ½-½ Verboven, Wout
6 Akulov, Mikhail 1-0 Roose, Casimir
7 Dutre, Wonder 1-0 Docquier, Orville
8 Malfliet, Alexander 1-0 Jadoul, Mathys
9 De Reese, Elias ½-½ Andri, Amaury
10 Cappan, Pjotr 1-0 Jortay, Raphael
11 Letoret, Tim 0-1 Dymkin, Lev
12 Lepoutre, Florian 1-0 Vranckx, Jonas
13 Groteclaes, Alexandre 1-0 Bastien, Sidan
14 Wertz, Yannick 1-0 De Vidts, Stan
15 Brand, Leonard 1-0 Van Bockland, Siebe
16 Debunne, Lasse 1-0 Daems, Thibaut
17 Kauschanski, Nicolas ½-½ De Nys, Noa
18 Staelens, Mael 0-1 Vanherck, Jorre
19 Andre, Robin 0-1 De Coninck, Jonathan
20 Kaminskiy, Volodimyr 1-0 Dobransky, Erik
21 Beaucarne, Loic 1-0 Ascoop, Warre
22 Noens, Yoran 0-1 Koppens, Daniel
23 Xing, Daniel ½-½ Van Hoey, Luca
24 Lipski, Salomon 0-1 Monte, Thibault
25 Robijns, Krieke 1-0 Decalf, Kobe
26 Van Parys, Dago 1-0 Foulon, Thales
27 Ahmad, Siamand 1-0 Van Nedervelde, Antoine
28 Eperjessy, Lou 1-0 Herbinaux, Mathys
  Vermeulen, Victor   Afwezig
 

 Ronde 6

   
1 Verboven, Wout 0-1 Dreelinck, Jacob
2 Andri, Amaury 0-1 Nemegeer, Arne
3 Victor, Julian 1-0 Akulov, Mikhail
4 Paes, Martijn ½-½ Zouaghi, Amir
5 De Reese, Elias 0-1 Vandermeulen, Oscar
6 Vanduyfhuys, Igor 1-0 Cappan, Pjotr
7 Smolders, Bavo 1-0 Groteclaes, Alexandre
8 Daems, Thibaut 0-1 Dutre, Wonder
9 De Nys, Noa 0-1 Malfliet, Alexander
10 Ognyanov, Michail 1-0 Debunne, Lasse
11 Roose, Casimir 1-0 Van Bockland, Siebe
12 Docquier, Orville 1-0 Lepoutre, Florian
13 Jadoul, Mathys 1-0 Brand, Leonard
14 Jortay, Raphael 1-0 Andre, Robin
15 Koppens, Daniel 0-1 Letoret, Tim
16 Dymkin, Lev 1-0 Kaminskiy, Volodimyr
17 Vranckx, Jonas 1-0 Beaucarne, Loic
18 Robijns, Krieke 0-1 Wertz, Yannick
19 Ascoop, Warre ½-½ Vanherck, Jorre
20 Van Hoey, Luca 0-1 Staelens, Mael
21 Monte, Thibault 0-1 De Vidts, Stan
22 Bastien, Sidan 1-0 Xing, Daniel
23 Foulon, Thales 0-1 Kauschanski, Nicolas
24 De Coninck, Jonathan 1-0 Van Parys, Dago
25 Decalf, Kobe 0-1 Noens, Yoran
26 Dobransky, Erik 1-0 Eperjessy, Lou
27 Van Nedervelde, Antoine 0-1 Lipski, Salomon
28 Herbinaux, Mathys 0-1 Ahmad, Siamand
  Vermeulen, Victor   Afwezig
 

 Ronde 5

   
1 Dreelinck, Jacob ½-½ Victor, Julian
2 Akulov, Mikhail ½-½ Vanduyfhuys, Igor
3 Nemegeer, Arne 1-0 Ognyanov, Michail
4 Groteclaes, Alexandre 0-1 Verboven, Wout
5 Cappan, Pjotr ½-½ De Reese, Elias
6 Brand, Leonard 0-1 Paes, Martijn
7 Dutre, Wonder 0-1 Andri, Amaury
8 Andre, Robin 0-1 Zouaghi, Amir
9 Letoret, Tim 0-1 Smolders, Bavo
10 Debunne, Lasse ½-½ Docquier, Orville
11 Vandermeulen, Oscar 1-0 Jortay, Raphael
12 Malfliet, Alexander 1-0 Dymkin, Lev
13 Vranckx, Jonas 0-1 Jadoul, Mathys
14 Xing, Daniel 0-1 Roose, Casimir
15 Wertz, Yannick 0-1 Daems, Thibaut
16 Staelens, Mael 0-1 De Nys, Noa
17 Lepoutre, Florian 1-0 Bastien, Sidan
18 Van Bockland, Siebe 1-0 Monte, Thibault
19 Kauschanski, Nicolas ½-½ Koppens, Daniel
20 De Vidts, Stan ½-½ Van Hoey, Luca
21 Kaminskiy, Volodimyr 1-0 Noens, Yoran
22 Beaucarne, Loic 1-0 De Coninck, Jonathan
23 Vanherck, Jorre 1-0 Van Nedervelde, Antoine
24 Eperjessy, Lou 0-1 Ascoop, Warre
25 Lipski, Salomon 0-1 Robijns, Krieke
26 Van Parys, Dago ½-½ Dobransky, Erik
27 Ahmad, Siamand 0-1 Foulon, Thales
28 Decalf, Kobe 1-0 Herbinaux, Mathys
  Vermeulen, Victor   Afwezig
 

 Ronde 4

   
1 Vanduyfhuys, Igor 0-1 Dreelinck, Jacob
2 De Reese, Elias ½-½ Victor, Julian
3 Paes, Martijn ½-½ Nemegeer, Arne
4 Verboven, Wout ½-½ Cappan, Pjotr
5 Zouaghi, Amir 0-1 Akulov, Mikhail
6 Andre, Robin 0-1 Dutre, Wonder
7 Smolders, Bavo ½-½ Vandermeulen, Oscar
8 Andri, Amaury 1-0 Malfliet, Alexander
9 Ognyanov, Michail 1-0 Wertz, Yannick
10 Roose, Casimir 0-1 Brand, Leonard
11 Groteclaes, Alexandre 1-0 Lepoutre, Florian
12 Docquier, Orville 1-0 Van Bockland, Siebe
13 Koppens, Daniel ½-½ Vranckx, Jonas
14 Letoret, Tim 1-0 Kauschanski, Nicolas
15 Jortay, Raphael 1-0 Kaminskiy, Volodimyr
16 Noens, Yoran 0-1 Debunne, Lasse
17 Dymkin, Lev 1-0 Beaucarne, Loic
18 De Nys, Noa 1-0 De Vidts, Stan
19 Bastien, Sidan 1-0 Vanherck, Jorre
20 Daems, Thibaut 1-0 Eperjessy, Lou
21 Monte, Thibault 1-0 Van Parys, Dago
22 Ascoop, Warre 0-1 Xing, Daniel
23 Robijns, Krieke 0-1 Staelens, Mael
24 Jadoul, Mathys 1-0 Lipski, Salomon
25 Van Hoey, Luca 1-0 Decalf, Kobe
26 De Coninck, Jonathan 1-0 Foulon, Thales
27 Herbinaux, Mathys 0-1 Dobransky, Erik
28 Ahmad, Siamand   Van Nedervelde, Antoine
  Vermeulen, Victor   Afwezig
 

 Ronde 3

   
1 Nemegeer, Arne ½-½ Zouaghi, Amir
2 Dreelinck, Jacob 1-0 Smolders, Bavo
3 Victor, Julian 1-0 Ognyanov, Michail
4 Dutre, Wonder 0-1 Vanduyfhuys, Igor
5 Cappan, Pjotr ½-½ Paes, Martijn
6 Malfliet, Alexander 0-1 Verboven, Wout
7 Beaucarne, Loic 0-1 De Reese, Elias
8 Akulov, Mikhail 1-0 Docquier, Orville
9 Vranckx, Jonas 0-1 Andre, Robin
10 Eperjessy, Lou 0-1 Roose, Casimir
11 Xing, Daniel 0-1 Groteclaes, Alexandre
12 Vandermeulen, Oscar 1-0 Monte, Thibault
13 Van Parys, Dago 0-1 Andri, Amaury
14 Wertz, Yannick 1-0 Bastien, Sidan
15 Brand, Leonard 1-0 Daems, Thibaut
16 Kaminskiy, Volodimyr ½-½ Letoret, Tim
17 Debunne, Lasse ½-½ Koppens, Daniel
18 Van Bockland, Siebe 1-0 De Nys, Noa
19 Lepoutre, Florian 1-0 Ascoop, Warre
20 Noens, Yoran ½-½ Dymkin, Lev
21 Staelens, Mael 0-1 Jortay, Raphael
22 Kauschanski, Nicolas 1-0 Van Hoey, Luca
23 De Vidts, Stan 1-0 De Coninck, Jonathan
24 Vanherck, Jorre 1-0 Ahmad, Siamand
25 Dobransky, Erik 0-1 Robijns, Krieke
26 Van Nedervelde, Antoine 0-1 Jadoul, Mathys
27 Lipski, Salomon 1-0 Herbinaux, Mathys
28 Foulon, Thales ½-½ Decalf, Kobe
  Vermeulen, Victor   Afwezig
 

 Ronde 2

   
1 Roose, Casimir 0-1 Nemegeer, Arne
2 Verboven, Wout ½-½ Vranckx, Jonas
3 Groteclaes, Alexandre 0-1 Dreelinck, Jacob
4 De Reese, Elias ½-½ Docquier, Orville
5 Andri, Amaury 0-1 Victor, Julian
6 Vanduyfhuys, Igor 1-0 Vandermeulen, Oscar
7 Andre, Robin ½-½ Akulov, Mikhail
8 Paes, Martijn 1-0 Wertz, Yannick
9 Letoret, Tim 0-1 Dutre, Wonder
10 Zouaghi, Amir 1-0 Brand, Leonard
11 De Nys, Noa 0-1 Cappan, Pjotr
12 Smolders, Bavo 1-0 Debunne, Lasse
13 Koppens, Daniel 0-1 Malfliet, Alexander
14 Ognyanov, Michail 1-0 Noens, Yoran
15 Van Hoey, Luca ½-½ Beaucarne, Loic
16 Daems, Thibaut 1-0 Vanherck, Jorre
17 Jortay, Raphael ½-½ De Vidts, Stan
18 Herbinaux, Mathys 0-1 Lepoutre, Florian
19 Dymkin, Lev 1-0 Foulon, Thales
20 Ahmad, Siamand 0-1 Eperjessy, Lou
21 Monte, Thibault 1-0 Dobransky, Erik
22 Van Nedervelde, Antoine 0-1 Xing, Daniel
23 Robijns, Krieke 0-1 Van Bockland, Siebe
24 Decalf, Kobe 0-1 Van Parys, Dago
25 Jadoul, Mathys 0-1 Staelens, Mael
26 De Coninck, Jonathan ½-½ Kauschanski, Nicolas
27 Bastien, Sidan 1-0 Vermeulen, Victor
28 Lipski, Salomon 0-1 Kaminskiy, Volodimyr
  Ascoop, Warre   Bye
 

 Ronde 1

   
1 Nemegeer, Arne 1-0 Van Hoey, Luca
2 Lepoutre, Florian 0-1 Verboven, Wout
3 Dreelinck, Jacob 1-0 Dymkin, Lev
4 Eperjessy, Lou 0-1 De Reese, Elias
5 Victor, Julian 1-0 Monte, Thibault
6 Xing, Daniel 0-1 Vanduyfhuys, Igor
7 Akulov, Mikhail 1-0 Robijns, Krieke
8 Van Parys, Dago 0-1 Paes, Martijn
9 Dutre, Wonder 1-0 Jadoul, Mathys
10 Kauschanski, Nicolas 0-1 Zouaghi, Amir
11 Cappan, Pjotr 1-0 Bastien, Sidan
12 Kaminskiy, Volodimyr 0-1 Smolders, Bavo
13 Malfliet, Alexander 1-0 Daems, Thibaut
14 De Vidts, Stan 0-1 Ognyanov, Michail
15 Vranckx, Jonas 1-0 Herbinaux, Mathys
16 Foulon, Thales 0-1 Roose, Casimir
17 Docquier, Orville 1-0 Ahmad, Siamand
18 Dobransky, Erik 0-1 Groteclaes, Alexandre
19 Vandermeulen, Oscar 1-0 Van Nedervelde, Antoine
20 Van Bockland, Siebe 0-1 Andri, Amaury
21 Wertz, Yannick 1-0 Decalf, Kobe
22 Staelens, Mael 0-1 Andre, Robin
23 Brand, Leonard 1-0 De Coninck, Jonathan
24 Vermeulen, Victor 0-1 Letoret, Tim
25 Vanherck, Jorre 0-1 Koppens, Daniel
26 Beaucarne, Loic 1-0 Jortay, Raphael
27 Debunne, Lasse 1-0 Lipski, Salomon
28 Ascoop, Warre 0-1 De Nys, Noa
  Noens, Yoran   Bye