Geel

2011

verslag

Goede organisatie! 188 deelnemers streden elk in hun categorie voor elke partij en dit in een zeer sportieve sfeer.
Blankenberge nam deel met twee -12 jarigen. Ze waren niet in beste doen maar dat komt misschien door de lange treinreis. Ze waren toch enthousiast en gingen blijgemutst terug naar huis voor nog eens een lange treinreis. Gelukkig niet al te veel treinperikelen. Er waren er wel maar was niet zo erg.

Eindstand A-reeks

N Naam ELO Ptn P S B Kash Buch Vsch Lot
1 Hamblok Roel 2270 5.5 7 26.25 15 33.5 22.0 927
2 Vandevenne Sander 2154 5.5 7 23.25 16 31.0 26.0 559
3 Bomans Arno 2250 5.5 7 22.25 16 29.5 21.0 239
4 Decrop Benjamin 1860 5.5 7 20.75 16 27.5 18.0 275
5 Roos Adrian 2163 5.0 7 18.00 15 28.0 22.0 246
6 Goossens Hanne 2046 4.5 7 18.75 13 32.0 21.0 397
7 Verstraeten Reinaert 2096 4.5 7 18.75 12 32.0 21.5 582
8 Roos David 2048 4.5 7 18.25 13 30.5 19.5 32
9 Cebulla Konstantin 1924 4.5 7 16.00 13 28.5 19.5 795
10 Van Kessel Wessel 1640 4.5 7 13.00 13 23.0 15.0 434
11 Massoels Thomas 1988 4.0 7 14.75 11 28.0 16.5 961
12 De Cauter Wolfgang 2007 4.0 7 13.75 10 27.5 17.0 544
13 Peeters Tim 2043 4.0 7 10.50 12 24.5 17.0 885
14 Vincent Gwijde 1462 4.0 7 10.00 12 21.5 12.0 257
15 Rawoens Jonas 1150 4.0 7 9.50 12 21.0 12.0 925
16 Marchal Patrice 1800 3.5 7 12.75 10 27.5 15.0 781
17 Raquet Bernard 1766 3.5 7 10.75 10 26.0 14.5 894
18 Shlömer Armin 1705 3.5 7 10.00 10 25.0 14.0 771
19 Smekens Ruben 1719 3.5 7 9.75 10 24.5 17.0 556
20 Maeckelbergh Geert 1855 3.5 7 9.50 10 24.5 16.0 416
21 Schuurbiers Wouter 2012 3.5 7 9.25 10 25.5 17.0 524
22 Van Parys Nikita 1670 3.0 7 8.00 9 22.5 11.0 396
23 Cauwenberghs Kenneth 1661 3.0 7 6.00 9 22.0 11.0 74
24 Van Steenwinckel Hugo 1683 3.0 7 5.00 9 16.5 10.0 670
25 De Weird Matthias 1432 3.0 7 4.50 9 19.5 8.0 355
26 Van De Sande Jorn 0 2.5 7 5.50 7 21.5 11.0 228
27 Anne Philippe 1466 2.5 7 5.00 7 22.5 9.5 323
28 Rosseel Kimball 1626 2.5 7 4.75 7 20.0 10.0 947
29 Claeys Jurgen 0 2.0 7 4.00 6 22.0 10.0 82
30 Van Parys Quinten 1272 2.0 7 4.00 6 21.5 7.0 953
31 Verholen Pascal 1405 2.0 7 3.00 6 18.5 5.0 39
32 Altenschmidt Heinz-Ger 1002 2.0 7 2.00 6 13.5 6.0 684
33 Vanminsel Erwin 0 1.0 7 0.50 3 17.5 4.0 836

B-reeks

N Naam ELO Ptn P S B Kash Buch Vsch Lot
1 De Strycker Nathan 1743 6.0 7 24.50 17 30.0 25.5 422
2 Harutyunyan Axel 0 5.5 6 26.25 16 31.5 20.5 979
3 Verhelst Joris 1810 5.0 7 20.50 14 30.0 23.5 764
4 Debouver Gilles 1417 5.0 7 18.00 15 27.5 20.0 649
5 Lootens Matthias 1805 5.0 7 17.50 15 28.5 19.0 218
6 Rodriguez Abelardo 1719 5.0 7 14.00 15 25.5 20.0 80
7 Tuerlinckx Ben 1924 4.5 7 16.50 13 29.0 22.0 794
8 Ingelaere Tijl 1726 4.5 7 16.00 13 28.5 18.5 141
9 Verhasselt Karsten 1458 4.0 7 13.00 12 28.0 16.0 616
10 Lagaert Lisa 1708 4.0 7 11.00 12 26.0 17.0 552
11 Cuyt Sven 0 4.0 7 10.00 12 23.0 13.0 124
12 Van Hyfte Jeroen 0 4.0 7 10.00 12 21.5 11.0 561
13 Bex Lennert 1447 3.5 7 12.75 10 26.0 14.5 685
14 Demey Robbe 1431 3.5 7 12.00 10 29.0 20.0 216
15 De Block Yordi 1501 3.5 7 11.25 10 24.5 14.5 661
16 Jannes Kristof 0 3.0 7 7.50 9 22.5 13.0 631
17 Van Dyck Evi 1424 3.0 7 6.50 9 25.0 13.0 935
18 H黱dgen Lorenz     1 92 3.0 7 6.50 9 22.5 11.0 110
19 Blommaert Laura 1271 3.0 7 6.00 9 21.5 10.0 512
20 Geerts Mark-Johan 0 2.5 7 4.50 7 17.0 6.0 888
21 Sterckx Anke 0 2.5 7 3.50 7 19.0 8.0 902
22 Tondeleir Jasper 1356 2.0 7 4.00 6 22.0 10.0 770
23 Janssens Dietrich 0 2.0 7 3.50 6 18.5 8.0 497
24 Laisnez Thomas 0 2.0 7 2.00 6 19.0 7.0 687
25 Remes Nils 0 1.0 7 0.50 3 17.0 3.0 118

C-reeks

N Naam ELO Ptn P S B Kash Buch Vsch Lot
1 Meyers Mark 1704 7.0 7 32.00 21 32.0 28.0 228
2 De Block Fabio 1347 6.0 7 24.50 18 31.5 25.0 470
3 Ramacker Quinten 1569 5.0 7 20.00 15 33.0 21.0 688
4 Decrop Hendrik 1589 5.0 7 17.50 15 28.0 20.0 130
5 Maes Tibo 1301 5.0 7 16.50 15 29.5 21.0 549
6 Terryn Ezra 1343 5.0 7 16.00 15 25.0 20.0 490
7 Van Den Bosch Arno 1372 4.5 7 14.25 13 26.5 18.0 546
8 De Cauter Noah J. A. 1289 4.5 7 13.25 13 24.0 17.5 792
9 Demey Lotte 1404 4.0 7 12.50 12 29.5 19.0 955
10 Snoeks Pieter-Jan 1522 4.0 7 12.00 12 29.0 21.0 109
11 Raquet Damien 1317 4.0 7 12.00 12 23.0 17.0 503
12 Massoels Werther 1271 4.0 7 11.00 12 24.5 15.0 976
13 Vincent Ayla 1150 4.0 7 10.50 11 21.0 14.5 853
14 Goossens Alexander 1205 4.0 7 9.50 12 20.5 15.0 948
15 Segers Ruben 0 4.0 7 9.00 12 23.0 13.0 375
16 Vanlommel Maxim 0 3.5 7 11.50 10 26.5 14.5 316
17 Janssens Joren 0 3.5 7 10.00 10 24.0 11.0 55
18 Barsegjan Anusavan 0 3.0 7 10.00 9 29.0 14.0 680
19 Beheydt Dries 1001 3.0 7 8.50 9 25.0 13.0 960
20 Blommaert Robin 0 3.0 7 6.50 9 22.5 11.0 487
21 Peeters Stijn 0 3.0 7 6.50 9 22.5 9.0 849
22 Jennis Sebastiaan 0 3.0 7 6.00 9 20.5 10.0 634
23 De Geeter Arne 1236 3.0 7 5.50 9 20.0 12.0 913
24 Dubbeldam Mathijs 1136 3.0 7 3.50 9 15.5 8.0 100
25 Dekoninck Jonas 0 2.5 7 8.25 7 27.5 13.0 176
26 Hamelink Veronique 0 2.5 7 6.75 7 26.5 11.5 631
27 Dedoncker Pieter 0 2.0 7 8.00 6 29.0 12.0 262
28 Langie Jeroen 0 2.0 7 4.00 6 22.0 9.0 278
29 Christiaensen Thomas 0 2.0 7 3.00 6 20.5 7.0 679
30 Schildermans Robbe 0 1.5 7 0.75 4 17.5 3.5 64
31 Sissau Arno 0 1.5 7 0.75 4 16.5 4.5 102
32 Marchal Anais 0 0.0 7 0.00 0 19.0 0.0 845

D-reeks

N Naam ELO Ptn P S B Kash Buch Vsch Lot
1 Vandeputte Samuel 1314 6.5 7 27.25 19 29.5 26.0 418
2 Snoeks Marnicq 1333 6.0 7 26.50 18 33.0 27.0 2
3 Ingelaere Arthur 1342 6.0 7 24.00 18 30.0 25.0 460
4 Dubbeldam Lydia 1312 5.5 7 20.25 16 27.0 21.0 291
5 Pirard Natan 0 5.0 7 23.50 15 34.5 21.0 230
6 Demey Benno 1256 5.0 7 18.50 15 28.0 19.0 841
7 Bratuszewski Jorden 1198 5.0 7 18.25 14 27.0 16.5 592
8 Lee Deon 0 5.0 7 18.00 15 30.5 21.0 812
9 Verstraeten Iris 1495 5.0 7 18.00 15 28.5 20.0 496
10 Peters Jens 0 4.5 7 18.00 12 30.5 18.5 370
11 Marchal Laurent 1403 4.5 7 16.75 13 31.5 23.0 9
12 Huygebaert Batist 0 4.5 7 15.25 13 28.5 18.0 934
13 Dellaert Sander 0 4.5 7 14.75 13 26.0 14.0 671
14 Smet Louis 0 4.0 7 15.00 12 31.5 20.0 722
15 Heiremans Manon 0 4.0 7 14.50 12 27.5 16.0 950
16 Houben Tom 1233 4.0 7 13.00 12 27.5 17.0 125
17 Oerlemans Gideon 1174 4.0 7 13.00 12 26.0 19.0 680
18 Sterck Arno 1506 4.0 7 12.00 12 29.5 20.0 149
19 De Baets Robin 0 4.0 7 12.00 12 27.0 16.0 642
20 Goossens Charle 0 4.0 7 11.00 12 26.0 13.0 78
21 Van Den Dolder Fabio 941 4.0 7 11.00 12 23.5 12.0 61
22 Dekoninck Jasper 0 4.0 7 9.50 12 21.5 14.0 573
23 Maes Marlies 0 4.0 7 7.50 12 20.5 14.0 621
24 Jalalijam Amir 1101 3.5 7 12.00 10 28.5 14.5 749
25 Claeys Robin 0 3.5 7 11.25 10 28.0 16.0 733
26 Breuer Leon 1068 3.5 7 11.25 10 27.5 15.0 31
27 Debouver Torben 1063 3.5 7 10.25 10 25.0 17.0 38
28 Steegmans Pieter 0 3.0 7 10.25 8 27.5 14.5 876
29 Degraeve Sam 0 3.0 7 7.00 9 24.0 12.0 883
30 Dehan Loic 0 3.0 7 7.00 9 23.0 11.0 974
31 Chtchevaev Georgy 0 3.0 7 7.00 9 21.5 9.0 78
32 Raats Joran 0 3.0 7 7.00 9 17.5 11.0 323
33 Maes Floriaan 0 3.0 7 6.50 9 22.5 11.0 333
34 Covaci Andrei 0 3.0 7 6.00 9 21.0 14.0 865
35 Van Hoeserlande Cedric 0 3.0 7 5.50 9 23.5 12.0 388
36 Janssens Guiseppe 0 3.0 7 5.50 9 23.0 13.0 71
37 Bleuze Sibe 0 3.0 7 5.50 9 20.0 9.0 213
38 Vlerick Jens 0 3.0 7 4.50 9 18.5 10.0 199
39 Jacobs Stijn 0 2.5 7 1.75 7 12.5 5.0 119
40 Isayev Said 0 2.0 7 6.00 6 26.0 12.0 230
41 Haelterman Casper 0 2.0 7 5.50 6 23.5 10.0 244
42 Rabaey Django 0 2.0 7 4.00 6 19.0 7.0 117
43 Lombaerts Stijn 0 2.0 7 2.50 6 22.0 9.0 716
44 Coucke Yakina 0 2.0 7 2.50 6 20.0 8.0 827
45 Petroons Robbe 0 2.0 7 2.50 6 16.0 7.0 246
46 Debosschere Bert 0 2.0 7 2.00 6 21.5 6.0 554
47 Gudat Nils 0 2.0 7 1.00 6 19.0 7.0 149
48 Bouillon Arne 0 1.5 7 3.25 4 18.5 7.0 5
49 Combes Alexis 0 0.5 7 0.25 1 16.0 1.0 402
50 Boutard Noah 0 0.5 7 0.25 1 15.0 1.0 791

E-reeks

N Naam ELO Ptn P S B Kash Buch Vsch Lot
1 Maerevoet Sim 0 8.0 9 48.50 24 53.5 41.0 767
2 Swennen Fleur 1128 8.0 9 41.50 24 48.5 38.0 274
3 Faybish Nathaniel 0 7.0 9 37.00 21 52.0 35.0 263
4 Van Malder Dries 0 6.0 9 30.50 18 53.0 35.0 471
5 ヨnings Hendrik 0 6.0 9 25.50 18 48.0 30.0 966
6 Vandevenne Jonas 0 6.0 9 23.00 18 37.5 25.0 44
7 Bleuze Kobe 0 6.0 9 22.50 18 37.0 23.0 194
8 Gombosuren Kristina 0 5.5 9 26.00 16 51.5 34.5 746
9 Katranova Alicia 0 5.5 9 23.75 16 46.0 28.5 966
10 Decruyenaere Robbert 0 5.5 9 22.75 16 42.0 25.5 422
11 Heiremans Guillaume 0 5.0 9 22.00 15 46.0 25.0 706
12 Van Dijck Bjarne 0 5.0 9 20.50 15 45.5 26.0 908
13 Vanminsel Thomas 0 5.0 9 20.50 15 41.0 28.0 335
14 Ingelaere Floris 0 5.0 9 20.00 15 41.0 25.0 277
15 Helsen Brent 0 5.0 9 18.50 15 43.5 28.0 416
16 Verheire Wesley 0 4.5 9 20.75 13 44.5 24.0 250
17 Kroon Joppe 889 4.5 9 19.25 13 46.5 28.5 801
18 Goossens Henri 0 4.5 9 14.50 13 35.5 17.5 359
19 Delaere Fien 0 4.0 9 17.00 11 39.0 21.0 906
20 Van Malder Klaus 0 4.0 9 16.50 12 41.5 24.0 275
21 Houben Michiel 0 4.0 9 15.00 12 40.5 22.0 743
22 Brackx Theo 0 4.0 9 15.00 12 38.5 18.0 18
23 Dekoninck Kato 0 4.0 9 14.00 11 33.5 20.5 790
24 Maes Jonathan 0 4.0 9 12.25 11 36.0 19.0 481
25 Claeys Elisabeth 0 4.0 9 12.00 12 37.5 16.0 22
26 Schautteet Olivier 0 3.5 9 10.50 10 38.5 18.0 35
27 Lycke Julie 0 3.0 9 9.25 8 34.5 15.5 834
28 Massoels Pablo 0 3.0 9 9.00 9 33.5 16.0 698
29 Maes Benjamin 0 3.0 9 6.50 9 27.0 10.0 43
30 Swennen Merel 0 3.0 9 6.00 9 32.0 16.0 420
31 Petroons Seppe 0 3.0 9 6.00 9 29.5 9.0 483
32 Verstraeten Linde 0 2.5 9 5.75 7 29.0 10.5 140
33 Nimmegeers Ward 0 2.0 9 3.50 6 33.5 12.0 157


2012

Open reeks

N Naam Cat ELO V/M Ptn S B Kash Buch
1 Hamblok Roel 1 2268 M 6,5      
2 Verstraeten Reinaert 2 2163 M 6      
3 De Herdt Yasseen 2 2078 M 5 19.50 15 32.0
4 De Cauter Wolfgang 1 2006 M 5 19.50 15 28.0
5 Goossens Hanne 2 2046 V 5 18.50    
6 Schlömer Armin 2 1777 M 5 17.00    
7 Bomans Arno 1 2254 M 4,5 17.25    
8 Peeters Tim 1 2027 M 4,5 16.00    
9 Verhelst Joris 2 1893 M 4,5 15.25    
10 Van Vlaenderen Koen 1 2038 M 4,5 14.75    
11 Apemiye Austin 1 2094 M 4 16.50    
12 Walter Andreas 2 1931 M 4 14.75    
13 Riederer Martin 2 1912 M 4 13.50    
14 Lootens Matthias 2 1870 M 4 13.00    
15 Barbier Wiebke 2 1972 V 4 11.50 12 28.0
16 Decrop Benjamin 2 1923 M 4 11.50 12 24.5
17 Vincent Gwijde 2 1568 M 4 11.00    
18 Harutyunyan Axel 2 1739 M 4 10.50    
19 Vandevenne Sander 2 2092 M 3,5 14.00    
20 Cebulla Konstantin 2 1994 M 3,5 10.75    
21 De Weird Matthias 2 1523 M 3,5 10.25    
22 Lot Diederik 1 1950 M 3,5 10.00    
23 Van Hyfte Jeroen 2 0 M 3,5 8.75    
24 Van Kerrebroeck Reinout 2 1424 M 3 8.00 9 23.0
25 Remes Nils 2 0 M 3 8.00 9 22.0
26 Van De Sande Jorn 2 1194 M 3 7.00    
27 Debouver Gilles 2 1445 M 3 6.50    
28 Rosseel Kimball 1 1652 M 3 4.50 9 22.0
29 Callebaut Giovanni 2 1172 M 3 4.50 9 18.5
30 Vanhee Yordi 2 1143 M 3 4.50 9 17.5
31 Cotman Dirk 1 0 M 2,5 7.75    
32 Sterckx Anke 2 0 V 2,5 5.25    
33 Rawoens Jonas 2 1150 M 2,5 4.50    
34 Beheydt Ewoud 1 1347 M 2,5 3.00    
35 Jannes Kristof 2 0 M 2 4.50 6  
36 Vanminsel Erwin 1 0 M 2 4.50 5  
37 Callebaut Katia 1 1150 V 2 3.00    
38 Caudron Reinout 1 0 M 2 1.00    
39 Dewilde Rudi 1 0 M 1      
40 Esselens Geert 1 0 M 0      
                 
  Eindklassement A-reeks              
N Naam Cat ELO V/M Ptn S B Kash Buch
1 Verstraeten Reinaert 2 2163 M 6      
2 De Herdt Yasseen 2 2078 M 5 19.50 15 32.0
3 Goossens Hanne 2 2046 V 5 18.50    
4 Schlömer Armin 2 1777 M 5 17.00    
5 Verhelst Joris 2 1893 M 4,5 15.25    
6 Walter Andreas 2 1931 M 4 14.75    
7 Riederer Martin 2 1912 M 4 13.50    
8 Lootens Matthias 2 1870 M 4 13.00    
9 Barbier Wiebke 2 1972 V 4 11.50 12 28.0
10 Decrop Benjamin 2 1923 M 4 11.50 12 24.5
11 Vincent Gwijde 2 1568 M 4 11.00    
12 Harutyunyan Axel 2 1739 M 4 10.50    
13 Vandevenne Sander 2 2092 M 3,5 14.00    
14 Cebulla Konstantin 2 1994 M 3,5 10.75    
15 De Weird Matthias 2 1523 M 3,5 10.25    
16 Van Hyfte Jeroen 2 0 M 3,5 8.75    
17 Van Kerrebroeck Reinout 2 1424 M 3 8.00 9 23.0
18 Remes Nils 2 0 M 3 8.00 9 22.0
19 Van De Sande Jorn 2 1194 M 3 7.00    
20 Debouver Gilles 2 1445 M 3 6.50    
21 Callebaut Giovanni 2 1172 M 3 4.50 9 18.5
22 Vanhee Yordi 2 1143 M 3 4.50 9 17.5
23 Sterckx Anke 2 0 V 2,5 5.25    
24 Rawoens Jonas 2 1150 M 2,5 4.50    
25 Jannes Kristof 2 0 M 2 4.50 6  

B-reeks

N Naam ELO V/M Ptn S B Kash Buch
1 Meyers Mark 1929 M 7      
2 Barbier Astrid 1660 V 5      
3 Van De Vaerd Miguel 1473 M 4,5 17.25    
4 Terryn Ezra 1518 M 4,5 16.25    
5 Dubbeldam Mathijs 1205 M 4,5 14.50    
6 Snoeck Sarah 1398 V 4 15.50    
7 Ingelaere Tijl 1736 M 4 15.00    
8 Vanlommel Maxim 0 M 4 12.50    
9 Blommaert Laura 1239 V 4 11.00    
10 Vincent Ayla 1192 V 4 9.50    
11 Hündgen Lorenz 1186 M 3 9.00 9  
12 Sissau Arno 0 M 3 9.00 7  
13 Verhasselt Karsten 1596 M 3 8.50    
14 Van Vlaenderen Stijn 0 M 3 7.50 9 23.5
15 Dedoncker Pieter 1106 M 3 7.50 9 20.0
16 Parfenov Alexey 1555 M 3 6.50    
17 Geerts Mark-Johan 0 M 3 5.00    
18 Laureys Brit 0 V 2      
19 Van Loy Bert 0 M 1,5      

C-reeks

N Naam ELO V/M Ptn S B Kash Buch Vsch
1 Jamar Vadim 1678 M 6 26.00      
2 Smet Louis 1409 M 6 25.75      
3 Demey Lotte 1462 V 5,5        
4 De Feijter Bas 1342 M 5 20.00      
5 Verstraeten Iris 1585 V 5 19.25      
6 Oerlemans Gideon 1166 M 5 19.00      
7 Van Den Bosch Arno 1533 M 5 18.50      
8 Dubbeldam Lydia 1388 V 5 18.00      
9 Veestraeten Bram 1265 M 4,5 17.00      
10 Sterck Arno 1791 M 4,5 16.75      
11 De Geeter Arne 1227 M 4,5 16.25 13 30.0  
12 Ousmane Tijany 1528 M 4,5 16.25 13 28.5  
13 Ingelaere Arthur 1384 M 4,5 16.00      
14 Beheydt Dries 1001 M 4,5 14.75      
15 Bruschke Alexander 1515 M 4,5 14.25      
16 Kayikci Kaan 0 M 4 15.50      
17 Demey Benno 1288 M 4 13.50      
18 Peters Jens 1100 M 4 12.00 12 26.5  
19 Barsegjan Anusavan 1295 M 4 12.00 12 26.0  
20 Suetens Xander 0 M 4 12.00 12 25.0  
21 Goossens Alexander 1227 M 4 11.00      
22 Terwel Diederick 0 M 4 10.50      
23 Chow Chee-Kin John 0 M 3,5 10.25      
24 Blommaert Robin 1068 M 3,5 9.25      
25 Jalalijam Amir 1163 M 3,5 8.75 10 25.5  
26 Isayev Said 0 M 3,5 8.75 10 18.5  
27 Partoens Remi 0 M 3,5 8.25      
28 Breuer Leon 1111 M 3 14.00      
29 Raats Joran 932 M 3 8.50      
30 Steegmans Pieter 0 M 3 8.00      
31 Schildermans Robbe 0 M 3 7.00      
32 Dehan Loic 0 M 3 6.50      
33 Van Hoeserlande Cedric 0 M 3 6.00 9 22.0  
34 Verbruggen Birgit 0 V 3 6.00 9 21.0  
35 Eylenbosch Robbe 0 M 3 5.00 9 22.0  
36 Laureys Mats 0 M 3 5.00 9 20.0  
37 Lombaerts Stijn 0 M 3 4.50      
38 Van Cauwenbergh Maxim 0 M 2,5        
39 Langie Jeroen 0 M 2 4.50      
40 Bleuze Sibe 0 M 2 4.00 6 20.5  
41 Moens Jonas 0 M 2 4.00 6 17.0  
42 Debouver Torben 1150 M 2 3.00 6 20.0 10.0
43 Tast Nico 0 M 2 3.00 6 20.0 6.0
44 Vanrespaille Mathijs 0 M 2 3.00 6 19.5  
45 Jacobs Stijn 0 M 2 2.00      
46 Vekemans Christophe 0 M 1 1.00      
47 Thys Camille 0 V 1 0.50      

D-reeks

N Naam V/M Ptn S B Kash Buch
1 Faybish Nathaniel M 7      
2 Mitran Anthony M 5,5 22,75    
3 Moerman Thomas M 5,5 21,75    
4 Swennen Fleur V 5 22    
5 Kumpen Jona M 5 18,5 15 30.0
6 De Borggraef Leon M 5 18,5 15 24.0
7 Oenings Hendrik M 5 14    
8 Van Dijck Bjarne M 4,5 17,5    
9 Condes Alexie V 4,5 15,75    
10 Maerevoet Sim M 4,5 14,25    
11 Fostier Lars M 4,5 14    
12 Gudat Nils M 4,5 12,5    
13 Huberland Klaas M 4 15,5    
14 Bouillon Arne M 4 14,75    
15 Goossens Henri M 4 12,5    
16 Bleuze Kobe M 4 12 12 25.5
17 Gombosuren Kristina V 4 12 12 25.0
18 Leboy Robbe M 4 11,25    
19 Kroon Dominique V 4 10,5    
20 Schelleman Iris V 4 9,5 12 23.5
21 Janssens Guiseppe M 4 9,5 12 22.5
22 Esselens Bram M 4 8    
23 Van Malder Klaus M 3,5 12,75    
24 Schelleman Niels M 3,5 11,25    
25 De Pauw Matthias M 3,5 10,25    
26 Goossens Charle M 3 9,5    
27 Leynen Dorothée V 3 8,5    
28 Marchant Noah M 3 8    
29 De Bouver Caroline V 3 7 9  
30 Schoeters Seppe M 3 7 8  
31 Boutard Noah M 3 6    
32 Roosen Charlotte V 2,5 10,25    
33 Vandevenne Jonas M 2,5 7,75    
34 Verstraeten Linde V 2,5 6,25    
35 Verbruggen David M 2,5 4,5    
36 Vanminsel Thomas M 2 6    
37 Van De Perre Raf M 2 4,5 5  
38 Steegmans Saartje V 2 4,5 4  
39 Aernouts Dries M 2 3 6  
40 Van Den Broeck Henri M 2 3 5 21.5
41 Lerinckx Niels M 2 3 5 17.0
42 Verhagen Jan M 2 2    
43 Partoens Rosanne M 1      

E-reeks

N Naam ELO V/M Ptn S B Kash Buch
1 Van Malder Dries 0 M 7 39.75    
2 Kroon Joppe 1015 M 7 38.00    
3 Vande Ginste Michiel 0 M 7 35.25    
4 Lambrecht Arne 0 M 6,5 36.00    
5 Kuypers Anouck 0 V 6,5 32.50    
6 Katranova Alicia 0 V 6,5 31.00    
7 Decruyenaere Robbert 0 M 6 32.25 17 52.5
8 Ingelaere Floris 0 M 6 32.25 17 52.0
9 Faybish Benjamin 0 M 6 29.50    
10 Cornelissen Jonas 0 M 6 23.75    
11 Katranov Lev 0 M 5,5      
12 Brackx Theo 0 M 5 23.50    
13 Rits Beere 0 M 5 21.50    
14 Verheire Wesley 0 M 5 21.00    
15 Helsen Brent 0 M 5 20.75    
16 Mitran Marie 0 V 5 20.50    
17 Ooms Bram 0 M 5 20.00    
18 Steegmans Wouter 0 M 5 18.50 15 40.5
19 Hematyar Fardin 0 M 5 18.50 15 38.0
20 Rosseel Lennert 0 M 5 17.50    
21 Goos Aaron 0 M 5 16.50    
22 Van Donick Wesley 0 M 4,5 15.50    
23 Wink Stephen 0 M 4,5 12.50    
24 Swennen Merel 0 V 4 18.00    
25 Verlinden Phaedra 0 V 4 15.00    
26 Partoens Margot 0 V 4 14.50    
27 Hallot Alexis 0 M 4 13.50    
28 Akiev Rhomani 0 M 4 13.00    
29 Schelleman Martijn 0 M 4 12.00 12 43.0
30 Coosemans Aaron 0 M 4 12.00 12 34.0
31 De Boel Jelle 0 M 4 10.50    
32 Aernauts Ward 0 M 3,5 10.50    
33 Bleuze Rune 0 V 3,5 6.50    
34 Blockx Matthew 0 M 3 10.50    
35 Isayev Boelat 0 M 3 8.50    
36 Meerpoel Alex 0 M 3 8.00    
37 Peeters Alvar 0 M 3 5.00    
38 Spiessens Pieter-Jan 0 M 3 4.50    
39 Van Hille Clara 0 V 2 7.50    
40 Cottenje Kitana 0 V 2 2.00    
41 A Geudens Castor 0 M 1      
42 A Huysmans Tim 0 M 0      

F-reeks

N Naam ELO V/M Ptn S B
1 Suetens Rune 0 M 9.0  
2 Muzzi Daniele 0 M 7.0  
3 Raats Joppe 0 M 6.0 29.00
4 Gombosuren Kristof 0 M 6.0 28.00
5 Cotman Bernd 0 M 6.0 25.00
6 Helsen Wout 0 M 5.0 24.00
7 Caudron Meindert 0 M 5.0 23.50
8 Decruyenaere Laura 0 V 5.0 20.50
9 Katranov Mikhail 0 M 5.0 16.50
10 Viaene Leonardo 0 M 5.0 14.50
11 Cardoen Wout 0 M 4.5  
12 De Bouver Penelope 0 V 4.0 14.50
13 Zajac Maarten 0 M 4.0 13.50
14 Lombaerts Toon 0 M 4.0 10.50
15 Decruyenaere Victor 0 M 3.5 13.75
16 Poets Siebren 0 M 3.5 11.25
17 Zajac Thomas 0 M 3.5 10.25
18 Tielens Lotte 0 V 3.5 9.25
19 Laenen Nikita 0 M 2.5 8.25
20 De Cocq Ramin 0 M 2.5 7.25
21 Condes Adam Sean 0 M 2.5 5.75
22 Kandrin Alexis 0 M 2.0  

2013

A reeks

N Naam ELO  Club                ClNr Nr    Ptn S B Kash Buch
1 Meyers Mark 1913 Heinsberg 62446 100028 6      
2 Bomans Arno 2252 Opwijk 261 50482 5 21.00    
3 Roos David 2125 Zottegem 462 11789 5 19.50    
4 Lot Diederik 1925 Dworp 228 9954 5 17.50    
5 Salzmann Thomas 1805 Heinsberg 62446 100408 5 16.50    
6 Verstraeten Reinaert 2207 Dolle Toren Leuven 231 57533 4 17.75    
7 Goossens Hanne 2059 Geel 135 50075 4 14.00    
8 Schlömer Armin 1916 Heinsberg 62446 100037 4 12.00 12  
9 De Cauter Wolfgang 1994 Eisden 703 30384 4 12.00 11 25.0
10 Rosseel Kimball 1719 Leopoldsburg 713 96786 4 12.00 11 23.5
11 Ingelaere Tijl 1727 Geel 135 45560 4 11.75    
12 Van Hyfte Jeroen 0 Geel 135 12627 4 11.00    
13 Decrop Benjamin 2025 KOSK Oostende 301 28436 3,5 13.00    
14 Cotman Dirk 0 Opwijk 261 13052 3,5 7.50    
15 Beheydt Ewoud 1333 Westerlo 176 11376 3 9.00    
16 Remes Nils 0 Hoboken 130 13036 3 4.25 9 20.5
17 Jannes Kristof 0 Geel 135 12472 3 4.25 9 20.0
18 Van De Sande Jorn 1348 Geel 135 10416 3 4.00    
19 Mitran Ovi 1514 Brasschaat 174 13441 3 3.25    
20 Boons Diana 1776 Eisden 703 99675 2,5 6.50    
21 Vanminsel Erwin 0 Westerlo 176 10583 2,5 4.00    
22 Veestraeten Ludo 0 Neerpelt 726 13425 2      
23 Bosteels Roy 0 Eisden 703 100350 1      
                   
Eindklassement A-reeks
N Naam ELO  Club                ClNr Nr    Ptn S B Kash Buch
1 Meyers Mark 1913 Heinsberg 62446 100028 6      
2 Salzmann Thomas 1805 Heinsberg 62446 100408 5 16.50    
3 Verstraeten Reinaert 2207 Dolle Toren Leuven 231 57533 4 17.75    
4 Schlömer Armin 1916 Heinsberg 62446 100037 4 12.00 12  
5 Ingelaere Tijl 1727 Geel 135 45560 4 11.75    
6 Van Hyfte Jeroen 0 Geel 135 12627 4 11.00    
7 Decrop Benjamin 2025 KOSK Oostende 301 28436 3,5 13.00    
8 Remes Nils 0 Hoboken 130 13036 3 4.25 9 20.5
9 Jannes Kristof 0 Geel 135 12472 3 4.25 9 20.0
10 Van De Sande Jorn 1348 Geel 135 10416 3 4.00    
11 Bosteels Roy 0 Eisden 703 100350 1      

B-reeks

N Naam ELO  Club                ClNr Nr    Ptn S B Kash Buch
1 Van Den Bosch Arno 1643 Dolle Toren Leuven 231 10546 6,5      
2 Vanlommel Maxim 1259 Westerlo 176 11373 5 21.50    
3 Snoeks Pieter-Jan 1853 Heusden 736 50070 5 16.50 15 28.0
4 Dubbeldam Mathijs 1313 De Drie Torens Gent 403 10310 5 16.50 15 26.5
5 Deschepper Simon 1290 Aalter 475 10141 4,5      
6 Van Mieghem Arnaud 1149 Machelen 240 13113 4 13.00    
7 Beheydt Dries 1054 Westerlo 176 47392 4 10.25    
8 Van Cauwenbergh Maxim 1273 Dolle Toren Leuven 231 11434 4 9.00    
9 De Geeter Arne 1272 Aalter 475 11712 4 7.50    
10 Terwel Diederick 0 Dolle Toren Leuven 231 13165 4 7.25    
11 Barsegjan Anusavan 1314 Mechelen 114 11949 3 7.50    
12 Jacobs Wieter 0 Mechelen 114 13834 3 5.25    
13 Goossens Alexander 1239 Geel 135 11413 3 5.00    
14 Partoens Remi 1307 Dolle Toren Leuven 231 12753 3 3.25    
15 Bosteels Robin 0 Eisden 703 11129 2 4.25    
16 Laureys Brit 0 Humbeek 260 12746 2 1.25    
17 Kajganic Strahinja 0 Xanten 62512 100393 1      

C-reeks

N Naam ELO  Club                ClNr Nr    Ptn S B Kash Buch
1 Jalalijam Amir 1220 De Drie Torens Gent 403 11462 6      
2 De Feijter Bas 1733 De Drie Torens Gent 403 10670 5,5 24.25    
3 Snoeks Marnicq 1721 Heusden 736 10547 5,5 21.75    
4 Smet Louis 1527 Temse 143 11748 5 18.25    
5 Verstraeten Iris 1632 Dolle Toren Leuven 231 11416 5 17.25    
6 Musheghyan Murad 1718 Ans-Loncin 621 13119 5 17.00    
7 Van Doren Bas 0 De Drie Torens Gent 403 13577 5 16.00    
8 Dubbeldam Lydia 1675 De Drie Torens Gent 403 10303 4,5      
9 Debouver Torben 1150 Zottegem 462 10093 4 14.00 12 29.0
10 Steegmans Pieter 1136 Geel 135 10943 4 14.00 12 27.0
11 Ingelaere Arthur 1437 Geel 135 57584 4 13.50    
12 Claeys Robin 1397 De Drie Torens Gent 403 11876 4 12.00 12 27.0
13 Raats Joran 1150 Brasschaat 174 10343 4 12.00 12 21.5
14 Suetens Xander 0 Hoboken 130 13227 4 11.50    
15 Kreczman Savinien 0 Amay 618 12189 4 11.00 12 25.0
16 Verstraeten Leander 0 FCH Zottegem 478 10064 4 11.00 12 24.5
17 Bratuszewski Jorden 1635 Houthalen-Oost 732 10800 3,5 15.00    
18 Maes Floriaan 0 Geel 135 10909 3,5 11.50    
19 Schelleman Niels 0 De Drie Torens Gent 403 13073 3,5 10.50    
20 De Borggraef Leon 1384 Mechelen 114 11958 3,5 10.00    
21 Logghe Tom 0 Schoten 141 13426 3,5 7.75    
22 Fostier Lars 0 FCH Zottegem 478 13122 3 7.00    
23 Bleuze Sibe 0 Geel 135 10907 3 6.75    
24 Dunford Nils 0 Leuven Centraal 230 13563 3 6.50    
25 De Vos Xander 0 Mechelen 114 13826 3 5.75    
26 Verhagen Jan 0 Hoboken 130 100256 3 4.00    
27 Laureys Mats 0 Humbeek 260 12750 3 3.75    
28 Van Den Broeck Henri 0 Hoboken 130 100250 3 3.25    
29 Bosteels Roald 0 Eisden 703 11167 2,5 6.50    
30 Dehan Loic 0 Mechelen 114 11947 2,5 6.00    
31 Vanrespaille Mathijs 0 Dolle Toren Leuven 231 12829 2 6.00    
32 Verlooy Wolf 0 jeugdschaak.be 250 100314 2 5.00    
33 Dumont Thomas 1039 Amay 618 13069 2 3.00    
34 Lombaerts Stijn 0 Mechelen 114 12137 2 1.25    
35 Bargheer Nina 0 Xanten 62512 100392 1      

D-reeks

N Naam ELO  Club                ClNr Nr    Ptn S B Kash Buch
1 Maerevoet Sim 0 Hoboken 130 10832 6 26.50    
2 Faybish Nathaniel 1553 Anderlecht 209 60667 6 22.50    
3 Katranova Alicia 0 Leopoldsburg 713 10949 5,5      
4 Vande Ginste Michiel 1311 Brasschaat 174 12697 5 21.50    
5 Kuypers Anouck 0 Eisden 703 12091 5 18.50    
6 Bleuze Kobe 1150 Geel 135 10407 5 17.50    
7 Butzen Robin 0 Hoboken 130 13707 5 16.00    
8 Schelleman Iris 0 De Drie Torens Gent 403 13070 5 14.50    
9 Katranov Lev 0 Leopoldsburg 713 10946 4,5 19.75    
10 Oenings Hendrik 1008 Xanten 62512 100007 4,5 14.00    
11 Mitran Marie 0 Brasschaat 174 12738 4 17.00    
12 Huberland Klaas 0 Brasschaat 174 13051 4 13.00 12  
13 Van Dijck Bjarne 0 Humbeek 260 10399 4 13.00 11  
14 Vermaercke Reinout 0 Mechelen 114 13839 4 12.50    
15 Vanminsel Thomas 0 Westerlo 176 10587 4 12.00    
16 Vukojevic Viktor 0 Brasschaat 174 11758 3,5 11.00    
17 Van Donick Wesley 0     100239 3,5 10.25    
18 Lehouck Arno 0 jeugdschaak.be 250 100127 3,5 10.00    
19 Maes Benjamin 0 Geel 135 14047 3,5 9.75 10 25.0
20 Helsen Brent 0 Geel 135 13339 3,5 9.75 10 24.5
21 Claeys Elisabeth 0 De Drie Torens Gent 403 10306 3,5 9.25 10 24.0
22 Spiessens Pieter-Jan 0 jeugdschaak.be 250 100252 3,5 9.25 10 23.5
23 Obbels Kwinten 0 Dolle Toren Leuven 231 13410 3,5 8.75    
24 Cornille Raynaud 0 Aalter 475 100397 3,5 6.75    
25 De Maeyer Wannes 0 Geel 135 100385 3 9.50    
26 Cornelissen Jonas 871 Xanten 62512 100246 3 9.00    
27 Ooms Bram 0 Lommel 708 13290 3 6.50    
28 Verlooy Braam 0 jeugdschaak.be 250 100386 3 6.00    
29 Esselens Bram 0 Opwijk 261 13155 3 5.00    
30 De Waele Warre 0 Aalter 475 13376 3 4.50    
31 Fivez Stev 0 jeugdschaak.be 250 100400 2,5 7.75    
32 Maes Jonathan 0 Geel 135 14049 2,5 7.25    
33 Akchay Yomer 0 Hoboken 130 100404 2,5 5.25    
34 De Bouver Caroline 0 Humbeek 260 13301 2 6.50    
35 Roosen Charlotte 0 Dolle Toren Leuven 231 10534 2 4.00    
36 Verstraeten Linde 0 Dolle Toren Leuven 231 12814 2 3.00    
37 Van Gysegem Yarno 0 Leopoldsburg 713 100390 1,5 3.00    
38 Bennet Sander 0 Schoten 141 13420 1,5 2.75 4 19.5
39 Blockx Matthew 0 Oude God Mortsel 132 12510 1,5 2.75 4 16.5
40 Lerinckx Niels 0 Humbeek 260 12699 1      

E-reeks

N Naam ELO  Club                ClNr Nr    Ptn S B Kash Buch
1 Gheorghiu Stefan-Daniel 1413 Brussels Chess Club 244 13311 8      
2 Caudron Meindert 0 Opwijk 261 13157 7,5      
3 Muzzi Daniele 0 KASK 101 13603 7 34.50    
4 Faybish Benjamin 1347 Anderlecht 209 12007 7 32.50    
5 Lambrecht Arne 0 Mechelen 114 11964 6 33.00    
6 Rosseel Lennert 0 Leopoldsburg 713 10954 6 25.00    
7 Deniz Patrick 1050 Dolle Toren Leuven 231 11994 5,5 28.25    
8 Bagiryan Ruben 0 Leopoldsburg 713 13993 5,5 27.75    
9 Dirken Michael 0 Geel 135 100391 5,5 22.75    
10 De Cocq Ramin 0 Geel 135 13860 5,5 20.75    
11 Suetens Rune 0 Hoboken 130 13224 5 23.50 15 50.5
12 Schelleman Martijn 0 De Drie Torens Gent 403 13702 5 23.50 15 48.0
13 Goos Aaron 0 Brasschaat 174 12440 5 23.50 15 47.0
14 Bosteels Wout 0 Dolle Toren Leuven 231 13373 5 18.00    
15 Geebelen Jordy 0 Eisden 703 100346 5 17.50    
16 De Boel Jelle 0 Mechelen 114 13195 5 16.00    
17 Cotman Bernd 0 Opwijk 261 13055 5 15.50    
18 Bagiryan Artush 0 Leopoldsburg 713 100389 4,5 19.75    
19 Casado Diego 0 Hoboken 130 100347 4,5 14.75    
20 De Bouver Penelope 0 Humbeek 260 13303 4,5 14.25    
21 Adriaensens Robin 0 Mechelen 114 13159 4,5 12.25    
22 Helsen Wout 0 Geel 135 100234 4 18.50    
23 Deputter Manu 0 Dolle Toren Leuven 231 13548 4 15.50    
24 Berro Jad 0 jeugdschaak.be 250 100401 4 13.50    
25 Tobback Maarten 0 Westerlo 176 13772 4 9.50    
26 Degelin Otto 0 Dolle Toren Leuven 231 13732 3,5 14.25    
27 Partoens Margot 0 Dolle Toren Leuven 231 12819 3,5 9.75    
28 Viaene Leonardo 0 Mechelen 114 13695 3,5 7.25    
29 Steegmans Wouter 0 Geel 135 12759 3 18.75    
30 Van Hille Clara 0 Schoten 141 12735 3 13.00    
31 Rigaux Wout 0 Schoten 141 14044 3 5.50    
32 Van Leuken Troy 0 Neerpelt 726 14024 3 5.00    
33 Bleuze Rune 0 Geel 135 100005 2,5 6.00    
34 Verhagen Kaat 0 Hoboken 130 100403 2,5 3.50    
35 Jalalijam Ashkan 0 De Drie Torens Gent 403 100361 2 3.00    
36 Schoutteet Jared 0 Blankenberge 318 100398 2 2.75 6 31.0
37 Van Leuken Thorben 0 Neerpelt 726 100345 2 2.75 6 30.5

F-reeks

N Naam ELO  Club                ClNr Nr    Ptn S B Kash
1 Katranov Mikhail 0 Leopoldsburg 713 13297 9    
2 Raats Joppe 1050 Brasschaat 174 12445 8    
3 Bagiryan David 0 Leopoldsburg 713 14006 7    
4 Hoogmartens Armin 0 Eisden 703 12864 6    
5 Vanderstappen Louise 0 Geraardsbergen 418 13461 5 23.50  
6 Janssen Brent 0 Geel 135 100387 5 20.00  
7 Vande Ginste Simon 0 Brasschaat 174 13062 5 19.75  
8 Deleu Leen 0 KGSRL Gent 401 100406 5 19.50  
9 Cardoen Wout 0 FCH Zottegem 478 13630 5 17.50  
10 Degelin Stan 0 Dolle Toren Leuven 231 13742 4,5 20.00  
11 Plougman Sebastian 0 Leopoldsburg 713 100388 4,5 17.25 13
12 Nemegeer Arne 0 Aalter 475 100379 4,5 17.25 12
13 Debunne Tibe 0 Mercatel 472 13829 4,5 13.75  
14 Gerits Alex 0 Geel 135 100383 4,5 13.00  
15 Berro Rami 0 jeugdschaak.be 250 100402 4,5 11.75  
16 Deleu Ellen 0 KGSRL Gent 401 100213 4 15.00  
17 Cornille Faustin 0 Aalter 475 100396 4 10.75  
18 Deleu Karen 0 KGSRL Gent 401 100407 3,5 9.50  
19 Maes Quinten 0 Geel 135 100405 3,5 6.75  
20 D'Have Tibo 0 Aalter 475 100395 3,5 6.25  
21 Tielens Lotte 0 Schoten 141 12517 3    
22 Van Laer Stan 0 Geel 135 100394 2    
23 Sterckx Willem 0 Westerlo 176 13264 1,5    
24 Gerits Michael 0 Geel 135 100384 1    

Schaaktraining