Provinciaal schoolschaakkampioenschap LO 2019

Verslag

SJSP BlankenbergeDit jaar slechts één ploeg samen gekregen bestaande uit Rune Lambrecht, Yaro De Meulenaere, Clément Verhaeghe en Eels De Kepper.

Rune startte goed met 3 op 3 maar dacht dan wellicht dat het allemaal gemakkelijk ging gaan en verloor er dan drie op een rij door onachtzaamheid. In de volgende partijen moest hij telkens een scheve situatie rechttrekken om 6 op 9 te halen.

Yaro speelde voortreffelijk, startte met 4 op 4 maar dan kwam het gemis aan ervaring naar voor. Maar als beginneling 5.5 op 9 halen op het tweede bord is toch een goede prestatie.

Clément heeft het beste resultaat behaald met 7 op 9. Na ronde 4 had hij 2 op 4 en wint dan de resterende partijen.

Voor Eels was het de vuurdoop (had nog geen enkele wedstrijdervaring). Heeft toch 3 remises behaald waaronder eentje waar hij niet zo gelukkig mee was. Heeft wellicht op deze dag het meer geleerd dan al zijn schaaklessen samen.

Al bij al een behoorlijk resultaat, zelfs meer dan ik had verwacht. Hopelijk kan ik voor op het Vlaams schoolschaakkampioenschap op 19 januari ook op dezelfde ploeg rekenen.

En met de leuze "Deelnemen is belangrijker dan winnen" in gedachte hoop ik dat zij een leuke dag hebben beleefd met mooie en minder mooie gloriemomenten.

Eindstand

Rk. SNo Team Partijen   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 4 BS GO Bruggecentrum 1 9 6 2 1 14 2268 25
2 5 BS GO Bruggecentrum 2 9 5 3 1 13 2299 25
3 3 Basisschool De Kleine Prins 2 9 6 1 2 13 2054 23
4 12 Sint-Maartenschool 1 9 5 2 2 12 2017 22
5 13 VBS De Vaart 9 4 4 1 12 1985 21
6 7 BS GO Bruggecentrum 4 9 5 2 2 12 1980 22
7 15 VBS H. Famillie Bosmolens 2 9 5 2 2 12 1950 21
8 8 BS GO Bruggecentrum 5 9 3 4 2 10 1946 21
9 1 SJSP Blankenberge 9 3 4 2 10 1879 20
10 18 Vrije Basisschool Klimop 2 9 3 3 3 9 1822 19
11 14 VBS H. Famillie Bosmolens 1 9 4 1 4 9 1662 18
12 6 BS GO Bruggecentrum 3 9 3 2 4 8 1812 20
13 10 BS GO Bruggecentrum 7 9 4 0 5 8 1336 15
14 2 Basisschool De Kleine Prins 1 9 3 1 5 7 1696 19
15 17 Vrije Basisschool Klimop 1 9 3 0 6 6 1266 14
16 11 BS GO Bruggecentrum 8 9 1 2 6 4 907 10
17 9 BS GO Bruggecentrum 6 9 1 1 7 3 929 10
18 16 VBS H. Famillie Bosmolens 3 9 0 0 9 0 324 3,5

Uitslagen

Teamopstelling met persoonlijke resultaten

1. BS GO Bruggecentrum 1 (Rtggem:1000, TB1: 14 / TB2: 2268)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Aamari Lina  0 BEL   0 0 ½ 1 1 1 1 1 0 5,5 9 1017
2 Dautovic Lejla  0 BEL   0 1 1 0 1 0 1 0 1 5 9 1000
3 Leyts Ishanti  0 BEL   1 1 1 1 1 1 1 0 1 8 9 1000
4 Yasin Imane  0 BEL   1 1 0 1 1 0 1 0 1 6 9 1000
2. BS GO Bruggecentrum 2 (Rtggem:1000, TB1: 13 / TB2: 2299)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Zamora Kobe  0 BEL   1 0 ½ 0 1 1 0 1 0 4,5 9 1017
2 Kimbugwe Gideon  0 BEL   1 0 0 0 1 ½ 1 1 1 5,5 9 1000
3 Seynaeve Lowie  0 BEL   0 1 0 1 1 1 1 1 0 6 9 1000
4 Vanderghinste Brecht  0 BEL   1 1 1 1 1 1 1 1 1 9 9 1000
3. Basisschool De Kleine Prins 2 (Rtggem:1000, TB1: 13 / TB2: 2054)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Akopian Edgar  0 BEL   0 0 1 0 0 0 0 0 1 2 9 1000
2 Biesbrouck Bronke  0 BEL   ½ 0 1 ½ 0 1 1 1 1 6 9 1000
3 Seys Stan  0 BEL   1 0 1 1 0 1 1 1 1 7 9 1000
4 Trizzulla Tristan  0 BEL   1 1 1 ½ 0 1 1 1 1 7,5 9 1000
4. Sint-Maartenschool 1 (Rtggem:1000, TB1: 12 / TB2: 2017)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Honerez Sem  0 BEL   1 1 0 1 1 0 1 1 1 7 9 1000
2 Muylle Arnaud  0 BEL   ½ ½ 1 ½ 1 1 0 0 1 5,5 9 1000
3 Sevenhant Noa  0 BEL   0 0 1 1 1 0 0 0 1 4 9 1000
4 Sevenhant Lars  0 BEL   0 1 ½ ½ 1 1 0 1 0 5 9 1000
5. VBS De Vaart (Rtggem:1000, TB1: 12 / TB2: 1985)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Willekens Arthur  0 BEL   1 0 1 1 1 1 1 1 1 8 9 1017
2 Denolf Daniël  0 BEL   1 ½ 0 1 1 0 1 0 1 5,5 9 1000
3 Roets Arthur  0 BEL   0 1 1 0 1 0 0 0 1 4 9 1000
4 Claerhout Rémi  0 BEL   0 0 ½ 0 0 1 ½ 1 ½ 3,5 9 1000
6. BS GO Bruggecentrum 4 (Rtggem:1000, TB1: 12 / TB2: 1980)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Al Hiali Nour  0 BEL   1 ½ 0 0 0 0 0 0 1 2,5 9 1000
2 Yaghoubi Negin  0 BEL   1 1 1 1 0 1 0 1 1 7 9 1000
3 Alijai Fjolla  0 BEL   1 1 1 1 0 1 1 1 1 8 9 1000
4 Yasyn Sarah  0 BEL   + 0 ½ 1 0 0 ½ 0 1 4 9 1000
7. VBS H. Famillie Bosmolens 2 (Rtggem:1000, TB1: 12 / TB2: 1950)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Despiere Deborah  0 BEL   1 1 1 1 1 0 1 1 1 8 9 1017
2 Vanhaverbeke Nel  0 BEL   ½ 1 1 0 1 ½ 1 1 1 7 9 1000
3 Despiere Delphine  0 BEL   1 1 1 0 0 0 0 0 1 4 9 1000
4 De Spiegelaere Floor  0 BEL   0 0 0 0 ½ 0 0 0 1 1,5 9 1000
8. BS GO Bruggecentrum 5 (Rtggem:1000, TB1: 10 / TB2: 1946)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Ibisevic Amar  0 BEL   1 0 1 1 0 1 0 0 1 5 9 1017
2 Alijaj Rijad  0 BEL   1 0 0 ½ 0 1 0 1 1 4,5 9 1000
3 Vandermoere Lucas  0 BEL   1 1 0 0 0 ½ 1 1 1 5,5 9 1000
4 Zamora Calvin  0 BEL   1 1 ½ ½ 0 + 1 0 1 6 9 1000
9. SJSP Blankenberge (Rtggem:1038, TB1: 10 / TB2: 1879)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Lambrecht Rune  1150 BEL   1 1 1 0 0 0 1 1 1 6 9 1000
2 De Meulenaere Yaro  0 BEL   1 1 1 1 0 1 0 ½ 0 5,5 9 1000
3 Verhaeghe Clément  0 BEL   1 0 1 0 1 1 1 1 1 7 9 1000
4 De Kepper Eels  0 BEL   0 0 ½ 0 ½ 0 0 ½ 0 1,5 9 1000
10. Vrije Basisschool Klimop 2 (Rtggem:1000, TB1: 9 / TB2: 1822)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Hosseel Doran  0 BEL   1 1 1 1 1 1 1 1 1 9 9 1000
2 Deblaere Stan  0 BEL   1 1 0 1 1 0 1 1 0 6 9 1000
3 D'Hulster Soleil  0 BEL   1 0 0 0 0 0 1 1 0 3 9 1000
4 Penel Kobe  0 BEL   0 0 ½ 0 0 0 ½ 0 0 1 9 1000
11. VBS H. Famillie Bosmolens 1 (Rtggem:1000, TB1: 9 / TB2: 1662)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Vansteenkiste Gerome  0 BEL   0 1 0 1 0 0 1 1 0 4 9 1017
2 Bruyneel Bas  0 BEL   0 1 0 0 0 0 1 1 0 3 9 1000
3 Carton Yorben  0 BEL   1 1 0 1 1 0 1 1 0 6 9 1000
4 De Gussem Augustijn  0 BEL   0 1 ½ 1 1 0 + ½ 0 5 9 1000
12. BS GO Bruggecentrum 3 (Rtggem:1000, TB1: 8 / TB2: 1812)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Seynave Mateo  0 BEL   0 1 1 0 1 1 0 0 1 5 9 1017
2 Gjuzelov Mario  0 BEL   ½ 0 1 ½ 1 0 1 0 1 5 9 1000
3 Mpoy Gustaafe  0 BEL   0 0 1 0 1 0 0 0 1 3 9 1000
4 Dhonup Phurbu  0 BEL   1 0 1 ½ 1 1 1 0 + 6,5 9 1000
13. BS GO Bruggecentrum 7 (Rtggem:1000, TB1: 8 / TB2: 1336)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Dulsster Parsifal  0 BEL   0 1 0 1 0 ½ ½ 0 0 3 9 1017
2 Khoufi Sam-Bright  0 BEL   0 1 0 1 0 1 ½ 0 0 3,5 9 1000
3 Darby Jayden  0 BEL   0 0 0 1 0 0 ½ 0 0 1,5 9 1000
4 Bitar Ward  0 BEL   1 1 0 + 0 1 1 1 ½ 6,5 9 1000
14. Basisschool De Kleine Prins 1 (Rtggem:1000, TB1: 7 / TB2: 1696)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Fastre Jens  0 BEL   1 ½ 0 0 0 1 0 1 0 3,5 9 1000
2 Maes Emma  0 BEL   1 0 0 0 0 1 0 1 0 3 9 1000
3 Blockeel Mattss  0 BEL   1 0 0 1 0 1 0 1 0 4 9 1000
4 Wyseur Jerom  0 BEL   1 1 1 1 1 1 0 + 1 8 9 1000
15. Vrije Basisschool Klimop 1 (Rtggem:1000, TB1: 6 / TB2: 1266)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Dewaele Briek  0 BEL   0 1 0 0 1 1 ½ 0 0 3,5 9 1017
2 Vereecke Levi  0 BEL   0 ½ 1 1 1 1 ½ ½ 0 5,5 9 1000
3 Tiberghien Robin  0 BEL   0 0 0 0 0 1 ½ 0 0 1,5 9 1000
4 Bellanger Thijn  0 BEL   0 + ½ 0 ½ ½ 0 ½ 0 3 9 1000
16. BS GO Bruggecentrum 8 (Rtggem:1000, TB1: 4 / TB2: 907)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Herpoel Eléna  0 BEL   0 0 ½ 0 0 ½ 0 0 0 1 9 1000
2 Gantois Océane  0 BEL   0 0 ½ ½ 0 0 0 0 0 1 9 1000
3 Degryse Marcelle  0 BEL   0 0 ½ 1 1 1 0 1 0 4,5 9 1000
4 Bedeni Ijsda  0 BEL   0 0 + ½ ½ 0 ½ 1 0 3,5 9 1000
17. BS GO Bruggecentrum 6 (Rtggem:1000, TB1: 3 / TB2: 929)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Goigne Babette  0 BEL   0 0 0 1 1 0 1 0 0 3 9 1000
2 Vandeghinste Lore  0 BEL   0 0 0 ½ 1 0 0 0 0 1,5 9 1000
3 Dewitte Solana  0 BEL   0 1 0 0 1 0 0 0 0 2 9 1000
4 Lopes Lavin  0 BEL   1 0 0 ½ + ½ 0 ½ 0 3,5 9 1000
18. VBS H. Famillie Bosmolens 3 (Rtggem:1000, TB1: 0 / TB2: 324)
Bo. Naam Rtg FED FideID 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pts.  Partijen Rtggem
1 Vansteenkiste Julie  0 BEL   0 0 ½ 0 0 0 0 0 0 0,5 9 1000
2 Vanhaverbeke Arne  0 BEL   0 ½ ½ 0 0 0 0 0 0 1 9 1000
3 Nuyttens Nore  0 BEL   0 1 ½ 0 0 ½ 0 0 0 2 9 1000