Vlaams Schoolschaakkampioenschap 2016

Verslag

Met 4 ploegen trokken we naar Gent met welwillende ouders die ons veilig naar het schaakgebeuren voerden. Toen Joost daar aan kwam, kreeg ik te horen dat Kenji ziek was en had moeten overgeven in de auto. Kenji heeft daarna nog tweemaal overgegeven in de cafetaria. Aanvankelijk dachten we dat Kenji niet zou kunnen deelnemen, maar die kwam er zowaar nog door en een half uurtje later was die al aan het voetallen. Toen ik hem vroeg hoe hij zich voelde was zijn antwoordt: "Perfect"!!

VBS Sint-Jozef 1 ging goed van start door met 4-0 te winnen de ploeg van Tervuren. De andere ploegen hadden het heel wat minder gedaan. In de tweede ronde mocht VBS Sint-Jozef 1 op tafel 1 spelen (met elektronische borden}. Dat was wel een dimensie die er bij kwam en moest zowaar Rune Lambrecht aanmanen om naar zijn bord te kijken in plaats van naar het grote scherm.  d'Oefenschool 1 had zich herpakt in de tweede ronde en wonnen met 0-4.

In de derde ronde moest VBS Sint-Jozef 1 het opnemen tegen de ploeg die op de derde plaats is geëindigd en verloren allen hun partij. toen was de veer een beetje gebroken en haalden in de drie volgende ronden telkens een gelijkspel.

In de eindstand behaalde VBS Sint-Jozef 1 een verdienstelijke 17de plaats, d'Oefenschool 1 27ste plaats, d'Oefenschool 2 de 46ste en VBS Sint-Jozef 2 de 47ste plaats.

In de individuele uitslagen was Kiano Cloetens de beste van de Blankenbergse spelers op het eerst bord. Hij behaalde een gedeelde 6de plaats. Op de tweede borden was Matteo Croes de betere van Blankenberge, op de derde borden was dat voor Mauro  Belles en op het vierde bord was het Rune Lambrecht die de betere was van de Blankenbergse spelers.

Ook een knappe prestatie voor onze jongste deelneemster Femke Van Houtte. Nam voor de eerste maal deel aan een heus tornooi en behaalde individueel 4 punten. Als men weet dat in de reeks A de meeste deelbnemers van het 5de en 6de leerjaar zijn is dat zonder meer een goede prestatie.

Algemeen mogen we toch tevreden zijn met de behaalde uitslagen.

Tussen de ronden door was er heel wat gelegenheid voor de kinderen om te spelen. Er waren twee springkastelen en meerdere volksspelen waar de kinderen naar hartelust konden spelen. Quinten had dan in de loop van de dag zijn voet omgeslagen en zou een verrekking opgelopen hebben.

Bij het terugkeren hebben we nog in de file gestaan waardoor we wat later thuis waren dan verwacht.

Ploeguitslagen

Ronde 1 19-3-2016      
1 Aspelare 2 - M - De Revinze Torhout 2 1.0 - 3.0
2 Prins Dries Antwerpen 2 - Sport Heusden 3 3.0 - 1.0
3 Heiende LokerenSt- - St.-Vincentius Zwijnaarde 2 3.5 - 0.5
4 Etterbeek 2 - De Pinte 2 3.5 - 0.5
5 Vlinderwijs Antwerpen 2 - De Revinze Torhout 3 2.5 - 1.5
6 De Kattensprong Tervuren 1 - St.-Jozef Blankenberge 2 3.0 - 1.0
7 Grembergen - Klim Op Wuustwezel 1 0.0 - 4.0
8 St.-Vincentius Zwijnaarde 1 - Vlinderwijs Antwerpen 1 3.0 - 1.0
9 De Pinte 3 - De Teunisbloem Gent 2 1.5 - 2.5
10 De Kattensprong Tervuren 3 - St.-Jozef Blankenberge 1 0.0 - 4.0
11 De Pinte 1 - Wippelgem 1 0.5 - 3.5
12 Voskenslaan Gent - Aspelare 1 - M 4.0 - 0.0
13 Bijenkorf Sleidinge 1 - Voorheide Arendonk 2.0 - 2.0
14 Albertstraat Beerse 1 - Sport Heusden 1 4.0 - 0.0
15 Aspelare 3 - Boortmeerbeek 0.0 - 4.0
16 Klimop Oostkamp 4 - St.-Bavo Gent 0.5 - 3.5
17 St.-Barbara Gent 2 - D'Oefenschool Blankenberge 2 4.0 - 0.0
18 Don Bosco Baarle 1 - St.-Vincentius Zwijnaarde 4 1.5 - 2.5
19 St.-Pieters Turnhout 8 - De Teunisbloem Gent 1 3.0 - 1.0
20 De Kattensprong Tervuren 2 - Sport Heusden 2 3.5 - 0.5
21 St.-Barbara Gent 1 - De Zandkorrel Hechtel 1 2.0 - 2.0
22 Brugge Centrum 2 - Prins Dries Antwerpen 3 1.5 - 2.5
23 St.-Vincentius Zwijnaarde 3 - Bye A 4.0 - 0.0
24 St.-Franciscus Melle 1 - M - St.-Michiels 3 4.0 - 0.0
25 Etterbeek 1 - M - D'Oefenschool Blankenberge 1 3.0 - 1.0
26 Don Bosco Baarle 2 - St.-Michiels 1 2.0 - 2.0
27 St.-Barbara Gent 6 - Brugge Centrum 1 1.0 - 3.0
28 De Zandkorrel Hechtel 2 - St.-Michiels 2 1.0 - 3.0
29 Onze-Lieve-Vrouwe Oostende 2 - Boseind Neerpelt 1.0 - 3.0
30 De Revinze Torhout 1 - M - De Kaproenen St.-Michiels 0.0 - 4.0
31 Reynaerdijn Kemzeke - Paters Jozefieten Melle 1 - M 4.0 - 0.0
         
Ronde 2 19-3-2016      
1 St.-Jozef Blankenberge 1 - Voskenslaan Gent 3.0 - 1.0
2 Klim Op Wuustwezel 1 - St.-Barbara Gent 2 2.0 - 2.0
3 Albertstraat Beerse 1 - St.-Vincentius Zwijnaarde 3 4.0 - 0.0
4 De Kaproenen St.-Michiels - St.-Franciscus Melle 1 - M 0.0 - 4.0
5 Boortmeerbeek - Reynaerdijn Kemzeke 4.0 - 0.0
6 Wippelgem 1 - Heiende Lokeren 3.0 - 1.0
7 St.-Bavo Gent - Etterbeek 2 2.5 - 1.5
8 St.-Pieters Turnhout 8 - De Kattensprong Tervuren 2 4.0 - 0.0
9 Brugge Centrum 1 - Etterbeek 1 - M 2.5 - 1.5
10 St.-Michiels 2 - De Kattensprong Tervuren 1 2.0 - 2.0
11 De Revinze Torhout 2 - St.-Vincentius Zwijnaarde 1 0.0 - 4.0
12 Boseind Neerpelt - Prins Dries Antwerpen 2 1.0 - 3.0
13 Prins Dries Antwerpen 3 - Vlinderwijs Antwerpen 2 2.5 - 1.5
14 St.-Vincentius Zwijnaarde 4 - De Teunisbloem Gent 2 1.5 - 2.5
15 De Zandkorrel Hechtel 1 - Bijenkorf Sleidinge 1 4.0 - 0.0
16 St.-Michiels 1 - St.-Barbara Gent 1 0.0 - 4.0
17 Voorheide Arendonk - Don Bosco Baarle 2 3.5 - 0.5
18 Don Bosco Baarle 1 - De Pinte 3 3.0 - 1.0
19 De Revinze Torhout 3 - Brugge Centrum 2 3.0 - 1.0
20 De Teunisbloem Gent 1 - Aspelare 2 - M 4.0 - 0.0
21 Sport Heusden 3 - St.-Barbara Gent 6 2.5 - 1.5
22 St.-Jozef Blankenberge 2 - Onze-Lieve-Vrouwe Oostende 2 0.5 - 3.5
23 Vlinderwijs Antwerpen 1 - De Zandkorrel Hechtel 2 1.5 - 2.5
24 D'Oefenschool Blankenberge 1 - De Pinte 2 4.0 - 0.0
25 St.-Vincentius Zwijnaarde 2 - De Pinte 1 0.0 - 4.0
26 Sport Heusden 2 - Klimop Oostkamp 4 4.0 - 0.0
27 D'Oefenschool Blankenberge 2 - Grembergen 1.5 - 2.5
28 Aspelare 1 - M - De Kattensprong Tervuren 3 0.5 - 3.5
29 Sport Heusden 1 - Bye A 4.0 - 0.0
30 Paters Jozefieten Melle 1 - M - Aspelare 3 3.5 - 0.5
31 St.-Michiels 3 - De Revinze Torhout 1 - M 2.0 - 2.0
         
Ronde 3 19-3-2016      
1 St.-Franciscus Melle 1 - M - Albertstraat Beerse 1 4.0 - 0.0
2 St.-Jozef Blankenberge 1 - Boortmeerbeek 0.0 - 4.0
3 St.-Vincentius Zwijnaarde 1 - St.-Pieters Turnhout 8 1.0 - 3.0
4 St.-Barbara Gent 2 - Wippelgem 1 0.0 - 4.0
5 Prins Dries Antwerpen 2 - St.-Bavo Gent 2.0 - 2.0
6 St.-Barbara Gent 1 - Klim Op Wuustwezel 1 3.0 - 1.0
7 Voorheide Arendonk - De Zandkorrel Hechtel 1 2.0 - 2.0
8 Etterbeek 2 - Brugge Centrum 1 1.0 - 3.0
9 De Teunisbloem Gent 2 - Prins Dries Antwerpen 3 3.0 - 1.0
10 Voskenslaan Gent - St.-Michiels 2 2.5 - 1.5
11 De Kattensprong Tervuren 1 - D'Oefenschool Blankenberge 1 2.5 - 1.5
12 Heiende Lokeren - De Teunisbloem Gent 1 3.0 - 1.0
13 De Pinte 1 - De Revinze Torhout 3 4.0 - 0.0
14 Onze-Lieve-Vrouwe Oostende 2 - Sport Heusden 2 2.5 - 1.5
15 Etterbeek 1 - M - Don Bosco Baarle 1 1.5 - 2.5
16 Vlinderwijs Antwerpen 2 - De Kaproenen St.-Michiels 1.0 - 3.0
17 St.-Vincentius Zwijnaarde 3 - Sport Heusden 1 1.0 - 3.0
18 Reynaerdijn Kemzeke - St.-Vincentius Zwijnaarde 4 3.0 - 1.0
19 De Kattensprong Tervuren 3 - Boseind Neerpelt 2.5 - 1.5
20 De Zandkorrel Hechtel 2 - Sport Heusden 3 1.0 - 3.0
21 De Kattensprong Tervuren 2 - Paters Jozefieten Melle 1 - M 4.0 - 0.0
22 Grembergen - De Revinze Torhout 2 2.0 - 2.0
23 Don Bosco Baarle 2 - St.-Michiels 3 2.0 - 2.0
24 St.-Barbara Gent 6 - Vlinderwijs Antwerpen 1 2.5 - 1.5
25 De Pinte 3 - Brugge Centrum 2 3.0 - 1.0
26 Bijenkorf Sleidinge 1 - St.-Michiels 1 2.5 - 1.5
27 De Revinze Torhout 1 - M - St.-Jozef Blankenberge 2 2.0 - 2.0
28 Aspelare 2 - M - D'Oefenschool Blankenberge 2 1.0 - 3.0
29 De Pinte 2 - St.-Vincentius Zwijnaarde 2 1.0 - 3.0
30 Aspelare 3 - Aspelare 1 - M 3.0 - 1.0
31 Bye A - Klimop Oostkamp 4 0.0 - 4.0
         
Ronde 4 19-3-2016      
1 Boortmeerbeek - St.-Franciscus Melle 1 - M 2.5 - 1.5
2 Wippelgem 1 - St.-Pieters Turnhout 8 4.0 - 0.0
3 Brugge Centrum 1 - St.-Barbara Gent 1 0.0 - 4.0
4 St.-Bavo Gent - De Pinte 1 3.0 - 1.0
5 De Teunisbloem Gent 2 - Prins Dries Antwerpen 2 1.0 - 3.0
6 De Zandkorrel Hechtel 1 - St.-Vincentius Zwijnaarde 1 4.0 - 0.0
7 Albertstraat Beerse 1 - De Kattensprong Tervuren 1 3.0 - 1.0
8 Heiende Lokeren - Voorheide Arendonk 2.0 - 2.0
9 De Kattensprong Tervuren 2 - Voskenslaan Gent 2.5 - 1.5
10 De Kaproenen St.-Michiels - St.-Jozef Blankenberge 1 2.0 - 2.0
11 Sport Heusden 1 - Reynaerdijn Kemzeke 2.5 - 1.5
12 Klim Op Wuustwezel 1 - Onze-Lieve-Vrouwe Oostende 2 2.0 - 2.0
13 Sport Heusden 3 - Don Bosco Baarle 1 1.0 - 3.0
14 St.-Michiels 2 - Etterbeek 1 - M 2.0 - 2.0
15 D'Oefenschool Blankenberge 1 - Boseind Neerpelt 3.0 - 1.0
16 Prins Dries Antwerpen 3 - De Pinte 3 3.5 - 0.5
17 St.-Vincentius Zwijnaarde 4 - De Kattensprong Tervuren 3 3.0 - 1.0
18 De Teunisbloem Gent 1 - St.-Barbara Gent 2 3.0 - 1.0
19 Sport Heusden 2 - Etterbeek 2 2.0 - 2.0
20 De Revinze Torhout 2 - St.-Vincentius Zwijnaarde 3 2.5 - 1.5
21 St.-Barbara Gent 6 - Vlinderwijs Antwerpen 2 2.5 - 1.5
22 Klimop Oostkamp 4 - Grembergen 1.0 - 3.0
23 D'Oefenschool Blankenberge 2 - Bijenkorf Sleidinge 1 0.0 - 4.0
24 De Revinze Torhout 3 - Don Bosco Baarle 2 2.0 - 2.0
25 St.-Michiels 3 - De Zandkorrel Hechtel 2 3.0 - 1.0
26 Vlinderwijs Antwerpen 1 - De Revinze Torhout 1 - M 3.0 - 1.0
27 Brugge Centrum 2 - Aspelare 3 0.0 - 4.0
28 St.-Jozef Blankenberge 2 - St.-Vincentius Zwijnaarde 2 1.0 - 3.0
29 St.-Michiels 1 - Paters Jozefieten Melle 1 - M 2.0 - 2.0
30 Aspelare 1 - M - Aspelare 2 - M 1.5 - 2.5
31 De Pinte 2 - Bye A 4.0 - 0.0
         
Ronde 5 19-3-2016      
1 Boortmeerbeek - Wippelgem 1 2.5 - 1.5
2 St.-Franciscus Melle 1 - M - St.-Barbara Gent 1 1.5 - 2.5
3 Prins Dries Antwerpen 2 - De Zandkorrel Hechtel 1 0.0 - 4.0
4 St.-Bavo Gent - Albertstraat Beerse 1 3.0 - 1.0
5 Don Bosco Baarle 1 - De Kattensprong Tervuren 2 1.0 - 3.0
6 St.-Pieters Turnhout 8 - Sport Heusden 1 2.0 - 2.0
7 Voorheide Arendonk - Prins Dries Antwerpen 3 4.0 - 0.0
8 De Pinte 1 - Heiende Lokeren 4.0 - 0.0
9 Onze-Lieve-Vrouwe Oostende 2 - D'Oefenschool Blankenberge 1 2.0 - 2.0
10 St.-Jozef Blankenberge 1 - De Teunisbloem Gent 2 2.0 - 2.0
11 Voskenslaan Gent - De Kaproenen St.-Michiels 2.0 - 2.0
12 De Teunisbloem Gent 1 - Klim Op Wuustwezel 1 3.0 - 1.0
13 Bijenkorf Sleidinge 1 - Brugge Centrum 1 1.5 - 2.5
14 De Kattensprong Tervuren 1 - St.-Vincentius Zwijnaarde 4 2.0 - 2.0
15 Reynaerdijn Kemzeke - St.-Michiels 2 3.0 - 1.0
16 St.-Vincentius Zwijnaarde 1 - Sport Heusden 2 2.0 - 2.0
17 Etterbeek 1 - M - Etterbeek 2 3.0 - 1.0
18 Grembergen - Sport Heusden 3 3.0 - 1.0
19 Aspelare 3 - De Revinze Torhout 2 2.0 - 2.0
20 St.-Barbara Gent 2 - St.-Barbara Gent 6 3.0 - 1.0
21 De Kattensprong Tervuren 3 - Vlinderwijs Antwerpen 1 2.0 - 2.0
22 Vlinderwijs Antwerpen 2 - St.-Michiels 3 1.5 - 2.5
23 St.-Vincentius Zwijnaarde 2 - De Pinte 3 3.5 - 0.5
24 Boseind Neerpelt - De Revinze Torhout 3 1.5 - 2.5
25 St.-Vincentius Zwijnaarde 3 - Don Bosco Baarle 2 3.0 - 1.0
26 Paters Jozefieten Melle 1 - M - Klimop Oostkamp 4 3.5 - 0.5
27 De Zandkorrel Hechtel 2 - De Pinte 2 2.0 - 2.0
28 De Revinze Torhout 1 - M - St.-Michiels 1 0.0 - 4.0
29 Aspelare 2 - M - St.-Jozef Blankenberge 2 1.0 - 3.0
30 Brugge Centrum 2 - D'Oefenschool Blankenberge 2 1.0 - 3.0
31 Bye A - Aspelare 1 - M 0.0 - 4.0
         
Ronde 6 19-3-2016      
1 De Zandkorrel Hechtel 1 - Boortmeerbeek 1.5 - 2.5
2 St.-Barbara Gent 1 - Wippelgem 1 1.5 - 2.5
3 St.-Franciscus Melle 1 - M - St.-Bavo Gent 3.0 - 1.0
4 De Pinte 1 - Voorheide Arendonk 2.0 - 2.0
5 De Kattensprong Tervuren 2 - De Teunisbloem Gent 1 3.0 - 1.0
6 Albertstraat Beerse 1 - St.-Pieters Turnhout 8 2.0 - 2.0
7 Sport Heusden 1 - St.-Jozef Blankenberge 1 2.0 - 2.0
8 D'Oefenschool Blankenberge 1 - Reynaerdijn Kemzeke 3.0 - 1.0
9 Brugge Centrum 1 - Prins Dries Antwerpen 2 1.5 - 2.5
10 De Teunisbloem Gent 2 - Etterbeek 1 - M 2.0 - 2.0
11 Voskenslaan Gent - Onze-Lieve-Vrouwe Oostende 2 2.0 - 2.0
12 De Kaproenen St.-Michiels - Don Bosco Baarle 1 4.0 - 0.0
13 De Kattensprong Tervuren 1 - Grembergen 3.5 - 0.5
14 St.-Vincentius Zwijnaarde 2 - St.-Barbara Gent 2 0.0 - 4.0
15 Sport Heusden 2 - Bijenkorf Sleidinge 1 3.0 - 1.0
16 St.-Vincentius Zwijnaarde 4 - St.-Vincentius Zwijnaarde 1 1.0 - 3.0
17 Klim Op Wuustwezel 1 - Heiende Lokeren 3.0 - 1.0
18 Prins Dries Antwerpen 3 - St.-Michiels 1 2.0 - 2.0
19 St.-Michiels 3 - Aspelare 3 4.0 - 0.0
20 De Revinze Torhout 2 - Vlinderwijs Antwerpen 1 2.5 - 1.5
21 St.-Michiels 2 - St.-Vincentius Zwijnaarde 3 2.0 - 2.0
22 De Revinze Torhout 3 - Paters Jozefieten Melle 1 - M 2.0 - 2.0
23 Etterbeek 2 - De Kattensprong Tervuren 3 2.0 - 2.0
24 Sport Heusden 3 - Vlinderwijs Antwerpen 2 0.5 - 3.5
25 Boseind Neerpelt - St.-Barbara Gent 6 2.5 - 1.5
26 D'Oefenschool Blankenberge 2 - De Pinte 2 2.0 - 2.0
27 St.-Jozef Blankenberge 2 - De Zandkorrel Hechtel 2 2.0 - 2.0
28 Don Bosco Baarle 2 - Aspelare 1 - M 3.0 - 1.0
29 De Pinte 3 - Klimop Oostkamp 4 1.5 - 2.5
30 De Revinze Torhout 1 - M - Aspelare 2 - M 1.5 - 2.5
31 Bye A - Brugge Centrum 2 0.0 - 4.0
         
Ronde 7 19-3-2016      
1 Boortmeerbeek - St.-Barbara Gent 1 1.0 - 3.0
2 Wippelgem 1 - St.-Franciscus Melle 1 - M 3.0 - 1.0
3 De Zandkorrel Hechtel 1 - De Kattensprong Tervuren 2 3.0 - 1.0
4 Voorheide Arendonk - St.-Bavo Gent 1.0 - 3.0
5 De Kaproenen St.-Michiels - De Pinte 1 0.0 - 4.0
6 St.-Pieters Turnhout 8 - D'Oefenschool Blankenberge 1 4.0 - 0.0
7 St.-Barbara Gent 2 - De Kattensprong Tervuren 1 3.0 - 1.0
8 St.-Michiels 3 - Albertstraat Beerse 1 1.0 - 3.0
9 Prins Dries Antwerpen 2 - Sport Heusden 1 2.0 - 2.0
10 Onze-Lieve-Vrouwe Oostende 2 - De Teunisbloem Gent 2 3.0 - 1.0
11 St.-Jozef Blankenberge 1 - Klim Op Wuustwezel 1 1.0 - 3.0
12 St.-Vincentius Zwijnaarde 1 - Brugge Centrum 1 3.0 - 1.0
13 De Teunisbloem Gent 1 - Sport Heusden 2 3.0 - 1.0
14 Etterbeek 1 - M - Voskenslaan Gent 3.0 - 1.0
15 Reynaerdijn Kemzeke - De Revinze Torhout 2 3.0 - 1.0
16 St.-Vincentius Zwijnaarde 3 - Prins Dries Antwerpen 3 2.0 - 2.0
17 St.-Michiels 1 - St.-Michiels 2 1.5 - 2.5
18 Vlinderwijs Antwerpen 2 - Grembergen 0.5 - 3.5
19 Bijenkorf Sleidinge 1 - De Revinze Torhout 3 4.0 - 0.0
20 Don Bosco Baarle 1 - Etterbeek 2 3.0 - 1.0
21 Paters Jozefieten Melle 1 - M - St.-Vincentius Zwijnaarde 4 3.0 - 1.0
22 De Kattensprong Tervuren 3 - Don Bosco Baarle 2 1.5 - 2.5
23 Heiende Lokeren - Boseind Neerpelt 2.5 - 1.5
24 Vlinderwijs Antwerpen 1 - St.-Vincentius Zwijnaarde 2 3.0 - 1.0
25 St.-Barbara Gent 6 - St.-Jozef Blankenberge 2 2.5 - 1.5
26 De Pinte 2 - Aspelare 3 2.5 - 1.5
27 De Zandkorrel Hechtel 2 - D'Oefenschool Blankenberge 2 1.5 - 2.5
28 Brugge Centrum 2 - Sport Heusden 3 1.0 - 3.0
29 Klimop Oostkamp 4 - Aspelare 2 - M 2.5 - 1.5
30 Aspelare 1 - M - De Revinze Torhout 1 - M 1.0 - 3.0
31 De Pinte 3 - Bye A 4.0 - 0.0
         
Ronde 8 19-3-2016      
1 Wippelgem 1 - De Zandkorrel Hechtel 1 3.5 - 0.5
2 St.-Bavo Gent - Boortmeerbeek 3.0 - 1.0
3 St.-Barbara Gent 1 - De Pinte 1 3.5 - 0.5
4 St.-Franciscus Melle 1 - M - St.-Pieters Turnhout 8 2.5 - 1.5
5 Albertstraat Beerse 1 - De Kattensprong Tervuren 2 4.0 - 0.0
6 St.-Barbara Gent 2 - Voorheide Arendonk 1.0 - 3.0
7 St.-Vincentius Zwijnaarde 1 - Onze-Lieve-Vrouwe Oostende 2 2.0 - 2.0
8 Klim Op Wuustwezel 1 - Etterbeek 1 - M 3.0 - 1.0
9 Sport Heusden 1 - De Teunisbloem Gent 1 2.0 - 2.0
10 Prins Dries Antwerpen 2 - Reynaerdijn Kemzeke 1.0 - 3.0
11 Bijenkorf Sleidinge 1 - De Kaproenen St.-Michiels 3.0 - 1.0
12 De Kattensprong Tervuren 1 - St.-Michiels 3 1.0 - 3.0
13 Grembergen - D'Oefenschool Blankenberge 1 1.0 - 3.0
14 St.-Michiels 2 - Don Bosco Baarle 1 1.5 - 2.5
15 Paters Jozefieten Melle 1 - M - St.-Jozef Blankenberge 1 1.0 - 3.0
16 De Teunisbloem Gent 2 - St.-Vincentius Zwijnaarde 3 3.0 - 1.0
17 Sport Heusden 2 - Voskenslaan Gent 2.5 - 1.5
18 Prins Dries Antwerpen 3 - Vlinderwijs Antwerpen 1 1.5 - 2.5
19 Brugge Centrum 1 - St.-Michiels 1 2.0 - 2.0
20 De Revinze Torhout 2 - Heiende Lokeren 1.0 - 3.0
21 Don Bosco Baarle 2 - St.-Barbara Gent 6 1.5 - 2.5
22 Sport Heusden 3 - De Kattensprong Tervuren 3 0.5 - 3.5
23 D'Oefenschool Blankenberge 2 - De Pinte 3 2.0 - 2.0
24 St.-Vincentius Zwijnaarde 4 - De Pinte 2 2.0 - 2.0
25 Etterbeek 2 - Vlinderwijs Antwerpen 2 2.5 - 1.5
26 Aspelare 3 - Boseind Neerpelt 1.0 - 3.0
27 St.-Vincentius Zwijnaarde 2 - De Zandkorrel Hechtel 2 2.0 - 2.0
28 St.-Jozef Blankenberge 2 - Klimop Oostkamp 4 2.5 - 1.5
29 De Revinze Torhout 3 - De Revinze Torhout 1 - M 1.5 - 2.5
30 Aspelare 2 - M - Bye A 4.0 - 0.0
31 Aspelare 1 - M - Brugge Centrum 2 0.0 - 4.0
         
Ronde 9 19-3-2016      
1 St.-Bavo Gent - Wippelgem 1 2.0 - 2.0
2 St.-Barbara Gent 1 - Albertstraat Beerse 1 3.0 - 1.0
3 De Pinte 1 - Boortmeerbeek 2.0 - 2.0
4 De Zandkorrel Hechtel 1 - St.-Franciscus Melle 1 - M 2.0 - 2.0
5 St.-Pieters Turnhout 8 - Voorheide Arendonk 2.0 - 2.0
6 Reynaerdijn Kemzeke - Klim Op Wuustwezel 1 1.0 - 3.0
7 Onze-Lieve-Vrouwe Oostende 2 - St.-Barbara Gent 2 2.0 - 2.0
8 De Teunisbloem Gent 1 - St.-Vincentius Zwijnaarde 1 2.0 - 2.0
9 D'Oefenschool Blankenberge 1 - Bijenkorf Sleidinge 1 0.5 - 3.5
10 St.-Michiels 3 - Sport Heusden 1 0.0 - 4.0
11 De Kattensprong Tervuren 2 - De Teunisbloem Gent 2 3.0 - 1.0
12 Etterbeek 1 - M - St.-Jozef Blankenberge 1 1.0 - 3.0
13 Don Bosco Baarle 1 - Sport Heusden 2 1.0 - 3.0
14 Heiende Lokeren - Prins Dries Antwerpen 2 3.5 - 0.5
15 De Kattensprong Tervuren 3 - De Kaproenen St.-Michiels 1.0 - 3.0
16 Vlinderwijs Antwerpen 1 - De Kattensprong Tervuren 1 0.5 - 3.5
17 Voskenslaan Gent - Grembergen 2.0 - 2.0
18 Brugge Centrum 1 - St.-Michiels 2 2.5 - 1.5
19 Boseind Neerpelt - Prins Dries Antwerpen 3 2.5 - 1.5
20 St.-Barbara Gent 6 - Paters Jozefieten Melle 1 - M 2.5 - 1.5
21 St.-Michiels 1 - St.-Vincentius Zwijnaarde 3 3.0 - 1.0
22 Don Bosco Baarle 2 - Etterbeek 2 1.0 - 3.0
23 De Pinte 2 - De Revinze Torhout 2 3.0 - 1.0
24 Vlinderwijs Antwerpen 2 - D'Oefenschool Blankenberge 2 2.0 - 2.0
25 De Pinte 3 - St.-Vincentius Zwijnaarde 4 2.0 - 2.0
26 Brugge Centrum 2 - St.-Jozef Blankenberge 2 1.5 - 2.5
27 De Zandkorrel Hechtel 2 - Aspelare 2 - M 3.0 - 1.0
28 De Revinze Torhout 3 - St.-Vincentius Zwijnaarde 2 0.5 - 3.5
29 De Revinze Torhout 1 - M - Sport Heusden 3 1.5 - 2.5
30 Klimop Oostkamp 4 - Aspelare 1 - M 4.0 - 0.0
31 Bye A - Aspelare 3 0.0 - 4.0

Individueel Bord 1

Nr. Spelers 1ste bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Joppe Raats (Klim Op Wuustwezel 1) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9,0
2. Igor Vanduyfhuys (St.-Bavo Gent) 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8,0
  Mattice Cleuren (Don Bosco Baarle 1) 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8,0
  Rune Liveyns (Wippelgem 1) 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8,0
  Victor Decruyenaere (Voskenslaan Gent) 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8,0
6. Ellen Deleu (St.-Franciscus Melle 1 - M) 1 1 1 1 1 1 0 0,5 1 7,5
  Kiano Cloetens (St.-Jozef Blankenberge 2) 1 0,5 1 0 1 1 1 1 1 7,5
8. Charles Goigne (Brugge Centrum 1) 1 1 1 0 1 1 0 1 1 7,0
  Fernando Hawkins (d'Oefenschool Blankenberge 2) 0 1 1 0 1 1 1 1 1 7,0
  Tuur Claeys (Don Bosco Baarle 2) 1 0 1 1 1 1 1 0 1 7,0
11. Dimitri Zotikishivili (Onze-Lieve-Vrouwe Oostende 2) 1 0,5 1 0 1 0 1 1 1 6,5
  Elayja Buchan (De Teunisbloem Gent 2) 1 1 1 1 0,5 1 0 1 0 6,5
  Stijn Decuyper (De Revinze Torhout 2) 1 0 0,5 1 1 1 0 1 1 6,5
14. Emiel De Canck (St.-Vincentius Zwijnaarde 1) 1 1 1 0 0 1 1 0 1 6,0
  Jarne Osaer (Bijenkorf Sleidinge 1) 1 0 1 1 0 0 1 1 1 6,0
  Jorrit Vander bracht (Sport Heusden 1) 0 1 1 1 1 0 1 0 1 6,0
  Maxim Sleypen (St.-Barbara Gent 1) 1 1 0 1 0 0 1 1 1 6,0
  Maxim Van Steertegem (Grembergen) 0 0 0,5 1 1 0,5 1 1 1 6,0
  Robin Lambregts (Albertstraat Beerse 1) 1 1 0 1 0 1 1 1 0 6,0
  Simon van Nunen (De Pinte 1) 0 1 1 0 1 1 1 0 1 6,0
21. Dante Fröberg (Prins Dries Antwerpen 3) 0,5 1 0 1 0 1 1 0 1 5,5
  Deny Doundoulov (St.-Barbara Gent 6) 0 1 1 1 0 0,5 0 1 1 5,5
  Kenji Bergmann (St.-Jozef Blankenberge 1) 1 0 0 1 0,5 1 0 1 1 5,5
  Reda Lamrani (Aspelare 3) 0 0,5 1 1 0 0 1 1 1 5,5
25. Jaro Van Geert (Heiende Lokeren) 1 0 1 1 0 0 1 0 1 5,0
  Michail Ognyanov (De KATtensprong Tervuren 2) 1 0 1 0 0 1 1 0 1 5,0
  Milan Termote (De Revinze Torhout 3) 1 1 0 0 1 1 0 0,5 0,5 5,0
  Robbe Geris (De Zandkorrel Hechtel 1) 0 1 1 1 1 1 0 0 0 5,0
  Robin Meerschaert (Reynaerdijn Kemzeke) 1 0 1 0 1 0 1 1 0 5,0
30. Ashkan Jalalijam (St.-Barbara Gent 2) 1 0 0 1 1 1 0,5 0 0 4,5
  Milan Van de Vijver (Sport Heusden 2) 0 1 0 1 1 1 0,5 0 0 4,5
  Robin Van Bladel (St.-Pieters Turnhout 8) 1 1 0 0 0 0 1 0,5 1 4,5
  Warre De Vriendt (St.-Vincentius Zwijnaarde 2) 0 0 1 1 1 0 0 1 0,5 4,5
34. Jared Schoutteet (d'Oefenschool Blankenberge 1) 0 1 1 1 0 1 0 0 0 4,0
  Thibo Van Wesemael (St.-Vincentius Zwijnaarde 4) 0 0 0 1 1 0 1 1 0 4,0
  Xander Huybrechts (De KATtensprong Tervuren 3) 0 1 1 0 1 0 0 1 0 4,0
  Xeno Van Houcke (De Kaproenen St.-Michiels) 1 0 1 0 0 1 0 0 1 4,0
38. Andreas Gallein (St.-Michiels 3) 0 0 0 1 1 1 0 0,5 0 3,5
  Isaura Van De Sijpe (Aspelare 2 - M) 0 0 0 0,5 0 0,5 0,5 1 1 3,5
  Jolan Cnudde (De Pinte 3) 0 0 1 0 0 0,5 1 0 1 3,5
  Penelope Van Den Broeck (Vlinderwijs Antwerpen 1) 0 0 0 1 0 0 1 1 0,5 3,5
42. Anke Masschelein (Boortmeerbeek) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 3,0
  Bastiaan Maes (St.-Michiels 1) 0 0 0 1 1 0 0 0 1 3,0
  Darrell Buydaert (St.-Michiels 2) 1 0 0 1 0 0 1 0 0 3,0
  Jasmine Delzongle (De Revinze Torhout 1 - M) 0 1 0 0 0 0,5 0,5 0,5 0,5 3,0
  Maurits Hoekstra (De KATtensprong Tervuren 1) 0 1 0 0 0 0,5 0,5 0,5 0,5 3,0
  Robbe Van Houdt (Voorheide Arendonk) 0 1 0 0 1 0 0 1 0 3,0
  Tristan Vercruyce (Klimop Oostkamp 4) 0 0 1 0 0 0,5 0,5 0 1 3,0
49. Alixe Van de Wiele (Sport Heusden 3) 0 0 1 0 0 0 1 0 0,5 2,5
  Mauro Vijverman (Etterbeek 2) 1 0 0 0 0 1 0 0,5 0 2,5
  Tobias Steenhout (De Teunisbloem Gent 1) 0 1 0 0 0 0 0,5 1 0 2,5
  Valentine Vandewiele (Brugge Centrum 2) 0,5 0 0 0 0 1 0 1 0 2,5
53. Cecilia Vinckevleugel (Prins Dries Antwerpen 2) 1 1 0 0 0 0 0 0 0 2,0
  Elsa Schollaert (Etterbeek 1 - M) 1 0 0 0 1 0 0 0 0 2,0
  Jana Haegeman (Aspelare 1 - M) 0 0 0 0,5 1 0 0,5 0 0 2,0
  Syan Eyckerman (De Pinte 2) 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2,0
  Ulrike Claus (St.-Vincentius Zwijnaarde 3) 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2,0
58. Esther Frere (Paters Jozefieten Melle 1 - M) 0 0,5 0 0 1 0 0 0 0 1,5
  Victor Van Roost (Vlinderwijs Antwerpen 2) 0 0 0 0 0 1 0 0,5 0 1,5
60. FF DZH 2 - B1 (De Zandkorrel Hechtel 2) 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1,0
61. FF Boseind Neerpelt - B1 (Boseind Neerpelt) 0 0 0 0 0 0,5 0 0 0 0,5
62. BYE B1 (BYE A) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0

Individueel Bord 2

Nr. Spelers 2de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Ilja Vanduyfhuys (St.-Bavo Gent) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9,0
  Quinten Huysmans (Boseind Neerpelt) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9,0
3. Alex Peeters (Onze-Lieve-Vrouwe Oostende 2) 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8,0
  Elias De Reese (St.-Barbara Gent 1) 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8,0
  Jiaqi Chen (Sport Heusden 1) 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8,0
6. Cédric Kempen (Voorheide Arendonk) 1 1 1 0 1 1 0 1 1 7,0
  Ziggy Van der Wee (Reynaerdijn Kemzeke) 1 0 1 0 1 1 1 1 1 7,0
8. Elitha Muys (Paters Jozefieten Melle 1 - M) 0 1 0 1 0,5 1 1 1 1 6,5
  Joeri Cockheyt (Wippelgem 1) 1 1 1 1 0,5 0 1 1 0 6,5
  Merlijn Dierickx (De Teunisbloem Gent 2) 1 1 0,5 0 1 1 0 1 1 6,5
11. Kevin Wibowo (Boortmeerbeek) 1 1 1 0,5 0,5 1 0 0 1 6,0
  Louis Versavel (De Teunisbloem Gent 1) 0 1 1 1 1 0 1 0 1 6,0
  Matteo Croes (St.-Jozef Blankenberge 2) 0 0 1 1 1 1 0,5 0,5 1 6,0
  Pieter Derijnck (Don Bosco Baarle 2) 1 0 1 1 0 1 1 1 0 6,0
15. Arwen Van Uytfang (Grembergen) 0 1 0,5 1 1 0 1 0 1 5,5
  Baltazar Dupuis Alvarado (Vlinderwijs Antwerpen 1) 0 0,5 1 1 1 0,5 1 0,5 0 5,5
  Brent Jeurissen (De Zandkorrel Hechtel 1) 1 1 0 1 1 0 1 0 0,5 5,5
  Hannes Van Conkelberghe (St.-Michiels 2) 1 1 0 1 0 0 1 1 0,5 5,5
  Jean-Charles Puttemans (Etterbeek 2) 1 0 0 1 1 1 0,5 0 1 5,5
20. Elise Borgelioen (St.-Pieters Turnhout 8) 1 1 1 0 0 1 1 0 0 5,0
  Jarne Gabriël (St.-Vincentius Zwijnaarde 4) 1 0 0 1 1 0 0 1 1 5,0
  Jean Knecht (St.-Barbara Gent 2) 1 1 0 0 1 1 1 0 0 5,0
  Jonathan Van Kerckhoven (Vlinderwijs Antwerpen 2) 0,5 0 1 0,5 0 1 0 1 1 5,0
  Karen Deleu (St.-Franciscus Melle 1 - M) 1 1 1 0,5 0 0 0 1 0,5 5,0
  Kevin Bakeland (De Kaproenen St.-Michiels) 1 0 0 1 0 1 0 1 1 5,0
  Laurens Plasman (St.-Michiels 3) 0 1 0 1 1 1 0 1 0 5,0
  Luka Bloem (Aspelare 2 - M) 1 0 1 0,5 0 0,5 1 1 0 5,0
  Marthe Van Caenegem (St.-Vincentius Zwijnaarde 3) 1 0 0 1 1 1 0 0 1 5,0
  Robin Van Cleemput (Bijenkorf Sleidinge 1) 0 0 1 1 1 0 1 0 1 5,0
  Senne Goossens (Albertstraat Beerse 1) 1 1 0 1 0 0 1 1 0 5,0
  Ulysse Bouters (St.-Vincentius Zwijnaarde 1) 1 1 0 0 1 1 1 0 0 5,0
  Ward Van Coetsem (De Pinte 3) 0 0 1 0,5 0,5 1 1 1 0 5,0
33. Daan Van Rossum (De KATtensprong Tervuren 2) 0,5 0 1 1 1 1 0 0 0 4,5
  Julius Van Hoeserlande (Brugge Centrum 1) 1 1 1 0 0 0 0 1 0,5 4,5
  Loïc Raemdonck (Sport Heusden 3) 1 0,5 1 0 0 0 1 0 1 4,5
  Luca Van Driessche (Sport Heusden 2) 0,5 1 0 0 0 1 0 1 1 4,5
  Valentino Osier (Prins Dries Antwerpen 3) 1 1 0,5 0,5 0 0 1 0,5 0 4,5
38. Elien Dedecker (De Pinte 2) 0 0 0 1 0 1 1 0 1 4,0
  Emiel Van Weert (De KATtensprong Tervuren 1) 1 0 1 0 0 1 0 0 1 4,0
  Lander Geurts (De Pinte 1) 0 1 1 0 1 0 1 0 0 4,0
  Mathias De Keukelaere (Heiende Lokeren) 1 0 0 1 0 0 0 1 1 4,0
  Stijn Van den Sande (Klim Op Wuustwezel 1) 1 0 0 0 0 1 1 1 0 4,0
  Sven Eijkenboom (De Zandkorrel Hechtel 2) 0 0,5 0 0 1 0 0,5 1 1 4,0
44. Mauro Alleman (Klimop Oostkamp 4) 0 0 1 0 0,5 0 0 0,5 1 3,0
  Maya Murania (Voskenslaan Gent) 1 0 1 0 1 0 0 0 0 3,0
  Mohammed Lamrani (Aspelare 3) 0 0 1 1 0 0 0 0 1 3,0
  Rune De Sutter (St.-Jozef Blankenberge 1) 1 1 0 0 0 0 0 0 1 3,0
48. Amélie Deswarte (De Revinze Torhout 1 - M) 0 0 0 0 0 0,5 1 1 0 2,5
  Daan Belles (d'Oefenschool Blankenberge 1) 0,5 1 0 0 0 0 0 1 0 2,5
  Hanako Walgraeve (Etterbeek 1 - M) 0,5 0 1 0 0 0 1 0 0 2,5
  Job Lambrecht (Don Bosco Baarle 1) 0 1 0 1 0 0 0,5 0 0 2,5
  Siebe Hauttekeete (St.-Vincentius Zwijnaarde 2) 0 0 1 0 0,5 0 0 0 1 2,5
53. Arthur Parmentier (De Revinze Torhout 2) 0 0 0,5 0 1 0,5 0 0 0 2,0
  Brecht Dhoedt (St.-Michiels 1) 0 0 0 0 1 1 0 0 0 2,0
  Jonas D'Hoore (Brugge Centrum 2) 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2,0
  Lore Van Houten (Prins Dries Antwerpen 2) 0 0 0 1 0 1 0 0 0 2,0
  Louis Tytgat (De KATtensprong Tervuren 3) 0 1 0 0 0 0 0 1 0 2,0
58. Alan Tebijev (d'Oefenschool Blankenberge 2) 0 0 0 0 1 0 0,5 0 0 1,5
  Arno Hertoge (St.-Barbara Gent 6) 0 0,5 0 0,5 0 0 0,5 0 0 1,5
  Diede Desimpelaere (De Revinze Torhout 3) 0,5 1 0 0 0 0 0 0 0 1,5
  Sarah Roes (Aspelare 1 - M) 0 0 0 0,5 1 0 0 0 0 1,5
62. BYE B2 (BYE A) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0

Individueel Bord 3

Nr. Spelers 3de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Daniel Ognyanov (De KATtensprong Tervuren 3) 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8,0
  Ilian Van Waes (Wippelgem 1) 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8,0
  Jonas Van Houdt (Voorheide Arendonk) 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8,0
4. Anouck Goossens (Albertstraat Beerse 1) 1 1 0 1 0 1 1 1 1 7,0
  Eleonore Van Hove (Etterbeek 1 - M) 0,5 0,5 0 1 1 1 1 1 1 7,0
  Laurens De Caluwé (Boortmeerbeek) 1 1 1 1 1 1 1 0 0 7,0
  Mylan Willems (St.-Michiels 1) 1 0 0,5 1 1 1 0,5 1 1 7,0
8. Mauro Belles (d'Oefenschool Blankenberge 1) 0,5 1 0,5 1 1 1 0 1 0,5 6,5
  Wout Weyen (De Zandkorrel Hechtel 1) 1 1 1 1 1 0 1 0 0,5 6,5
10. Gilles Leroy (St.-Barbara Gent 6) 1 0 1 0 1 0,5 1 0,5 1 6,0
  Jasper Van Der Stichelen (St.-Vincentius Zwijnaarde 2) 0 0 1 1 1 0 1 1 1 6,0
  Leen Deleu (St.-Franciscus Melle 1 - M) 1 1 1 0 0,5 1 0 1 0,5 6,0
  Nathan Demeester (St.-Vincentius Zwijnaarde 1) 1 1 0 0 1 1 1 1 0 6,0
  Sin Roeting (De Teunisbloem Gent 1) 0 1 0 1 1 1 1 0 1 6,0
  Wouter De Keukelaere (Heiende Lokeren) 1 0 1 0 0 1 1 1 1 6,0
  Xander D'hondt (Reynaerdijn Kemzeke) 1 0 1 1 1 0 1 1 0 6,0
17. Axel Vande Velde (Vlinderwijs Antwerpen 2) 1 1 0 1 1 1 0 0 0,5 5,5
  Gabriel Walgraeve (Etterbeek 2) 1 1 0 1 0 0 0,5 1 1 5,5
  Jan-Willem Bramer (Bijenkorf Sleidinge 1) 0 0 0,5 1 0,5 1 1 1 0,5 5,5
  Louis Eeckhoudt (De Pinte 1) 0 1 1 0 1 0 1 0,5 1 5,5
  Sayo Sheriff (Prins Dries Antwerpen 2) 1 1 1 1 0 0,5 1 0 0 5,5
22. Brecht Vander Bracht (Sport Heusden 1) 0 1 1 0 0 1 0 1 1 5,0
  Elias Van Coetsem (De Pinte 3) 1 1 1 0 0 0 1 0,5 0,5 5,0
  Karl Peeters (St.-Pieters Turnhout 8) 1 1 1 0 1 0 1 0 0 5,0
  Noah Van Wijmeersch (De Zandkorrel Hechtel 2) 0 1 0 0 1 1 1 0 1 5,0
  Uku De Backer (Grembergen) 0 1 1 1 1 0 1 0 0 5,0
  Wannes Laeremans (St.-Jozef Blankenberge 1) 1 1 0 1 1 0 0 1 0 5,0
  Ytse Steyaert (De KATtensprong Tervuren 2) 1 0 1 1 1 0 0 0 1 5,0
29. Amélie Baertsoen (De Revinze Torhout 1 - M) 0 1 1 1 0 0,5 1 0 0 4,5
  Elyas Mohamad Said (Onze-Lieve-Vrouwe Oostende 2) 0 1 0,5 1 0 1 1 0 0 4,5
  Jeroen Pharasyn (St.-Michiels 2) 1 1 1 0 0 1 0,5 0 0 4,5
  Laura Kaufmann (De KATtensprong Tervuren 1) 1 0 0,5 0 1 1 0 0 1 4,5
  Seppe Vlaeminck (Brugge Centrum 2) 1 0,5 0 0 0,5 1 0 1 0,5 4,5
34. Daan Tanghe (Don Bosco Baarle 1) 0,5 0 1 1 0 0 0,5 1 0 4,0
  Denis Steshenko (St.-Bavo Gent) 1 0 0 1 1 0 0 1 0 4,0
  Henri De Buck (St.-Barbara Gent 2) 1 0 0 0 0 1 1 0 1 4,0
  Jasper Van Looveren (Klim Op Wuustwezel 1) 1 1 0 0 0 0 1 0 1 4,0
  Johannes Gallein (St.-Michiels 3) 0 0 1 1 0 1 0 1 0 4,0
  Jorian Burssens (St.-Barbara Gent 1) 0 1 1 1 0,5 0 0 0,5 0 4,0
  Jozua De Coessemaeker (De Kaproenen St.-Michiels) 1 0 1 0 1 1 0 0 0 4,0
  Loïc Van de Wiele (Sport Heusden 3) 0 1 1 0 0 0 1 0 1 4,0
  Martha Vanmeirhaeghe (St.-Vincentius Zwijnaarde 3) 1 0 0 0 1 0 1 1 0 4,0
  Thymen Van Loocke (Klimop Oostkamp 4) 0 0 1 0 0 1 1 0 1 4,0
  Zephira Muys (Paters Jozefieten Melle 1 - M) 0 1 0 0 1 1 1 0 0 4,0
45. David Danon (d'Oefenschool Blankenberge 2) 0 0 1 0 0,5 1 0 0,5 0,5 3,5
  Giel Van Huyck (Boseind Neerpelt) 1 0 0 0 0 0,5 0 1 1 3,5
  Ilyas Asselman (Aspelare 3) 0 0 0 1 1 0 0,5 0 1 3,5
  Jasper Sinnaeve (De Revinze Torhout 3) 0 0,5 0 1 1 0 0 1 0 3,5
  Nina Beyers (De Pinte 2) 0 0 0 1 0 0 0,5 1 1 3,5
  Sarah Casier (Brugge Centrum 1) 0 0,5 1 0 0,5 0,5 0 0 1 3,5
  Sem Mannaert (Sport Heusden 2) 0 1 0,5 0 0 0 0 1 1 3,5
52. Jill De Clercq (Aspelare 1 - M) 0 0 1 0,5 1 0,5 0 0 0 3,0
  Joppe Baert (De Revinze Torhout 2) 1 0 0 1 0 1 0 0 0 3,0
54. Quiandro Vandenabeele (St.-Jozef Blankenberge 2) 0 0 0 0 1 0 0 1 0,5 2,5
  Viktor Michiels (Prins Dries Antwerpen 3) 0 0 0,5 1 0 0 0 1 0 2,5
56. Mirte Haelterman (Aspelare 2 - M) 0 0 0 0,5 0 0,5 0 1 0 2,0
  Naomi Claus (Voskenslaan Gent) 1 0 0 0 0 0 0 0 1 2,0
58. Doan Hassan (St.-Vincentius Zwijnaarde 4) 0,5 0,5 0 0 0 0 0 0 0,5 1,5
59. Jelle Deblock (Don Bosco Baarle 2) 0 0 0 0 0 0,5 0 0,5 0 1,0
  Monalisa Sikapizye (De Teunisbloem Gent 2) 0 0,5 0,5 0 0 0 0 0 0 1,0
61. Ayoub Kacem (Vlinderwijs Antwerpen 1) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
  BYE B3 (BYE A) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0

Individueel Bord 4

Nr. Spelers 4de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Lasse Debunne (St.-Barbara Gent 1) 1 1 1 1 1 0,5 1 1 1 8,5
2. Ethan Lövi (De KATtensprong Tervuren 1) 1 1 1 1 1 1 0,5 0,5 1 8,0
3. Jonas Van Parijs (De Pinte 2) 0,5 0 1 1 1 1 1 1 1 7,5
  Lennyn Miranda Vasquez (Vlinderwijs Antwerpen 1) 1 1 0,5 1 1 1 1 1 0 7,5
  Marcello Guarese (Prins Dries Antwerpen 2) 1 1 1 1 0 1 1 1 0,5 7,5
  Ruben Wibowo (Boortmeerbeek) 1 1 1 1 1 0,5 0 1 1 7,5
7. César De Roose (Sport Heusden 2) 0 1 1 1 1 1 0,5 0,5 1 7,0
  Thibault Wilmotte (St.-Pieters Turnhout 8) 0 1 1 0 1 1 1 1 1 7,0
9. Arne Decin (De Pinte 1) 0,5 1 1 1 1 1 1 0 0 6,5
  Emiel Impens (St.-Barbara Gent 2) 1 1 0 0 1 1 0,5 1 1 6,5
  Emilie Puttemans (Etterbeek 1 - M) 1 1 0,5 1 1 1 1 0 0 6,5
  Lomme De Gruyter (Klimop Oostkamp 4) 0,5 0 1 1 0 1 1 1 1 6,5
  Rune Lambrecht (St.-Jozef Blankenberge 1) 1 1 0 0 0,5 1 1 1 1 6,5
14. Arjen Coninx (De Zandkorrel Hechtel 1) 0 1 0 1 1 0,5 1 0,5 1 6,0
  Casper Tack (Brugge Centrum 2) 0 0,5 1 0 0,5 1 1 1 1 6,0
  Keandro Mestdagh (De Kaproenen St.-Michiels) 1 0 1 1 1 1 0 0 1 6,0
  Lena Palmans (De Zandkorrel Hechtel 2) 1 0 1 1 0 1 0 1 1 6,0
  Tristan Thomas (St.-Michiels 1) 1 0 1 0 1 0 1 1 1 6,0
19. Diana Musabayeva (St.-Vincentius Zwijnaarde 4) 1 1 1 1 0 1 0 0 0,5 5,5
  Kobe Severens (De Teunisbloem Gent 1) 1 1 0 1 1 0 0,5 1 0 5,5
  Quine Steyaert (De KATtensprong Tervuren 2) 1 0 1 0,5 1 1 0 0 1 5,5
22. Elias Vansteenkiste (Klim Op Wuustwezel 1) 1 0 0 1 0 1 0 1 1 5,0
  Igna Cappan (St.-Franciscus Melle 1 - M) 1 1 1 0 0 1 1 0 0 5,0
  Lowie Haezbrouck (St.-Michiels 3) 0 1 1 0 0,5 1 1 0,5 0 5,0
  Thomas De Rubbel (Bijenkorf Sleidinge 1) 1 0 0 1 0 0 1 1 1 5,0
  Tibo Vandenberghe (d'Oefenschool Blankenberge 1) 0 1 0 1 1 1 0 1 0 5,0
27. August Petillon (St.-Barbara Gent 6) 0 0 0,5 1 0 0,5 1 1 0,5 4,5
  Janne Van Huyck (Boseind Neerpelt) 1 0 0,5 0 0,5 0,5 0,5 1 0,5 4,5
  Jitse Van der Meeren (St.-Vincentius Zwijnaarde 3) 1 0 1 0,5 1 0 1 0 0 4,5
  Keanu Vanhoutte (Heiende Lokeren) 0,5 1 1 0 0 0 0,5 1 0,5 4,5
  Marie Demoor (Paters Jozefieten Melle 1 - M) 0 1 0 1 1 0 1 0 0,5 4,5
  Tibo Fordeyn (Wippelgem 1) 0,5 0 1 1 0 0,5 0 0,5 1 4,5
  Viktor Persyn (Voskenslaan Gent) 1 0 0,5 0,5 0 1 0 0,5 1 4,5
34. Alberic Vertommen (St.-Michiels 2) 0 0 0,5 0 1 1 0 0,5 1 4,0
  Alessandro Lamonarca (Etterbeek 2) 0,5 0,5 1 0 0 0 0 1 1 4,0
  Femke Van Houtte (d'Oefenschool Blankenberge 2) 0 0,5 1 0 0,5 0 1 0,5 0,5 4,0
  Jasmine Van Paesen (De Teunisbloem Gent 2) 0,5 0 1 0 0,5 0 1 1 0 4,0
  Jordy Van Laethem (Aspelare 3) 0 0 1 1 1 0 0 0 1 4,0
  Laura Neckebroeck (Aspelare 2 - M) 0 0 0 1 1 1 0 1 0 4,0
  Lotte Van der Schoot (Albertstraat Beerse 1) 1 1 0 0 1 0 0 1 0 4,0
  Matien Van Ballaer (Prins Dries Antwerpen 3) 1 0,5 0 1 0 1 0 0 0,5 4,0
  Nicolas Guilbau (Sport Heusden 3) 0 1 0 1 1 0,5 0 0,5 0 4,0
43. Arend Lamouchi (De Revinze Torhout 2) 1 0 1 0,5 0 0 1 0 0 3,5
  Bruno Herrera Freire (Vlinderwijs Antwerpen 2) 1 0,5 0 0 0,5 0,5 0,5 0 0,5 3,5
  Jore Passchyn (De Revinze Torhout 1 - M) 0 0 1 0 0 0 0,5 1 1 3,5
  Karsten Claus (St.-Vincentius Zwijnaarde 2) 0,5 0 0 1 1 0 0 0 1 3,5
  Kobe Maes (Voorheide Arendonk) 0 0,5 1 1 1 0 0 0 0 3,5
48. Enrique Martinez (De KATtensprong Tervuren 3) 0 0,5 0,5 0 0 1 0,5 0,5 0 3,0
  Faith De Bondt (Brugge Centrum 1) 1 0 0 0 1 0 1 0 0 3,0
  Linde Hoste (St.-Vincentius Zwijnaarde 1) 0 1 0 0 0 0 0 1 1 3,0
  Mathieu Rollé (Don Bosco Baarle 1) 0 1 0,5 0 0 0 1 0,5 0 3,0
  Robbe Neirinck (De Revinze Torhout 3) 0 0,5 0 1 0,5 1 0 0 0 3,0
53. Emilie Andries (Aspelare 1 - M) 0 0,5 0 0 1 0,5 0,5 0 0 2,5
  Markus Vincke (De Pinte 3) 0,5 0 0 0 0 0 1 0,5 0,5 2,5
  Michiel Heirman (Sport Heusden 1) 0 1 0 0,5 0 0 0 0 1 2,5
56. Aryan Aghdasnaseri Zadeh (St.-Bavo Gent) 0,5 0,5 0 0 0 0 1 0 0 2,0
57. Arend Hansen (Don Bosco Baarle 2) 0 0,5 0 0 0 0,5 0,5 0 0 1,5
  Jonas De Boey (Reynaerdijn Kemzeke) 1 0 0 0,5 0 0 0 0 0 1,5
59. Alois Tirry (Onze-Lieve-Vrouwe Oostende 2) 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1,0
  Milan Verhavert (Grembergen) 0 0,5 0 0 0 0 0,5 0 0 1,0
61. Quinten Vandenabeele (St.-Jozef Blankenberge 2) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
  BYE B4 (BYE A) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0

tab=Rangschikking ploegen}

Nr. Naam schoolploeg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT MP SB Pl.
1. Wippelgem 1 3,5 3 4 4 1,5 2,5 3 3,5 2 27,0 7.5 600.00
2. St.-Barbara Gent 1 2 4 3 4 2,5 1,5 3 3,5 3 26,5 7.5 568.75
3. Boortmeerbeek 4 4 4 2,5 2,5 2,5 1 1 2 23,5 6.5 499.25
4. St.-Franciscus Melle 1 - M 4 4 4 1,5 1,5 3 1 2,5 2 23,5 5.5 504.75
5. St.-Bavo Gent 3,5 2,5 2 3 3 1 3 3 2 23,0 7.0 480.00
6. De Zandkorrel Hechtel 1 2 4 2 4 4 1,5 3 0,5 2 23,0 5.5 485.75
7. Klim Op Wuustwezel 1 4 2 1 2 1 3 3 3 3 22,0 6.0 427.50
8. Albertstraat Beerse 1 4 4 0 3 1 2 3 4 1 22,0 5.5 431.50
9. De Pinte 1 0,5 4 4 1 4 2 4 0,5 2 22,0 5.0 411.75
10. Sport Heusden 1 0 4 3 2,5 2 2 2 2 4 21,5 6.0 322.25
11. St.-Pieters Turnhout 8 3 4 3 0 2 2 4 1,5 2 21,5 5.5 437.25
12. Voorheide Arendonk 2 3,5 2 2 4 2 1 3 2 21,5 5.5 418.25
13. Bijenkorf Sleidinge 1 2 0 2,5 4 1,5 1 4 3 3,5 21,5 5.5 370.50
14. De KATtensprong Tervuren 2 3,5 0 4 2,5 3 3 1 0 3 20,0 6.0 367.50
15. St.-Vincentius Zwijnaarde 1 3 4 1 0 2 3 3 2 2 20,0 5.5 352.00
16. Onze-Lieve-Vrouwe Oostende 2 1 3,5 2,5 2 2 2 3 2 2 20,0 5.5 371.25
17. St.-Jozef Blankenberge 1 4 3 0 2 2 2 1 3 3 20,0 5.5 363.00
18. De Teunisbloem Gent 1 1 4 1 3 3 1 3 2 2 20,0 5.0 386.50
19. St.-Barbara Gent 2 4 2 0 1 3 4 3 1 2 20,0 5.0 366.50
20. Heiende Lokeren 3,5 1 3 2 0 1 2,5 3 3,5 19,5 5.5 358.00
21. Sport Heusden 2 0,5 4 1,5 2 2 3 1 2,5 3 19,5 5.0 361.75
22. De KATtensprong Tervuren 1 3 2 2,5 1 2 3,5 1 1 3,5 19,5 5.0 337.50
23. Reynaerdijn Kemzeke 4 0 3 1,5 3 1 3 3 1 19,5 5.0 333.25
24. De Kaproenen St.-Michiels 4 0 3 2 2 4 0 1 3 19,0 5.0 318.00
25. Brugge Centrum 1 3 2,5 3 0 2,5 1,5 1 2 2,5 18,0 5.5 327.75
26. De Teunisbloem Gent 2 2,5 2,5 3 1 2 2 1 3 1 18,0 5.0 309.00
27. d'Oefenschool Blankenberge 1 1 4 1,5 3 2 3 0 3 0,5 18,0 4.5 329.50
28. Etterbeek 1 - M 3 1,5 1,5 2 3 2 3 1 1 18,0 4.0 324.25
29. St.-Michiels 1 2 0 1,5 2 4 2 1,5 2 3 18,0 4.0 291.25
30. St.-Michiels 3 0 2 2 3 2,5 4 1 3 0 17,5 5.0 289.25
31. Don Bosco Baarle 1 1,5 3 2,5 3 1 0 3 2,5 1 17,5 5.0 296.50
32. St.-Barbara Gent 6 1 1,5 2,5 2,5 1 1,5 2,5 2,5 2,5 17,5 5.0 286.75
33. Grembergen 0 2,5 2 3 3 0,5 3,5 1 2 17,5 5.0 281.50
34. Boseind Neerpelt 3 1 1,5 1 1,5 2,5 1,5 3 2,5 17,5 4.0 302.25
35. Etterbeek 2 3,5 1,5 1 2 1 2 1 2,5 3 17,5 4.0 305.75
36. Voskenslaan Gent 4 1 2,5 1,5 2 2 1 1,5 2 17,5 3.5 288.75
37. Prins Dries Antwerpen 2 3 3 2 3 0 2,5 2 1 0,5 17,0 5.0 314.75
38. De Pinte 2 0,5 0 1 4 2 2 2,5 2 3 17,0 4.5 206.25
39. De KATtensprong Tervuren 3 0 3,5 2,5 1 2 2 1,5 3,5 1 17,0 4.0 254.00
40. St.-Michiels 2 3 2 1,5 2 1 2 2,5 1,5 1,5 17,0 3.5 298.00
41. St.-Vincentius Zwijnaarde 2 0,5 0 3 3 3,5 0 1 2 3,5 16,5 4.5 258.75
42. Paters Jozefieten Melle 1 - M 0 3,5 0 2 3,5 2 3 1 1,5 16,5 4.0 270.00
43. Prins Dries Antwerpen 3 2,5 2,5 1 3,5 0 2 2 1,5 1,5 16,5 4.0 268.25
44. Klimop Oostkamp 4 0,5 0 4 1 0,5 2,5 2,5 1,5 4 16,5 4.0 173.50
45. Vlinderwijs Antwerpen 1 1 1,5 1,5 3 2 1,5 3 2,5 0,5 16,5 3.5 267.75
46. d'Oefenschool Blankenberge 2 0 1,5 3 0 3 2 2,5 2 2 16,0 4.5 251.75
47. St.-Jozef Blankenberge 2 1 0,5 2 1 3 2 1,5 2,5 2,5 16,0 4.0 253.50
48. De Zandkorrel Hechtel 2 1 2,5 1 1 2 2 1,5 2 3 16,0 3.5 257.25
49. St.-Vincentius Zwijnaarde 4 2,5 1,5 1 3 2 1 1 2 2 16,0 3.5 282.75
50. Aspelare 3 0 0,5 3 4 2 0 1,5 1 4 16,0 3.5 168.25
51. De Pinte 3 1,5 1 3 0,5 0,5 1,5 4 2 2 16,0 3.0 194.75
52. Don Bosco Baarle 2 2 0,5 2 2 1 3 2,5 1,5 1 15,5 3.5 236.50
53. St.-Vincentius Zwijnaarde 3 4 0 1 1,5 3 2 2 1 1 15,5 3.0 193.50
54. Vlinderwijs Antwerpen 2 2,5 1,5 1 1,5 1,5 3,5 0,5 1,5 2 15,5 2.5 248.25
55. De Revinze Torhout 2 3 0 2 2,5 2 2,5 1 1 1 15,0 4.0 246.50
56. Sport Heusden 3 1 2,5 3 1 1 0,5 3 0,5 2,5 15,0 4.0 238.75
57. Brugge Centrum 2 1,5 1 1 0 1 4 1 4 1,5 15,0 2.0 144.75
58. Aspelare 2 - M 1 0 1 2,5 1 2,5 1,5 4 1 14,5 3.0 144.00
59. De Revinze Torhout 1 - M 0 2 2 1 0 1,5 3 2,5 1,5 13,5 3.0 187.25
60. De Revinze Torhout 3 1,5 3 0 2 2,5 2 0 1,5 0,5 13,0 3.0 204.50
61. Aspelare 1 - M 0 0,5 1 1,5 4 1 1 0 0 9,0 1.0 75.25
62. BYE A 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0 0.0 0.00

Schaaktraining