Oostkusttornooi 2019

Ronde 1

Dinsdag 19 februari te Bredene

              Behaalde punten
Bordnr.   Naam witspeler     Naam zwartspeler Uitslag A B C
1 A1  Marc Segaert - B1  Maxim De Bisscop  2-2 2 2 X
2 B2  Filip Van Houtte - C1  Peter Van Vlaenderen 3-1 X 3 1
3 C2  Theo Hendrix - A2  Paul Legein 1-3 1 X 3
4 B3  Dirk De Meyere - C3  Jean-Pierre Pannier  1-3 X 1 3
5 C4  John Hoorne - A3  Glenn Robson  1-3 3 X 1
6 A4  Cedric Lequy - B4  Marc Clevers  3-1 3 1 X
7 C5  Amer Chwihnh - A5  Anita Bruyneel  3-1 1 X 3
8 A6  Frederik Schmitt - B5  Ronny De Rous  3-1 3 1 X
9 B6  Oswald De Winne - C6  Willy Vantorre  3-1 X 3 1
              13 11 12

A=Bredene - B=Blankenberge - C=Knokke

Ronde 2

Maandag 6 mei te Blankenberge

              Behaalde punten
Bordnr.   Naam witspeler     Naam zwartspeler Uitslag A B C
1 A1  Maxim De Bisscop - B1  Peter Van Vlaenderen 3 - 1 3 1 X
2 B2  Piet Vankerkhove - C1  Maarten Passchijn 1 - 3 X 1 3
3 C2  Marc Segaert - A2  Dirk De Meyere 2 - 2 2 X 2
4 B3  Theo Hendrix - C3  Francky Nolf  1 - 3  X 1 3
5 C4  Glenn Robson - A3  Marc Clevers 3 - 1 1 X 3
6 A4  Ronny De Rous - B4  Jean-Pierre Pannier 3 - 1 3 1 X
7 C5  Etienne Doom - A5  Oswald De Winne 2 - 2 2 X 2
8 A6  Dirk Verstraete - B5 Marc Verkinderen  1 - 3  1 3 X
9 B6  Willy Vantorre - C6  Guido Podevijn 2 - 2 X 2 2
              11  9 15

A=Blankenberge - B=Knokke - C=Bredene

Ronde 3

Maandag 3 juni te Blankenberge

              Behaalde punten
Bordnr.   Naam witspeler     Naam zwartspeler Uitslag A B C
1 A1  Philippe Tavernier - B1  Maarten Passchijn 2-2 2 2 X
2 B2  Marc Segaert - C1  Maxim De Bisscop 1-3 X 1 3
3 C2  Ivan Vandepitte - A2  Piet Vankerkhove 2-2 2 X 2
4 B3  Francky Nolf - C3  Janvier Dhondt 2-2 X 2 2
5 C4  Nico Demoen - A3  Theo Hendrix 2-2 2 X 2
6 A4  Jean-Pierre Pannier - B4  Jeffrey Yperman 1-3 1 3 X
7 C5  Oswald De Winne - A5  John Hoorne 1-3 3 X 1
8 A6  Michel De Groote - B5  Cedric Lequy 3-1 3 1 X
9 B6  Anita Bruyneel - C6  Dirk Verstraete 3-1 X 3 1
              13 12 11

A=Knokke - B=Bredene - C=Blankenberge

Handicapsronde

  1ste ronde 2de ronde 3de ronde 4de ronde 5de ronde TOTAAL
 Knokke 9 14 10 10 9 52
 Bredene 15 14 12 16 13 70
 Blankenberge 125 8 14 10 14 58

 

Top 5 individueel resultaat

Naam Ptn Club
Hervé Lagast 15pt Bredene
Geert Callant 14pt Bredene
Janvier Dhondt 13pt Blankenberge
Ava Vandekerckhove 12pt Bredene
Dirk De Meyere 12pt Blankenberge

Rapidronde

Eindstand

N Naam ELO Ptn P Res Buch
1 Passchyn Maarten 2020 6 7    
2 Callant Geert 1868 5.5 7    
3 Lagast Herve 1982 5 7 --- 32
4 De Meyere Dirk 1615 5 7 --- 30.5
5 Nolf Francky 1646 5 7 --- 27
6 Yperman Jeffrey 1534 5 7 --- 25
7 Chwihnh Amer 1589 5 7 --- 24.5
8 Van Houtte Filip 1733 4 7 --- 31
9 Hendrix Theo 1637 4 7 --- 28
10 Pannier Jean-Pierre 1626 4 7 --- 27.5
11 Van Gompel Hugo 1481 4 7 --- 23.5
12 De Winne Oswald 1518 4 7 --- 23
13 Robson Glenn 1645 3.5 7 1  
14 Strubbe Kenneth 1168 3.5 7 0  
15 Verkinderen Marc 1530 3 6 --- 26.5
16 Demarest Patrick 1150 3 7 --- 26
17 Latruwe Andre 1235 3 7 --- 25.5
18 Melsens Dominik 1150 3 7 --- 22
19 Cuypers Johan 1176 3 7 --- 21
20 Van Den Berghe Rita 0 3 7 --- 17
21 Vandenbrande Julienne 1168 2.5 7    
22 Janssens Sybil 1150 2 7 1  
23 Desloovere Rosa 0 2 7 0  
24 De Groote Michel 1150 1 6 1  
25 Van Impe Greta 0 1 6 0  
26 Elias Annie 0 0 7 --- 21

Individuele uitslagen

 

Ronde 1 (5')

     
1 Passchyn Maarten - Van Gompel Hugo 1-0
2 Latruwe Andre - Lagast Herve 0-1
3 Callant Geert - Cuypers Johan 1-0
4 Strubbe Kenneth - Van Houtte Filip 0-1
5 Nolf Francky - Vandenbrande Julienne 1-0
6 Melsens Dominik - Robson Glenn 0-1
7 Hendrix Theo - De Groote Michel 1-0
8 Demarest Patrick - Pannier Jean-Pierre 0-1
9 De Meyere Dirk - Janssens Sybil 1-0
10 Elias Annie - Chwihnh Amer 0-1
11 Yperman Jeffrey - Van Impe Greta 1-0
12 Van Den Berghe Rita - Verkinderen Marc 0-1
13 De Winne Oswald - Desloovere Rosa 1-0
 

Ronde 2 (5')

     
1 Pannier Jean-Pierre - Passchyn Maarten 0-1
2 Lagast Herve - Hendrix Theo 1-0
3 Chwihnh Amer - Callant Geert 0-1
4 Van Houtte Filip - De Meyere Dirk 0-1
5 Verkinderen Marc - Nolf Francky 0-1
6 Robson Glenn - Yperman Jeffrey ½-½
7 Van Gompel Hugo - De Winne Oswald 0-1
8 Janssens Sybil - Latruwe Andre 0-1
9 Cuypers Johan - Demarest Patrick 0-1
10 Van Impe Greta - Strubbe Kenneth 0-1
11 Vandenbrande Julienne - Elias Annie 1-0
12 Desloovere Rosa - Melsens Dominik 0-1
13 De Groote Michel - Van Den Berghe Rita 0-1
 

Ronde 3 (10')

     
1 Passchyn Maarten - Nolf Francky 1-0
2 De Meyere Dirk - Lagast Herve 1-0
3 Callant Geert - De Winne Oswald 1-0
4 Hendrix Theo - Robson Glenn 1-0
5 Yperman Jeffrey - Van Houtte Filip 0-1
6 Strubbe Kenneth - Pannier Jean-Pierre 0-1
7 Melsens Dominik - Chwihnh Amer 0-1
8 Demarest Patrick - Verkinderen Marc 0-1
9 Latruwe Andre - Vandenbrande Julienne 1-0
10 Van Den Berghe Rita - Cuypers Johan 0-1
11 Elias Annie - Van Gompel Hugo 0-1
12 Van Impe Greta - De Groote Michel 0-1
13 Desloovere Rosa - Janssens Sybil 0-1
 

Ronde 4 (10')

     
1 Callant Geert - Passchyn Maarten 0-1
2 Nolf Francky - De Meyere Dirk 0-1
3 Lagast Herve - Chwihnh Amer 1-0
4 Van Houtte Filip - Verkinderen Marc 1-0
5 De Winne Oswald - Hendrix Theo 0-1
6 Pannier Jean-Pierre - Latruwe Andre 1-0
7 Robson Glenn - Strubbe Kenneth 1-0
8 Vandenbrande Julienne - Yperman Jeffrey 0-1
9 Van Gompel Hugo - Van Den Berghe Rita 1-0
10 Cuypers Johan - Melsens Dominik 1-0
11 De Groote Michel - Demarest Patrick 0-1
12 Janssens Sybil - Van Impe Greta 1-0
13 Elias Annie - Desloovere Rosa 0-1
 

Ronde 5 (15')

     
1 Passchyn Maarten - De Meyere Dirk 1-0
2 Van Houtte Filip - Lagast Herve 0-1
3 Hendrix Theo - Callant Geert 0-1
4 Yperman Jeffrey - Pannier Jean-Pierre 1-0
5 Chwihnh Amer - Robson Glenn 1-0
6 Latruwe Andre - Nolf Francky 0-1
7 Verkinderen Marc - Cuypers Johan 1-0
8 Demarest Patrick - De Winne Oswald 1-0
9 Janssens Sybil - Van Gompel Hugo 0-1
10 Strubbe Kenneth - De Groote Michel 1-0
11 Desloovere Rosa - Vandenbrande Julienne 0-1
12 Melsens Dominik - Van Den Berghe Rita 1-0
13 Van Impe Greta - Elias Annie 1-0
 

Ronde 6 (15')

     
1 Lagast Herve - Passchyn Maarten ½-½
2 De Meyere Dirk - Callant Geert 0-1
3 Verkinderen Marc - Yperman Jeffrey 0-1
4 Pannier Jean-Pierre - Van Houtte Filip 0-1
5 Nolf Francky - Demarest Patrick 1-0
6 Chwihnh Amer - Hendrix Theo 1-0
7 Van Gompel Hugo - Robson Glenn 1-0
8 De Winne Oswald - Janssens Sybil 1-0
9 Cuypers Johan - Latruwe Andre 0-1
10 Vandenbrande Julienne - Strubbe Kenneth ½-½
11 De Groote Michel - Melsens Dominik 0-1
12 Desloovere Rosa - Van Impe Greta 1-0
13 Van Den Berghe Rita - Elias Annie 1-0
 

Ronde 7 (15')

     
1 Passchyn Maarten - Yperman Jeffrey ½-½
2 Callant Geert - Lagast Herve ½-½
3 Van Houtte Filip - Chwihnh Amer 0-1
4 Nolf Francky - Van Gompel Hugo 1-0
5 Demarest Patrick - De Meyere Dirk 0-1
6 Hendrix Theo - Verkinderen Marc 1-0ff
7 Melsens Dominik - Pannier Jean-Pierre 0-1
8 Latruwe Andre - De Winne Oswald 0-1
9 Robson Glenn - Vandenbrande Julienne 1-0
10 Strubbe Kenneth - Desloovere Rosa 1-0
11 Janssens Sybil - Van Den Berghe Rita 0-1
12 Elias Annie - Cuypers Johan 0-1
  De Groote Michel - Afwezig  
  Van Impe Greta - Afwezig  

Eindstand

  1r 2r 3r handicap Tot
Bredene 13 15 12 15 55
Blankenberge 11 11 11 12 45
Knokke 12 9 13 9 43