4de Blankenbergs Schoolschaakkampioenschap

Tussen de leerlingen van de Blankenbergse scholen in het lager en secundair onderwijs.

Zondag 28 april 2019 in de refter van de Campus Zuidlaan te Blankenberge.

 

Verslag

Er waren 29 deelnemers ingeschreven maar er kwamen er maar 23 opdagen. 18 deelnemers voor het LO en 5 deelnemers voor het MO. Het LO speelden 9 ronden en daar kwam als eerste uit de bus Femke Van Houtte vóór Thibault Monte en Clément Verhaeghe. Clément was de beste van de reeks 3de en 4de leerjaar en als verrassing Robin Persyn eerste in de reeks 1ste en 2de leerjaar. In het Middelbaar, die een dubbele Round Robin speelden, werd Mauro Belles de eerste vóór Tim De Vogelaere en Kiano Cloetens. De eersten van elke reeks ontving een trofee + Gouden medaille, de tweede een zilveren en de derde een bronzen medaille. Alle andere deelnemers ontvingen ook een bronzen medailles in een iets kleiner formaat.

2019 04 28 17.04.30

Uitslagen LO

Ronde 1

   
Tafel:  1 Verhaeghe, Clement       1-0    Monte, Arnould      
Tafel:  2 Monte, Margaux           ½-½    Vincke Flynn        
Tafel:  3 Van Houtte, Femke        1-0    Degreef, Charlie    
Tafel:  4 De Kepper, Eels          0-1    Moerman, Kasper     
Tafel:  5 De Meulenaere, Simon     1-0    De Prest, Louka     
Tafel:  6 Masyn, Myro              0-1    Peel, Sienna        
Tafel:  7 Persyn, Jonas            0-1    Monte, Thibault     
Tafel:  8 De Meulenaere, Yaro      1-0    Gevorgyan Arthur    
          De Meulenaere, Nando 1 Bye
          Aljanabi, Amir       0 Afwezig
          Aljanabi, Layan      0 Afwezig
          Barandaje, Emy       0 Afwezig
          Barandaje, Eym-Esly  0 Afwezig
          De Bondt, Jayden     0 Afwezig
          Persyn, Robin        0 Afwezig
          Savels, Nigel        0 Afwezig

Ronde 2

   
Tafel:  1 Peel, Sienna             0-1    Verhaeghe, Clement  
Tafel:  2 Monte, Thibault          ½-½    Van Houtte, Femke   
Tafel:  3 Moerman, Kasper          0-1    De Meulenaere, Yaro 
Tafel:  4 De Meulenaere, Nando     ½-½    De Meulenaere, Simon
Tafel:  5 Vincke Flynn             0-1    Persyn, Jonas       
Tafel:  6 Gevorgyan Arthur         1-0    Monte, Margaux      
Tafel:  7 De Prest, Louka          ½-½    Persyn, Robin       
Tafel:  8 Monte, Arnould           0-1    De Kepper, Eels     
Tafel:  9 Degreef, Charlie         1-0    Masyn, Myro         
          Aljanabi, Amir       0 Afwezig
          Aljanabi, Layan      0 Afwezig
          Barandaje, Emy       0 Afwezig
          Barandaje, Eym-Esly  0 Afwezig
          De Bondt, Jayden     0 Afwezig
          Savels, Nigel        0 Afwezig

Ronde 3

   
Tafel:  1 Verhaeghe, Clement       1-0    De Meulenaere, Yaro 
Tafel:  2 Van Houtte, Femke        1-0    De Meulenaere, Nando
Tafel:  3 De Meulenaere, Simon     0-1    Monte, Thibault     
Tafel:  4 Gevorgyan Arthur         1-0    Moerman, Kasper     
Tafel:  5 De Kepper, Eels          0-1    Peel, Sienna        
Tafel:  6 Persyn, Jonas            1-0    Degreef, Charlie    
Tafel:  7 Persyn, Robin            ½-½    Vincke Flynn        
Tafel:  8 Monte, Margaux           0-1    De Prest, Louka     
Tafel:  9 Masyn, Myro              1-0    Monte, Arnould      
          Aljanabi, Amir       0 Afwezig
          Aljanabi, Layan      0 Afwezig
          Barandaje, Emy       0 Afwezig
          Barandaje, Eym-Esly  0 Afwezig
          De Bondt, Jayden     0 Afwezig
          Savels, Nigel        0 Afwezig

Ronde 4

   
Tafel:  1 Monte, Thibault          1-0    Verhaeghe, Clement  
Tafel:  2 Peel, Sienna             0-1    Van Houtte, Femke   
Tafel:  3 De Meulenaere, Yaro      1-0    Persyn, Jonas       
Tafel:  4 De Meulenaere, Simon     0-1    Gevorgyan Arthur    
Tafel:  5 De Prest, Louka          0-1    De Meulenaere, Nando
Tafel:  6 Vincke Flynn             0-1    De Kepper, Eels     
Tafel:  7 Moerman, Kasper          0-1    Masyn, Myro         
Tafel:  8 Degreef, Charlie         ½-½    Persyn, Robin       
Tafel:  9 Monte, Arnould           0-1    Monte, Margaux      
          Aljanabi, Amir       0 Afwezig
          Aljanabi, Layan      0 Afwezig
          Barandaje, Emy       0 Afwezig
          Barandaje, Eym-Esly  0 Afwezig
          De Bondt, Jayden     0 Afwezig
          Savels, Nigel        0 Afwezig

Ronde 5

   
Tafel:  1 Van Houtte, Femke        1-0    De Meulenaere, Yaro 
Tafel:  2 Gevorgyan Arthur         0-1    Monte, Thibault     
Tafel:  3 De Meulenaere, Nando     0-1    Verhaeghe, Clement  
Tafel:  4 Persyn, Jonas            ½-½    Peel, Sienna        
Tafel:  5 De Kepper, Eels          0-1    Masyn, Myro         
Tafel:  6 Persyn, Robin            ½-½    De Meulenaere, Simon
Tafel:  7 Monte, Margaux           0-1    Degreef, Charlie    
Tafel:  8 Vincke Flynn             0-1    De Prest, Louka     
Tafel:  9 Monte, Arnould           0-1    Moerman, Kasper     
          Aljanabi, Amir       0 Afwezig
          Aljanabi, Layan      0 Afwezig
          Barandaje, Emy       0 Afwezig
          Barandaje, Eym-Esly  0 Afwezig
          De Bondt, Jayden     0 Afwezig
          Savels, Nigel        0 Afwezig

Ronde 6

   
Tafel:  1 Verhaeghe, Clement       0-1    Van Houtte, Femke   
Tafel:  2 De Meulenaere, Yaro      ½-½    Monte, Thibault     
Tafel:  3 Masyn, Myro              1-0    Gevorgyan Arthur    
Tafel:  4 Peel, Sienna             ½-½    De Meulenaere, Nando
Tafel:  5 De Prest, Louka          0-1    Persyn, Jonas       
Tafel:  6 Degreef, Charlie         0-1    De Meulenaere, Simon
Tafel:  7 Persyn, Robin            ½-½    Monte, Margaux      
Tafel:  8 Moerman, Kasper          1-0    Vincke Flynn        
          Monte, Arnould       1 Bye
          Aljanabi, Amir       0 Afwezig
          Aljanabi, Layan      0 Afwezig
          Barandaje, Emy       0 Afwezig
          Barandaje, Eym-Esly  0 Afwezig
          De Bondt, Jayden     0 Afwezig
          De Kepper, Eels      0 Afwezig
          Savels, Nigel        0 Afwezig

Ronde 7

   
Tafel:  1 Van Houtte, Femke        1-0    Masyn, Myro         
Tafel:  2 Monte, Thibault          1-0    Moerman, Kasper     
Tafel:  3 Persyn, Jonas            0-1    Verhaeghe, Clement  
Tafel:  4 De Meulenaere, Nando     0-1    De Meulenaere, Yaro 
Tafel:  5 De Meulenaere, Simon     0-1    Peel, Sienna        
Tafel:  6 Gevorgyan Arthur         1-0    Persyn, Robin       
Tafel:  7 De Prest, Louka          ½-½    Degreef, Charlie    
Tafel:  8 Vincke Flynn             1-0    Monte, Arnould      
          Monte, Margaux       1 Bye
          Aljanabi, Amir       0 Afwezig
          Aljanabi, Layan      0 Afwezig
          Barandaje, Emy       0 Afwezig
          Barandaje, Eym-Esly  0 Afwezig
          De Bondt, Jayden     0 Afwezig
          De Kepper, Eels      0 Afwezig
          Savels, Nigel        0 Afwezig

Ronde 8

   
Tafel:  1 Van Houtte, Femke        1-0    Gevorgyan Arthur    
Tafel:  2 Peel, Sienna             0-1    Monte, Thibault     
Tafel:  3 Verhaeghe, Clement       1-0    Masyn, Myro         
Tafel:  4 De Meulenaere, Yaro      1-0    De Prest, Louka     
Tafel:  5 Monte, Margaux           0-1    Persyn, Jonas       
Tafel:  6 Moerman, Kasper          0-1    De Meulenaere, Simon
Tafel:  7 Degreef, Charlie         0-1    De Meulenaere, Nando
Tafel:  8 Persyn, Robin            0-1    Monte, Arnould      
          Vincke Flynn         1 Bye
          Aljanabi, Amir       0 Afwezig
          Aljanabi, Layan      0 Afwezig
          Barandaje, Emy       0 Afwezig
          Barandaje, Eym-Esly  0 Afwezig
          De Bondt, Jayden     0 Afwezig
          De Kepper, Eels      0 Afwezig
          Savels, Nigel        0 Afwezig

Ronde 9

   
Tafel:  1 Persyn, Jonas            0-1    Van Houtte, Femke   
Tafel:  2 Monte, Thibault          1-0    De Meulenaere, Nando
Tafel:  3 De Meulenaere, Simon     0-1    Verhaeghe, Clement  
Tafel:  4 Masyn, Myro              0-1    De Meulenaere, Yaro 
Tafel:  5 Gevorgyan Arthur         0-1    Peel, Sienna        
Tafel:  6 Degreef, Charlie         1-0    Vincke Flynn        
Tafel:  7 Moerman, Kasper          1-0    Monte, Margaux      
Tafel:  8 Monte, Arnould           0-1    De Prest, Louka     
          Persyn, Robin        1 Bye
          Aljanabi, Amir       0 Afwezig
          Aljanabi, Layan      0 Afwezig
          Barandaje, Emy       0 Afwezig
          Barandaje, Eym-Esly  0 Afwezig
          De Bondt, Jayden     0 Afwezig
          De Kepper, Eels      0 Afwezig
          Savels, Nigel        0 Afwezig

Uitslagen MO

Ronde 1

1 Cloetens, Kiano 1-0 Croes, Matteo
2 Belles Mauro 0-1 De Vogelaere, Tim
  Belles Daan 1 Bye

Ronde 2

1 Croes, Matteo 1-0 Cloetens, Kiano
2 De Vogelaere, Tim 0-1 Belles Mauro
  Belles Daan 1 Bye

Ronde 3

1 Croes, Matteo 0-1 Belles Mauro
2 Belles Daan 0-1 Cloetens, Kiano
  De Vogelaere, Tim 1 Bye

Ronde 4

1 Belles Mauro 1-0 Croes, Matteo
2 Cloetens, Kiano 0-1 Belles Daan
  De Vogelaere, Tim 1 Bye

Ronde 5

1 Belles Mauro 1-0 Belles Daan
2 De Vogelaere, Tim 1-0 Croes, Matteo
  Cloetens, Kiano 1 Bye

Ronde 6

1 Belles Daan 0-1 Belles Mauro
2 Croes, Matteo 1-0 De Vogelaere, Tim
  Cloetens, Kiano 1 Bye

Ronde 7

1 Belles Daan 0-1 De Vogelaere, Tim
2 Cloetens, Kiano 0-1 Belles Mauro
  Croes, Matteo 1 Bye

Ronde 8

1 De Vogelaere, Tim 1-0 Belles Daan
2 Belles Mauro 1-0 Cloetens, Kiano
  Croes, Matteo 1 Bye

Ronde 9

1 De Vogelaere, Tim 1-0 Cloetens, Kiano
2 Croes, Matteo 0-1 Belles Daan
  Belles Mauro 1 Bye

Ronde 10

1 Cloetens, Kiano 1-0 De Vogelaere, Tim
2 Belles Daan 1-0 Croes, Matteo
  Belles Mauro 1 Bye
     

Eindstand LO

  Aanw Naam Voornaam        Cat     #Part.  #Ptn PtnTot.  Perf    OR  #Win   # Z B Cut1  Buch
1      Van Houtte, Femke    (300) 3 9 8,5 8,5 444     - 8 4 39 39
2      Monte, Thibault      (300) 3 9 8 8 336     - 7 5 39,5 39,5
3      Verhaeghe, Clement   (200) 2 9 7 7 211     - 7 5 40,5 40,5
4      De Meulenaere, Yaro  (300) 3 9 6,5 6,5 166     - 6 5 40 40
5      Peel, Sienna         (200) 2 9 5 5 36     - 4 5 40 40
6      Persyn, Jonas        (300) 3 9 4,5 4,5 0     - 4 4 43 43
7      Masyn, Myro          (200) 2 9 4 4 -43     - 4 5 39 39
8      Gevorgyan Arthur     (200) 2 9 4 4 -43     - 4 4 40 40
9      Moerman, Kasper      (300) 3 9 4 4 -43     - 4 4 33 33
10      De Prest, Louka      (300) 3 9 4 4 -43     - 3 5 28,5 28,5
11      De Meulenaere, Simon (300) 3 9 4 4 -43     - 3 4 36 36
12      Degreef, Charlie     (200) 2 9 4 4 -43     - 3 4 32 32
13      De Meulenaere, Nando (300) 3 8 4 4 -95     - 2 5 43 43
14      Persyn, Robin        (100) 1 7 3,5 3,5 -110     - 0 3 26 26
15      Monte, Margaux       (200) 2 8 3 3 -193 0,5 1 4 27 27
16      Vincke Flynn         (100) 1 8 3 3 -193 0,5 1 4 26,5 26,5
17   De Kepper, Eels      (200) 2 5 2 2 -72 1 2 2 28 28
18      Monte, Arnould       (200) 2 8 2 2 -336 0 1 4 29 29
19 A    Aljanabi, Amir       (200) 2 0 0 0 0     - 0 0 24,5 24,5
20 A    Aljanabi, Layan      (200) 2 0 0 0 0     - 0 0 24,5 24,5
21 A    Barandaje, Emy       (200) 2 0 0 0 0     - 0 0 24,5 24,5
22 A    Barandaje, Eym-Esly  (100) 1 0 0 0 0     - 0 0 24,5 24,5
23 A    De Bondt, Jayden     (200) 2 0 0 0 0     - 0 0 24,5 24,5
24 A    Savels, Nigel        (200) 2 0 0 0 0     - 0 0 24,5 24,5

Eindstand MO

Cl. Naam Voornaam #Part. #Ptn PtnTot. Perf OR #Win SB Koya # Z
1 Belles Mauro 10 9 9 322 - 7 44 5 4
2 De Vogelaere, Tim 10 7 7 87 - 5 33 4 4
3 Cloetens, Kiano 10 5 5 -95 - 3 23 2 4
4 Belles Daan 10 5 5 -95 - 3 20 1 4
5 Croes, Matteo 10 4 4 -193 - 2 18 2 4