Rune Lambrecht 6de in Aalter

DSCN5459Met 8 jeugdspelers trok Oswald naar Aalter voor het criteriumtornooi. Knappe prestatie van Rune Lambrecht die de 6de plaats behaalde met 6,5/9. Proficiat! Alle uitslagen van de Blankenbergenaars waren boven de verwachtingen.

DSCN5458Bij de -8 behaalde Clément een verdienstelijke 18de plaats met 4/9. Daar gaan we nog wel mooie dingen van zien. Bij de -10 was het dan Rune die zeer knap gespeeld heeft. Zo zie je maar dat als er wordt nagedacht en men niet te snel speelt dat de betere prestaties dan vanzelf komen. Thibault Monte heeft 5/9 behaald en was 33ste en Quinten Vandenabeele die nog véél te snel speelt behaalde de 49ste plaats met 4/9.

Bij de -12 was Matteo de betere van de blankenbergse spelers. Hij behaalde 3/7 en was 33ste. Quiandro behaalde 2/7. Bij de -14 was het Jared Schoutteet die voor de verrassing zorgde en 3.5/7. Voor zijn doen is dat zonder meer goed! Kenji behaalde 3/7 maar daar zit wel een bye bij. Dat zou dus wel iets beter kunnen.

Al bij al was ik best wel fier op mijn pupillen, hopelijk wordt deze lijn lijn doorgetrokken in de komende tornooien.

Eindstand -8

N Naam ELO V/M Club Ptn P SB Kash Buch
1 Decraene Lotus 660 V Tielt 8.0 9      
2 Vertongen Jack 0 M Mercatel 7.0 9      
3 Cappan Stan 700 M LSV-Chesspirant 6.5 9      
4 Plomp Mateo 0 M Mercatel 6.0 9 32.50    
5 Akulov Yaroslav 680 M Leopoldsburg 6.0 9 28.50    
6 Musabayev Maxim 0 M Mercatel 6.0 9 28.25    
7 De Rycke Killian 650 M LSV-Chesspirant 5.5 9      
8 De Groote Berre 0 M KBSK Brugge 5.0 9 23.00    
9 Coorevits Arthur 640 M Mercatel 5.0 9 22.00    
10 Koolhoven Giovanni 0 M S.K. Souburg 5.0 9 19.00    
11 Sazonov Fedor 0 M Turnhout 5.0 9 17.00    
12 Smolders Pepijn 0 M Turnhout 5.0 9 16.50   15
13 Fucks Eythan 0 M Anderlecht 5.0 9 16.50   14
14 Roosens Ruben 0 M Mechelen 5.0 9 14.50    
15 Bruyneel Lander 0 M Bredene 4.5 9      
16 Aishajiang Ehsan 0 M Leuven Centraal 4.0 9 16.00    
17 De Groof Mathijs 0 M Turnhout 4.0 9 14.50    
18 Verhaeghe Clement 0 M Blankenberge 4.0 9 12.50    
19 Joseph Lize 0 V KOSK Oostende 4.0 9 9.75    
20 Peeren Yorben 0 M KOSK Oostende 3.5 9 8.00 10 33.5
21 Abe Hikari 0 M KBSK Brugge 3.5 9 8.00 10 30.5
22 Vaksman Joseph 0 M Anderlecht 3.0 9 9.00    
23 Margaryan Erik 0 M Mechelen 3.0 9 7.75    
24 Bleyaert Nona 0 V KOSK Oostende 3.0 9 6.50    
25 Adriaensen Josselien 0 M   3.0 9 5.25    
26 A Deusy Constance 0 V   2.0 6      
27 Akar Ceyda Naz 0 V Hoboken 1.5 9      
                   

-10

N Naam ELO V/M Club Ptn P SB Kash Buch Vsch
1 Chen Jiaqi 0 M LSV-Chesspirant 8.0 9        
2 Musabayeva Diana 0 V Mercatel 7.5 9 43.25      
3 Zouaghi Amir 1369 M KGSRL Gent 7.5 9 39.25      
4 Cappan Pjotr 1256 M LSV-Chesspirant 7.0 9 37.50      
5 Stynen Lisa 0 V Heusden 7.0 9 35.50      
6 Lambrecht Rune 989 M Blankenberge 6.5 9 34.25      
7 Gellinck Simon 0 M KBSK Brugge 6.5 9 33.25      
8 Van Bladel Rune 1083 M Geel 6.5 9 32.00      
9 Froeyman Hugo 0 M Mechelen 6.0 9 32.50      
10 Mernier Martin 650 M Neerpelt 6.0 9 29.50      
11 Vergauwen Floris 0 M Opwijk 6.0 9 29.00      
12 Vanherck Jorre 680 M Opwijk 6.0 9 28.50      
13 Akulov Vladimir 640 M Leopoldsburg 6.0 9 27.00 18 46.0  
14 Faybish Dana 952 V Anderlecht 6.0 9 27.00 18 42.5  
15 Westerhof Joep 634 M   6.0 9 26.50 18    
16 Roose Hoara 1150 V KBSK Brugge 6.0 9 26.50 17    
17 Pauwels Wout 0 M Mechelen 5.5 9 27.00      
18 Burssens Maya 0 V Mercatel 5.5 9 25.50      
19 Meysman Kaito 670 M KBSK Brugge 5.5 9 23.75 16 46 28
20 Dudley Timothy 0 M Leuven Centraal 5.5 9 23.75 16 46 25
21 Akulov Vsevolod 660 M Leopoldsburg 5.5 9 23.25      
22 Cotman Lothar 0 M Opwijk 5.5 9 22.75      
23 Smolders Oscar 690 M Turnhout 5.5 9 20.25      
24 Decraene Merlijn 0 M Tielt 5.0 9 26.50      
25 Maes Jasper 0 M Wachtebeke 5.0 9 23.50      
26 Thienpondt Manu 0 M Mercatel 5.0 9 23.00      
27 Wouters Tibo 0 M Turnhout 5.0 9 20.50 15 44.0  
28 Vansteenkiste Elias 0 M Brasschaat 5.0 9 20.50 15 40.5  
29 Vandermeulen Oscar 0 M Mercatel 5.0 9 20.00      
30 Kim Dennis 0 M KISK Ieper 5.0 9 19.00      
31 Van Parys Dago 0 M KGSRL Gent 5.0 9 18.50 15 40.0  
32 Dewyngaert Wout 0 M Dolle Toren Leuven 5.0 9 18.50 15 36.5  
33 Monte Thibault 0 M Blankenberge 5.0 9 15.50 15 35.0  
34 Cocquyt Ben 0 M KOSK Oostende 5.0 9 15.50 15 33.5  
35 Braem Axel 0 M KISK Ieper 4.5 9 18.75      
36 Kaminskiy Volodimyr 0 M Aalter 4.5 9 17.25 13 40.5  
37 Peeren Yonas 0 M KOSK Oostende 4.5 9 17.25 13 40.0  
38 Akar Zeki Efe 0 M Hoboken 4.5 9 16.75      
39 Haasbroek Brandon 0 M S.K. Souburg 4.5 9 16.25      
40 Dechamps Norah 0 M Kortrijk 4.5 9 15.75 13 40.5  
41 Mustafov Mert 0 M S.K. Souburg 4.5 9 15.75 13 37.5  
42 Bastien Sidan 0 M Aalter 4.5 9 14.75      
43 Du Four Maurice 0 M LSV-Chesspirant 4.5 9 13.75      
44 Bleyaert Jara 0 V KOSK Oostende 4.5 9 13.50      
45 Cottenier Lennart 0 M Dolle Toren Leuven 4.0 9 18.50      
46 Christiaens Nyssa 0 V Aalter 4.0 9 17.00      
47 Petrova Oleksandra 0 V Brasschaat 4.0 9 14.50      
48 De Schepper Kobe 0 M LSV-Chesspirant 4.0 9 14.00 12 38.0  
49 Vandenabeele Quinten 0 M Blankenberge 4.0 9 14.00 12 35.5  
50 Latowski Karol 0 M Aalter 4.0 9 13.00      
51 Decraene Jade 0 V Tielt 4.0 9 12.00      
52 Adriaensen Jules 0 M Turnhout 4.0 9 10.50      
53 Olieslager Alex 0 M Wachtebeke 4.0 9 10.00      
54 Vandermeersch Victor 0 M KGSRL Gent 4.0 9 9.00      
55 De Ruyck Theo 0 M Aalter 4.0 9 7.25      
56 Joseph Quinten 0 M KOSK Oostende 3.5 9 15.25      
57 Dhondt Alexander 0 M Brasschaat 3.5 9 14.25      
58 Ihm Thomas 0 M KGSRL Gent 3.5 9 14.00      
59 De Smet Edouard 0 M Mechelen 3.5 9 10.75      
60 Maes Arthur 0 M Aalter 3.5 9 9.25      
61 Vanthomme Ruth 0 V Bredene 3.5 9 8.25      
62 Goloivanenko Nicole 0 V Bredene 3.5 9 6.75      
63 Lipski Salomon 0 M Anderlecht 3.0 9 13.50      
64 Foulon Thales 0 M Aalter 3.0 9 12.50 9    
65 Vankeirsbilck Ilias 0 M KISK Ieper 3.0 9 12.50 8    
66 Peeters Jurre 0 M Humbeek 3.0 9 9.00      
67 Hanssens Daan 0 M Kortrijk 3.0 9 8.50      
68 Creve Mats 0 M KOSK Oostende 3.0 9 6.75      
69 De Kneef Thibo 0 M Aalter 3.0 9 6.50      
70 Gijsels Robbe 0 M Turnhout 3.0 9 5.25      
71 Scheldeman Nand 0 M Waregem 2.5 9        
72 Verboven Kaat 0 V Dolle Toren Leuven 2.0 9 5.50 6 35.0  
73 Nikoghosyan David 0 M KISK Ieper 2.0 9 5.50 6 33.5  
74 Bergez Marcus 0 M Aalter 2.0 9 2.00      
75 Abe Midori 0 M KBSK Brugge 2.0 9 1.25      
76 A Deusy Clement 0 M   1.0 6 7.75      
77 Toro David 0 M Aalter 1.0 9 0.25      

-12

N Naam ELO V/M Club Ptn P SB Kash Buch
 Voort
1 De Rycke Tyani 1462 V LSV-Chesspirant 6.5 7        
2 Vanhee Lars 1686 M KBSK Brugge 6.0 7        
3 Verboven Wout 1474 M Dolle Toren Leuven 5.5 7        
4 Goossens Anouck 620 V Turnhout 5.0 7 20.50      
5 Nemegeer Arne 1342 M Aalter 5.0 7 19.00      
6 Sioen Maxim 1390 M KISK Ieper 5.0 7 18.00      
7 Roose Casimir 1213 M KBSK Brugge 5.0 7 15.00      
8 Dreelinck Adriaan 1565 M Geraardsbergen 4.5 7 17.25      
9 Westerhof Jannes 895 M   4.5 7 16.75      
10 Dreelinck Jacob 1455 M Geraardsbergen 4.5 7 15.75      
11 Goossens Senne 0 M Turnhout 4.5 7 15.25      
12 Gijsels Xander 1270 M Turnhout 4.5 7 15.00      
13 Paes Martijn 0 M Dolle Toren Leuven 4.0 7 14.50      
14 Vande Ginste Simon 1004 M Brasschaat 4.0 7 13.25      
15 Schrevens Simon 1341 M Hoboken 4.0 7 12.50      
16 Goossens Lowie 0 M Wachtebeke 4.0 7 11.75      
17 Peeters Alex 1280 M Bredene 4.0 7 11.50      
18 Cleuren Mattice 0 M Landegem 4.0 7 10.00      
19 Malfliet Alexander 630 M LSV-Chesspirant 4.0 7 8.50      
20 De Clercq Rune 1190 M Wachtebeke 3.5 7 10.25 10 24.5  
21 Decruyenaere Victor 1147 M LSV-Chesspirant 3.5 7 10.25 10 23.5 14.5
22 Bramer Jan-Willem 0 M MSV 3.5 7 10.25 10 23.5 13.5
23 Smolders Bavo 0 M Geel 3.5 7 9.75 10    
24 Naessens Wolf 1257 M LSV-Chesspirant 3.5 7 9.75 9    
25 Mernier Simon 0 M Neerpelt 3.5 7 9.50      
26 Vranckx Jonas 1234 M Mechelen 3.5 7 8.75      
27 Cottenier Anton 0 M Dolle Toren Leuven 3.0 7 8.75      
28 Wylleman Arjan 0 M MSV 3.0 7 8.00      
29 Pouleyn Floris 0 M KGSRL Gent 3.0 7 7.50      
30 Van Wassenhove Sverre 0 M Aalter 3.0 7 7.00      
31 De Baerdemaeker Mathieu 0 M Aalter 3.0 7 6.00 9 21.0  
32 De Prycker Wannes 0 M Wachtebeke 3.0 7 6.00 9 20.5  
33 Croes Matteo 0 M Blankenberge 3.0 7 6.00 9 17.0  
34 Vanherck Yannick 0 M Opwijk 2.5 7 8.00      
35 Vansteenhuyse Rune 0 M Tielt 2.5 7 6.25      
36 Olieslager Max 0 M Wachtebeke 2.5 7 4.00      
37 Toro Miguel 0 M Aalter 2.0 7 4.50      
38 Vandenabeele Quiandro 0 M Blankenberge 2.0 7 3.00 6 17.5  
39 De Sloover Rani 0 V Tielt 2.0 7 3.00 6 16.5  
40 Van Eester Vic 0 M Neerpelt 2.0 7 2.00 6 23.0  
41 Vandewalle Noah 0 M KBSK Brugge 2.0 7 2.00 6 19.0  
42 Siereveld Xander 0 M Oude God Mortsel 1.5 7        
43 Tallieu Dara 0 V Tielt 1.0 7 3.00      
44 Verstraete Tibo 0 M Aalter 1.0 7 2.00      

-14

N Naam ELO V/M Club Land  Ptn P SB Kash Buch
1 Zotikishvili Dimitri 1509 M KOSK Oostende      6.5 7      
2 De Schouwer Jonas 1559 M Opwijk            6.0 7      
3 Piceu Jarid 1586 M Oostkamp          5.0 7 21.00    
4 De Cocq Ramin 1680 M Geel              5.0 7 20.00    
5 De Reese Elias 1393 M KGSRL Gent        5.0 7 17.50    
6 Dellaert Ines 1395 V Zottegem          5.0 7 16.00    
7 Caudron Meindert 1509 M Opwijk            4.5 7 16.50    
8 Faybish Benjamin 1521 M Anderlecht        4.5 7 15.25    
9 Vanhoucke Kobe 1380 M KGSRL Gent        4.5 7 14.75    
10 Sleypen Maxim 1226 M KGSRL Gent        4.5 7 14.00    
11 Vandeputte Maud 0 V Dolle Toren Leuven 4.0 7 15.00    
12 Rogge Parcival 1460 M LSV-Chesspirant    4.0 7 13.50 12  
13 Boone Nathan 1378 M Aalter            4.0 7 13.50 11  
14 Michielsen Lies 1361 V Dolle Toren Leuven 4.0 7 11.00 12  
15 Verbeke Lucas 1543 M Oostkamp          4.0 7 11.00 11  
16 Vandeputte Bente 0 V Dolle Toren Leuven 4.0 7 10.00    
17 Schepens Asato 1441 M Humbeek            3.5 7 12.25    
18 Borgelioen Elise 1207 V Geel              3.5 7 10.75    
19 Burssens Jorian 0 M Mercatel          3.5 7 10.50    
20 Rits Beere 1182 M Dolle Toren Leuven 3.5 7 9.50    
21 Cotman Bernd 1339 M Opwijk            3.5 7 8.75    
22 Schoutteet Jared 0 M Blankenberge      3.0 6 8.75    
23 Coppens Pieter 0 M LSV-Chesspirant    3.0 7 8.50 9 25.5
24 Karlioglu Boran 0 M Wachtebeke        3.0 7 8.50 9 23.0
25 Wilmsen Thibault 1229 M KGSRL Gent        3.0 6 8.25    
26 Deniz Patrick 1232 M Dolle Toren Leuven 3.0 7 6.00    
27 Bergmann Kenji 0 M Blankenberge      3.0 7 5.75    
28 Van Campenhout Rien 0 M LSV-Chesspirant    3.0 7 4.75    
29 Thienpont Ruben 0 M LSV-Chesspirant    3.0 7 4.25    
30 Decruyenaere Laura 901 V LSV-Chesspirant    2.5 7 7.75    
31 Quintens Sam 0 M KBSK Brugge        2.5 7 3.25    
32 Van Eester Jef 0 M Neerpelt          2.0 7 5.50    
33 De Temmerman Wannes 0 M Westerlo          2.0 7 3.50    
34 Condes Adam Sean 0 M LSV-Chesspirant    2.0 7 3.00    
35 Wouters Tim 0 M Kortrijk          2.0 7 1.25 6 15.5
36 Serfaty Bezalel 0 M Anderlecht        2.0 7 1.25 6 15.0
37 De Sloover Lisa 0 V Tielt              1.0 7      

-16

N Naam ELO V/M Club Ptn  P SB Kash Buch
1 Dauw Sterre 1861 M Mechelen 5.5 7 25.25 16 33.5
2 Maerevoet Sim 2025 M Hoboken 5.5 7 25.25 16 32.0
3 Van Malder Dries 1912 M LSV-Chesspirant 5.5 7 22.25    
4 De Waele Warre 2042 M Aalter 5.5 7 21.75    
5 Vande Ginste Michiel 1763 M Brasschaat 5.0 7      
6 Akulov Lev 1772 M Leopoldsburg 4.5 7 14.75    
7 Decruyenaere Robbert 1743 M LSV-Chesspirant 4.5 7 14.25    
8 Boudry William 1827 M LSV-Chesspirant 4.0 7 14.00    
9 Van Malder Klaus 1726 M LSV-Chesspirant 4.0 7 13.00    
10 Godde Matthias 1854 M Hoboken 4.0 7 12.00    
11 Fivez Stev 1380 M Machelen 4.0 7 11.50    
12 Lahousse Wouter 1340 M Wachtebeke 4.0 7 7.50    
13 Butzen Robin 1687 M Hoboken 4.0 7 7.00    
14 Thienpont Xander 1243 M LSV-Chesspirant 3.5 7      
15 Michielsen Kobus 1641 M Dolle Toren Leuven 3.0 7 10.50 9 29.0
16 De Bock Thijs 2064 M Mechelen 3.0 7 10.50 9 27.0
17 Akulova Alicia 1544 V Leopoldsburg 3.0 7 9.00    
18 Van Lommel Lars 1369 M Mechelen 3.0 7 8.75    
19 Daels Ilse 1503 V Tielt 3.0 7 8.00    
20 De Smedt Lias 1212 M LSV-Chesspirant 3.0 7 7.50    
21 Verhelst Eleen 1150 V LSV-Chesspirant 3.0 7 6.75    
22 Daels Emma 1408 V Tielt 2.5 7 5.50    
23 Van Campenhout Arne 0 M LSV-Chesspirant 2.5 7 3.25 7 19.0
24 Ilia Silantev 0 M Leuven Centraal 2.5 7 3.25 7 18.5
25 Ooms Kylion 1321 M Wachtebeke 2.0 7 4.00 6 20.5
26 Van Der Straeten Witze 1176 M Opwijk 2.0 7 4.00 6 19.5
27 Meert Tristan 0 M KGSRL Gent 2.0 7 3.00    
28 De Temmerman Gerrit 0 M Westerlo 0.0 7      

-Open reeks

N Naam Cat ELO V/M Club P      S B    Kash  Buch
1 Huynh Laurent 2 2023 M CREB Bruxelles 6 7 26.50    
2 Dardha Daniel 2 2088 M Hoboken 6 7 25.50    
3 Dardha Arben 1 2308 M Hoboken 6 7 24.50    
4 De Block Yordi 2 2041 M Opwijk 5.5 7      
5 Passchyn Maarten 1 2039 M Bredene 5 7 18.50    
6 Huygebaert Batist 2 1780 M Landegem 5 7 17.00    
7 Dellaert Sander 2 1732 M Zottegem 5 7 15.00    
8 Stynen Koen 1 2078 M Borgerhout 4.5 7 17.25    
9 De Block Fabio 2 1888 M Opwijk 4.5 7 14.25    
10 Verhelst Joris 1 2081 M LSV-Chesspirant 4.5 7 14.00    
11 Verstraete Michael 1 1926 M KOSK Oostende 4.5 7 12.00    
12 Brkic Bahrija 1 2221 M Wachtebeke 4 7 16.75    
13 De Weird Matthias 1 1942 M Zottegem 4 7 15.00    
14 Vanden Bussche Steven 2 1893 M KOSK Oostende 4 7 13.75    
15 Larsen Harald 1 2028 M Oostkamp 4 7 13.25    
16 Boucquet Emile 2 2183 M KBSK Brugge 4 7 12.50    
17 Larsen Sander 1 1879 M Oostkamp 4 7 12.25    
18 Cuvelier Annelies 1 1759 V LSV-Chesspirant 4 7 12.00    
19 Cocquyt Tijs 1 2090 M KOSK Oostende 3.5 7 13.00    
20 Demey Benno 2 1687 M Aalter 3.5 7 11.00    
21 Cornil Etienne 1 1956 M CREB Bruxelles 3.5 7 10.75    
22 Vanroose Christiaan 1 1808 M KISK Ieper 3.5 7 9.75    
23 Liveyns Rune 2 1566 M MSV 3.5 7 9.25    
24 Vanherck Jeroen 1 1685 M Opwijk 3.5 7 8.75    
25 Peeren Yen 1 2142 M KOSK Oostende 3 7 9.50    
26 Deschepper Simon 2 1729 M Aalter 3 7 8.00    
27 Ghyselen Tim 2 1670 M Zottegem 3 7 7.50    
28 Huttl Sofie 2 1761 V KISK Ieper 3 7 6.50      9 23.5
29 Demey Lotte 2 1509 V Aalter 3 7 6.50    9 23.0
30 Cuyx Tomas 1 1485 M Mechelen 3 7 6.00    
31 Condes Alexie Sheen 2 1238 V LSV-Chesspirant 2.5 7 6.00    
32 Christiaens Mark 1 1861 M Aalter 2.5 7 5.75    
33 Parfenov Alexey 2 1514 M KOSK Oostende 2.5 7 5.25    7 23.0
34 Verbanck Mario 1 1150 M Roeselare 2.5 7 5.25    7 18.5
35 Rousseau Christilla 2 1585 V KBSK Brugge 2.5 7 5.00    
36 Depraet Patrick 1 1448 M Landegem 2.5 7 4.75    
37 Bleyaert Stefaan 1 1257 M KOSK Oostende 2.5 7 3.00    
38 A Hautekeete Johan 1 1762 M Aalter 2 4 10.75    
39 Ingels Nick 1 1182 M LSV-Chesspirant 2 7 4.75    
40 Mernier Guillaume 1 0 M Neerpelt 2 7 3.25    
41 Shimwa Ivo 2 1445 M Izegem 1.5 7      
42 De Wispelaere Carine 1 0 V Izegem 1 7 1.75    
43 Langie Jeroen 2 1379 M   1 7 1.00    
44 A Yperman Jeffrey 1 1505 M Bredene 0.5 4      
                     
Eindklassement          
N Naam Cat ELO V/M Club P      S B    Kash  Buch
1 Huynh Laurent 2 2023 M CREB Bruxelles 6 7 26.50    
2 Dardha Daniel 2 2088 M Hoboken 6 7 25.50    
3 De Block Yordi 2 2041 M Opwijk 5.5 7      
4 Huygebaert Batist 2 1780 M Landegem 5 7 17.00    
5 Dellaert Sander 2 1732 M Zottegem 5 7 15.00    
6 De Block Fabio 2 1888 M Opwijk 4.5 7 14.25    
7 Vanden Bussche Steven 2 1893 M KOSK Oostende 4 7 13.75    
8 Boucquet Emile 2 2183 M KBSK Brugge 4 7 12.50    
9 Demey Benno 2 1687 M Aalter 3.5 7 11.00    
10 Liveyns Rune 2 1566 M MSV 3.5 7 9.25    
11 Deschepper Simon 2 1729 M Aalter 3 7 8.00    
12 Ghyselen Tim 2 1670 M Zottegem 3 7 7.50    
13 Huttl Sofie 2 1761 V KISK Ieper 3 7 6.50      9 23.5
14 Demey Lotte 2 1509 V Aalter 3 7 6.50    9 23.0
15 Condes Alexie Sheen 2 1238 V LSV-Chesspirant 2.5 7 6.00    
16 Parfenov Alexey 2 1514 M KOSK Oostende 2.5 7 5.25    7 23.0
17 Rousseau Christilla 2 1585 V KBSK Brugge 2.5 7 5.00    
18 Shimwa Ivo 2 1445 M Izegem 1.5 7      
19 Langie Jeroen 2 1379 M   1 7 1.00    

Schaaktraining