Verslag

IMG 20200118 110536De secundaire ploeg bestaande uit Rune Lambrecht, Daan en Mauro Belles en Arthur T'Jonck waren wat teleurstellend. Natuurlijk in het secundair is het nu éénmaal niet makkelijk. Rune bv kreeg meestal een tegenstander tegenover zich met een hogere elorating. Arthur heeft zich kranig verweerd.

Volledige uitslagen secundair:

http://chess-results.com/tnr507434.aspx?lan=17

Eindstand Secundair

Rk.

SNo

Team

Partijen

+

=

-

TB1

TB2

TB3

1

1

Don Bosco Zwijnaarde 1

9

7

2

0

16

25,5

0

2

2

Campus Voskenslaan Gent 1

9

6

2

1

14

26

0

3

3

St-Barbara Gent

9

5

4

0

14

25,5

1

4

4

St-Francisus Brakel

9

6

2

1

14

25,5

1

5

11

Campus Lievegem 1

9

5

1

3

11

19,5

0

6

15

WICO Neerpelt

9

5

0

4

10

20,5

0

7

8

OLV Ten Doorn Eeklo

9

3

4

2

10

18

1

8

14

Don Bosco Zwijnaarde 2

9

3

4

2

10

18

1

9

5

Maris Stella Malle

9

4

1

4

9

20

0

10

12

St-Jozef Aalst

9

3

3

3

9

19

0

11

13

St-Lieven Gent 1

9

4

1

4

9

18,5

0

12

6

Atheneum Tervuren

9

3

3

3

9

18

0

13

22

St-Maarten Ieper

9

4

1

4

9

16,5

2

14

20

VTI Waregem 1

9

4

1

4

9

16,5

0

15

10

St-Pieter Turnhout

9

4

0

5

8

20

0

16

9

St-Franciscus Evergem

9

3

2

4

8

18

0

17

19

St-Michiel Schoten

9

2

4

3

8

17

0

18

7

Campus Evergem 1

9

3

1

5

7

16

0

19

16

SJSP Blankenberge 1

9

1

2

6

4

10,5

0

20

17

Campus Voskenslaan Gent 2

9

1

2

6

4

8

0

21

21

VTI Waregem 2

9

1

1

7

3

10,5

0

22

18

St-Lieven Gent 2

9

1

1

7

3

8

0

Secundair per bord

Board 1

Rk.

 

Naam

Rtg

Team

TB1

TB2

TB3

1

 

Van Volsem Merlijn

1745

Campus Lievegem 1

9

9

2313

2

 

Heymans Berwout

1906

St-Jozef Aalst

8

8

1944

3

 

Mitran Anthony Cristian

2110

Maris Stella Malle

7,5

9

1795

4

 

Liveyns Rune

1777

St-Franciscus Evergem

7

9

1590

5

 

Decruyenaere Robbert

1937

Campus Voskenslaan Gent 1

6

8

1781

6

 

De Reese Elias

1821

St-Barbara Gent

6

9

1745

7

 

Dreelinck Adriaan

1794

St-Francisus Brakel

5,5

9

1699

8

 

Vankeirsbilck Illias

0

St-Maarten Ieper

5

9

1378

9

 

Goossens Anouck

1571

St-Pieter Turnhout

4,5

9

1347

10

 

Vander Haeghen Loïc

1235

Don Bosco Zwijnaarde 2

4

8

1388

11

 

Musabayeva Diana

1770

Don Bosco Zwijnaarde 1

4

9

1683

12

 

De Keukelaere Wouter

1230

St-Lieven Gent 1

4

9

1430

13

 

Huysmans Quinten

1308

WICO Neerpelt

4

9

1403

14

 

De Clercq Rune

0

St-Lieven Gent 2

4

9

1032

15

 

Mohammad Omarzad

0

Campus Voskenslaan Gent 2

3

9

1154

16

 

Scheffer Zion

0

St-Michiel Schoten

3

9

1142

17

 

Vanoverloop Rune

1651

Atheneum Tervuren

2,5

8

1525

18

 

Laverge Justin

0

VTI Waregem 1

2

8

1185

19

 

Lambrecht Rune

1150

SJSP Blankenberge 1

2

8

1152

20

 

NO PLAYER

1562

Campus Evergem 1

0

1

0

21

 

No player

0

OLV Ten Doorn Eeklo

0

8

895

22

 

Janssens Nigel

0

VTI Waregem 2

0

8

442

Board 2

Rk.

 

Naam

Rtg

Team

TB1

TB2

TB3

1

 

Victor Julian

1719

St-Barbara Gent

8,5

9

1924

2

 

Dreelinck Jacob

1725

St-Francisus Brakel

8

9

1753

3

 

Dutré Wonder

1562

Campus Evergem 1

7

9

1437

4

 

Zouaghi Amir

1679

Campus Voskenslaan Gent 1

6,5

9

1667

5

 

Jansen Sander

0

WICO Neerpelt

6,5

9

1469

6

 

De Baets Branko

1587

OLV Ten Doorn Eeklo

6

9

1547

7

 

Jendrysik Pawel

0

VTI Waregem 2

6

9

1230

8

 

Mitran Marie

1690

Maris Stella Malle

5,5

9

1544

9

 

Roymans Liese

1379

St-Pieter Turnhout

5,5

9

1312

10

 

Debaeke Van Meerhaeghe Jorian

1193

Don Bosco Zwijnaarde 2

5

9

1408

11

 

De Vidts Bram

1186

Campus Lievegem 1

5

9

1388

12

 

De Keukelaere Mathias

1252

St-Lieven Gent 1

5

9

1262

13

 

Van Mechelen Matthias

0

St-Michiel Schoten

4,5

9

1157

14

 

Naessens Wolf

1599

Don Bosco Zwijnaarde 1

4

9

1452

15

 

Kim Dennis

0

St-Maarten Ieper

3

9

1040

16

 

Ognyanov Michail

1490

Atheneum Tervuren

2,5

9

1260

17

 

Bekaert Dylan

0

VTI Waregem 1

2,5

9

1038

18

 

Dhaenens Elke

1356

St-Franciscus Evergem

2

9

1064

19

 

Belles Daan

0

SJSP Blankenberge 1

2

9

940

20

 

Gillis Matthias

0

St-Lieven Gent 2

2

9

913

21

 

Barremaecker Ruben

0

St-Jozef Aalst

1

9

871

22

 

Van Den Brande Kobe

0

Campus Voskenslaan Gent 2

1

9

767

Board 3

Rk.

 

Naam

Rtg

Team

TB1

TB2

TB3

1

 

Cappan Pjotr

1636

Don Bosco Zwijnaarde 1

9

9

1990

2

 

Pouleyn Floris

1468

St-Francisus Brakel

7

9

1412

3

 

Vanhentenrijk Jesse

0

St-Michiel Schoten

6,5

9

1183

4

 

Deege Dries

1150

St-Pieter Turnhout

6

9

1212

5

 

Liveyns Bjarne

1316

Campus Evergem 1

6

9

1191

6

 

Cockheyt Joeri

1285

Campus Voskenslaan Gent 1

5,5

9

1293

7

 

De Vidts Stan

1047

Campus Lievegem 1

5

9

1249

8

 

Krasniqi Erald

0

OLV Ten Doorn Eeklo

5

9

1247

9

 

Dhaenens Wout

1150

St-Franciscus Evergem

5

9

1149

10

 

Deconinck Maarten

0

VTI Waregem 1

5

9

1147

11

 

Silantev Ilia

1311

Atheneum Tervuren

4,5

9

1229

12

 

Neirynck Arthur

1446

St-Barbara Gent

4,5

9

1206

13

 

Pynket Seppe

1190

St-Lieven Gent 1

4,5

9

1106

14

 

Eijkenboom Luca-Zsofia

0

WICO Neerpelt

4

9

1115

15

 

Goos Aaron

0

Maris Stella Malle

3,5

9

1175

16

 

Braem Axel

0

St-Maarten Ieper

3,5

9

942

17

 

Van Der Stichelen Jasper

0

Don Bosco Zwijnaarde 2

3

9

1025

18

 

Ye Joni

0

St-Jozef Aalst

3

9

981

19

 

Belles Mauro

0

SJSP Blankenberge 1

3

9

915

20

 

Van Droogenbroeck Jorben

0

VTI Waregem 2

2,5

9

886

21

 

Den Hert Bas

0

St-Lieven Gent 2

2

9

832

22

 

Van Gelder Ryan

0

Campus Voskenslaan Gent 2

1

9

700

Board 4

Rk.

 

Naam

Rtg

Team

TB1

TB2

TB3

1

 

Chen Jiaqi

1526

Don Bosco Zwijnaarde 1

8,5

9

1567

2

 

Ognyanov Daniel

1315

Atheneum Tervuren

7,5

9

1362

3

 

Osaer Jarne

1150

OLV Ten Doorn Eeklo

7

9

1350

4

 

Decruyenaere Victor

1419

Campus Voskenslaan Gent 1

7

9

1320

5

 

Burssens Jorian

1222

St-Barbara Gent

6,5

9

1328

6

 

Delporte Mats

0

St-Jozef Aalst

6

9

1200

7

 

Van Eester Vic

1051

WICO Neerpelt

6

9

1185

8

 

Muys Britt

0

VTI Waregem 1

6

9

1131

9

 

Jacobs Lukas

0

St-Francisus Brakel

5

9

1213

10

 

Van Der Stichelen Lisa

0

Don Bosco Zwijnaarde 2

5

9

1131

11

 

Adem Emre

0

St-Lieven Gent 1

5

9

1095

12

 

D'Huysser Aaron

0

St-Maarten Ieper

5

9

1043

13

 

Meynen Mathisse

0

St-Franciscus Evergem

4

9

1039

14

 

Van De Water Arthur

0

St-Pieter Turnhout

4

9

1015

15

 

Bosch Raya

0

Maris Stella Malle

3,5

9

1101

16

 

Van Den Berghe Janti

0

Campus Evergem 1

3

9

973

17

 

Ascoop Warre

0

Campus Voskenslaan Gent 2

3

9

910

18

 

Van Hasselt Michiel

0

St-Michiel Schoten

3

9

897

19

 

T'Jonck Arthur

0

SJSP Blankenberge 1

2,5

9

834

20

 

Mortier Matisse

0

VTI Waregem 2

1

9

655

21

 

Coppens Ayrton

0

Campus Lievegem 1

0,5

9

702

22

 

Sali Ali

0

St-Lieven Gent 2

0

9

200