Westvlaams schoolschaakkampioenschap 2012

Verslag

Van de Blankenbergse scholen waren er 7 ploegen ingeschreven waaronder 1 Middelbare ploeg die bestond uit de fam. Van Herreweghe Reindert, Lidewij, Evert en Rinus.
De andere ploegen waren Sint-Pieter 1 en 2, Sint-Jozef 1 en 2, d’ Oefenschool en Zilvermeeuw.
De ploeg van de Zilvermeeuw konden maar met drie spelen, zij hadden een vierde man tekort.

De start van het tornooi startte een groot half uur te laat maar het is geen sinecure om 38 ploegen in de eerste ronde aan het bord te krijgen. Verder verliep alles redelijk vlot.

De winnaar bij het lager onderwijs was de schoolploeg van Guido Gezelle 1 Brugge vóór Vbs Cdi Ieper 1 en BS Go Brugge Centrum 1.

De eindstanden van de Blankenbergse ploegen:
6. St-Pieter 1
16. d’Oefenschool
20. St-Jozef 1
27. St-Jozef 2
32. St-Pieter 2
36. Zilvermeeuw

Eindstand LO

N Naam B.P M.P P Res S B
1 Guido Gezelle 1 Brugge 32.0 8.5 9    
2 Vbs Cdi Ieper 1 28.0 7.5 9 0.5 41.00
3 Bs Go Brugge Centrum 1 28.0 7.5 9 0.5 40.75
4 Vbs O-L-V-College Oostende 1 23.5 6.0 9    
5 Bs Go Brugge Centrum 2 23.0 6.0 9    
6 Vbs St- Pieter Blankenberge 1 21.5 5.0 9    
7 Guido Gezelle 2 Brugge 21.0 6.0 9    
8 Bs Go Stene 1 21.0 5.0 9    
9 St.Lodewijckschool Oostende 21.0 4.5 9    
10 Vbs De Wingerd Bavikhove 20.5 5.5 9    
11 Go Assebroek 1 20.0 5.5 9    
12 Bs Go Brugge Centrum 5 20.0 5.0 9    
13 Bs Go Brugge Centrum 6 20.0 4.5 9    
14 Vbs Cdi Ieper 2 19.0 5.0 9    
15 Go Assebroek 2 19.0 4.5 9    
16 Bs Go Oefenschool Blankenberge 18.5 5.5 9    
17 Bs Go Stene 3 18.5 5.0 9    
18 Bs Go Brugge Centrum 4 18.0 5.0 9    
19 Bs Go Stene 4 17.5 4.5 9    
20 Vbs St-Jozef Blankenberge 1 17.5 4.0 9    
21 Bs Go Brugge Centrum 3 17.0 4.5 9    
22 Bs Go Brugge Centrum 7 17.0 4.0 9    
23 Reuzenhuis Tielt 2 17.0 3.5 9    
24 Guido Gezelle 3 Brugge 16.5 5.0 9    
25 Bs Go Stene 2 16.5 4.5 9    
26 Vbs Kantelberg 15.5 4.0 9 2.0  
27 Vbs St-Jozef Blankenberge 2 15.5 4.0 9 0.0  
28 Vbs O-L-V-College Oostende 3 15.5 3.0 9    
29 Reuzenhuis Tielt 1 15.0 4.0 9    
30 Vbs O-L-V-College Oostende 2 14.5 3.0 9    
31 Bs Go Stene 7 14.0 4.0 9    
32 Vbs St- Pieter Blankenberge 2 13.5 3.5 9 1.5  
33 Bs Go Stene 6 13.5 3.5 9 0.5  
34 Bs Go Stene 5 13.5 3.0 9    
35 Bs Go Brugge Centrum 8 13.0 3.5 9    
36 Zilvermeeuw 11.0 2.0 9    
37 Bs Go Brugge Centrum 9 9.0 1.0 9 0.5 2.25
38 Bs Go Stene 8 9.0 1.0 9 0.5 1.50

Indiviuele uitslagen

Nr. Spelers 1ste bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Hüttl Sofie (VBS CDI Ieper 1) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2. Yari Coucke (St. Lodewijckschool Oostende) 1 1 1 1 1 0,5 1 1 1 8,5
3. de Vries Bart (Guido Gezelle 1 Brugge) 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8
4. Milan Van Nuffel (BS GO Stene 4) 1 1 1 0 1 1 1 0 1 7
5. Cedric D'Hoore (GO Assebroek 1) 1 0,5 1 0 1 1 1 0 1 6,5
6. Van Hauwaert Julien (VBS St-Pieter Blankenberge 1) 1 1 1 0 1 0 1 0 1 6
7. Charles Goigne (Bs Go Brugge Centrum 8) 1 1 1 0 1 0 1 1 0 6
8. Ducheyne Esmée (Bs Go Brugge Centrum 4) 1 1 1 1 0 0 1 1 0 6
9. Coucke Yakina (Bs Go Brugge Centrum 3) 1 0 0 1 0 0,5 1 1 1 5,5
10. Neo Debol (BS GO Stene 7) 0 1 0 1 1 0,5 1 1 0 5,5
11. De Graeve Sybren (Guido Gezelle 3 Brugge) 1 0 0 0,5 1 1 1 1 0 5,5
12. De Pauw Servaas (Bs Go Brugge Centrum 6) 1 0 1 1 1 1 0,5 0 0 5,5
13. Samad Malik (VBS CDI Ieper 2) 0 0 0 1 1 1 0 1 1 5
14. Dupont Jonah (BS GO Oefenschool Blankenberge) 1 1 0 0 1 0 1 1 0 5
15. Staels Gianni (VBS St-Jozef Blankenberge 2) 0 0 1 1 0,5 1 0 0,5 1 5
16. Jochen Quagebeur (BS GO Stene 3) 1 0 1 0 1 1 0 1 0 5
17. Gombosuren Kristina (VBS O-L-V-College Oostende 1) 1 1 0 1 0 1 0 1 0 5
18. Barhoumi Sarah (Bs Go Brugge Centrum 1) 0 1 0 0 0 1 1 1 1 5
19. Morgan Casier (BS GO Stene 1) 0 0 0,5 1 0 1 0 1 1 4,5
20. Delporte Dion (VBS St-Jozef Blankenberge 1) 1 1 0 0 1 0,5 0 1 0 4,5
21. Schockaert Jasmijn (VBS O-L-V-College Oostende 2) 0 1 0 0 0 1 0 1 1 4
22. Daels Ilse (VBS De Wingerd Bavikhove) 1 1 0 1 0 0 0 0 1 4
23. Ducheyne Cyril (Bs Go Brugge Centrum 2) 1 1 1 0 0 0 0 0 1 4
24. Matisse Lescluze (GO Assebroek 2) 0 1 1 1 0 0 1 0 0 4
25. Van Cauwenberghe Sarah (Guido Gezelle 2 Brugge) 1 0 0 1 0 1 0 0 1 4
26. Simon Bekaert (VBS Kantelberg) 0 1 1 0 0 1 0,5 0 0 3,5
27. Van Mieghem Flor (VBS O-L-V-College Oostende 3) 0 0 1 0 1 0,5 0 0 1 3,5
28. Guyzelov Itse (Bs Go Brugge Centrum 5) 0 0,5 0,5 0,5 1 0 0 0 1 3,5
29. Bostyn Jimmy (Zilvermeeuw) 0 0 0,5 0 0,5 1 0,5 0,5 0 3
30. Tijl Van Renterghem (Reuzenhuis Tielt 2) 0 0 1 1 0 0 0 1 0 3
31. Thomas Goderis (BS GO Stene 8) 0 0 0 1 0,5 0 1 0 0,5 3
32. Kayleigh Casier (BS GO Stene 2) 0 1 1 0 0 0 1 0 0 3
33. Guyzelova Marina (Bs Go Brugge Centrum 7) 1 0 0 1 1 0 0 0 0 3
34. Elias Georges (BS GO Stene 6) 0 0 0,5 0 0 1 0 0 0,5 2
35. Noa Gilliaert (BS GO Stene 5) 0 0 0 1 0 0 0 1 0 2
36. Maenhoudt Jana (VBS St-Pieter Blankenberge 2) 0 0 0 0 0 0,5 1 0 0 1,5
37. Claire Versluys (Bs Go Brugge Centrum 9) 0 0 0 0 0 0 0,5 0 1 1,5
38. Jules Crop (Reuzenhuis Tielt 1) 0 0 0 0 0,5 0 0 0 0 0,5

 

Spelers 2de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
De Graeve Quinten (Guido Gezelle 1 Brugge) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
Lajqi Endrit (Bs Go Brugge Centrum 1) 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
Verheire Wesley (Bs Go Brugge Centrum 5) 1 0,5 1 1 0 1 1 1 1 7,5
Britt Devolder (BS GO Stene 1) 1 1 0 1 0 1 1 1 1 7
Tanghe Joran (VBS O-L-V-College Oostende 1) 1 1 0 1 1 1 0 1 1 7
Le Bacq Demi (Bs Go Brugge Centrum 6) 1 1 1 1 0 1 1 1 0 7
Cottenjé Kitana (Bs Go Brugge Centrum 7) 1 0 0,5 0 1 1 1 1 1 6,5
Tybo Mortier (Reuzenhuis Tielt 2) 0 0 1 1 1 1 0 1 1 6
Islambek Gaytaev (BS GO Stene 3) 1 0 1 1 1 0 1 0 1 6
De Pauw Matthijs (Bs Go Brugge Centrum 2) 1 1 1 0 1 1 1 0 0 6
Libbrecht Balder (Bs Go Brugge Centrum 3) 1 0 1 1 1 0,5 0 0 1 5,5
Storm Declerck (St. Lodewijckschool Oostende) 0,5 1 1 0 1 0,5 0 0 1 5
Bolsens Vinthan (BS GO Oefenschool Blankenberge) 1 1 0 1 0 0 1 1 0 5
Schollaert Reno (VBS St-Pieter Blankenberge 2) 1 1 0 0 0 0,5 1 1 0,5 5
Debosschere Bert (VBS St-Pieter Blankenberge 1) 0 1 0 0 1 0 1 1 1 5
Amaryl Renier (Guido Gezelle 3 Brugge) 1 0 1 0 1 0 1 1 0 5
Wauters Suzanne (Bs Go Brugge Centrum 4) 0 0 0 1 1 1 1 0 1 5
Dewamme Demi (Guido Gezelle 2 Brugge) 1 0 1 0 1 1 0 1 0 5
Persyn Jamie (Zilvermeeuw) 0 1 1 0,5 1 0 0 1 0 4,5
Kaat Deceuninck (Bs Go Brugge Centrum 9) 0 0 1 0 1 1 1 0 0,5 4,5
Arnout Siebe (VBS CDI Ieper 2) 1 0 1 0 1 0 0 0 1 4
Inghelbrecht Edward (VBS O-L-V-College Oostende 3) 0 0,5 0 1 0 0,5 1 0 1 4
Daels Emma (VBS De Wingerd Bavikhove) 1 0 0 1 0 0 1 0 1 4
Moyaert Theodore (VBS CDI Ieper 1) 1 1 0 1 0 0 0 1 0 4
Jaron De Poorter (GO Assebroek 2) 0 1 1 1 0 0 1 0 0 4
Dieter Mus (GO Assebroek 1) 0 0,5 1 0 0 1 0 0 1 3,5
manon Nollet (BS GO Stene 2) 0,5 1 1 0 0 1 0 0 0 3,5
Britt Verhaege (Reuzenhuis Tielt 1) 1 0 0 1 1 0 0 0 0 3
Pevenage Miro (VBS O-L-V-College Oostende 2) 0 1 0 0 0 1 0 1 0 3
Preem Yaro (VBS St-Jozef Blankenberge 2) 0 1 1 1 0 0 0 0 0 3
Daymon De Paepe (Bs Go Brugge Centrum 8) 0 0 0 0 0 1 1 1 0 3
Maarten Bonne (VBS Kantelberg) 0 0 0,5 0 1 0 0 1 0 2,5
Lennert Goderis (BS GO Stene 8) 0 0 0 1 0 0 1 0 0,5 2,5
Anouk Quaegebeur (BS GO Stene 5) 0 0 0 0,5 0 0 0 1 1 2,5
Engelen Robin (VBS St-Jozef Blankenberge 1) 0 0,5 0 0 1 1 0 0 0 2,5
Taro Nieuwenhuyse (BS GO Stene 6) 0 1 0 0 0 0 0 0 0,5 1,5
Nicolas Gouwy (BS GO Stene 7) 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
Alexander Debruyne (BS GO Stene 4) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Nr. Spelers 3de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Smis Gavroche (Guido Gezelle 1 Brugge) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2. Verstraete Maxime (VBS CDI Ieper 2) 1 1 1 0,5 1 1 0 1 1 7,5
3. Barnuevo Benny (Bs Go Brugge Centrum 2) 1 1 1 0 1 1 1 1 0 7
4. Parmentier Lisa (Guido Gezelle 2 Brugge) 1 0 1 1 1 1 0 1 1 7
5. De Graeve Sam (Bs Go Brugge Centrum 1) 1 1 1 1 0 1 1 0 1 7
6. Robbe Van Overloop (GO Assebroek 1) 1 1 1 0 0 0 1 1 1 6
7. Moyaert Alexandra (VBS CDI Ieper 1) 1 1 0 1 1 0 0 1 1 6
8. Gombosuren Kristof (VBS O-L-V-College Oostende 1) 1 0 1 1 0 1 0 1 1 6
9. Dautovic Erdin (Bs Go Brugge Centrum 5) 1 0 1 1 1 0 1 0 1 6
10. Simon Hautekeur (VBS Kantelberg) 0,5 1 1 0 1 1 1 0 0 5,5
11. Noah Bourgonie (BS GO Stene 6) 0 0 1 0 0,5 1 1 1 1 5,5
12. Vansteenkiste Hayco (VBS De Wingerd Bavikhove) 1 1 0 1 0 1 0,5 0 1 5,5
13. Mylle Oscar (VBS O-L-V-College Oostende 3) 0,5 1 1 1 0 0,5 0 0 1 5
14. Soubry Levi (VBS St-Pieter Blankenberge 1) 0 1 0 1 1 0 1 0 1 5
15. Febe Beckaert (BS GO Stene 1) 0 0,5 0 1 0 1 1 1 0,5 5
16. Scieur Guillaume (VBS St-Jozef Blankenberge 1) 0 0 0 1 1 1 0,5 1 0,5 5
17. Julie Heusequin (BS GO Stene 2) 0 1 1 0 0 1 1 0 1 5
18. Matthijs Slabbinck (GO Assebroek 2) 0 1 1 1 1 0 1 0 0 5
19. Angie Vyvey (St. Lodewijckschool Oostende) 1 1 0 0 0 1 0,5 0 1 4,5
20. Hanne De Blancq (Reuzenhuis Tielt 1) 0,5 0 0 1 1 1 0 1 0 4,5
21. Roman Tanasiychuk (BS GO Stene 3) 1 0 1 0,5 1 0 0 1 0 4,5
22. Vlaminck Margot (Bs Go Brugge Centrum 4) 1 0,5 0 0 0 1 1 1 0 4,5
23. Tibo Vermeersch (BS GO Stene 4) 0,5 1 1 0 0 0,5 0 0,5 1 4,5
24. Mauro Campe (BS GO Stene 8) 0,5 0 1 0 1 0 0,5 1 0 4
25. Cattoor Joy (BS GO Oefenschool Blankenberge) 1 1 0 0 1 0 1 0 0 4
26. Sil Devolder (BS GO Stene 7) 0 1 0 0 0,5 0 1 1 0 3,5
27. Falin Anneleen (VBS St-Jozef Blankenberge 2) 0 0 0 0,5 0 0 1 1 1 3,5
28. Aamari Anis (Bs Go Brugge Centrum 6) 0,5 0 1 1 0 0 0 1 0 3,5
29. Milan Sinnesael (BS GO Stene 5) 0 0 0 1 0 0,5 0,5 1 0 3
30. Seppe Vlaminck (Bs Go Brugge Centrum 9) 0 0 0 1 1 0 1 0 0 3
31. Huysman Daan (Guido Gezelle 3 Brugge) 0,5 0 1 0 0,5 0 0,5 0,5 0 3
32. Sierens Isolde (Bs Go Brugge Centrum 7) 0,5 0 0 0 1 0,5 0 0 1 3
33. Litière Dali (VBS O-L-V-College Oostende 2) 0 1 0 0,5 0,5 0,5 0 0 0 2,5
34. De Cock Yorgo (VBS St-Pieter Blankenberge 2) 0 1 0 0 0 0,5 0 0 1 2,5
35. Tjorn Decroos (Reuzenhuis Tielt 2) 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2
36. Amandels Oona (Bs Go Brugge Centrum 3) 1 0 0 0 1 0 0 0 0 2
37. Coenye Jarne (Zilvermeeuw) 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
38. Mathijs Van Overloop (Bs Go Brugge Centrum 8) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Nr. Spelers 4de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Da Silva Heleno Jorit (VBS CDI Ieper 1) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2. Wauters Emily (Bs Go Brugge Centrum 1) 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8
3. Luca De Vaere (Reuzenhuis Tielt 1) 1 0 1 1 1 1 1 1 0 7
4. Decuyper Matthias (VBS De Wingerd Bavikhove) 1 1 1 1 1 1 1 0 0 7
5. Ben De Weerdt (Reuzenhuis Tielt 2) 0 0,5 1 1 1 1 1 0 0,5 6
6. Kerckhove Manon (Bs Go Brugge Centrum 2) 1 1 1 0 1 1 0 0 1 6
7. Brian Borguet (GO Assebroek 2) 1 1 1 1 1 0 0 0 1 6
8. Nikola Jovecevic (BS GO Stene 4) 0 1 1 0 1 0,5 1 1 0,5 6
9. De Graeve Jelis (Guido Gezelle 1 Brugge) 1 1 0 1 0 0 1 1 1 6
10. Decoster Sidney (VBS St-Pieter Blankenberge 1) 0 0,5 1 0 1 0 1 1 1 5,5
11. Wood James (VBS St-Jozef Blankenberge 1) 0 1 0 0,5 0 1 1 1 1 5,5
12. Hoxha Teuta (VBS O-L-V-College Oostende 1) 1 0,5 1 1 0 1 0 1 0 5,5
13. Coppin Delphine (VBS O-L-V-College Oostende 2) 0 1 0 0,5 1 1 0 1 0,5 5
14. Luca Quartier (BS GO Stene 2) 0 1 0 0 1 1 1 0 1 5
15. Van Belle Zus (Guido Gezelle 2 Brugge) 1 0 1 0 0 1 0 1 1 5
16. Ivry Debol (BS GO Stene 6) 0 0 1 0 0 1 1 0,5 1 4,5
17. Monbalieu Tibeau (BS GO Oefenschool Blankenberge) 0 0,5 0 1 1 0 1 1 0 4,5
18. De Sutter Rune (VBS St-Pieter Blankenberge 2) 1 1 0 1 0 0,5 0 0 1 4,5
19. Eline Crabeels (BS GO Stene 1) 1 0 0,5 1 0 1 0 1 0 4,5
20. Ramadani Argjent (Bs Go Brugge Centrum 7) 0 0,5 1 1 1 0,5 0 0 0,5 4,5
21. Leuba Coulliez (GO Assebroek 1) 0 1 1 0 1 0 1 0 0 4
22. Aaron Van Vyve (VBS Kantelberg) 0,5 1 0 0 0 0 1 0,5 1 4
23. Selimi Rinesa (Bs Go Brugge Centrum 3) 1 0 0 0,5 0,5 1 1 0 0 4
24. Tee-Jay Prinsier (BS GO Stene 5) 0 0 0 1 1 0 1 1 0 4
25. Mathias Maelbrancke (BS GO Stene 7) 1 1 0 0 0 0 1 1 0 4
26. Laeremans Wannes (VBS St-Jozef Blankenberge 2) 0 0 1 0,5 0 0 0,5 1 1 4
27. Brent Van Acker (Bs Go Brugge Centrum 8) 1 0 0 0 1 1 0,5 0,5 0 4
28. Vandermoere Pieter (Bs Go Brugge Centrum 6) 1 0 1 0 0 0 0 1 1 4
29. Lowyck Trien (St. Lodewijckschool Oostende) 1 1 0 0 0 0 0 0 1 3
30. Quinet Ward (VBS O-L-V-College Oostende 3) 0 0 1 0 0,5 0,5 0 0 1 3
31. Robbe Vanhoecke (BS GO Stene 3) 0 0 1 1 0 0 0 1 0 3
32. Van Geleuken Noah (Guido Gezelle 3 Brugge) 0,5 0 0 0,5 1 1 0 0 0 3
33. Ramadani Bajram (Bs Go Brugge Centrum 5) 0 0 0,5 0,5 0 1 0 0 1 3
34. Ymke Baem (VBS CDI Ieper 2) 1 0,5 1 0 0 0 0 0 0 2,5
  Beldjilali Rania (Bs Go Brugge Centrum 4) 0 1 0 1 0 0 0 0,5 0 2,5
  Kasper Tack (Bs Go Brugge Centrum 9) 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2
  Gilles Ingelbrecht (BS GO Stene 8) 1 0 0 0 0,5 0 0 0 0 1,5
  (Zilvermeeuw) 0 0 0 0 0,5 0 0 0 0 0,5

Eindstand MO

Nr. Naam schoolploeg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Heilig Hartcollege Waregem 1 4 4 3,5 4 4 4 4 4 3,5 35
2. Go KA Brugge Centrum 4 3 0,5 4 3 3,5 2 4 4 28
3. St-Vincentiuscollege Ieper 2 2 3 0 4 4 2 4 4 25
4. Vakschool Poperinge 0 4 1 4 0 3 3 2 2 19
5. St-Janscollege Poperinge 1 2 3 2 0 4 0 2 4 2 19
6. St-Leocollege 4 0 1,5 2 4 0,5 2 2 2 18
7. Heilig Hartcollege Waregem 2 3 1 2 2 2 0 3 4 0,5 17,5
8. St-Andreas instituut 2 1 3 2 2 2 3 0 2 17
9. St-Franciscus Xaverius 2 2 2,5 2 1 3 1 0 2 15,5
10. GO KA Pegasus Oostende 0 2,5 1 1 0 1 1 0 2 8,5
11. St-Janscollege Poperinge 2 1 0 2,5 3 0 2 0 0 0 8,5
12. Maerlant Campus Blankenberge 0 1,5 1,5 0 0 1 1 0 0 5

Individuele uitslagen

Nr. Spelers 1ste bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Vandewiele Emiel (Go KA Brugge Centrum) 1 1 0,5 1 1 1 1 1 1 8,5
2. Lisa Lagaert (Heilig Hartcollege Waregem 1) 1 1 0,5 1 1 1 1 1 0,5 8
3. Coudron Sebastien (St-Vincentiuscollege Ieper) 1 1 1 0 1 1 0 1 1 7
4. Emma Tomme (Heilig Hartcollege Waregem 2) 1 0 1 0 1 0 1 1 0,5 5,5
5. Demey Robbe (St-Leocollege) 1 0 1 1 1 0 0 0 1 5
6. Debruyne Jonathan (Vakschool Poperinge) 0 1 0 1 0 1 1 1 0 5
7. Vandamme Florian (St-Janscollege Poperinge 1) 0 1 0 0 1 0 1 1 1 5
8. Larsen Sander (St-Franciscus Xaverius) 1 0 0 1 0 1 0 0 1 4
9. Sara Top (St-Janscollege Poperinge 2) 0 0 1 1 0 1 0 0 0 3
10. Van Herreweghe Reindert (Maerlant Campus Blankenberge) 0 1 0 0 0 0 1 0 0 2
11. Neirinck Arne (St-Andreas instituut) 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
12. Jakub Ilyasov (GO KA Pegasus Oostende) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Nr. Spelers 2de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Lowie Tomme (Heilig Hartcollege Waregem 1) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2. Steven Vanden Bussche (St-Franciscus Xaverius) 1 1 1 1 1 1 1 0 1 8
3. Van Thillo Thibault (St-Leocollege) 1 0 0 1 1 0,5 1 1 1 6,5
4. Lefief Timber (Go KA Brugge Centrum) 1 1 0 1 0 0,5 0 1 1 5,5
5. Jacob Strobbe (Heilig Hartcollege Waregem 2) 1 0 1 0 1 0 1 1 0 5
6. Styaert Brecht (Vakschool Poperinge) 0 1 1 1 0 1 0 0 1 5
7. Vanroose Sibran (St-Vincentiuscollege Ieper) 0 0 0 0 1 1 1 1 1 5
8. Van Dael Jonas (St-Andreas instituut) 1 1 0 0 0 1 1 0 0 4
9. Jolan Degruyter (GO KA Pegasus Oostende) 0 1 1 0 0 0 0 0 0 2
10. Mestdagh Cyr (St-Janscollege Poperinge 1) 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2
11. Laura Verghote (St-Janscollege Poperinge 2) 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2
12. Van Herreweghe Lidewij (Maerlant Campus Blankenberge) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Nr. Spelers 3de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Pepijn Pollet (Heilig Hartcollege Waregem 1) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2. Carpentier Jannes (St-Vincentiuscollege Ieper) 1 0 1 0 1 1 1 1 1 7
3. Verbanck Bram (St-Janscollege Poperinge 1) 1 1 1 0 1 0 1 1 0 6
4. Pu Linden (Go KA Brugge Centrum) 1 0 0 1 1 1 0 1 1 6
5. Cambie Jonas (Vakschool Poperinge) 0 1 0 1 0 1 1 0 1 5
6. Van Den Broeck Robin (St-Andreas instituut) 0 0 1 1 1 0 1 0 1 5
7. Michiel Verheye (Heilig Hartcollege Waregem 2) 0 1 0 1 0 0 1 1 0 4
8. Elise Vandamme (St-Janscollege Poperinge 2) 1 0 0,5 1 0 1 0 0 0 3,5
9. Westerman Olivier (St-Franciscus Xaverius) 0 1 1 0 0 1 0 0 0 3
10. De Cooman Jasper (St-Leocollege) 1 0 0 0 1 0 0 1 0 3
11. Mairben Gaytaev (GO KA Pegasus Oostende) 0 0,5 0 0 0 0 0 0 1 1,5
12. Van Herreweghe Evert (Maerlant Campus Blankenberge) 0 0,5 0,5 0 0 0 0 0 0 1

 

Nr. Spelers 4de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Lukas Puttemans (Heilig Hartcollege Waregem 1) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2. Van Volcem Esteban (Go KA Brugge Centrum) 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8
3. Vu Thien (St-Andreas instituut) 1 0 1 1 1 1 1 0 1 7
4. Vanroose Gunnar (St-Vincentiuscollege Ieper) 0 1 1 0 1 1 0 1 1 6
5. Busschaert Michel (St-Janscollege Poperinge 1) 1 1 1 0 1 0 0 1 1 6
6. Kjell Casier (GO KA Pegasus Oostende) 0 1 0 1 0 1 1 0 1 5
7. Cambie Jasper (Vakschool Poperinge) 0 1 0 1 0 0 1 1 0 4
8. Vanheste Marius (St-Leocollege) 1 0 0,5 0 1 0 1 0 0 3,5
9. Jari Duyvejonck (Heilig Hartcollege Waregem 2) 1 0 0 1 0 0 0 1 0 3
10. Van Herreweghe Rinus (Maerlant Campus Blankenberge) 0 0 1 0 0 1 0 0 0 2
11. Cambier Miguel (St-Franciscus Xaverius) 0 0 0,5 0 0 0 0 0 0 0,5
12. Friedl Rubrecht (St-Janscollege Poperinge 2) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Reacties mogelijk gemaakt door CComment

Schaaktraining