Westvlaams schoolschaakkampioenschap 2014

Verslag

DSCN1780We verzamelden om 8u45 aan het stadhuis te Blankenberge. 5 ploegen van het LO waren ingeschreven. Geen middelbare ploegen dit jaar. We hadden intussen al van één speler een opzegging ontvangen. Nog keihard gezocht naar een speler van het vrij onderwijs maar telkens bot gevangen. Er waren ook twee spelers niet op de afspraak (Loïc en Luna) om één of andere reden. Ik had eventjes stress omdat de auto van Dario zijn mama niet meer wilde starten. Alle andere auto's waren reeds vertrokken, intussen was Gregory achter een startkabel en dan was de klus snel geklaard. In totaal zijn we met 6 auto's vertrokken. We zijn allen op tijd in Oostende geraakt en dat is het voornaamste. Mijn dank gaat hier dan ook uit naar de chauffeurs die de kinderen veilig ter plaatse brachten.

Doordat er twee spelers niet kwamen opdagen kon reservespeler Mauro Belles inspringen in de ploeg van d'Oefenschool 2. De ploeg van Sint-Pieter 2 was dus serieus gehandicapt en konden slechts met 2 spelers aantreden. Er waren heel wat spelers die aan hun eerste schaaktornooi toe waren. 6 spelers zijn lid van de Blankenbergse schaakclub nl. Joy, Thibeau, Jayden, Rune L., Logan en Jared. De anderen hadden weinig of geen tornooiervaring. Zij hebben allen moedig de naam van hun school vertegenwoordigd.

DSCN1756d'Oefenschool 1

Deze ploeg bestond uit Joy Cattoor, Thibeau Bolsens, Bert Vercaemst en Jayden Vermeire. Joy heeft een knap resultaat behaald met 7/9. Thibeau heeft zichzelf overtroffen met 5/9 en ook Jayden behaalde een knappe score met 5,5/9. Bert die als enige in die ploeg de echte schoolschaker was en hier zijn eerste tornooiervaring opdeedt, heeft zich kranig verdedigd en toch nog 1,5 punt uit de brand gesleept. Joy haalde individueel een gedeelde derde plaats bij de eerste borden.

In totaal had de ploeg 19 punten en zij behaalden de 8ste plaats.

DSCN1764d'Oefenschool 2

Deelnemers in deze ploeg waren allen schoolschakersen toe aan hun eerste schaaktornooi: Dario Degrande, Mauro Belles, Martin Delihristov en Keefe Simoens. martin behaalde hier de meeste punten voor de ploeg 7/9 gevolgd door Keefe 4,5/9, Dario 2,5/9 en Mauro 1,5/9. In totaal dus 15,5 wat toch wel mooi te noemen is als men weet dat drie ervan nog nooit een schaakklok hadden gezien.

In totaal had de ploeg 15,5 punten en zij behaalden de 28ste plaats.

DSCN1757d'Oefenschool 3

Deze ploeg bestond uit Daan Belles, Alex Van de Sompele, Arno Draycott en Logan Van Vaerenbergh. Logan is een clublid van de Blankenbergse Schaakclub maar die ook pas sedert september schaaklessen volgt. De anderen waren ook toe aan hun allereerst tornooi. Arno was hier de beste van de ploeg met 5,5/9 gevolgd door Logan 5/9, Alex 3,5/9 en Daan 3/9.

In totaal had de ploeg 17 punten en zij behaalden de 19de plaats.

Sint-Pieter 1

Deze ploeg bestond uit Rune De Sutter, Kaithan Jonckheere, Wannes Laeremans en Rune Lambrecht. De twee laatste speler zijn leerlingen van de Schaapstraat.

De knappe uitslagen van deze ploeg: Rune DS behaalde 4/9, Kaithan 2/9, Wannes 5/9 en ons jongste spelertje Rune L. haalt hier de prachtige score van 7/9. Van alle vierde borden heeft hij 3de plaats behaald. Ik kan daar als "Bompa" niet anders dan fier op zijn! Die is in de laatste 3 maand geweldig verbetert.

In totaal had de ploeg 18 punten en zij behaalden de 13de plaats.

DSCN1768Sint-Pieter 2

Slechts met twee spelers waren zij dus serieus gehandicapt. Toch knappe individuele resultaten van beiden. Mike behaalde 7/9 en Jared 6/9. Hun score moeten we hier wel lichtjes nuanceren. Daar zij telkens in elke ronde maximum 2 punten konden halen vertoefden zij dan ook gans het tonooi in de lagere regionen of anders gezegd de zwakkere ploegen. Maar dat neemt eigenlijk niets af van hun behaalde resultaat. Mike behaalde ook individueel een derde plaats op de eerste borden.

In totaal had de ploeg 13 punten en zij behaalden de 31ste plaats.

Een dikke proficiat aan allen is hier wel op zijn plaats en qua gedrag en opvoeding waren deze leerlingen één van de beste ooit die ik heb meegenomen!!

De organisatie besliste om eerst de tornooizaal op te ruimen waardoor de prijsdeling een half uur later gestart werd

Ik hoop dan ook dat allen op de afspraak kunnen zijn op 29 maart 2014 voor het Vlaams Schoolschaakkampioenschap.

Voor uitslagen per ploeg en individueel klik je op de betreffende tab bovenaan de pagina.

Ploegrangschikking LO

N Naam                       B.P M.P P
1 Brugge Centrum 1 33.5 8.5 9
2 Go Stene 1 25.5 6.5 9
3 Brugge Centrum 3 23.5 7.0 9
4 Brugge Centrum 2 22.0 7.0 9
5 Vbs Eernegem 20.5 5.0 9
6 Go Stene 2 19.5 5.5 9
7 Het Reuzenhuis Tielt 1 19.5 5.0 9
8 D' Oefenschool 1 19.0 5.5 9
9 Gvb Beveren Kapelhoek 19.0 4.5 9
10 Vbs Kantelberg 18.5 4.5 9
11 De Ark Oekene 1 18.0 5.5 9
12 Bsgo Assebroek 1 18.0 5.5 9
13 St.-Pieters Blankenberge 1 18.0 5.0 9
14 Go Stene 6 18.0 4.5 9
15 Go Stene 4 18.0 4.5 9
16 Bsgo Assebroek 2 18.0 4.5 9
17 Go Stene 5 18.0 4.5 9
18 Het Reuzenhuis Tielt 2 17.5 3.5 9
19 D' Oefenschool 3 17.0 4.0 9
20 Brugge Centrum 5 16.5 3.5 9
21 De Ark Oekene 4 15.5 4.0 9
22 Go Stene 9 15.5 3.5 9
23 Go Stene 3 15.5 3.0 9
24 De Ark Oekene 2 15.0 4.0 9
25 Go Stene 7 14.5 4.0 9
26 Brugge Centrum 6 14.5 3.0 9
27 Go Stene 8 14.5 3.0 9
28 D' Oefenschool 2 14.5 3.0 9
29 Brugge Centrum 4 14.0 3.5 9
30 De Ark Oekene 3 14.0 3.0 9
31 St.-Pieters Blankenberge 2 13.0 1.5 9

Ploegrangschikking MO

N Naam B.P M.P P
1 H Hartcollege 1 34.0 9.0 9
2 St Franciscus X 1 29.0 7.5 9
3 Ka Brugge Cent 25.5 6.5 9
4 H Hartcollge 2 21.5 5.5 9
5 Vti Waregem 2 20.5 5.5 9
6 Olvo 19.0 4.5 9
7 Ka Pegasus 2 17.5 4.5 9
8 Vti Waregem 1 14.0 4.0 9
9 Ka Pegasus 1 13.5 3.0 9
10 Middenschool Brugge Centrum 1 13.0 3.0 9
11 St Franciscus X 2 6.0 1.0 9
12 Middenschool Brugge Centrum 2 2.5 0.0 9

Individuele uitslagen LO

Nr. Spelers 1ste bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
7, Niels Daelemans (BSGO Assebroek 1) 1 1 1 1 1 1 0,5 1 1 8,5
1, Wesley Verheire (BS GO Brugge Centrum 1) 1 1 1 0 1 1 1 1 1 8
16, Milan Van Nuffel (GO STENE 1) 0 1 1 1 0 1 1 1 1 7
19, Fredericq Zoar (GO STENE 4) 1 1 0 0 1 1 1 1 1 7
13, Joy Cattoor (d' Oefenschool 1) 1 1 1 1 1 0 0 1 1 7
29, Mike Vergucht (St-Pieter Blankenberge 2) 0,5 0 1 1 1 1 1 1 0,5 7
26, Jef Philippe (Het Reuzenhuis Tielt 1) 1 1 1 1 1 1 1 0 0 7
5, Sarah Casier (BS GO Brugge Centrum 5) 1 0 1 0,5 1 0 1 1 1 6,5
2, Esmée Ducheyne (BS GO Brugge Centrum 2) 1 1 0 0 1 0 1 1 1 6
8, Nathan Slabbinck (BSGO Assebroek 2) 1 0 0,5 1 0 1 0,5 1 1 6
17, Matton Jari (GO STENE 2) 0 1 1 0 1 0,5 1 0 1 5,5
24, Tee-Jay Prinsier (GO STENE 9) 0,5 0   0 1 1 1 1 0,5 5
31, Thibault Soete (VBS Kantelberg St.Kruis 1)   1 1 1 0 1 0 0 1 5
10, Hannah Caesens (De Ark - Oekene 2) 0 1 0 0 1 0,5 0 1 1 4,5
21, Nieuwenhuyse Beau (GO STENE 6) 0 1 0 1 0 1 1 0 0 4
6, Benjamin Ibisevic (BS GO Brugge Centrum 6) 1 0 0,5 0 0,5   0 1 1 4
25, Thano Dermul (GVB Beveren Kapelhoek 1) 1 0 1 0 0 1 0 0 1 4
28, Rune De Sutter (St-Pieter Blankenberge 1) 0 1 0 1 1 0 0 1 0 4
30, Van Oost Tessa (VBS Eernegem 1) 1 0,5 1 1 0 0 0 0 0 3,5
27, Javkhlan Myagmarsuren (Het Reuzenhuis Tielt 2) 0,5 0 0 1 0 0 1 1 0 3,5
20, Sinnesael Milan (GO STENE 5) 0 0 0,5 1 0 1 0 0,5 0 3
4, Julius Vanhoeserlande (BS GO Brugge Centrum 4) 0 1 0 0 0 1   0 1 3
11, Victor Vandermeersch (De Ark - Oekene 3) 0 1 0,5 0,5 1 0 0 0   3
15, Daan Belles (d' Oefenschool 3) 0 0 1 0,5 0,5 0 1 0 0 3
3, Artubely Eemeri Lopez (BS GO Brugge Centrum 3) 1 0,5 0 0 1 0 0 0 0 2,5
14, Dario Degrande (d' Oefenschool 2) 0,5 0 0 1 0 0 0,5 0,5 0 2,5
9, Wout Malysse (De Ark – Oekene 1) 0,5 0 0 0 0 1 0 0 0 1,5
12, Matteo Storie (De Ark - Oekene 4) 0,5 0 0   0 0 1 0 0 1,5
18, Depaepe Jonas (GO STENE 3) 0   1 0 0 0 0 0 0 1
22, Van Stay Lenny (GO STENE 7) 0 0 0 0 0 0 0,5   0 0,5
23, De Kimpe Wout (GO STENE 8) 0 0 0 0,5   0 0 0 0 0,5
0, (Bye) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Nr. Spelers 2de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1, Itse Gyuzelov (BS GO Brugge Centrum 1) 1 1 1 0 1 1 1 1 1 8
26, Luca De Vaere (Het Reuzenhuis Tielt 1) 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8
27, Tim Mortier (Het Reuzenhuis Tielt 2) 1 0,5 1 1 1 1 1 1 0 7,5
20, Gilliaert Noa (GO STENE 5) 1 1 0,5 0,5 0,5 1 0,5 1 1 7
3, Demi Le Bacq (BS GO Brugge Centrum 3) 1 1 0 1 1 1 1 0 1 7
2, Margot Vlaeminck (BS GO Brugge Centrum 2) 1 0,5 1 1 1 0 1 1 0 6,5
5, Genta Alijaj (BS GO Brugge Centrum 5) 0 1 0 1 1 1 0,5 1 1 6,5
23, Yrjo Cuffez (GO STENE 8) 1 0 1 1   1 0 1 1 6
29, Jared Schoutteet (St-Pieter Blankenberge 2) 1 1 0,5 1 1 0 1 0,5 0 6
9, Matties Desnyder (De Ark – Oekene 1) 1 0 1 0 0 1 0,5 1 1 5,5
8, Ruben Vergouwe (BSGO Assebroek 2) 0 0 0,5 1 1 1 0,5 0,5 1 5,5
13, Thibeau Bolsens (d' Oefenschool 1) 1 1 1 0 1 0 1 0 0 5
17, Gouwy Nicolas (GO STENE 2) 0 1 0,5 0 1 0,5 0,5 0 1 4,5
11, Jurre Cottyn (De Ark - Oekene 3) 0 1 1 0 1 0 1 0,5   4,5
12, Léon Storie (De Ark - Oekene 4) 0 0 1   1 1 1 0,5 0 4,5
16, Michiels Jonah (GO STENE 1) 0 1 0 1 0 1 0 0 1 4
22, Rock Presley (GO STENE 7) 0,5 0 1 0 0,5 1 1   0 4
30, Vanhee Emmy (VBS Eernegem 1) 1 0 0 1 0 0 1 0 1 4
25, Ward Steyaert (GVB Beveren Kapelhoek 1) 1 0 1 1 0 0 0 1 0 4
31, Stan Vanthournout (VBS Kantelberg St.Kruis 1)   1 0 1 0 1 0 1 0 4
4, Sam Van Coile (BS GO Brugge Centrum 4) 1 0 0,5 0 0 0   1 1 3,5
15, Alex Van de Sompele (d' Oefenschool 3) 0 1 0 0 1 1 0 0 0,5 3,5
19, Nieuwenhuyse Taro (GO STENE 4) 0 1 0 1 0 1 0 0 0 3
6, Djovy Verbouw (BS GO Brugge Centrum 6) 1 0 0 0 0   1 0 1 3
10, Léon Demarez (De Ark - Oekene 2) 0 0 0,5 0,5 0,5 0,5 0 1 0 3
7, Mathias Mus (BSGO Assebroek 1) 0,5 0,5 0 0 0,5 0 0,5 0 0,5 2,5
28, Kaïthan Jonckheere (St-Pieter Blankenberge 1) 0 0 1 0 0 0 0 1 0 2
14, Mauro Belles (d' Oefenschool 2) 0 0,5 0 1 0 0 0 0 0 1,5
24, Alix Schöning (GO STENE 9) 0 0   0 0 0 0 0 1 1
18, Mertens Willem (GO STENE 3) 0   0 0 0 0 0 0 0 0
21, Braxc Mauro (GO STENE 6) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0, (Bye) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

 

Nr. Spelers 3de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1, Erdin Dautovic (BS GO Brugge Centrum 1) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
21, Dedoelder Sil (GO STENE 6) 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
3, Suzanne Wauters (BS GO Brugge Centrum 3) 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8
20, Campe Mauro (GO STENE 5) 1 0 1 1 1 1 1 1 0,5 7,5
16, Delbol Neo (GO STENE 1) 0 1 1 1 1 1 0 1 1 7
30, Manou Debruyckere (VBS Eernegem 1) 1 0 1 1 0 1 1 1 1 7
25, Robin Hoorne (GVB Beveren Kapelhoek 1) 1 0 1 1 1 1 1 1 0 7
18, Vanheste Mathieu (GO STENE 3) 0   1 0,5 0,5 1 1 1 1 6
14, Martin Delihristov (d' Oefenschool 2) 1 1 0 0 1 1 1 0 1 6
9, Dré Demarez (De Ark – Oekene 1) 1 1 0 1 0 0 1 0,5 1 5,5
15, Arno Draycott (d' Oefenschool 3) 0 0,5 1 1 1 0 1 1 0 5,5
28, Wannes Laeremans (St-Pieter Blankenberge 1) 1 1 1 0 1 0 1 0 0 5
17, Vandervorst Jolan (GO STENE 2) 0,5 1 1 0 0 1 0 0 1 4,5
2, Charlotte Costenoble (BS GO Brugge Centrum 2) 0,5 1 1 1 0 0 0 0 1 4,5
6, Beau Meire (BS GO Brugge Centrum 6) 0 0,5 1 1 0   1 1 0 4,5
7, Phara Callemien (BSGO Assebroek 1) 0,5 0 0 0 0 1 1 0,5 1 4
22, Schelpe Isa (GO STENE 7) 0,5 1 1 0 0 1 0   0 3,5
4, Seppe Vlaeminck (BS GO Brugge Centrum 4) 1 0,5 0 0 1 0   1 0 3,5
10, Lars Vergote (De Ark - Oekene 2) 0 0,5 1 0 1 0 0 0 1 3,5
12, Gilles Viaene (De Ark - Oekene 4) 0 0 0   1 1 0 1 0,5 3,5
31, Emile Ketels (VBS Kantelberg St.Kruis 1)   1 0 0 0,5 1 0 1 0 3,5
24, Anouk Vandeput (GO STENE 9) 0 0   1 0 1 0 0 1 3
8, Stan Van Ryckeghem (BSGO Assebroek 2) 1 1 0 0,5 0 0 0 0,5 0 3
27, Julot (Het Reuzenhuis Tielt 2) 1 0 0 1 0 0 1 0 0 3
5, Lissa Calfas (BS GO Brugge Centrum 5) 0 0,5 0 1 0 0 0 0 0,5 2
26, Jannes Dangreau (Het Reuzenhuis Tielt 1) 0,5 0 1 0 0,5 0 0 0 0 2
19, Bruynsteen Milan (GO STENE 4) 0 0,5 0 0 1 0 0 0 0 1,5
11, Karel-Jan Perneel (De Ark - Oekene 3) 0,5 0 0 0 0,5 0 0 0,5   1,5
13, Bert Vercamst (d' Oefenschool 1) 0 0 0 0 0 0 1 0 0,5 1,5
23, Fumal Timo (GO STENE 8) 0 0 0 0   0 1 0 0 1
29, (St-Pieter Blankenberge 2) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0, (Bye) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Nr. Spelers 4de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1, Charles Goigne (BS GO Brugge Centrum 1) 0,5 1 1 1 1 1 1 1 1 8,5
16, Tanasiychuk Roman (GO STENE 1) 0,5 1 1 1 0 1 1 1 1 7,5
28, Rune Lambrecht (St-Pieter Blankenberge 1) 1 1 1 1 1 1 0 1 0 7
18, Baete Quinten (GO STENE 3) 0   1 1 1 0,5 1 1 1 6,5
19, Dekimpe Jelle (GO STENE 4) 1 1 0,5 1 1 0 1 0 1 6,5
21, Maelbranche Mathias (GO STENE 6) 1 1 0 0 1 1 1 0 1 6
30, Derudder Femke (VBS Eernegem 1) 1 1 0 1 0 1 0 1 1 6
3, Argjent Ramadani (BS GO Brugge Centrum 3) 1 0 0 1 1 1 0 1 1 6
9, Tanqui De Brabandere (De Ark – Oekene 1) 1 1 1 0 0 0,5 1 1 0 5,5
13, Jayden Vermeire (d' Oefenschool 1) 0 1 1 1 1 0 0 0,5 1 5,5
17, Keters Angel (GO STENE 2) 0 1 1 0 0 1 1 0 1 5
23, Goderis Remi (GO STENE 8) 1 0 0 0   1 1 1 1 5
2, Rania Beldjilali (BS GO Brugge Centrum 2) 1 0,5 0,5 0 1 0 1 0 1 5
15, Logan Van Vaerenbergh (d' Oefenschool 3) 0 0 0 1 1 0 1 1 1 5
22, Braeken Fiona (GO STENE 7) 0,5 1 1 0 0 1 1   0 4,5
24, Manou David (GO STENE 9) 0 0   0,5 1 0 1 1 1 4,5
14, Keefe Simoens (d' Oefenschool 2) 1 0 0 0,5 1 0 0 1 1 4,5
10, Fienelotte Comeyne (De Ark - Oekene 2) 0 1 1 1 1 0 0 0 0 4
12, Milan Noyez (De Ark - Oekene 4) 0 0 1   0 1 0 1 1 4
25, Tibo Vlietinck (GVB Beveren Kapelhoek 1) 1 0 1 0 0 1 0 1 0 4
31, Michiel Desmedt (VBS Kantelberg St.Kruis 1)   1 0,5 1 1 0 0 0,5 0 4
8, Axel Firquet (BSGO Assebroek 2) 0 0 1 0 0 1 0,5 1 0 3,5
27, Lucas Vermeersch (Het Reuzenhuis Tielt 2) 1 0,5 0 1 0 0 1 0 0 3,5
11, Liese Pyppe (De Ark - Oekene 3) 0 0 1 1 0 1 0 0   3
7, Lourinha Van Laere (BSGO Assebroek 1) 0,5 1 0 0 0,5 0,5 0,5 0 0 3
26, Luca Philippe (Het Reuzenhuis Tielt 1) 1 0 0,5 0 0 0 1 0 0 2,5
4, Casper Tack (BS GO Brugge Centrum 4) 0 1 0 0 1 0   0 0 2
5, Noa Mlibwa (BS GO Brugge Centrum 5) 1 0 0 0 0 0,5 0 0 0 1,5
6, Ben Van Coile (BS GO Brugge Centrum 6) 0 0 0 1 0   0 0 0 1
20, Laforge Nicolas (GO STENE 5) 0 0 0 0 0,5 0 0 0 0 0,5
29, (St-Pieter Blankenberge 2) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0, (Bye) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Individuele uitslagen MO

Nr. Spelers 1ste bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
9 Vandenbussche Steven (St Franciscus X. 1) 1 1 1 1 1   1 1 1 8
10 Lisa Lagaert (H. Hartcollege 1) 0 1 1 1 1   1 1 1 7
6 Tanghe Joran (Onze-Lieve-Vrouwecollege Oostende)   1 1 1 1   1 0 1 6
11 Pu Linden (KA Brugge Cent) 1 1 0 0 1   1 1 1 6
5 Van Hoof Vincent (KA Pegasus 2) 1 1 0 0 0   1 1 0 4
3 Ducheyne Cyriel (MS Brugge Cent 1) 0 0 0 1 1   1 1 0 4
2 Tom Maertens (VTI Waregem 2) 1 0 0 1 0   0 0 1 3
1 Jari Duyvejonck (H. Hartcollege 2)   0 1 0 0   0 1 1 3
8 Casier Morgan (KA Pegasus 1) 1 0 1 1 0   0 0 0 3
12 Bennert Naessens (VTI Waregem 1) 0 1 0 0 1   0 0 0 2
4 Coremans Stijn (MS Brugge Cent 2) 0 1 1 0 0   0 0 0 2
7 Van Maele Simon (St Franciscus X. 2) 0 0 1 0 0   0 0 0 1

 

Nr. Spelers 2de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
10 Lowie Tomme (H. Hartcollege 1) 1 1 0 1 1   1 1 1 7
9 Larsen Sander (St Franciscus X. 1) 0 1 1 1 1   1 1 1 7
5 Gaytaev Mairbek (KA Pegasus 2) 1 1 1 0 0   1 1 0,5 5,5
6 Gombosuren Kristina (Onze-Lieve-Vrouwecollege Oostende)   1 0 1 1   0 1 0,5 4,5
11 Van Volcem Esteban (KA Brugge Cent) 1 1 1 0 1   0 0 0,5 4,5
1 Max Gyselinck (H. Hartcollege 2)   0 1 1 0   0 1 1 4
2 Jarith Wittevrongel (VTI Waregem 2) 0,5 0 0 1 0   1 0 1 3,5
3 Vanderbeck Victor (MS Brugge Cent 1) 0,5 0 0 1 1   0 1 0 3,5
12 Michiel Debrabandere (VTI Waregem 1) 0 1 0 0 1   1 0 0 3
8 Crabeels Eline (KA Pegasus 1) 1 0 1 0 0   0 0 0,5 2,5
7 Grymonprez Pieterjan (St Franciscus X. 2) 0 0 1 0 0   1 0 0 2
4 Martens Ywein (MS Brugge Cent 2) 0 0 0 0 0   0 0 0 0

 

Nr. Spelers 3de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
10 Jacob Strobbe (H. Hartcollege 1) 1 1 1 1 1   1 1 1 8
11 Feys Johannes (KA Brugge Cent) 1 1 0 1 0   1 1 1 6
9 Barnuevo Benny (St Franciscus X. 1) 0 1 1 0 1   1 1 1 6
12 Marten Vandeputte (VTI Waregem 1) 0 0 1 1 1   1 0 0 4
6 Hoxha Teuta (Onze-Lieve-Vrouwecollege Oostende)   1 0 0 1   1 0 1 4
5 Gaytaev Islambek (KA Pegasus 2) 1 0 1 0 0   1 1 0 4
3 Houbart Roel (MS Brugge Cent 1) 1 0 0 1 1   0 1 0 4
2 Roy De Vuyst (VTI Waregem 2) 0 1 0 0,5 0   0 1 1 3,5
1 Stijn Adam (H. Hartcollege 2)   0 1 0 1   0 0 1 3
8 Dedoelder Britt (KA Pegasus 1) 1 0 0 1 0   0 0 0 2
7 Hondekyn Simon (St Franciscus X. 2) 0 0 0 0,5 0   0 0 0 0,5
4 Heeren Niels (MS Brugge Cent 2) 0 0 0 0 0   0 0 0 0

 

Nr. Spelers 4de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
10 Kamiel Tomme (H. Hartcollege 1) 1 1 1 1 1   1 1 1 8
12 Michiel Vlaeminck (VTI Waregem 1) 0 1 1 1 1   1 0 0 5
2 Nicolas Hutsebaut (VTI Waregem 2) 0 1 0 1 0   1 1 1 5
1 Michiel Verheye (H. Hartcollege 2)   0 1 1 1   1 0 1 5
11 Spruytte Hera (KA Brugge Cent) 1 1 0 1 0   0 1 1 5
5 Dudal Nils (KA Pegasus 2) 0 0 1 0 1   1 1 0 4
9 Cambier Miguel (St Franciscus X. 1) 0 1 1 0 0   0 1 1 4
6 Pevenage Miro (Onze-Lieve-Vrouwecollege Oostende)   0 0 0 1   1 0 1 3
3 Kerckhove Manon (MS Brugge Cent 1) 1 1 0 1 0   0 0 0 3
7 Mathieu Vanhulle (St Franciscus X. 2) 1 0 0,5 0 0   0 1 0 2,5
8 Casier Kayleigh (KA Pegasus 1) 1 0 0 0 1   0 0 0 2
4 Amandels Oona (MS Brugge Cent 2) 0 0 0,5 0 0   0 0 0 0,5

 

 

 

 

Schaaktraining