Verslag

Met slechts één ploeg namen we deel aan het Vlaams Schoolschaakkampioenschap 2019 te Gent. De ploeg bestond uit Rune Lambrecht, Thibault Monte, Yaro De Meulenaere, Clément Verhaeghe en reservespeler Jonas Persyn.

De eerste ronde wonnen zij met 4-0 en dan volgden er 5 draws in de volgende 5 ronden, dan tweemaal winst met 3-1 en de laatste ronde 4-0 verloren. Zij hebben uiteindelijk de 16 plaats behaald. Reservespeler Jonas trad aan tijdens de ronden 3, 4, 5, 6, 8 en 9. Dan vering hij eens Clément en dan een Yaro (zie volgende tabel). Al bij al toch een zeer behoorlijk resultaat.

Ploegopstellingen  1 2 3 4
Ronde 1 Rune Thibault Yaro Clément
Ronde2 Rune Thibault Yaro Clément
Ronde 3 Rune Thibault Yaro Jonas
Ronde 4 Rune Thibault Yaro Jonas
Ronde 5 Rune Thibault Jonas Clément
Ronde 6 Rune Thibault Jonas Clément
Ronde 7 Rune Thibault Yaro Clément
Ronde 8 Rune Thibault Yaro Jonas
Ronde 9 Rune Thibault Jonas Clément

 

De resultaten zijn te bekijken op volgende site:

http://chess-results.com/tnr408596.aspx?lan=17 (mini's)

http://chess-results.com/Tnr408480.aspx?lan=1 (Lager)

http://chess-results.com/tnr408592.aspx?lan=17 (Middelbaar)

Eindstand lager middelbaar

Rk. SNo Ploeg Ronden   +   =   - TB1 TB2 TB3
1 1 Sint-Vincentius Zwijnaarde 1 9 8 1 0 17 28 0
2 4 Sint-Janscollege oude bareel 1 9 8 1 0 17 28 0
3 7 Sint-Barbaracollege Gent 1 9 6 1 2 13 27 0
4 50 St-Michiels Leopoldsburg 1 9 6 1 2 13 25 0
5 46 St-Pieters Turnhout 4 9 6 1 2 13 24 0
6 42 St-Michiels Brasschaat 1 9 6 1 2 13 24 0
7 2 Sint-Pietersinstituut Turnhout 2 9 6 0 3 12 26 0
8 47 St-Pieters Turnhout 5 9 5 2 2 12 20 0
9 13 BSGO! Brugge Centrum 1 9 5 1 3 11 24 0
10 8 Basisschool Beerse 1 9 5 1 3 11 23 0
11 33 Prins Dries Antwerpen 1 9 5 1 3 11 22 0
12 28 De Kattensprong Tervuren 1 9 5 1 3 11 22 0
13 3 De Achellier Achel 1 9 4 3 2 11 21 0
14 11 Basisschool Kleine Prins Menen 1 9 5 1 3 11 21 0
15 5 VBS TERBANK Heverlee 1 9 4 3 2 11 21 0
16 6 sjsp Campus Weststraat Blankenberge 1 9 3 5 1 11 20 1
17 58 VBS Terbank Heverlee 2 9 5 1 3 11 20 1
18 10 Basisschool Beerse 3 9 4 3 2 11 19 0
19 55 VBS St-Franciscus Evergem 1 9 4 2 3 10 23 0
20 45 St-Pieters Turnhout 3 9 4 2 3 10 22 0
21 26 GLS Klim Op  Wuustwezel 1 9 3 4 2 10 21 0
22 17 College Paters Jozefieten Melle 1 9 5 0 4 10 20 0
23 31 De Wingerd Poederlee 1 9 5 0 4 10 20 0
24 39 SJC Oude Bareel 2 9 5 0 4 10 19 0
25 40 St-Maarten Loppem 1 9 4 2 3 10 17 0
26 22 GBS De Vlinderdreef 1 9 5 0 4 10 16 0
27 15 BSGO! Brugge Centrum 3 9 4 1 4 9 20 0
28 48 St-Vincentius Zwijnaarde 2 9 3 3 3 9 20 0
29 30 Voskenslaan Gent 1 9 4 1 4 9 19 0
30 14 BSGO! Brugge Centrum 2 9 3 3 3 9 18 0
31 21 Freinetschool De Sterre-spits Gent 1 9 4 1 4 9 18 0
32 52 VBS De Pinte 2 9 4 1 4 9 18 0
33 29 De Kattensprong Tervuren 2 9 4 1 4 9 16 0
34 44 St-Pieters Turnhout 1 9 3 3 3 9 16 0
35 24 GSportBS Destelbergen 1 9 3 2 4 8 18 0
36 51 VBS De Pinte 1 9 3 2 4 8 16 0
37 19 De Zandkorrel Hechtel 1 9 3 2 4 8 16 0
38 36 Prins Dries Antwerpen 4 9 4 0 5 8 16 0
39 35 Prins Dries Antwerpen 3 9 3 2 4 8 15 0
40 27 GLS Klim Op Wuustwezel 2 9 3 2 4 8 14 0
41 59 VBS Terbank Heverlee 3 9 2 3 4 7 16 0
42 9 Basisschool Beerse 2 9 3 1 5 7 16 0
43 43 St-Michiels Brasschaat 2 9 3 1 5 7 16 0
44 41 St-Maarten Loppem 2 9 1 5 3 7 16 0
45 12 Basisschool Kleine Prins Menen 2 9 2 3 4 7 15 0
46 32 De Wingerd Poederlee 2 9 3 1 5 7 15 0
47 18 College Paters Jozefieten Melle 2 9 3 1 5 7 15 0