West-Vlaams schoolschaakkampioenschap LO

Verslag

Knappe prestatie van de ploeg BGSO d'Oefenschool

Het West-Vlaams schoolschaakkampioenschap is een beetje in teneur verlopen doordat er laattijdige afzeggingen waren van enkele deelnemers. Met als gevolg dat de ploeg van Sint-Pieters volledig werd ontbonden (zeker een gemiste kans om mee te dingen voor de titel) en de ploeg van d'Oefenschool was onthoofd doordat hun eerste bord dan toch niet kon deelnemen. We waren dus slechts met 2 schoolploegen één LO en één MO. Deze hebben zich kranig verweerd met enkele zéér knappe persoonlijke prestaties.

BGSO d'Oefenschool (LO)

Deze ploeg bestond uit Femke Van Houtte, Vikter Van Wulpen en Kasper Moerman. Uitblinker was Femke met een prestatie van 7 op 8. Zij was daarmee tweede van alle tweede borden en 7de van alle borden samen. Vikter had 5 op 8 en was daarmee 11de op de derde borden en 45ste op alle borden. Kasper had ook 5 op 8 en was 7de op de vierde borden en 50ste op alle borden.

De ploeg zelf behaalde de 12de plaats in de eindstand. De vraag rijst nu wel dat indien hun eerste bord aanwezig had geweest of zij hier misschien wel niet als eerste uit de bus zouden zijn gekomen! Ook hier een gemiste kans!!

Individuele uitslag LO per bord

Board 1
Rk. Naam Rtg Team Pts. % Partijen
1 Vantorre Niels 700 SBS St Michiels 1 7 88 8
2 Alijaj Genta 700 BSGO! Brugge Centrum 2 7 88 8
3 Ibisevic Benjamin 700 BSGO! Brugge Centrum 1 7 81 8
4 Buylle Okke 700 Sint Maartensschool 6 75 8
5 Kerckhof Lois 700 OLAO 1 6 75 8
6 Deseure Axel 1300 De Waaier Watou 1 6 75 8
7 Rogiers Rachel 700 OLAO 2 6 69 8
8 Vanhaverbeke Nel 700 VBS Heilige Famillie Bosmolens 1 6 69 8
9 Alijaj Rijad 700 BSGO! Brugge Centrum 7 6 69 8
10 Keersebilck Maxim 0 Basisschool de Ark 4 6 69 8
11 Latré Gentle 700 SBS St Michiels 2 5 63 8
12 Mpoy Tharcisse 700 BSGO! Brugge Centrum 3 5 63 8
13 De Kimpe Keanu 700 G.V.B. De Bever 5 63 8
14 Willekens Arthur 1300 VBS De Vaart 5 63 8
15 Seynaeve Matteo 700 BSGO! Brugge Centrum 5 5 63 8
16 Vandeweghe Clèmence 700 De Revinze 2 5 64 7
17 Pyppe Lies 700 Basisschool de Ark 2 5 56 8
18 Ryckaert Rémi 700 Basisschool de Ark 1 4 50 8
19 Maes Thobias 700 SBS St Michiels 3 4 50 8
20 Vinckier Quinten 700 Het Reuzenhuis 4 50 8
Board 2
Rk. Naam Rtg Team Pts. % Partijen
1 Aguilar Aaron 680 OLAO 1 8 100 8
2 Van Houtte Femke 690 BSGO d'Oefenschool Blankenberge 7 88 8
3 Ustimenko Victoria 690 OLAO 3 7 81 8
4 Marginet Vince 690 De Revinze 3 6 75 8
5 Decrock Tm 1300 De Waaier Watou 2 6 75 8
6 Plasman Laurens 690 SBS St Michiels 1 6 75 8
7 Vermeerch Tiemen 690 G.V.B. De Bever 6 75 8
8 Macnack Serginho 690 BSGO! Brugge Centrum 3 6 75 8
9 Coudeville Gust 1300 De Waaier Watou 1 6 75 8
10 Ysenbrandt Aaron 1200 VBS De Vaart 6 69 8
11 Desnyder Wout 690 Basisschool de Ark 1 5 63 8
12 Vandenberghe Jasper 690 Het Reuzenhuis 5 63 8
13 Demeester Ole 690 Basisschool Kleine Prins 2 5 63 8
14 Stevens Lize 690 SBS St Michiels 3 5 56 8
15 Zamora Kobe 690 BSGO! Brugge Centrum 1 5 56 8
16 Daman Djayden 690 BSGO! Brugge Centrum 8 5 56 8
17 Cocquyt Angelina 690 BSGO! Brugge Centrum 2 4 50 8
18 Depuydt Lexie 680 Basisschool de Ark 6 4 50 8
19 Vandeghinste Brecht 690 BSGO! Brugge Centrum 5 4 50 8
20 Leulmi Lily 700 Basisschool de Ark 5 4 44 8
Board 3
Rk. Naam Rtg Team Pts. % Partijen
1 De Beir Willem 680 Vrije basisschool Eernegem 8 100 8
2 Syes Stan 680 Basisschool Kleine Prins 2 7 88 8
3 Despiere Deborah 680 VBS Heilige Famillie Bosmolens 1 7 81 8
4 Delaere Jasper 680 De Revinze 1 6 75 8
5 Vermeersch Jayden 680 BSGO! Brugge Centrum 1 6 75 8
6 Vander Donckt Ward 680 De Revinze 2 6 75 8
7 Alsalal Lina 670 OLAO 1 6 75 8
8 Corton Yorben 400 VBS Heilige Famillie Bosmolens 3 6 69 8
9 Honorez Sem 680 Sint Maartensschool 5 63 8
10 Vandenbussche Elias 1300 De Waaier Watou 2 5 63 8
11 Van Wulpen Vikter 680 BSGO d'Oefenschool Blankenberge 5 63 8
12 Gallein Johannes 680 SBS St Michiels 1 5 63 8
13 Coene Siebe 1100 VBS De Vaart 5 63 8
14 Leyts Ishanti 680 BSGO! Brugge Centrum 2 5 63 8
15 Cornelis Dante 700 OLAO 4 5 56 8
16 Vuylsteke Lune 680 Basisschool de Ark 3 5 56 8
17 Van Hecke Ferre 680 Het Reuzenhuis 4 50 8
18 Core Moses 680 OLAO 3 4 50 8
19 Alyan Robert 680 Basisschool Kleine Prins 1 4 50 8
20 Dewulf Niels 0 Basisschool de Ark 4 4 50 8
Board 4
Rk. Naam Rtg Team Pts. % Partijen
1 Haessebrouck Lowie 670 SBS St Michiels 2 8 94 8
2 Van Hecke Margaux 670 SBS St Michiels 1 8 94 8
3 Khangsan Tenzin Palmo 670 OLAO 2 6 75 8
4 Meyfroodt Tiebe 1100 VBS De Vaart 6 75 8
5 Loncke Daan 670 Vrije basisschool Eernegem 6 75 8
6 Vertommen Winand 670 SBS St Michiels 3 6 69 8
7 Moerman Kasper 670 BSGO d'Oefenschool Blankenberge 5 63 8
8 Huysmans Mylan 670 Sint Maartensschool 5 63 8
9 Marysse Maxime 690 OLAO 4 5 63 8
10 Maes Simon 670 Basisschool Kleine Prins 1 5 63 8
11 Kimbogwe Gideon 670 BSGO! Brugge Centrum 3 5 63 8
12 Zamora Calvin 670 BSGO! Brugge Centrum 7 5 63 8
13 Ryckaert Charles 670 Basisschool de Ark 2 5 63 8
14 Declerck Emme 670 De Revinze 3 5 56 8
15 Decaluwe Baptiste 670 Het Reuzenhuis 5 56 8
16 Vandeveire Emiel 670 Basisschool de Ark 1 5 56 8
17 Yahoubi Negin 670 BSGO! Brugge Centrum 2 5 56 8
18 Wang Yixuan 690 OLAO 1 5 56 8
19 Desmedt Lèa 670 Basisschool de Ark 6 5 56 8
20 Dautovic Lejla 670 BSGO! Brugge Centrum 4 4 50 8

Uitslagen indvidueel LO alle borden

No. Naam Rtg Team Pts. Partijen % Bo.
1 Aguilar Aaron 680 OLAO 1 8 8 100 2
2 De Beir Willem 680 Vrije basisschool Eernegem 8 8 100 3
3 Haessebrouck Lowie 670 SBS St Michiels 2 8 8 94 4
4 Van Hecke Margaux 670 SBS St Michiels 1 8 8 94 4
5 Vantorre Niels 700 SBS St Michiels 1 7 8 88 1
6 Alijaj Genta 700 BSGO! Brugge Centrum 2 7 8 88 1
7 Van Houtte Femke 690 BSGO d'Oefenschool Blankenberge 7 8 88 2
8 Syes Stan 680 Basisschool Kleine Prins 2 7 8 88 3
9 Ibisevic Benjamin 700 BSGO! Brugge Centrum 1 7 8 81 1
10 Ustimenko Victoria 690 OLAO 3 7 8 81 2
11 Despiere Deborah 680 VBS Heilige Famillie Bosmolens 1 7 8 81 3
12 Buylle Okke 700 Sint Maartensschool 6 8 75 1
13 Kerckhof Lois 700 OLAO 1 6 8 75 1
14 Deseure Axel 1300 De Waaier Watou 1 6 8 75 1
15 Coudeville Gust 1300 De Waaier Watou 1 6 8 75 1
16 Marginet Vince 690 De Revinze 3 6 8 75 2
17 Decrock Tm 1300 De Waaier Watou 2 6 8 75 2
18 Plasman Laurens 690 SBS St Michiels 1 6 8 75 2
19 Vermeerch Tiemen 690 G.V.B. De Bever 6 8 75 2
20 Macnack Serginho 690 BSGO! Brugge Centrum 3 6 8 75 2
21 Delaere Jasper 680 De Revinze 1 6 8 75 3
22 Vermeersch Jayden 680 BSGO! Brugge Centrum 1 6 8 75 3
23 Vander Donckt Ward 680 De Revinze 2 6 8 75 3
24 Alsalal Lina 670 OLAO 1 6 8 75 3
25 Khangsan Tenzin Palmo 670 OLAO 2 6 8 75 4
26 Meyfroodt Tiebe 1100 VBS De Vaart 6 8 75 4
27 Loncke Daan 670 Vrije basisschool Eernegem 6 8 75 4
28 Rogiers Rachel 700 OLAO 2 6 8 69 1
29 Vanhaverbeke Nel 700 VBS Heilige Famillie Bosmolens 1 6 8 69 1
30 Alijaj Rijad 700 BSGO! Brugge Centrum 7 6 8 69 1
31 Keersebilck Maxim 0 Basisschool de Ark 4 6 8 69 1
32 Ysenbrandt Aaron 1200 VBS De Vaart 6 8 69 2
33 Corton Yorben 400 VBS Heilige Famillie Bosmolens 3 6 8 69 3
34 Vertommen Winand 670 SBS St Michiels 3 6 8 69 4
35 Latré Gentle 700 SBS St Michiels 2 5 8 63 1
36 Mpoy Tharcisse 700 BSGO! Brugge Centrum 3 5 8 63 1
37 De Kimpe Keanu 700 G.V.B. De Bever 5 8 63 1
38 Willekens Arthur 1300 VBS De Vaart 5 8 63 1
39 Seynaeve Matteo 700 BSGO! Brugge Centrum 5 5 8 63 1
40 Desnyder Wout 690 Basisschool de Ark 1 5 8 63 2
41 Vandenberghe Jasper 690 Het Reuzenhuis 5 8 63 2
42 Demeester Ole 690 Basisschool Kleine Prins 2 5 8 63 2
43 Vandenbussche Elias 1300 De Waaier Watou 2 5 8 63 3
44 Honorez Sem 680 Sint Maartensschool 5 8 63 3
45 Van Wulpen Vikter 680 BSGO d'Oefenschool Blankenberge 5 8 63 3
46 Gallein Johannes 680 SBS St Michiels 1 5 8 63 3
47 Coene Siebe 1100 VBS De Vaart 5 8 63 3
48 Leyts Ishanti 680 BSGO! Brugge Centrum 2 5 8 63 3
49 Zamora Calvin 670 BSGO! Brugge Centrum 7 5 8 63 3
50 Moerman Kasper 670 BSGO d'Oefenschool Blankenberge 5 8 63 4
51 Huysmans Mylan 670 Sint Maartensschool 5 8 63 4
52 Marysse Maxime 690 OLAO 4 5 8 63 4
53 Maes Simon 670 Basisschool Kleine Prins 1 5 8 63 4
54 Kimbogwe Gideon 670 BSGO! Brugge Centrum 3 5 8 63 4
55 Ryckaert Charles 670 Basisschool de Ark 2 5 8 63 4
56 Vandeweghe Clèmence 700 De Revinze 2 5 7 64 1
57 Pyppe Lies 700 Basisschool de Ark 2 5 8 56 1
58 Stevens Lize 690 SBS St Michiels 3 5 8 56 2
59 Zamora Kobe 690 BSGO! Brugge Centrum 1 5 8 56 2
60 Daman Djayden 690 BSGO! Brugge Centrum 8 5 8 56 2
61 Cornelis Dante 700 OLAO 4 5 8 56 3
62 Vuylsteke Lune 680 Basisschool de Ark 3 5 8 56 3
63 Declerck Emme 670 De Revinze 3 5 8 56 4
64 Decaluwe Baptiste 670 Het Reuzenhuis 5 8 56 4
65 Vandeveire Emiel 670 Basisschool de Ark 1 5 8 56 4
66 Yahoubi Negin 670 BSGO! Brugge Centrum 2 5 8 56 4
67 Wang Yixuan 690 OLAO 1 5 8 56 4
68 Desmedt Lèa 670 Basisschool de Ark 6 5 8 56 4
69 Ryckaert Rémi 700 Basisschool de Ark 1 4 8 50 1
70 Maes Thobias 700 SBS St Michiels 3 4 8 50 1
71 Vinckier Quinten 700 Het Reuzenhuis 4 8 50 1
72 Opstaele Xandor 680 OLAO 4 4 8 50 1
73 Quici Nassim 700 BSGO! Brugge Centrum 8 4 8 50 1
74 Yasyn700 Imane 700 BSGO! Brugge Centrum 4 4 8 50 1
75 Beukenhoudt Joris 700 Basisschool Kleine Prins 1 4 8 50 1
76 Vercauteren Marie-Louise 690 Basisschool de Ark 6 4 8 50 1
77 Cocquyt Angelina 690 BSGO! Brugge Centrum 2 4 8 50 2
78 Depuydt Lexie 680 Basisschool de Ark 6 4 8 50 2
79 Vandeghinste Brecht 690 BSGO! Brugge Centrum 5 4 8 50 2
80 Van Hecke Ferre 680 Het Reuzenhuis 4 8 50 3
81 Alyan Robert 680 Basisschool Kleine Prins 1 4 8 50 3
82 Core Moses 680 OLAO 3 4 8 50 3
83 Dewulf Niels 0 Basisschool de Ark 4 4 8 50 3
84 Van Coile Ben 680 BSGO! Brugge Centrum 3 4 8 50 3
85 Ibisivic Amar 680 BSGO! Brugge Centrum 5 4 8 50 3
86 Dautovic Lejla 670 BSGO! Brugge Centrum 4 4 8 50 4
87 Vanthieghem Camille 670 De Revinze 1 4 6 58 4
88 Despiere Delphine 400 VBS Heilige Famillie Bosmolens 2 4 8 44 1
89 Leulmi Lily 700 Basisschool de Ark 5 4 8 44 2
90 Muazeyap Tarnu 400 VBS Heilige Famillie Bosmolens 4 4 8 44 2
91 Croubels Caitlin 690 Basisschool de Ark 3 4 8 44 2
92 Vanwildemeersch Mathieu 680 Basisschool de Ark 1 4 8 44 3
93 Mpoy Gustaaf 680 BSGO! Brugge Centrum 8 4 8 44 3
94 Heuvinck Marie 400 VBS Heilige Famillie Bosmolens 2 4 8 44 3
95 Verthè Clèmence 690 Basisschool de Ark 5 4 8 44 3
96 Ardiese Suzanne 680 Basisschool de Ark 2 4 8 44 3
97 Seynaeve Lowie 670 BSGO! Brugge Centrum 1 4 8 44 4
98 Bruneel Matteo 670 G.V.B. De Bever 4 8 44 4
99 Vermandere Jonas 670 Basisschool de Ark 5 4 8 44 4
100 Vanwalleghem Elias 0 Basisschool de Ark 4 4 8 44 4
101 Guyzelov Mario 670 BSGO! Brugge Centrum 5 4 8 44 4
102 Flamen Elien 670 Basisschool de Ark 3 4 8 44 4
103 Fraeyman Zite 690 De Revinze 1 3 7 43 2
104 Boucquez Laure 700 BSGO! Brugge Centrum 6 3 8 38 1
105 Berten Finn 690 SBS St Michiels 2 3 8 38 2
106 Wangmo Kelchok 690 OLAO 2 3 8 38 2
107 Sarrasyn Jarno 690 Sint Maartensschool 3 8 38 2
108 De Gussem Augustijn 400 VBS Heilige Famillie Bosmolens 2 3 8 38 2
109 Demuysere Remco 690 Basisschool Kleine Prins 1 3 8 38 2
110 Dhoedt Mathijs 680 SBS St Michiels 2 3 8 38 3
111 Mollet Thor 680 SBS St Michiels 3 3 8 38 3
112 De Keijzr Thias 400 VBS Heilige Famillie Bosmolens 3 3 8 38 4
113 Deketelaere Bryan 670 De Revinze 2 3 6 42 4
114 Beuse Felice 700 De Revinze 1 3 7 36 1
115 Desimpelaere Stan 690 De Revinze 2 3 7 36 2
116 Biesbrouck Bronke 700 Basisschool Kleine Prins 2 3 8 31 1
117 Alijal Fjolla 690 BSGO! Brugge Centrum 4 3 8 31 2
118 Desmet Pia 690 Basisschool de Ark 2 3 8 31 2
119 Yasyn Sarah 690 BSGO! Brugge Centrum 6 3 8 31 2
120 Maes Emma 670 Basisschool Kleine Prins 2 3 8 31 4
121 Nuyttens Nore 400 VBS Heilige Famillie Bosmolens 2 3 8 31 4
122 Bamoaibed Maryam 670 OLAO 3 3 8 31 4
123 De Spiegelaere Floor 670 VBS Heilige Famillie Bosmolens 1 3 8 31 4
124 Huyghe Ruben 700 De Revinze 3 2 8 25 1
125 Vandendriessche Fran 1300 De Waaier Watou 2 2 8 25 1
126 Dupont Jérôme 400 VBS Heilige Famillie Bosmolens 3 2 8 25 1
127 Depuydt Lennert 680 Basisschool de Ark 5 2 8 25 1
128 Vandermoere Lucas 690 BSGO! Brugge Centrum 7 2 8 25 1
129 Alshalabi Safaa 660 OLAO 3 2 8 25 1
130 Gadeyne Merel 700 Basisschool de Ark 3 2 8 25 1
131 Bruyneel Bas 400 VBS Heilige Famillie Bosmolens 4 2 8 25 1
132 Werdemann Kenjiro 670 OLAO 4 2 8 25 2
133 Debussche Gilles 0 Basisschool de Ark 4 2 8 25 2
134 Philips Jos 690 Vrije basisschool Eernegem 2 8 25 2
135 Moyaert Laure 680 De Revinze 3 2 8 25 3
136 Galzerano Martina 680 BSGO! Brugge Centrum 4 2 8 25 3
137 Lauwers Aukje 680 BSGO! Brugge Centrum 6 2 8 25 3
138 Muazeyap Mauaze 400 VBS Heilige Famillie Bosmolens 4 2 8 25 3
139 Yawa Abdul Hamid 670 BSGO! Brugge Centrum 8 2 8 25 4
140 Degryse Marcelle 670 BSGO! Brugge Centrum 6 2 8 25 4
141 Delreu Mathieu 690 VBS Heilige Famillie Bosmolens 1 2 8 19 2
142 Recour Nore 1300 De Waaier Watou 1 2 8 19 2
143 Khoufi Sam-Bright 680 BSGO! Brugge Centrum 7 2 8 19 2
144 Pyppe Maxime 700 Basisschool de Ark 6 2 8 19 3
145 Nihil  0 De Waaier Watou 2 2 8 19 4
146 Beuselinck Felice 660 De Revinze 1 1 4 25 2
147 Rogiers Aurélia 680 OLAO 2 1 8 13 3
148 Eggermont Agathe 680 G.V.B. De Bever 1 8 13 3
149 Mortie Aukje 660 De Revinze 2 1 4 13 2
150 Van Lissum Natasha 400 VBS Heilige Famillie Bosmolens 3 1 8 6.3 2

Eindstand ploegen

Rk. SNo Team Partijen + = - TB1 TB2 TB3
1 30 SBS St Michiels 1 8 6 2 0 14 0 2374
2 14 BSGO! Brugge Centrum 1 8 6 1 1 13 2 1921
3 27 OLAO 1 8 6 1 1 13 0 2288
4 3 VBS De Vaart 8 6 0 2 12 0 1995
5 15 BSGO! Brugge Centrum 2 8 5 1 2 11 0 1922
6 33 Sint Maartensschool 8 5 1 2 11 0 1772
7 16 BSGO! Brugge Centrum 3 8 5 0 3 10 0 1864
8 31 SBS St Michiels 2 8 4 2 2 10 0 1712
9 32 SBS St Michiels 3 8 4 2 2 10 0 1577
10 7 Basisschool de Ark 2 8 5 0 3 10 0 1440
11 6 Basisschool de Ark 1 8 3 3 2 9 0 1581
12 13 BSGO d'Oefenschool Blankenberge 8 4 1 3 9 0 1548
13 34 VBS Heilige Famillie Bosmolens 1 8 3 3 2 9 0 1496
14 23 De Revinze 2 8 4 1 3 9 0 1489
15 22 De Revinze 1 8 4 1 3 9 0 1468
16 28 OLAO 2 8 4 1 3 9 0 1450
17 35 Vrije basisschool Eernegem 8 3 3 2 9 0 1436
18 26 Het Reuzenhuis 8 4 0 4 8 0 1626
19 12 Basisschool Kleine Prins 2 8 3 2 3 8 0 1570
20 11 Basisschool Kleine Prins 1 8 4 0 4 8 0 1482
21 10 Basisschool de Ark 6 8 3 2 3 8 0 1307
22 8 Basisschool de Ark 3 8 4 0 4 8 0 1242
23 18 BSGO! Brugge Centrum 5 8 3 1 4 7 0 1544
24 25 G.V.B. De Bever 8 3 1 4 7 0 1462
25 4 Basisschool de Ark 4 8 3 1 4 7 0 1406
26 24 De Revinze 3 8 2 3 3 7 0 1340
27 20 BSGO! Brugge Centrum 7 8 3 1 4 7 0 1303
28 29 OLAO 4 8 3 0 5 6 0 1433
29 5 OLAO 3 8 1 4 3 6 0 1391
30 21 BSGO! Brugge Centrum 8 8 3 0 5 6 0 1314
31 1 De Waaier Watou 1 8 1 4 3 6 0 1309
32 17 BSGO! Brugge Centrum 4 8 2 2 4 6 0 1167
33 2 De Waaier Watou 2 8 2 1 5 5 0 1346
34 36 VBS Heilige Famillie Bosmolens 2 8 2 1 5 5 0 1167
35 9 Basisschool de Ark 5 8 0 4 4 4 0 1152
36 19 BSGO! Brugge Centrum 6 8 2 0 6 4 0 891
37 37 VBS Heilige Famillie Bosmolens 3 8 1 1 6 3 0 1006
38 38 VBS Heilige Famillie Bosmolens 4 8 0 1 7 1 0 753

Schaaktraining