Verslag

Leefschool Akkerwinde geslecteerd voor het Belgisch Schoolschaakkampioenschap

IMG 20200118 110301IMG 20200118 162523Bij de Mini's (bestaande uit Jolien Van Loocke, Suldee Tumenjargal, Korneel Floryn en Rocci Heijlen) zorgde de ploeg van Leefschool Akkerwinde voor de verrassing door zich te selecteren voor het Belgisch Schoolschaakkampioenschap. Zij werden 8ste op een deelnemersveld van 17 ploegen. Dit vooral door onze jongste deelnemer Suldee die al zijn partijen won. Hij had echter pech voor de rangschikking per bord, dat er nog iemand 7/7 had gehaald en dat die in de winnende ploeg zat. Suldee mocht wel mee op het podium maar de trofee ging normaliter naar het lid van de winnende ploeg. We hebben daar toch een mooi ploegje die in de komende jaren zeker nog zullen meespelen voor de titel.

Volledige uitslagen Mini's:

http://chess-results.com/tnr507435.aspx?lan=17

Eindstand Mini's

Rk.

SNo

Team

Partijen

+

=

-

TB1

TB2

TB3

1

10

St-Pieter Turnhout 1

7

7

0

0

14

26,5

0

2

11

St-Pieter Turnhout 2

7

5

1

1

11

18

0

3

1

De Kattensprong Tervuren

7

5

0

2

10

19,5

0

4

5

Kleine Prins Menen 1

7

4

1

2

9

15

0

5

8

Prins Dries Antwerpen 1

7

4

0

3

8

14,5

2

6

16

VBS De Pinte

7

3

2

2

8

14,5

0

7

7

Akkerwinde Nieuwmunster

7

3

1

3

7

15,5

0

8

6

Kleine Prins Menen 2

6

2

1

3

7

14

0

9

12

St-Pieter Turnhout 3

7

3

1

3

7

13

0

10

15

Via Louiza Antwerpen 2

7

3

1

3

7

13

0

11

4

De Wingerd Poederlee

6

1

2

3

6

15,5

0

12

9

Prins Dries Antwerpen 2

7

3

0

4

6

14

0

13

2

GO Brugge Centrum 1

6

1

2

3

6

12,5

0

14

17

Paters Jozefieten Melle

6

1

2

3

6

11,5

0

15

13

Sportbasisschool Heusden

6

0

3

3

5

12

0

16

3

GO Brugge Centrum 2

6

1

1

4

5

10,5

0

17

14

Via Louiza Antwerpen 1

6

0

2

4

4

12,5

0

Mini's per bord

Board 1

Rk.

Naam

Team

TB1

TB2

TB3

1

Silantev Anatolii

De Kattensprong Tervuren

6

7

1309

2

Trizulla Naomi

Kleine Prins Menen 1

5

7

1158

 

Vanmeirhaeghe Kasper

VBS De Pinte

5

7

1158

 

Weyn Sid

Prins Dries Antwerpen 1

5

7

1158

5

Devet Matthias

St-Pieter Turnhout 1

4,5

6

1193

6

De Belder Marcel

St-Pieter Turnhout 2

4,5

7

1102

7

Debretsion Yafiet

De Wingerd Poederlee

3,5

5

1149

 

Fonyuy Vince

Via Louiza Antwerpen 1

3,5

5

1149

9

Van Loocke Jolien

Akkerwinde Nieuwmunster

2,5

6

943

10

Spapens Oscar

Prins Dries Antwerpen 2

2,5

7

898

11

Ahrirou Achraf

Via Louiza Antwerpen 2

2

6

875

 

Chimezie Janna

Kleine Prins Menen 2

2

6

875

 

Zahraoul Aya

GO Brugge Centrum 2

2

6

875

14

Tarek Soraya

St-Pieter Turnhout 3

1

7

691

15

Hendrix Rosie

Sportbasisschool Heusden

0,5

5

634

16

De Waele Bram

Paters Jozefieten Melle

0,5

6

599

Board 2

Rk.

Naam

Team

TB1

TB2

TB3

1

Driessens Cis

St-Pieter Turnhout 1

7

7

1800

 

Tumenjargal Suldee

Akkerwinde Nieuwmunster

7

7

1800

3

Sweevers Liam

St-Pieter Turnhout 2

4,5

7

1102

 

Bervoets Louis

Prins Dries Antwerpen 1

4,5

7

1102

5

Abu Sen Shehab

Via Louiza Antwerpen 2

4

7

1050

 

Adriaensens Nand

St-Pieter Turnhout 3

4

7

1050

 

Van Vreckem Milo

De Kattensprong Tervuren

4

7

1050

8

Kolesnyk Sofia

Prins Dries Antwerpen 2

3,5

7

1000

9

Degryse Loïc

Kleine Prins Menen 2

3

6

1000

 

Versavel Bo

GO Brugge Centrum 1

3

6

1000

11

Khachaturyan Mane

Kleine Prins Menen 1

3

7

950

12

Bonnez Claire

Paters Jozefieten Melle

2

6

875

13

De Roeck Kasper

Sportbasisschool Heusden

1,5

6

807

 

Van Den Broeck Nelles

De Wingerd Poederlee

1,5

6

807

 

Vandaele Jayden

GO Brugge Centrum 2

1,5

6

807

16

De Bruyker Siebe

VBS De Pinte

1,5

7

770

17

Antonio Nora

Via Louiza Antwerpen 1

0,5

6

599

Board 3

Rk.

Naam

Team

TB1

TB2

TB3

1

Peeters Lise

St-Pieter Turnhout 1

7

7

1800

2

Lukin Yesenia

St-Pieter Turnhout 2

5,5

7

1230

 

Vergaert Maxime

VBS De Pinte

5,5

7

1230

4

Legley Lukas

Kleine Prins Menen 1

5

7

1158

 

Maurissen Elliot

De Kattensprong Tervuren

5

7

1158

6

Laureyns Odise

GO Brugge Centrum 1

4,5

6

1193

7

Arnouts Noah

St-Pieter Turnhout 3

3,5

7

1000

8

Vandaele Mattis

GO Brugge Centrum 2

3

6

1000

9

Hendrickx Merel

Prins Dries Antwerpen 2

3

7

950

10

Antonio Euginio

Via Louiza Antwerpen 2

2,5

7

898

11

Bulgri Emilio

Kleine Prins Menen 2

2

6

875

 

Peeters Hanne

De Wingerd Poederlee

2

6

875

 

Van Der Kelen Lara

Paters Jozefieten Melle

2

6

875

14

Denayer Milan

Prins Dries Antwerpen 1

2

7

842

15

Floryn Korneel

Akkerwinde Nieuwmunster

1,5

7

770

16

De Jong Jurjen

Via Louiza Antwerpen 1

1

6

727

 

Van Hulle Kopatz Aline

Sportbasisschool Heusden

1

6

727

Board 4

Rk.

Naam

Team

TB1

TB2

TB3

1

Seyns Odilon

St-Pieter Turnhout 1

7

7

1800

2

Chagtab Chadi

Prins Dries Antwerpen 2

5

7

1158

3

Biermans Stan

St-Pieter Turnhout 3

4,5

7

1102

 

Van Rossum Laura

De Kattensprong Tervuren

4,5

7

1102

5

Brouns Pryam

De Wingerd Poederlee

3,5

6

1057

6

Knezevic Lou

Sportbasisschool Heusden

3

5

1072

7

Bisbrouck Lili-Rose

Kleine Prins Menen 2

3

6

1000

8

Mouws Larissa

Prins Dries Antwerpen 1

3

7

950

9

Heijlen Rocci

Akkerwinde Nieuwmunster

2,5

6

943

 

Petrascu Natalia

Via Louiza Antwerpen 2

2,5

6

943

 

Toroptsev Kristian

St-Pieter Turnhout 2

2,5

6

943

12

Vanbiervliet Laure

VBS De Pinte

2,5

7

898

13

Kestelyn Anne

Paters Jozefieten Melle

2

5

928

14

Casier Annette

Kleine Prins Menen 1

2

7

842

15

Babtista Ramos Joana

Via Louiza Antwerpen 1

1,5

5

851

16

Deurwaerder Aaron

GO Brugge Centrum 1

1

6

727