Knappe prestaties van de Blankenbergse ploegen

Verslag

DSCN7138DSCN7133DSCN7148

Dit jaar waren er 4 ploegen ingeschreven zijnde 2 ploegen (SJSP Weststraat en Leefschool Akkerwinde) in het LO en 2 ploegen (SJSP  en Maerlant) in het secundair. Knappe prestaties van de onze ploegen. In het lager werd SJSP derde en in het secundair werd SJSP 3de. De reis met auto's van de welwillende verliep vlotjes.

SJSP LO: Yaro De Meulenaere, Clément Verhaeghe, Arthur Gevorgyan en Matteo Van Bockstaele.

Akkerwinde: Jolien Van Loocke, Korneel Floryn, Rocci Hijelen en Suldee Tumenjargal.

SJSP MO: Daan Belles, Mauro Belles, Rune Lambrecht en Arthur T'Jonck.

Maerlant: Kenji Bergmann, Jared Schoutteet en Dimitri Vanzandweghe (Lazio Strazdiot was niet komen opdagen).

De topscores van de Blankenbergse leerlingen in het LO waren voor Arthur (6.5/8) Suldee (6/7) Yaro en Clément (elk 5/8). Voor de meesten was het evenwel de allereerste keer dat ze optraden in een schaaktornooi. Vooral Matteo kwam daar goed uit met 2.5/8. De ploeg van de Leefschool Akkerwinde bestond uit 3 leerlingen uit het 2de leerjaar en één van het 1ste leerjaar. Zij werden ook bedacht met een bronzen medaille.

En met de leuze "Deelnemen is belangrijker dan winnen" in gedachte hoop ik dat iederen een leuke dag heeft beleefd met mooie en minder mooie gloriemomenten.

Eindstand LO

Rk. SNo Team Partijen   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 5 BSGO Bruggecentrum 1 8 6 1 1 13 2121 0
2 21 Vrije Basisschool Eernegem 7 5 1 1 13 1713 0
3 20 SJSP Campus Blankenberge 8 3 5 0 11 1775 0
4 6 BSGO Bruggecentrum 2 8 5 1 2 11 1662 0
5 1 Sint Leo Hemelsdaele basisschool 8 5 0 3 10 1850 0
6 12 Freinetschool Klimop 1 8 4 2 2 10 1802 0
7 3 Basisschool de Kleine Prins 2 8 4 2 2 10 1628 0
8 7 BSGO Bruggecentrum 3 8 4 1 3 9 1707 0
9 2 Basisschool de Kleine Prins 1 8 3 3 2 9 1571 0
10 19 Sint  Martensschool Loppem 8 3 2 3 8 1599 0
11 14 Freinetschool Klimop 3 7 2 2 3 8 1309 0
12 16 Freinetschool Klimop 5 8 4 0 4 8 1232 0
13 17 Het Reuzenhuis Tielt 7 3 0 4 8 996 0
14 13 Freinetschool Klimop 2 8 2 3 3 7 1579 0
15 9 BSGO Bruggecentrum 5 8 3 1 4 7 1541 0
16 8 BSGO Bruggecentrum 4 8 3 1 4 7 1287 0
17 10 BSGO Bruggecentrum 6 7 2 0 5 6 933 0
18 15 Freinetschool Klimop 4 7 2 0 5 6 932 0
19 11 BSGO Bruggecentrum 7 7 2 0 5 6 883 0
20 18 Leefschool Akkerwinde 7 1 1 5 5 864 0
21 4 Basisschool de Kleine Prins 3 7 0 2 5 4 776 0

Uitslagen LO

Teamopstelling met persoonlijke resultaten

1. BSGO Bruggecentrum 1 
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Yaghoubi Negin  0 BEL   1 0 0 0 1 ½ 1 1 4.5 8 1044
2 Seynaeve Matteo  0 BEL   1 ½ 0 1 1 1 1 0 5.5 8 1000
3 Dautovic Leila  0 BEL   1 0 1 1 0 0 1 1 5 8 1000
4 Alijaj Fjolla  0 BEL   1 1 1 1 1 1 1 1 8 8 1000
2. Vrije Basisschool Eernegem
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Boiciu Bogdar  0 BEL     1 1 ½ 0 0 0 1 3.5 7 1000
2 De Beir Willem  0 BEL     ½ 1 1 0 1 1 1 5.5 7 1000
3 De Beir Sien  0 BEL     1 1 0 1 0 1 1 5 7 1000
4 De Beir Wannes  0 BEL     0 1 1 ½ 1 1 0 4.5 7 1000
3. SJSP Campus Blankenberge
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 De Meulenaere Yaro  0 BEL   1 0 1 1 0 1 1 0 5 8 1044
2 Verhaeghe Clément  0 BEL   1 1 1 0 1 0 0 1 5 8 1000
3 Gevorgyan Arthur  0 BEL   ½ 1 0 1 1 1 1 1 6.5 8 1000
4 Van Bocktaele Matteo  0 BEL   1 0 0 ½ 1 0 0 0 2.5 8 1000
4. BSGO Bruggecentrum 2
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Dhondup Phurbu  0 BEL   1 0 0 1 0 1 0 1 4 8 1044
2 Mpey Gustaafe  0 BEL   1 1 0 0 1 0 0 0 3 8 1000
3 Ibisevic Amar  0 BEL   1 1 0 1 1 1 0 1 6 8 1000
4 Gjuselov Mario  0 BEL   1 1 0 1 1 0 0 1 5 8 1000
5. Sint Leo Hemelsdaele basisschool
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Meysman Kaito  1350 BEL   1 1 1 1 1 1 1 1 8 8 1000
2 Hamilton Depaep Finlay  0 BEL   1 0 1 0 0 1 1 1 5 8 1000
3 Abdutrahman Yassin  0 BEL   1 0 0 0 0 1 1 1 4 8 1000
4 Zandijan Rihanna  0 BEL   1 0 1 0 0 0 0 ½ 2.5 8 1000
6. Freinetschool Klimop 1
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Deblaere Stan  0 BEL   0 0 1 ½ 0 1 1 1 4.5 8 1000
2 Watteyne Arthur  0 BEL   1 0 1 0 0 1 0 0 3 8 1000
3 Vandendriesche Lars  0 BEL   1 1 1 1 1 1 1 0 7 8 1000
4 Vanlerberghe Juul  0 BEL   1 1 1 0 0 0 1 1 5 8 1000
7. Basisschool de Kleine Prins 2
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Roelandt Jesse  0 BEL   0 1 ½ ½ 1 ½ 0 0 3.5 8 1000
2 Trizzulla Tristan  0 BEL   1 1 1 1 1 0 1 1 7 8 1000
3 Maes Emma  0 BEL   0 0 1 0 0 1 0 0 2 8 1000
4 Davyan Arsen  0 BEL   1 ½ 1 1 ½ 0 1 0 5 8 1000
8. BSGO Bruggecentrum 3
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Declerck Amber  0 BEL   0 0 1 0 1 0 1 1 4 8 1000
2 Yasym Sarah  0 BEL   0 0 0 0 1 0 1 1 3 8 1000
3 Goigne Babette  0 BEL   ½ 1 1 1 1 0 1 1 6.5 8 1000
4 Degryse Marcelle  0 BEL   1 ½ ½ 1 ½ 1 0 ½ 5 8 1000
9. Basisschool de Kleine Prins 1
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Saifeddine   0 BEL   1 1 1 1 1 0 1 0 6 8 1000
2 Popal Muzamal  0 BEL   0 1 1 1 1 1 1 1 7 8 1000
3 Bisbrouck Leo  0 BEL   0 0 0 0 1 1 ½ 0 2.5 8 1000
4 Oussoh Samy  0 BEL   0 ½ 0 0 0 0 ½ 0 1 8 1000
10. Sint  Martensschool Loppem
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Muylle Arnoud  0 BEL   1 1 0 0 1 1 1 1 6 8 1044
2 Sevenhant Noa  0 BEL   0 1 0 1 ½ 1 0 0 3.5 8 1000
3 Muylle Thibaut  0 BEL   1 0 1 0 1 1 0 1 5 8 1000
4 Lonneville Wout  0 BEL   1 0 0 0 ½ 1 0 0 2.5 8 1000
11. Freinetschool Klimop 3
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Watteyne Cyriel  0 BEL   1 1 1 ½ 1 1 0   5.5 7 1050
2 Crappé Oliver  0 BEL   1 0 0 0 0 0 0   1 7 1000
3 Tiberghien Robin  0 BEL   1 0 ½ 1 0 0 0   2.5 7 1000
4 Vanlerberghe Gust  0 BEL   1 1 1 0 0 1 1   5 7 1000
12. Freinetschool Klimop 5
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Watteyne Gaston  0 BEL   0 ½ ½ 0 0 ½ 0 0 1.5 8 1000
2 De Lameillieure Remi  0 BEL   0 ½ 1 1 0 1 0 0 3.5 8 1000
3 Bellenger Thijn  0 BEL   0 1 0 ½ 0 ½ ½ 0 2.5 8 1000
4 De Waele Briek  0 BEL   0 1 1 1 ½ 1 ½ 1 6 8 1000
13. Het Reuzenhuis Tielt
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Decaluwe Batiste  0 BEL   1 1 0 1 1 0   0 4 7 1050
2 Caris Louise  0 BEL   1 1 0 0 1 0   0 3 7 1000
3 Caris Emiel  0 BEL   ½ 1 0 ½ 1 0   0 3 7 1000
4 Caris Marthe  0 BEL   0 0 0 0 0 0   ½ 0.5 7 1000
14. Freinetschool Klimop 2
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 D'Hulster Soleil  0 BEL   1 1 0 0 1 0 0 0 3 8 1000
2 Vanbelle Olaf  0 BEL   0 1 1 1 1 1 1 1 7 8 1000
3 Vereecke Levi  0 BEL   1 1 ½ 0 0 0 0 0 2.5 8 1000
4 Vervaecke Roel  0 BEL   0 1 0 ½ 1 1 0 1 4.5 8 1000
15. BSGO Bruggecentrum 5
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Khoufi Sam  0 BEL   0 0 0 1 1 0 1 1 4 8 1044
2 Zamora Calvin  0 BEL   1 0 1 1 1 0 1 1 6 8 1000
3 Zolara Dewitte  0 BEL   0 1 0 0 1 0 ½ 0 2.5 8 1000
4 Lightburn Antoine  0 BEL   0 ½ ½ 0 ½ 1 ½ 1 4 8 1000
16. BSGO Bruggecentrum 4
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Leprez Emeri Lavin  0 BEL   ½ 0 0 1 0 1 0 0 2.5 8 1000
2 Gantois Océane  0 BEL   1 0 0 1 0 1 0 0 3 8 1000
3 Vanderghinste Lore  0 BEL   1 0 1 0 1 0 ½ 0 3.5 8 1000
4 Herpoel Eléna  0 BEL   0 1 1 1 0 1 ½ ½ 5 8 1000
17. BSGO Bruggecentrum 6
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Yaghoubi Aydin  0 BEL   0 1 ½ 0 0   0 1 2.5 7 1000
2 Versaevel Bo  0 BEL   0 1 0 ½ 0   ½ ½ 2.5 7 1000
3 Laureyns Odise  0 BEL   ½ ½ 1 0 0   1 1 4 7 1000
4 Le Bacq Roxann  0 BEL   0 0 0 ½ ½   0 0 1 7 1000
18. Freinetschool Klimop 4
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 De Waele Edith  0 BEL   0   ½ 1 0 ½ 1 0 3 7 1000
2 Leentjes Jouna  0 BEL   0   0 ½ 0 0 1 0 1.5 7 1000
3 Daoudi Noor  0 BEL   0   0 1 0 ½ 1 1 3.5 7 1000
4 Stubbe Friedl  0 BEL   0   0 ½ 1 0 ½ 0 2 7 1000
19. BSGO Bruggecentrum 7
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Vandaele Jayden  0 BEL   0 ½   0 0 0 1 ½ 2 7 1050
2 Fambondo Kenaya  0 BEL   0 ½   0 ½ 1 ½ ½ 3 7 1000
3 Vandaele Mattis  0 BEL   0 0   1 0 ½ 0 1 2.5 7 1000
4 De Mylle Luna  0 BEL   0 0   0 ½ 0 1 ½ 2 7 1000
20. Leefschool Akkerwinde
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Van Loocke Jolien  0 BEL   ½ 0 0   0 1 0 0 1.5 7 1000
2 Floryn Korneel  0 BEL   0 0 1   0 0 0 ½ 1.5 7 1000
3 Hijelen Rocci  0 BEL   0 0 0   0 ½ 0 0 0.5 7 1000
4 Tumenjargal Suldee  0 BEL   1 0 1   1 1 1 1 6 7 1000
21. Basisschool de Kleine Prins 3
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 Pts.  Partijen Rtggem
1 Chinezic Jana  0 BEL   0 0 1 0   0 0 ½ 1.5 7 1000
2 Bisbrouck Lili-Rose  0 BEL   0 0 0 0   0 0 ½ 0.5 7 1000
3 Legley Lucas  0 BEL   0 ½ 1 1   1 0 0 3.5 7 1000
4 Chachaturyan Mane  0 BEL   0 1 0 1   0 ½ ½ 3 7 1000

Eindstand secundair

Rank Team MP BT
1 SMSI VZW Lyceum 9 17
2 VTI Waregem 3 7 14
3 SJSP Blankenberge 6 11
4 VTI Waregem 2 4 7.5
5 Atheneum Maerlant Blankenberge 3 7.5
6 VTI Waregem 1 1 3.5