Verslag

IMG 20200118 164418De ploeg van het lager bestaande uit Yaro De Meulenaere, Clément Verhaeghe, Arthur Gevorgyan en Matteeo Van Bockstaele hebben zich kranig verweerd en werden 24ste op een deelnemersveld van 48 ploegen. Yaro haalde 6.5/9, Clément 5/9, Arthur 4/9 en Matteo (de jongste van de ploeg) 3/9. Zonder meer een mooie prestatie van Matteo die het uiteraard wat moeilijk had.

Bij de uitslagen per bord zijn alleen maar de 30 eerste opgenomen.

Volledige uitslagen Lager Onderwijs:

http://chess-results.com/tnr507432.aspx?lan=17

Eindstand lager

Rk.

SNo

Team

Partijen

+

=

-

TB1

TB2

TB3

1

2

St-Janscoll. Oude Bareel 1

9

6

3

0

15

27,5

0

2

3

De Achellier Achel

9

7

1

1

15

25,5

0

3

1

St.-Michiel Leopoldsburg 1

9

7

0

2

14

26,5

0

4

34

St-Michiel Brasschaat 1

9

6

1

2

13

25

0

5

7

St-Pieter Turnhout 1

9

5

2

2

12

22,5

0

6

6

St-Vincentius Zwijnaarde 2

9

5

2

2

12

22,5

0

7

8

St-Barbara Gent 1

9

4

4

1

12

21,5

1

8

38

St-Pieter Turnhout 4M

9

5

2

2

12

21,5

1

9

4

Terbank Heverlee

9

5

1

3

11

21,5

0

10

9

Delta Oud-Turnhout

9

3

5

1

11

21

0

11

29

Prins Dries Antwerpen 3

9

4

3

2

11

20

0

12

16

De Boekenmolen Zwijnaarde

9

5

1

3

11

20

0

13

46

VBS Eernegem

9

5

1

3

11

20

0

14

18

Fr. De Sterre-spits Gent

9

5

1

3

11

19

0

15

32

St-Janscoll. Oude Bareel 2

9

5

1

3

11

18

0

16

23

GVBS De Wingerd Poederlee 1

9

5

0

4

10

21,5

0

17

36

St-Pieter Turnhout 2

9

5

0

4

10

20

0

18

47

Klim Op Wuustwezel 1

9

5

0

4

10

19

0

19

11

Albertstraat Beerse 1

9

5

0

4

10

18

0

20

25

Kleine Prins Menen 1

9

4

2

3

10

17,5

0

21

19

GO Brugge Centrum 1

9

4

1

4

9

20,5

0

22

37

St-Pieter Turnhout 3

9

4

1

4

9

20,5

0

23

15

Coll. Paters Jozefieten Melle 1

9

3

3

3

9

19,5

0

24

41

SJSP Blankenberge

9

3

3

3

9

18,5

0

25

5

St-Leo Hemelsdaele Brugge

9

3

3

3

9

18

0

26

17

De Kattensprong Tervuren

9

4

1

4

9

17

0

27

35

St-Michiel Brasschaat 2

9

3

3

3

9

16,5

1

28

31

St-Barbara Gent 2

9

3

3

3

9

16,5

1

29

33

St-MaartenLoppem

9

3

2

4

8

16,5

2

30

10

St-Vincentius Zwijnaarde 1

9

3

2

4

8

16,5

0

31

45

Via Louiza Antwerpen

9

4

0

5

8

14,5

0

32

42

Sportbasisschool Heusden

9

2

3

4

7

17,5

0

33

12

Albertstraat Beerse 2

9

2

3

4

7

17

0

34

27

Prins Dries Antwerpen 1

9

3

1

5

7

16,5

0

35

40

St-Pieter Turnhout 6

9

3

1

5

7

16

0

36

24

GVBS De Wingerd Poederlee 2

9

2

3

4

7

16

0

37

30

Prins Dries Antwerpen 4

9

2

3

4

7

15,5

0

38

39

St-Pieter Turnhout 5M

9

1

5

3

7

14,5

0

39

26

Kleine Prins Menen 2

9

3

1

5

7

13,5

0

40

43

St-Franciscus Evergem 1

9

3

1

5

7

13

0

41

22

GO Brugge Centrum 4

9

2

2

5

6

14

0

42

48

Klim Op Wuustwezel 2

9

2

2

5

6

13,5

0

43

28

Prins Dries Antwerpen 2

9

1

4

4

6

13

0

44

13

BuBaO St-Lievenspoort Gent 1

9

2

2

5

6

13

0

45

20

GO Brugge Centrum 2M

9

2

2

5

6

12

0

46

14

BuBaO St-Lievenspoort Gent 2

9

0

5

4

5

13,5

0

47

44

St-Franciscus Evergem 2M

9

0

3

6

3

13

0

48

21

GO Brugge Centrum 3M

9

1

1

7

3

10

0

Lager per bord

Board 1

Rk.

Naam

Team

TB1

TB2

TB3

1

Govoreanu Matei

Terbank Heverlee

9

9

1832

2

Meysman Kaito

St-Leo Hemelsdaele Brugge

9

9

1800

3

De Groof Mathijs

Delta Oud-Turnhout

8

9

1351

 

Frère David

Coll. Paters Jozefieten Melle 1

8

9

1351

5

Musabayev Maxim

St-Vincentius Zwijnaarde 2

7,5

9

1402

6

Mernier Martin

De Achellier Achel

7

9

1369

7

Burssens Maya

St-Barbara Gent 1

7

9

1270

8

Vynck Arnon

De Boekenmolen Zwijnaarde

7

9

1268

9

Vertongen Jack

St-Janscoll. Oude Bareel 1

6,5

9

1337

10

De Meulenaere Yaro

SJSP Blankenberge

6,5

9

1166

11

Colpaert Anton

St-Michiel Brasschaat 1

6

9

1286

12

Akulov Vladimir

St.-Michiel Leopoldsburg 1

6

9

1277

13

Stuyven Ward

GVBS De Wingerd Poederlee 1

6

9

1188

14

El Yakhloufi Husaam

St-Pieter Turnhout 6

6

9

1142

15

Van Gaever Victor

St-Michiel Brasschaat 2

5,5

9

1194

16

Jalalijam Roza

St-Barbara Gent 2

5,5

9

1155

17

Fatine Rami

St-Vincentius Zwijnaarde 1

5,5

9

1080

 

Vilcarromero Manco

BuBaO St-Lievenspoort Gent 2

5,5

9

1080

19

Manueke Hervano

St-Pieter Turnhout 1

5

9

1218

20

Yaghoubi Negin

GO Brugge Centrum 1

5

9

1160

21

Van de Pol Evelien

Klim Op Wuustwezel 1

5

9

1102

22

Bellens Jenne

Albertstraat Beerse 1

5

9

1067

23

Oyen Mattias

Sportbasisschool Heusden

5

9

1043

24

Fontainas Felix

De Kattensprong Tervuren

4,5

9

1063

25

Doublet Kyan

St-Franciscus Evergem 1

4,5

9

1000

26

Peeters Amélie

St-Pieter Turnhout 4M

4

9

1130

27

Tuyteleers Stan

Via Louiza Antwerpen

4

9

1024

28

Hendrickx Simen

St-Pieter Turnhout 3

4

9

989

29

Triki Klaas

GVBS De Wingerd Poederlee 2

4

9

973

30

Alijaj Rijad

GO Brugge Centrum 4

4

9

957

Board 2

Rk.

Naam

Team

TB1

TB2

TB3

1

Mernier Simon

De Achellier Achel

9

9

1857

2

Uytterhoeven Isabella

St-Pieter Turnhout 4M

8,5

9

1470

3

Inze Ruben

BuBaO St-Lievenspoort Gent 2

8

9

1351

4

Coorevits Arthur

St-Janscoll. Oude Bareel 1

7

9

1290

5

Plomp Luka

St-Janscoll. Oude Bareel 2

7

9

1262

6

Trizulla Tristan

Kleine Prins Menen 1

7

9

1246

7

Dhondt Alexander

St-Michiel Brasschaat 1

6

9

1210

8

Akulov Vsevolod

St.-Michiel Leopoldsburg 1

6

9

1184

9

De Cordier Henri

St-Barbara Gent 2

6

9

1167

 

Uytterhoeven William

St-Pieter Turnhout 2

6

9

1167

11

Bosmans Seth

Klim Op Wuustwezel 1

6

9

1151

12

Driessens Jul

St-Pieter Turnhout 3

6

9

1142

13

De Vries Casper

Delta Oud-Turnhout

6

9

1125

14

Smolders Pepijn

St-Pieter Turnhout 1

5,5

9

1148

15

De Beir Willem

VBS Eernegem

5

9

1060

 

Vynck Isolde

De Boekenmolen Zwijnaarde

5

9

1060

17

Pluym Marie

GVBS De Wingerd Poederlee 2

5

9

1043

 

Sprangers Kealan

Albertstraat Beerse 2

5

9

1043

 

Stuyven Wout

GVBS De Wingerd Poederlee 1

5

9

1043

 

Thao Leuang Van Kieran

St-Barbara Gent 1

5

9

1043

 

Verhaeghe Clément

SJSP Blankenberge

5

9

1043

22

Paraguya Aren

Terbank Heverlee

4,5

9

1017

23

Seynaeve Matteo

GO Brugge Centrum 1

4,5

9

1000

 

Wuyts Janne

St-Pieter Turnhout 5M

4,5

9

1000

 

Mouws Sebastian

Prins Dries Antwerpen 4

4,5

9

1000

26

Cools Daan

Fr. De Sterre-spits Gent

4

9

985

27

Van Aert Wout

Albertstraat Beerse 1

4

9

972

28

Benoot Maurice

St-Vincentius Zwijnaarde 1

4

9

957

 

Maes Xander

Coll. Paters Jozefieten Melle 1

4

9

957

 

Sevenhant Lars

St-MaartenLoppem

4

9

957

Board 3

Rk.

Naam

Team

TB1

TB2

TB3

1

Plomp Mateo

St-Janscoll. Oude Bareel 1

9

9

1837

2

Akulov Yaroslav

St.-Michiel Leopoldsburg 1

8

9

1400

3

Van Hall Julien

Prins Dries Antwerpen 3

7,5

9

1273

4

Roelandt Jesse

Kleine Prins Menen 1

7

9

1257

5

De Beir Sien

VBS Eernegem

7

9

1220

 

Di Marcantonio Tigo

De Boekenmolen Zwijnaarde

7

9

1220

7

Peeters Victor

St-Michiel Brasschaat 1

6,5

9

1252

8

Dhondup Phurpu

GO Brugge Centrum 2M

6,5

9

1166

 

Muylle Thibault

St-MaartenLoppem

6,5

9

1166

10

Musabayev Alexander

St-Vincentius Zwijnaarde 2

6

9

1211

11

Beuseling Oskar

St-Janscoll. Oude Bareel 2

6

9

1174

12

Alijaj Fjolla

GO Brugge Centrum 1

6

9

1125

 

Coppens Luca

Sportbasisschool Heusden

6

9

1125

14

Maes Lander

St-Pieter Turnhout 2

5,5

9

1129

15

Abdulrohman Yasien

St-Leo Hemelsdaele Brugge

5,5

9

1080

 

Devet Michiel

St-Pieter Turnhout 3

5,5

9

1080

 

Lagast Barrie

Fr. De Sterre-spits Gent

5,5

9

1080

 

Stuyven Liese

GVBS De Wingerd Poederlee 1

5,5

9

1080

19

Peeters Louise

St-Pieter Turnhout 4M

5

9

1080

20

Bright-Khoufi Sam

GO Brugge Centrum 4

5

9

1043

 

Decleir Maud

St-Franciscus Evergem 2M

5

9

1043

 

Otten Wolf

Prins Dries Antwerpen 4

5

9

1043

23

Vansteenkiste Nathan

Klim Op Wuustwezel 1

4,5

9

1037

24

Smits Jona

Prins Dries Antwerpen 1

4,5

9

1028

25

Beckers Jordan

Via Louiza Antwerpen

4,5

9

1000

 

Zhengbang Wu

Terbank Heverlee

4,5

9

1000

 

Van de Pol Matthias

Klim Op Wuustwezel 2

4,5

9

1000

28

Janssen Vince

St-Pieter Turnhout 1

4

9

1043

29

Degryse Marcelle

GO Brugge Centrum 3M

4

9

957

 

Gevorgyan Arthur

SJSP Blankenberge

4

9

957

Board 4

Rk.

Naam

Team

TB1

TB2

TB3

1

Li Vico

Prins Dries Antwerpen 3

9

9

1800

2

Van Grieken Jasper

St-Pieter Turnhout 1

8

9

1351

3

Bohy Lowie

St-Vincentius Zwijnaarde 2

7

9

1220

 

De Cordier Charles

St-Barbara Gent 1

7

9

1220

 

Decleir Hanne

St-Franciscus Evergem 2M

7

9

1220

 

Van Grootel Max

De Achellier Achel

7

9

1220

7

Benzerga Nassim

De Kattensprong Tervuren

6,5

9

1166

 

Jansen Nathan

St.-Michiel Leopoldsburg 1

6,5

9

1166

 

Liao Yilin

Fr. De Sterre-spits Gent

6,5

9

1166

 

Lybaert Henri

St-Michiel Brasschaat 1

6,5

9

1166

11

Fleerackers Joshua

Prins Dries Antwerpen 1

6

9

1171

12

De Beir Wannes

VBS Eernegem

6

9

1125

 

De Vries Niels

Delta Oud-Turnhout

6

9

1125

 

Jansen Ze'Ev

Albertstraat Beerse 2

6

9

1125

15

Carvers Bo

Albertstraat Beerse 1

5,5

9

1080

 

Steur Vik

St-Vincentius Zwijnaarde 1

5,5

9

1080

17

Adriaensen Josselien

St-Pieter Turnhout 5M

5

9

1043

 

Beuseling Lander

St-Janscoll. Oude Bareel 1

5

9

1043

 

Fransen Pieterjan

St-Pieter Turnhout 2

5

9

1043

 

Gijsels Robbe

St-Pieter Turnhout 3

5

9

1043

 

Hoste Jelle

Coll. Paters Jozefieten Melle 1

5

9

1043

 

Kayim Taner

St-Franciscus Evergem 1

5

9

1043

 

Mpoy Wa Mpoy Guustaafe

GO Brugge Centrum 1

5

9

1043

 

Peeters Jonas

GVBS De Wingerd Poederlee 1

5

9

1043

 

Aljarjees Mitan

Klim Op Wuustwezel 2

5

9

1043

 

Durmisi Gennaro

Prins Dries Antwerpen 2

5

9

1043

27

Bisbrouck Leo

Kleine Prins Menen 2

4,5

9

1000

 

Cousaert Joren

BuBaO St-Lievenspoort Gent 1

4,5

9

1000

29

Coorevits Victor

St-Janscoll. Oude Bareel 2

4

9

957

 

Fransen Ada

St-Pieter Turnhout 4M

4

9

957