Vlaams schoolschaakkampioenschap 2015

Met 16 jeugdige schoolschakers trokken we naar Zwijnaarde voor het Vlaams schoolschaakkampioenschap waar 123 schoolploegen aantraden. Mijn felicitaties gaan dan ook uit naar de organisator Peter D'hondt en zijn medewerkers voor de voortreffelijke organisatie.

Er waren dus 4 Blankenbergse ploegen. Twee van Sint-Jozef en twee van d'Oefenschool. Iedereen weerde zich behoorlijk en behaalden goede resultaten met enkele uitschieters.

Logan Van Vaerenbergh (d'Oefenschool) verloor geen enkele partij, hij moest wel twee remises toestaan. Logan behaalde daarmee 8/9 en was de beste van alle derde borden.
Kenji Bermann (Sint-Jozef) behaalde ook 8/9 en was tweede van alle vierde borden. Ook mooie resultaten van Rune De Sutter, Rune Lambrecht, Mauro Belles en Timmy Everaert. 

We mogen tevreden terugblikken op de schoolschaakkampioenschappen. Hierna kan men de individuele uitslagen raadplegen alsook de eindrangschikkingen.

Reeks A

Bord 1

Nr. Spelers 1ste bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Daniele Muzzi (Perspectief Antwerpen 1) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9,0
2. Daria Vanduyfhuys (St.-Bavo Gent) 1 1 1 1 1 1 1 1 0,5 8,5
3. Thibeau Stevens (St.-Michiels 1) 1 1 1 1 0,5 1 1 1 1 8,5
4. Aaron Goos (Albertstraat Beerse 1) 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8,0
5. Joppe Raats (Klim Op Wuustwezel 1) 1 1 1 0 1 1 1 1 1 8,0
6. Lev Akulov (St.-Michiel Leopoldsburg) 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8,0
7. Parcival Rogge (Sport Heusden 2) 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8,0
8. Briek Verhasselt (Ten Bos Merchtem-Peizegem) 0 1 0 1 1 1 1 1 1 7,0
9. Emiel Van Weert (De KATtensprong Tervuren 4) 0 1 1 1 1 1 1 0 1 7,0
10. Manu Deputter (De Klimop Kortenberg) 1 1 1 1 0 1 1 1 0 7,0
11. Alexander Van Kerschaver (St.-Barbara Gent 2) 0 1 1 1 1 1 0 0 1 6,0
12. Elise Borgelioen (St.-Pieters Turnhout 8 - M) 1 1 1 0 0 1 1 0 1 6,0
13. Michiel Huysmans (De Zevensprong Leuven 1) 1 1 0 1 0 1 1 1 0 6,0
14. Milan Depicker (De Teunisbloem Gent 1) 0 1 1 1 0 1 0 1 1 6,0
15. Milan Van Wonterghem (De Krinkel Zwijndrecht 1) 0 0 0 1 1 1 1 1 1 6,0
16. Robbe Geris (De Zandkorrel Hechtel 2) 1 1 1 0 1 1 1 0 0 6,0
17. Rune Vanoverloop (De KATtensprong Tervuren 1) 1 0,5 1 1 0 0 1 1 0,5 6,0
18. Thomas Pauwels (Zavelput St.-Agatha Berchem) 0 0 1 1 1 1 0 1 1 6,0
19. Toon Hofkens (St.-Pieters Turnhout 9) 1 1 1 1 0 0 1 1 0 6,0
20. Anke Masschelein (Boortmeerbeek) 1 0,5 1 0 1 0 1 1 0 5,5
21. Jorrit Vander Bracht (Sport Heusden 1) 0 1 0 1 0,5 0 1 1 1 5,5
22. Lennert Rosseel (De Step Beringen 1) 1 0,5 0 1 1 1 0 0 1 5,5
23. Niels Van den Bossche (St.-Elooi Merelbeke 1) 1 0,5 0 0 1 1 1 1 0 5,5
24. Sjoerd Aleschus (De Step Beringen 2) 0,5 0 1 0 1 1 0 1 1 5,5
25. Thibo Van Wezenmael (St.-Vincentius Zwijnaarde 5) 1 1 0 1 0,5 1 0 0 1 5,5
26. Charles Goigne (Brugge Centrum 1) 0 0 1 1 1 0 0 1 1 5,0
27. Erwan Boumans (Prins-Dries Antwerpen 2) 0 0 1 1 1 1 0 0 1 5,0
28. Mannuel Leyssen (De Pinte 3) 0 0 0 1 0,5 0,5 1 1 1 5,0
29. Maud Vandeputte (Den Hulst Testelt) 0 1 1 1 1 0 0 1 0 5,0
30. Mauro Mertens (De Vlinderdreef Moerbeke 2) 0 1 1 0 0,5 1 1 0 0,5 5,0
31. Maxim Sleypen (St.-Barbara Gent 1) 1 0 0 0 1 1 1 0 1 5,0
32. Robin Meerschaert (Reynaerdijn Kemzeke 1) 1 0 1 0 0 1 0 1 1 5,0
33. Ulysse Bouters (St.-Vincentius Zwijnaarde 4) 0 1 1 0 1 0 1 1 0 5,0
34. Wannes Van De Vyver (Klimop Gent 1) 1 0 0 1 1 1 0 0 1 5,0
35. Wouter Steegmans (St.-Pieters Zevendonk 1) 1 0 1 1 0 1 0 0 1 5,0
36. Fons Van Aerschot (St.-Jozefs Schoonderbuken) 1 1 0,5 0 0 0 0 1 1 4,5
37. Jan-Michiel Eyskens (De Bosrank Zingem) 1 0 1 1 0,5 0 1 0 0 4,5
38. Mauro Impens (Voskenslaan Gent 1) 1 0,5 1 0 0 0 1 0 1 4,5
39. Nathan Slabbinck (Jan Fevijn Assebroek) 0 0,5 0 0 1 1 0 1 1 4,5
40. Simon van Nunen (De Pinte 1) 1 0,5 0 0 1 0 1 1 0 4,5
41. Alexis Hallot (Etterbeek 1) 1 1 0 0 1 0 0 0 1 4,0
42. Bent Callewier (Klimop Gent 2) 1 0 0 1 1 0 0 0 1 4,0
43. Emre Kaya (De Beerring 2 Beringen) 0 0 1 1 0,5 0 1 0,5 0 4,0
44. Jared Schoutteet (d'Oefenschool Blankenberge 2) 1 0 1 1 0 0 1 0 0 4,0
45. Lisa Van der Stichelen (St.-Vincentius Zwijnaarde 2 - M) 0 1 1 0 1 0 0 1 0 4,0
46. Simon Van Tomme (Don Bosco Baarle 1) 1 1 0 0 0 1 0 0 1 4,0
47. Warre De Vriendt (St.-Vincentius Zwijnaarde 1) 0 1 1 1 1 0 0 0 0 4,0
48. Willem Bakelants (De Zevensprong Leuven 2) 1 1 0 0 0 1 1 0 0 4,0
49. Wout Dhaenens (De Bijenkorf Sleidinge 1) 1 1 0 0 1 0 0 1 0 4,0
50. Anis Aamari (Brugge Centrum 2) 0 1 1 0 0 0 0,5 1 0 3,5
51. Jarne Lenaerts (St.-Pieters Turnhout 10) 0 1 0 0 1 0 1 0,5 0 3,5
52. Quinten Huysmans (Boseind Neerpelt) 0 0 1 1 0,5 0 0 0 1 3,5
53. Xander Dobbelaer (Reynaerdijn Kemzeke 2) 0 0 0 1 0 1 0 1 0,5 3,5
54. Broos Kay (Dolfijn Rillaar 2) 0 0 0 1 0,5 1 0 0 0,5 3,0
55. Justin Peeters (Klim Op Wuustwezel 2) 0 1 0 1 0 0 1 0 0 3,0
56. Maarten Van Velthoven (Perspectief Antwerpen 3) 0 0 0 0 0 0,5 1 1 0,5 3,0
57. Sarah Ouadah (Brugge Centrum 3 - M) 0 0 1 0 1 0 1 0 0 3,0
58. Tim De Graaf (De Vlinderdreef Moerbeke 1) 1 1 0 0 0 1 0 0 0 3,0
59. Arno Palmaers (St.-Lutgardis Schelle 2) 0 0 0 1 0 0,5 0 1 0 2,5
60. Dante Fröberg (Prins-Dries Antwerpen 3) 0,5 0 0 0 0,5 0 0,5 0 1 2,5
61. Eleonore Van Hove (Etterbeek 2 - M) 0,5 0 0 0 0 1 1 0 0 2,5
62. Flor Breugelmans (Dolfijn Rillaar 1) 0 0 0,5 0 0 1 0 0 1 2,5
63. Maarten Borghgraef (Heilig Hart Beveren 1) 0,5 0 0 0 1 0 0 1 0 2,5
64. Marcello Guarese (Prins-Dries Antwerpen 1) 0 1 0,5 1 0 0 0 0 0 2,5
65. Benjamin Xulu (St.-Lutgardis Schelle 1) 1 0 0 0 0 0 0 1 0 2,0
66. Simon Bamelis (Klimop Oostkamp 1) 0 0 1 0 0 0 0 1 0 2,0
67. Thibe De Tollenaere (St.-Vincentius Zwijnaarde 3) 1 0 0 0 0 0 1 0 0 2,0
68. Yolan Dierick (St.-Barbara Gent 3) 0 0 0 1 0 0 0 0 1 2,0
69. Kiano Cloetens (St.-Jozef Blankenberge 2) 0,5 0 0 0 0 1 0 0 0 1,5
70. Lowie Van Houdenhove (Klimop Oostkamp 2) 0 1 0,5 0 0 0 0 0 0 1,5
71. Mike Vergucht (St.-Jozef Blankenberge 1) 1 0,5 0 0 0 0 0 0 0 1,5
72. Rhoda Antwi (De Teunisbloem Gent 2 - M) 0 0 0 0 0 0,5 1 0 0 1,5
73. Mehmet Murt (De Zandkorrel Hechtel 1) 0,5 0 0 0 0 0 0 0 0 0,5
74. Bye A B1 (BYE) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0

Bord 2

Nr. Spelers 2de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Mikhail Akulov   (St.-Michiel Leopoldsburg) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9,0
2. Elien Roymans (St.-Pieters Turnhout 8 - M) 1 1 1 1 1 1 1 0 1 8,0
3. Jiaqi Chen (Sport Heusden 2) 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8,0
4. Mattice Cleuren (Don Bosco Baarle 1) 1 1 1 0 1 1 1 1 1 8,0
5. Igor Vanduyfhuys (St.-Bavo Gent) 1 1 1 1 1 0 1 0,5 1 7,5
6. Ciaran De Smet (St.-Barbara Gent 2) 0 1 1 1 1 0 1 1 1 7,0
7. Jasper Van der Stichelen (St.-Vincentius Zwijnaarde 4) 0 1 0 1 1 1 1 1 1 7,0
8. Rune De Clercq (De Vlinderdreef Moerbeke 1) 1 1 1 1 1 1 0 1 0 7,0
9. Xander Bastijns (St.-Pieters Zevendonk 1) 1 0 1 1 1 1 0 1 1 7,0
10. Rune Dewitte (Klimop Oostkamp 2) 0 1 1 0 1 1 1 0,5 1 6,5
11. Tristan Meijerink (Voskenslaan Gent 1) 1 0,5 1 1 0 1 1 0 1 6,5
12. Emiel De Canck (St.-Vincentius Zwijnaarde 1) 1 1 0 1 1 1 0 1 0 6,0
13. Gus Van Poucke (St.-Barbara Gent 3) 1 1 1 1 0 0 0 1 1 6,0
14. Jolan Van Raemdonck (Heilig Hart Beveren 1) 0 1 1 0 1 1 1 1 0 6,0
15. Kristof Gonze (St.-Pieters Turnhout 9) 1 1 0 1 0 1 1 1 0 6,0
16. Mauro Belles (d'Oefenschool Blankenberge 2) 1 1 1 1 0 0 1 1 0 6,0
17. Quinten Govaerts (De Bosrank Zingem) 1 0 1 1 1 1 1 0 0 6,0
18. Tibe Debunne (St.-Barbara Gent 1) 1 1 0 0 1 1 1 0 1 6,0
19. Wout Weyen (De Zandkorrel Hechtel 2) 1 1 1 0 0 0 1 1 1 6,0
20. Brecht vander Bracht (Sport Heusden 1) 0 1 0,5 1 0,5 1 0,5 1 0 5,5
21. Jordy Verhoeven (Dolfijn Rillaar 2) 0 1 1 0 1 1 0 0,5 1 5,5
22. Lennart Sierens (De Bijenkorf Sleidinge 1) 1 1 0 0,5 1 1 0 1 0 5,5
23. Rune Loenders (Boseind Neerpelt) 0 0 1 1 0,5 0,5 1 0,5 1 5,5
24. Xander De Vleeschauwer (Klimop Gent 1) 1 0 0 1 1 1 0 0,5 1 5,5
25. Jappe Vermeulen (Klimop Gent 2) 0 1 1 1 1 0 0 1 0 5,0
26. Jitse Van Der Meeren (St.-Vincentius Zwijnaarde 3) 1 0 0,5 0 0 1 1 0,5 1 5,0
27. Joren Elsen (St.-Lutgardis Schelle 1) 1 0 0 1 1 1 0 1 0 5,0
28. Kevin Wibowo (Boortmeerbeek) 1 0 0 1 1 0 1 1 0 5,0
29. Luca Pignatelli (De Step Beringen 1) 1 1 1 1 0 0 0 1 0 5,0
30. Matthis Akkermans (St.-Pieters Turnhout 10) 0 1 0 1 1 0 1 0 1 5,0
31. Milan Ocket (De Zevensprong Leuven 2) 0 0 1 1 0 1 1 0 1 5,0
32. Rune De Sutter (St.-Jozef Blankenberge 1) 1 0,5 0 1 0 1 0,5 1 0 5,0
33. Vincent Peeraer (De Beerring 2 Beringen) 0 0 1 1 1 0 0 1 1 5,0
34. Dries Danneels (De Vlinderdreef Moerbeke 2) 0 1 1 0 0,5 1 0 1 0 4,5
35. Hanako Walgraeve (Etterbeek 2 - M) 0 1 0 0 0,5 1 1 0 1 4,5
36. Jorunn Hosseel (Klimop Oostkamp 1) 0 0 1 1 0 0 1 0,5 1 4,5
37. lars Vlerick (St.-Elooi Merelbeke 1) 0 1 0,5 0 1 0 1 1 0 4,5
38. Wannes Innegraeve (Den Hulst Testelt) 1 0 0,5 0 1 0 1 1 0 4,5
39. Anouck Goossens (Albertstraat Beerse 1) 0 0 0,5 0 1 1 0 0,5 1 4,0
40. Arnaud Van Hees (De Pinte 1) 1 1 0 0 1 0 0 0 1 4,0
41. Jean-Charles Puttemans (Etterbeek 1) 1 1 0 0 1 0 1 0 0 4,0
42. Jolan Cnudde (De Pinte 3) 0 1 0 0,5 0,5 1 0 1 0 4,0
43. Leo Van Langenhoven (Klim Op Wuustwezel 1) 1 1 1 0 0 0 1 0 0 4,0
44. Marte Fierens (De Zevensprong Leuven 1) 1 1 0 1 0 1 0 0 0 4,0
45. Nathan Kaufmann (De KATtensprong Tervuren 1) 1 0 1 0 0 1 1 0 0 4,0
46. Senne Lemeire (De Zandkorrel Hechtel 1) 1 0 0 0 1 0,5 0 0,5 1 4,0
47. Sheriff Sayo (Prins-Dries Antwerpen 1) 0 1 0 1 0 1 0 0 1 4,0
48. Suzanne Wauters (Brugge Centrum 1) 1 0 1 1 1 0 0 0 0 4,0
49. Thijmen Evers (St.-Vincentius Zwijnaarde 5) 1 0 0,5 1 0 0,5 0 1 0 4,0
50. Alec Van der Haegen (St.-Jozefs Schoonderbuken) 0 1 0 0 0 0 1 0,5 1 3,5
51. Angeles Osier (Prins-Dries Antwerpen 2) 0 0 1 0 0,5 1 0,5 0 0,5 3,5
52. Daniel Matejka (De Klimop Kortenberg) 0 1 1 0 0 0 0 0,5 1 3,5
53. Martha Vanmeirhaeghe (St.-Vincentius Zwijnaarde 2 - M) 0 1 0,5 0 0 0 0 1 1 3,5
54. Rami Abu-Sheala (De Teunisbloem Gent 1) 0 1 0,5 0 1 0 0 0 1 3,5
55. Redouan Choukri (Perspectief Antwerpen 3) 0 0 0 0 0 1 1 0,5 1 3,5
56. Ruben Heremans (De Step Beringen 2) 1 0 1 0 1 0 0 0 0,5 3,5
57. Thomas Van der Veken (De Krinkel Zwijndrecht 1) 1 0 0 1 0 0 0,5 0 1 3,5
58. Trystan De Pauw (Reynaerdijn Kemzeke 1) 1 0 0 0 0 1 0,5 0 1 3,5
59. César Adriaenssens (Perspectief Antwerpen 1) 1 0 0 0,5 0 1 0,5 0 0 3,0
60. Jenno Janssens (Dolfijn Rillaar 1) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 3,0
61. Jules Wittebolle (St.-Michiels 1) 0 0 1 1 0 0 0 1 0 3,0
62. Louis Keppens (Ten Bos Merchtem-Peizegem) 0 0 0 0 0 1 1 0 1 3,0
63. Mona Lisa Sikapizye (De Teunisbloem Gent 2 - M) 0 0 1 1 0 0 0 1 0 3,0
64. Tjorven De Bree (Jan Fevijn Assebroek) 0 0 0 0 0,5 0,5 1 1 0 3,0
65. Maxim De Pauw (Reynaerdijn Kemzeke 2) 0 0 0 0 0,5 1 0 1 0 2,5
66. Zita Schenk (St.-Lutgardis Schelle 2) 0 0 0 1 0 0 1 0 0,5 2,5
67. Cecilia Vinckevleugel (Prins-Dries Antwerpen 3) 0 0 0 0,5 0 0 0,5 0 1 2,0
68. Finn Dufour (St.-Jozef Blankenberge 2) 1 0 0 0 0 0 1 0 0 2,0
69. Jasper Van Looveren (Klim Op Wuustwezel 2) 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2,0
70. Yme Neirynck (Brugge Centrum 2) 0 0 0 0 0,5 0 0,5 0 0,5 1,5
71. Angelique Dejaeghere (Brugge Centrum 3 - M) 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1,0
72. Ziek De Kattensprong 4 (De KATtensprong Tervuren 4) 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1,0
73. Antoine Watteau (Zavelput St.-Agatha Berchem) 0 0 0 0 0,5 0 0 0 0 0,5
74. Bye A B2 (BYE) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0

Bord 3

Nr. Spelers 3de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Alexander Traest (St.-Barbara Gent 1) 1 1 1 0 1 1 1 1 1 8,0
2. Ilja Vanduyfhuys (St.-Bavo Gent) 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8,0
3. Mylan Loyens (St.-Pieters Zevendonk 1) 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8,0
4. Arnout Henkens (St.-Vincentius Zwijnaarde 3) 1 0 1 1 1 1 1 1 0 7,0
5. Demi Lebacq (Brugge Centrum 1) 1 0 1 1 1 0 1 1 1 7,0
6. Jonathan Poels (De Zevensprong Leuven 1) 1 1 0 1 0 1 1 1 1 7,0
7. Jule Neys (De Beerring 2 Beringen) 0 0 1 1 1 1 1 1 1 7,0
8. Quine Steyaert (De KATtensprong Tervuren 4) 0,5 1 1 0 1 1 0 1 1 6,5
9. Arjen Coninx (De Zandkorrel Hechtel 2) 0 1 1 0 1 1 1 1 0 6,0
10. Cloë Van Erum (Brugge Centrum 3 - M) 0 1 0 0 1 1 1 1 1 6,0
11. Daan Van Rossum (De KATtensprong Tervuren 1) 1 1 1 1 0 1 1 0 0 6,0
12. Ilian Steenhout (De Teunisbloem Gent 1) 0 1 1 1 1 1 0 0 1 6,0
13. Laura Doundoulova (St.-Barbara Gent 3) 1 1 1 0 0 1 0 1 1 6,0
14. Lucas Peersman (Klimop Gent 1) 1 1 0 1 1 1 0 0 1 6,0
15. Mauro Alleman (Klimop Oostkamp 1) 0 1 1 1 0 0 1 1 1 6,0
16. Mitras Peeters (De Zevensprong Leuven 2) 1 1 0 1 0 1 1 0 1 6,0
17. Pieter Lambrechts (De Klimop Kortenberg) 1 1 1 1 0 0 1 1 0 6,0
18. Robin Van Bladel (St.-Pieters Turnhout 9) 1 1 0 1 0 1 1 1 0 6,0
19. Stijn Verschooten (Perspectief Antwerpen 3) 1 1 0 1 1 0 1 1 0 6,0
20. Viktor Oniga (St.-Lutgardis Schelle 1) 1 0 1 1 1 1 0 1 0 6,0
21. Joren Tumelaire (Klim Op Wuustwezel 1) 1 1 1 1 0 0 0 0,5 1 5,5
22. Jules Braet (Prins-Dries Antwerpen 1) 0,5 1 1 1 0 1 0 0 1 5,5
23. Laurens De Caluwé (Boortmeerbeek) 1 1 0 0 1 0,5 1 1 0 5,5
24. Robbe Schoolmeesters (Dolfijn Rillaar 1) 1 1 0 1 0,5 0 0 1 1 5,5
25. Rune Lambrecht (St.-Jozef Blankenberge 1) 0,5 1 0 1 0 1 1 1 0 5,5
26. Stef Cox (Klim Op Wuustwezel 2) 0,5 1 1 0 1 1 0 1 0 5,5
27. Timmy Everaert (St.-Jozef Blankenberge 2) 0,5 0 1 1 0 1 1 1 0 5,5
28. Tuur Aercus (De Step Beringen 1) 1 0 1 1 1 0 0 0,5 1 5,5
29. Yarnick Hagenaers (De Krinkel Zwijndrecht 1) 0 0 1 0 1 1 1 1 0,5 5,5
30. Antoine Van Hove (Etterbeek 1) 0 1 0 1 1 1 0 1 0 5,0
31. Casimir Deblieck (Klimop Gent 2) 0 0 1 1 1 0 0 1 1 5,0
32. Daniel Gadzhiev (Perspectief Antwerpen 1) 1 0 1 1 0 0 0 1 1 5,0
33. Guillaume Prym (Zavelput St.-Agatha Berchem) 0 1 1 0 1 1 1 0 0 5,0
34. Loic Rijckaert (De Bijenkorf Sleidinge 1) 1 1 0 0 1 0 0 1 1 5,0
35. Lore Van Houten (Prins-Dries Antwerpen 3) 1 0 0 1 1 0,5 0,5 0 1 5,0
36. Michiel Janssens (Ten Bos Merchtem-Peizegem) 1 1 0 0 1 0 1 0 1 5,0
37. Wout Schalley (Boseind Neerpelt) 1 0 0 0 1 1 1 0 1 5,0
38. Ziggy Van Der Wee (Reynaerdijn Kemzeke 2) 1 0 0 1 0 1 1 0 1 5,0
39. Emilie Puttemans (Etterbeek 2 - M) 0,5 1 0 1 1 0,5 0 0,5 0 4,5
40. Jasmine van Paasen (De Teunisbloem Gent 2 - M) 0 0 1 0,5 0 1 1 1 0 4,5
41. Jozefien De Schutter (St.-Lutgardis Schelle 2) 0 0 0 1 0,5 1 1 0 1 4,5
42. Nebo De Fré (De Vlinderdreef Moerbeke 1) 0,5 1 1 0 0 0 1 0 1 4,5
43. Quinten Verburgh (Jan Fevijn Assebroek) 0 0,5 1 1 1 0 1 0 0 4,5
44. Brecht Ketelslegers (St.-Pieters Turnhout 10) 0 0 1 1 0 1 1 0 0 4,0
45. Daan Belles (d'Oefenschool Blankenberge 2) 0 0 0 1 1 0 1 0 1 4,0
46. Ilias Schiemann (Dolfijn Rillaar 2) 0,5 0 0 0,5 0 1 0 1 1 4,0
47. Lotte Van der Schoot (Albertstraat Beerse 1) 0 1 1 0 1 0 0 0 1 4,0
48. Louis Eeckhoudt (De Pinte 1) 1 0 0 0 1 1 1 0 0 4,0
49. Maud Van Huffel (De Pinte 3) 1 0 0 0 1 0 0 1 1 4,0
50. Milan François (Voskenslaan Gent 1) 1 0 1 0 0 0 1 0 1 4,0
51. Tigo Heyrman (Prins-Dries Antwerpen 2) 0 0 1 0 0 0 1 1 1 4,0
52. Ulrike Claus (St.-Vincentius Zwijnaarde 2 - M) 0 1 1 0 0 0 0 1 1 4,0
53. Vladimir Akulov (St.-Michiel Leopoldsburg) 1 0 1 0 1 0 0 0 1 4,0
54. Jonas Cassaert (Den Hulst Testelt) 1 0 0 1 0,5 0 0 1 0 3,5
55. Seppe Lasseel (St.-Vincentius Zwijnaarde 1) 0 1 0,5 0 1 1 0 0 0 3,5
56. Silke Roymans (St.-Pieters Turnhout 8 - M) 1 1 1 0 0 0,5 0 0 0 3,5
57. Aiko Vermijl (De Zandkorrel Hechtel 1) 1 0 0 1 0 1 0 0 0 3,0
58. Ilan Engels (St.-Elooi Merelbeke 1) 0 0,5 0 0 0 0,5 1 0,5 0,5 3,0
59. Omar Akbar (Brugge Centrum 2) 0 1 0 0,5 0 0 0,5 1 0 3,0
60. Sem Lambrecht (Don Bosco Baarle 1) 0,5 1 0,5 0 0 0 0 1 0 3,0
61. Siebe Dierickx (Reynaerdijn Kemzeke 1) 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3,0
62. Marcelina Leertouwer (De Step Beringen 2) 0 0 1 0 1 0 0 0,5 0 2,5
63. Thijs Van Aerschot (St.-Jozefs Schoonderbuken) 0 0 0,5 1 0 1 0 0 0 2,5
64. Thymen Van Loocke (Klimop Oostkamp 2) 0 1 0,5 0 0 0 0 0 1 2,5
65. Arwen Francois (St.-Michiels 1) 0 0 1 0 1 0 0 0 0 2,0
66. Jorian Burssens (St.-Barbara Gent 2) 0 1 0 0 0 0 1 0 0 2,0
67. Justine Blommaert (Heilig Hart Beveren 1) 0 0 1 0 1 0 0 0 0 2,0
68. Rossen Chichkov (De Bosrank Zingem) 0,5 0 0 0,5 0 0 1 0 0 2,0
69. Joeri Vermeulen (St.-Vincentius Zwijnaarde 4) 0 0 0 0 0,5 0 1 0 0 1,5
70. Sem mannaert (Sport Heusden 1) 0 1 0 0 0 0,5 0 0 0 1,5
71. Alixe Van de Wiele (Sport Heusden 2) 0 0 0 0,5 0 0 0 0 0 0,5
72. Dante De Tollenaere (De Vlinderdreef Moerbeke 2) 0 0 0 0,5 0 0 0 0 0 0,5
73. Thorben Geudens (St.-Vincentius Zwijnaarde 5) 0 0 0 0 0 0 0 0,5 0 0,5
74. Bye A B3 (BYE) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0

Bord 4

Nr. Spelers 4de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Stinus Van Ouytsel (Den Hulst Testelt) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9,0
2. Kenji Bergmann (St.-Jozef Blankenberge 2) 1 0,5 1 1 0,5 1 1 1 1 8,0
3. Lander Geurts (De Pinte 1) 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8,0
4. Rien Van Campenhout (Reynaerdijn Kemzeke 1) 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8,0
5. Alice Francken (St.-Barbara Gent 1) 1 1 1 1 1 0 0,5 1 1 7,5
6. Alan Willems (De KATtensprong Tervuren 1) 1 1 0 1 1 1 1 0 1 7,0
7. Mirac Murt (De Zandkorrel Hechtel 1) 1 1 1 0 1 0 1 1 1 7,0
8. Robbe Proost (St.-Pieters Zevendonk 1) 1 1 1 0 1 1 1 1 0 7,0
9. Wannes laeremans (St.-Jozef Blankenberge 1) 1 1 0 1 1 1 1 1 0 7,0
10. Senne Goossens (Albertstraat Beerse 1) 1 0 1 0 0,5 1 1 1 1 6,5
11. Stan Callewier (Klimop Gent 1) 1 0 0 1 1 1 0,5 1 1 6,5
12. Brecht Hannes (St.-Pieters Turnhout 9) 0 0 1 1 1 1 1 0 1 6,0
13. Dario Brems (Dolfijn Rillaar 1) 1 1 1 1 0 1 0 1 0 6,0
14. Edgar Boekdrukker (St.-Barbara Gent 2) 0 1 1 1 1 0 0 1 1 6,0
15. Lotte Sarens (Ten Bos Merchtem-Peizegem) 1 1 1 0 1 0 0 1 1 6,0
16. Giel Van Huyck (Boseind Neerpelt) 1 0 0 0 1 1 1 0,5 1 5,5
17. Kobe Habtie (De Teunisbloem Gent 1) 0 1 1 1 0,5 1 0 0 1 5,5
18. Maarten Van den Daele (St.-Lutgardis Schelle 2) 0,5 0 1 1 0 1 0,5 0,5 1 5,5
19. Maxim Gerard (Brugge Centrum 2) 0,5 1 1 0 0 1 1 1 0 5,5
20. Stan Van Campenhout (Reynaerdijn Kemzeke 2) 1 0,5 1 0 1 0 0 1 1 5,5
21. Stijn Van Den Sande (Klim Op Wuustwezel 1) 1 0 1 0,5 0 0 1 1 1 5,5
22. Frits Batsleer (Klimop Gent 2) 0 1 1 1 0 0 1 0 1 5,0
23. Ilja Van de Merlen (Heilig Hart Beveren 1) 0 1 1 0 1 1 1 0 0 5,0
24. Isolde Sierens (Brugge Centrum 1) 1 1 1 0 1 0 0 0 1 5,0
25. Jill Vulsteke (Klim Op Wuustwezel 2) 0 1 0 0 1 1 1 1 0 5,0
26. Joppe Di Lorenzo (De Step Beringen 1) 1 0 0 1 1 1 1 0 0 5,0
27. Lucas Van Lishout (St.-Barbara Gent 3) 1 0 0 1 1 0 1 1 0 5,0
28. Marthe Van Caenegem (St.-Vincentius Zwijnaarde 2 - M) 0,5 1 1 0 0 0 0,5 1 1 5,0
29. Maxim Vanden Abeele (Etterbeek 1) 0 1 1 0 1 1 0 1 0 5,0
30. Nathan Demeester (St.-Vincentius Zwijnaarde 1) 1 1 1 0 1 0 0 1 0 5,0
31. Nelle Brosens (St.-Pieters Turnhout 8 - M) 0,5 1 0 0 0 0,5 1 1 1 5,0
32. Roman Rychagov (De Krinkel Zwijndrecht 1) 1 0 1 1 0 1 0 0 1 5,0
33. Sebastien Pithie (De Zevensprong Leuven 2) 0 1 0 1 0 1 1 0 1 5,0
34. Seppe Gabriel (St.-Vincentius Zwijnaarde 3) 1 1 0 0 1 1 1 0 0 5,0
35. Stan Van Ryckeghem (Jan Fevijn Assebroek) 1 0 1 1 0 1 0 0 1 5,0
36. Thimon Willems (Boortmeerbeek) 1 0 1 0 1 0,5 0,5 1 0 5,0
37. Alyssa Adriaensen (St.-Pieters Turnhout 10) 0 1 0,5 1 0 0 0 1 1 4,5
38. Jarne Osaer (De Bijenkorf Sleidinge 1) 1 0 1 1 0 0 0,5 1 0 4,5
39. Jente Janssens (St.-Jozefs Schoonderbuken) 0 0,5 0 0,5 0,5 1 0 1 1 4,5
40. Kwinten Fasseur (De Bosrank Zingem) 1 0 0 1 1 1 0,5 0 0 4,5
41. Vsevolod Akulov (St.-Michiel Leopoldsburg) 1 1 1 0,5 0 1 0 0 0 4,5
42. Zita Bruyland (De Teunisbloem Gent 2 - M) 0 1 0 1 0 1 1 0,5 0 4,5
43. Arne Destoop (St.-Elooi Merelbeke 1) 0 1 0 0 1 0,5 0,5 1 0 4,0
44. Boran Karlioglu (De Vlinderdreef Moerbeke 1) 1 0 0 0,5 0,5 0 0 1 1 4,0
45. Elsa Schollaert (Etterbeek 2 - M) 0 1 0 0 0 1 1 0 1 4,0
46. Emilie Markovitz (Klimop Oostkamp 1) 0 0,5 0,5 1 0 0 1 0 1 4,0
47. Mansur Van Ballaer (Prins-Dries Antwerpen 1) 1 1 0 1 0 0,5 0,5 0 0 4,0
48. Nero Vergaert (Prins-Dries Antwerpen 2) 0 0 1 0 1 0 1 0 1 4,0
49. Raf De Wachter (St.-Lutgardis Schelle 1) 0 1 0 1 1 0 0 1 0 4,0
50. Sara Maes (St.-Michiels 1) 0 0 1 1 0 0 0 1 1 4,0
51. Sofie Demeyer (Klimop Oostkamp 2) 0 1 1 0 0 0 1 0,5 0,5 4,0
52. Thomas Bervoets (d'Oefenschool Blankenberge 2) 0 0 0,5 1 0 0 1 1 0,5 4,0
53. Jarne Gabriel (St.-Vincentius Zwijnaarde 5) 1 0 0 0,5 1 0 0,5 0 0,5 3,5
54. Karsten Claus (St.-Vincentius Zwijnaarde 4) 0 0,5 0 1 1 0 1 0 0 3,5
55. Lakmon Tenzin (Perspectief Antwerpen 1) 1 0 1 0 0,5 0 0 0 1 3,5
56. Wout Lootens (Don Bosco Baarle 1) 0 0,5 0 0 1 1 1 0 0 3,5
57. Arno Gonzalez (Zavelput St.-Agatha Berchem) 0 1 1 0 1 0 0 0 0 3,0
58. Christian Fele (Perspectief Antwerpen 3) 0 0,5 1 0 0 0 1 0,5 0 3,0
59. Jeanne Vandenbrande (De Zevensprong Leuven 1) 0,5 0,5 0 0 0 1 1 0 0 3,0
60. Leo Albrecht (De Step Beringen 2) 1 0,5 0 0 0,5 0 0 1 0 3,0
61. Valentine Vandewiele (Brugge Centrum 3 - M) 0 0 1 0 1 1 0 0 0 3,0
62. Viktor Michiels (Prins-Dries Antwerpen 3) 0 0 0,5 0,5 1 0 0 0 1 3,0
63. Axel De Zittere (Voskenslaan Gent 1) 0,5 0 0 0 0 0,5 0,5 0 1 2,5
64. Isha Vermijl (De Zandkorrel Hechtel 2) 1 0 0 1 0,5 0 0 0 0 2,5
65. Loïc Van de wiele (Sport Heusden 2) 0 0 0 1 0 0 1 0 0,5 2,5
66. Dylan Schmidt (De Klimop Kortenberg) 0 0,5 0 0,5 0 0,5 0 0,5 0 2,0
67. Eline Reynders (De Beerring 2 Beringen) 0 0 0 1 0 1 0 0 0 2,0
68. Jasper Maes (De Vlinderdreef Moerbeke 2) 0 0 0 0 1 0 0,5 0 0,5 2,0
69. Sander Vermeire (Sport Heusden 1) 0 0 0 1 0 0,5 0 0,5 0 2,0
70. Amaryllis Vandyck (Dolfijn Rillaar 2) 0 0 0 0 0 1 0 0 0,5 1,5
71. Eline Van Cauwenberghe (De Pinte 3) 0 0 0 0,5 0 0 0 1 0 1,5
72. Aryan Aghaasnaseri Zadeh (St.-Bavo Gent) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1,0
73. Enrique Martinez Rodriguez (De KATtensprong Tervuren 4) 0 0 0 0 0 0,5 0 0,5 0 1,0
74. Bye A b4 (BYE) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0

Eindrangschikking

Nr. Naam schoolploeg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. St.-Pieters Zevendonk 1 4 1 4 3 3 4 2 3 3 27,0
2. St.-Barbara Gent 1 4 3 2 1 4 3 3,5 2 4 26,5
3. St.-Michiel Leopoldsburg 4 3 4 2,5 3 2 2 2 3 25,5
4. St.-Bavo Gent 4 3 2 3 3 2 3 2,5 2,5 25,0
5. St.-Pieters Turnhout 9 3 3 2 4 1 3 4 3 1 24,0
6. De KATtensprong Tervuren 1 4 2,5 3 3 1 3 4 1 1,5 23,0
7. Klim Op Wuustwezel 1 4 3 4 1,5 1 1 3 2,5 3 23,0
8. Klimop Gent 1 4 1 0 4 4 4 0,5 1,5 4 23,0
9. Albertstraat Beerse 1 1 2 3,5 1 3,5 3 2 2,5 4 22,5
10. St.-Pieters Turnhout 8 - M 3,5 4 3 1 1 3 3 1 3 22,5
11. Den Hulst Testelt 3 2 2,5 3 3,5 1 2 4 1 22,0
12. St.-Barbara Gent 2 0 4 3 3 3 1 2 2 3 21,0
13. De Teunisbloem Gent 1 0 4 3,5 3 2,5 3 0 1 4 21,0
14. Ten Bos Merchtem-Peizegem 2 3 1 1 3 2 3 2 4 21,0
15. Brugge Centrum 1 3 1 4 3 4 0 1 2 3 21,0
16. De Step Beringen 1 4 1,5 2 4 3 2 1 1,5 2 21,0
17. Boortmeerbeek 4 1,5 2 1 4 1 3,5 4 0 21,0
18. De Zandkorrel Hechtel 2 3 3 3 1 2,5 2 3 2 1 20,5
19. Perspectief Antwerpen 1 4 1 3 2,5 1,5 2 1,5 2 3 20,5
20. De Pinte 1 4 2,5 1 1 4 2 2 2 2 20,5
21. De Krinkel Zwijndrecht 1 2 0 2 3 2 3 2,5 2 3,5 20,0
22. De Zevensprong Leuven 2 2 3 1 3 0 4 4 0 3 20,0
23. De Zevensprong Leuven 1 3,5 3,5 0 3 0 4 3 2 1 20,0
24. Boseind Neerpelt 2 0 2 2 3 2,5 3 1 4 19,5
25. Reynaerdijn Kemzeke 1 4 1 2 1 0 4 1,5 2 4 19,5
26. St.-Jozef Blankenberge 1 3,5 3 0 3 1 3 2,5 3 0 19,0
27. Klimop Gent 2 1 2 3 4 3 0 1 2 3 19,0
28. St.-Barbara Gent 3 3 2 2 3 1 1 1 3 3 19,0
29. Sport Heusden 2 2 1 1 3,5 2 2 3 2 2,5 19,0
30. De Bijenkorf Sleidinge 1 4 3 1 1,5 3 1 0,5 4 1 19,0
31. St.-Vincentius Zwijnaarde 3 4 1 1,5 1 2 3 4 1,5 1 19,0
32. St.-Vincentius Zwijnaarde 1 2 4 2,5 2 4 2 0 2 0 18,5
33. De Klimop Kortenberg 2 3,5 3 2,5 0 1,5 2 3 1 18,5
34. Don Bosco Baarle 1 2,5 3,5 1,5 0 2 3 2 2 2 18,5
35. De Vlinderdreef Moerbeke 1 3,5 3 2 1,5 1,5 2 1 2 2 18,5
36. De Beerring 2 Beringen 0 0 3 4 2,5 2 2 2,5 2 18,0
37. d'Oefenschool Blankenberge 2 2 1 2,5 4 1 0 4 2 1,5 18,0
38. Etterbeek 1 2 4 1 1 4 2 1 2 1 18,0
39. Voskenslaan Gent 1 3,5 1 3 1 0 1,5 3,5 0 4 17,5
40. St.-Michiels 1 1 1 4 3 1,5 1 1 3 2 17,5
41. Dolfijn Rillaar 1 3 3 2,5 2 0,5 2 0 2 2 17,0
42. De Bosrank Zingem 3,5 0 2 3,5 2,5 2 3,5 0 0 17,0
43. St.-Lutgardis Schelle 1 3 1 1 3 3 2 0 4 0 17,0
44. St.-Elooi Merelbeke 1 1 3 0,5 0 3 2 3,5 3,5 0,5 17,0
45. St.-Jozef Blankenberge 2 3 0,5 2 2 0,5 3 3 2 1 17,0
46. Jan Fevijn Assebroek 1 1 2 2 2,5 2,5 2 2 2 17,0
47. St.-Vincentius Zwijnaarde 4 0 2,5 1 2 3,5 1 4 2 1 17,0
48. St.-Pieters Turnhout 10 0 3 1,5 3 2 1 3 1,5 2 17,0
49. Klimop Oostkamp 1 0 1,5 3,5 3 0 0 3 2,5 3 16,5
50. Prins-Dries Antwerpen 2 0 0 4 1 2,5 2 2,5 1 3,5 16,5
51. Reynaerdijn Kemzeke 2 2 0,5 1 2 1,5 3 1 3 2,5 16,5
52. St.-Vincentius Zwijnaarde 2 - M 0,5 4 3,5 0 1 0 0,5 4 3 16,5
53. Prins-Dries Antwerpen 1 1,5 4 1,5 4 0 2,5 0,5 0 2 16,0
54. Heilig Hart Beveren 1 0,5 2 3 0 4 2 2 2 0 15,5
55. Klim Op Wuustwezel 2 0,5 3 2 2 2 2 2 2 0 15,5
56. Etterbeek 2 - M 1 3 0 1 1,5 3,5 3 0,5 2 15,5
57. De KATtensprong Tervuren 4 0,5 2 3 1 2 2,5 1 1,5 2 15,5
58. Perspectief Antwerpen 3 1 1,5 1 1 1 1,5 4 3 1,5 15,5
59. St.-Lutgardis Schelle 2 0,5 0 1 4 0,5 2,5 2,5 1,5 2,5 15,0
60. St.-Jozefs Schoonderbuken 1 2,5 1 1,5 0,5 2 1 2,5 3 15,0
61. De Step Beringen 2 2,5 0,5 3 0 3,5 1 0 2,5 1,5 14,5
62. Sport Heusden 1 0 3 0,5 3 1 2 1,5 2,5 1 14,5
63. Klimop Oostkamp 2 0 4 3 0 1 1 2 1 2,5 14,5
64. Zavelput St.-Agatha Berchem 0 2 3 1 3,5 2 1 1 1 14,5
65. De Pinte 3 1 1 0 2 2 1,5 1 4 2 14,5
66. De Zandkorrel Hechtel 1 3,5 1 1 1 2 1,5 1 1,5 2 14,5
67. Dolfijn Rillaar 2 0,5 1 1 1,5 1,5 4 0 1,5 3 14,0
68. De Teunisbloem Gent 2 - M 0 1 2 2,5 0 2,5 3 2,5 0 13,5
69. Brugge Centrum 2 0,5 3 2 0,5 0,5 1 2,5 3 0,5 13,5
70. St.-Vincentius Zwijnaarde 5 3 1 0,5 2,5 1,5 1,5 0,5 1,5 1,5 13,5
71. Brugge Centrum 3 - M 0 1 2 0 4 2 2 1 1 13,0
72. Prins-Dries Antwerpen 3 1,5 0 0,5 2 2,5 0,5 1,5 0 4 12,5
73. De Vlinderdreef Moerbeke 2 0 2 2 0,5 2 2 1,5 1 1 12,0
74. BYE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0

Reeks B

Bord 1

Nr. Spelers 1ste bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Ellen Deleu (St.-Franciscus Melle - M) 1 1 1 1 1 1 1 0 1 8
2. Sarah Casier (Brugge Centrum 6 - M) 1 1 1 0 1 1 1 1 0 7
3. Tijn Gommers (De Zevensprong Leuven 3) 1 1 0 0 1 1 1 1 1 7
4. Dries De Hertogh (Heilig Hart Beveren 2) 0 1 0 1 1 1 1 1 1 7
5. Lasse Debunne (St.-Barbara Gent 8) 1 1 1 0 1 1 0 1 1 7
6. Julie De Clercq (De Pinte 2 - M) 0 1 1 1 1 1 1 0 1 7
7. Tristan Vercruyce (Klimop Oostkamp 3) 0 0 1 1 1 1 1 0,5 1 6,5
8. Karl Peeters (St.-Pieters Turnhout 5) 1 1 0,5 1 1 0 0 1 1 6,5
9. Benjamin Ibisevic (Brugge Centrum 5) 0 1 1 1 0 1 1 1 0 6
10. Jolan Verbraeken (De Krinkel Zwijndrecht 2) 1 0 0 1 1 1 0 1 1 6
11. Sebastian Plougman-Hens (De Zevensprong Oostham) 1 1 1 1 1 0 1 0 0 6
12. Deny Doundoulov (St.-Barbara Gent 5) 1 1 0 1 0 0 1 1 1 6
13. Mehdi Oussaifi (Klim Op Wuustwezel 3) 1 0 0,5 0 1 0 1 1 1 5,5
14. Andreas Gallein (St.-Michiels 3) 1 1 0,5 1 1 0 0 0 1 5,5
15. Mare Brosens (St.-Pieters Turnhout 7) 1 0 1 1 0 0,5 1 1 0 5,5
16. Julius Vanhoeserlande (Brugge Centrum 4) 1 0 1 0 1 0 1 0 1 5
17. Lowie Geris (De Zandkorrel Hechtel 3) 1 1 1 0 0 1 1 0 0 5
18. Brecht Dhoedt (St.-Michiels 2) 1 0 0 1 0 1 0 1 1 5
19. Ashley Agblemegah (St.-Pieters Turnhout 4 - M) 1 0 1 1 0 1 0 1 0 5
20. Alexander De Bie (De Pinte 4) 0 1 1 1 0 1 0 1 0 5
21. Arjan Wylleman (De Bijenkorf Sleidinge 2) 1 0 0,5 0 1 0 1 0 1 4,5
22. Gabriel Walgraeve (Etterbeek 3) 1 0 0 0 1 1 0 1 0 4
23. Lena Palmans (De Zandkorrel Hechtel 4 - M) 0 0 1 0 0,5 1 0 0 1 3,5
24. Lyam Collart (Klimop Oostkamp 4 - M) 0 1 0 1 0 1 0 0,5 0 3,5
25. Elias Van Coetsem (De Pinte 5) 0 0 0 0,5 0 0,5 0,5 1 1 3,5
26. Mats Wouters (Albertstraat Beerse 2) 1 0 1 0 0 0 1 0 0 3
27. Nathan Deugoue (St.-Barbara Gent 7) 1 1 0 0 0 0 1 0 0 3
28. Michiel Heirman (Sport Heusden 3) 0 0 1 0 0 0 1 1 0 3
29. Arno Dockx (St.-Pieters Turnhout 6) 0 1 0 0 0 0 0 1 1 3
30. Pawel Kasprzyk (Perspectief Antwerpen 4) 0 0 0 1 0 0,5 0 0 1 2,5
31. Jona Vandenhaute (De Pinte 6) 0 0 0 0 1 1 0,5 0 0 2,5
32. Maurice Bleyen (St.-Barbara Gent 4) 0 1 0 1 0 0 0 0 0 2
33. Derijnck Pieter (Don Bosco Baarle 2) 0 0 0 0,5 1 0 0 0 0 1,5
34. Thomas André Esparzo (St.-Barbara Gent 6) 0 0 0,5 0 0,5 0 0 0 0 1
35. Jonas Nuytemans (d'Oefenschool Blankenberge 1) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36. Bye B B1 (BYE B) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bord 2

Nr. Spelers 2de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT  
1. Brent Jeurissen (De Zandkorrel Hechtel 3) 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8  
2. Julian Victor (St.-Barbara Gent 6) 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8  
3. Beau Meire (Brugge Centrum 5) 0 1 1 1 1 0 1 1 1 7  
4. Thijs De Wolf (St.-Barbara Gent 4) 0 1 1 0 1 1 1 1 1 7  
5. Frederick Pals (St.-Pieters Turnhout 5) 1 1 0 1 1 1 1 0 1 7  
6. Evert Engelen (St.-Pieters Turnhout 6) 1 1 1 1 1 1 0 0 1 7  
7. Lore Weyen (De Zandkorrel Hechtel 4 - M) 1 0 1 1 0 0 1 1 1 6  
8. Henri De Buck (St.-Barbara Gent 5) 1 1 0 1 1 1 1 0 0 6  
9. Mauro De Groote (St.-Barbara Gent 7) 1 0,5 0 1 0 1 1 1 0 5,5  
10. Louis Garré (St.-Barbara Gent 8) 1 1 0,5 0 1 1 1 0 0 5,5  
11. Casper Tack (Brugge Centrum 4) 1 0 1 0 1 0,5 0,5 0 1 5  
12. Dries Deege (Albertstraat Beerse 2) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 5  
13. Robin Brosens (Heilig Hart Beveren 2) 0 1 0,5 0,5 1 0 0 1 1 5  
14. Johannes Gallein (St.-Michiels 3) 1 1 1 0 0 0 0 1 1 5  
15. Leen Deleu (St.-Franciscus Melle - M) 1 0 1 0 1 0 0 1 1 5  
16. Liese Roymans (St.-Pieters Turnhout 4 - M) 1 1 0 1 1 0 0 1 0 5  
17. Mylan Willems (St.-Michiels 2) 1 0,5 0 0 1 0 0 1 1 4,5  
18. Lina Aamari (Brugge Centrum 6 - M) 1 0 0,5 0 1 0 1 0,5 0 4  
19. Connor Sommerville (d'Oefenschool Blankenberge 1) 0 1 0 0,5 0 1 0,5 0 1 4  
20. Jorben Van de Sompele (De Zevensprong Leuven 3) 1 0,5 0,5 1 0 1 0 0 0 4  
21. Yarno Van Acker (De Zevensprong Oostham) 0 1 1 0 0 0 1 1 0 4  
22. Garben Coene (Don Bosco Baarle 2) 0 0,5 0,5 0,5 1 1 0 0,5 0 4  
23. Ward Van Den Sande (Klim Op Wuustwezel 3) 1 0 1 0 0 1 0 0 1 4  
24. Benjamin Molnar (Perspectief Antwerpen 4) 0 0 0 1 1 0 0,5 1 0,5 4  
25. Illias Akkermans (St.-Pieters Turnhout 7) 0 0 1 0,5 0,5 1 0 0,5 0,5 4  
26. Charles Eeckhoudt (De Pinte 6) 0 0,5 0,5 0,5 0,5 0 1 1 0 4  
27. Tammi Van Wonterghem (De Krinkel Zwijndrecht 2) 1 0,5 0 0,5 0 0,5 1 0 0 3,5  
28. Syan Eyckerman (De Pinte 2 - M) 0 0,5 1 1 0 0 0 0,5 0,5 3,5  
29. Martijn Van Oost (De Pinte 4) 0 1 0,5 0 0 0 1 1 0 3,5  
30. Markus Vincke (De Pinte 5) 0 1 0 0,5 0 1 0 1 0 3,5  
31. Arne Delbecq (Sport Heusden 3) 0 0 1 0 0 1 1 0 0 3  
32. Jaron Van Cleemput (De Bijenkorf Sleidinge 2) 1 0 0 0 1 0 1 0 0 3  
33. Mira Vandewalle (Klimop Oostkamp 4 - M) 0 0,5 0 0 0 1 0 0,5 0,5 2,5  
34. Mirana Germain-Brion (Etterbeek 3) 0 0 0 1 1 0 0,5 0 0 2,5  
35. Merel Van Houdenhove (Klimop Oostkamp 3) 0 0 1 0 0 0 0,5 0,5 0 2  
36. Bye B B2 (BYE B) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  

Bord 3

Nr. Spelers 3de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Logan Van Vaerenbergh (d'Oefenschool Blankenberge 1) 1 1 1 1 1 0,5 1 1 0,5 8
2. Karen Deleu (St.-Franciscus Melle - M) 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8
3. Mathias Plougman-Hens (De Zevensprong Oostham) 1 1 1 1 1 0 1 0,5 1 7,5
4. Xander Gijsels (St.-Pieters Turnhout 5) 1 1 1 1 1 0 1 0,5 1 7,5
5. Hubert Cichocki (De Zandkorrel Hechtel 3) 1 1 1 0 0 1 1 1 1 7
6. Laurens Plasman (St.-Michiels 3) 1 1 0 1 1 0 1 1 1 7
7. Théophile Germain-Brion (Etterbeek 3) 0 0 0,5 1 1 0,5 1 1 1 6
8. Bastiaan Maes (St.-Michiels 2) 1 1 0 1 1 1 0 0 1 6
9. Jan-Willem Bramer (De Bijenkorf Sleidinge 2) 1 0,5 1 0,5 1 0 0 1 1 6
10. Emiel Impens (St.-Barbara Gent 5) 1 0,5 0 1 0 0 1 1 1 5,5
11. Eleya Adriaensen (St.-Pieters Turnhout 7) 1 0 1 0,5 0,5 1 0 1 0,5 5,5
12. Seppe Vlaminck (Brugge Centrum 4) 1 0 0 0 1 0,5 1 0,5 1 5
13. Lander Steyaert (De Zevensprong Leuven 3) 1 1 1 0 1 1 0 0 0 5
14. Thygo Van Vaerenbergh (St.-Barbara Gent 7) 1 0 0 1 0 1 0 1 1 5
15. Simeon De Baere (De Pinte 4) 0 1 1 0 1 0 1 0 1 5
16. Lambrecht Job (Don Bosco Baarle 2) 0 1 1 0,5 0 1 1 0 0 4,5
17. Tess Vulsteke (Klim Op Wuustwezel 3) 1 0,5 0 1 0 1 1 0 0 4,5
18. Daniël Xing (St.-Barbara Gent 8) 1 0,5 0 0 1 1 0 0 1 4,5
19. Luca Van Driessche (Sport Heusden 3) 0 0 1 1 0 0,5 1 0,5 0,5 4,5
20. Nora Drif (St.-Pieters Turnhout 4 - M) 1 0 1 0,5 0 1 0 1 0 4,5
21. Stan Deblaere (Klimop Oostkamp 3) 0 0 1 0,5 1 0 0 1 0,5 4
22. Janne Gils (Albertstraat Beerse 2) 1 1 1 0 0 1 0 0 0 4
23. Lisse De Bock (Heilig Hart Beveren 2) 0 1 0 0 1 0 1 0,5 0,5 4
24. Dobbe Schockaert (St.-Barbara Gent 6) 1 0 1 0 0 1 0 0 1 4
25. Yorben Vancraybex (St.-Pieters Turnhout 6) 0 1 0 0 1 1 0 1 0 4
26. Luca Eijkenboom (De Zandkorrel Hechtel 4 - M) 0 0 0 0,5 1 0,5 0 0,5 1 3,5
27. Eline Dedecker (De Pinte 2 - M) 0 0 0,5 1 0,5 0 1 0 0,5 3,5
28. Twan Eyckerman (De Pinte 6) 0 1 0 0,5 0,5 0 1 0,5 0 3,5
29. Andreas Stroef (Brugge Centrum 5) 0 1 0,5 0 0,5 0 0 1 0 3
30. Jasper Van der Veken (De Krinkel Zwijndrecht 2) 1 0 0,5 0 0 0,5 0 0 1 3
31. Jeremy Vermeersch (St.-Barbara Gent 4) 0 1 0 1 0 0 1 0 0 3
32. Alicia De Schilder (De Pinte 5) 0 0 1 0,5 0 0,5 0 1 0 3
33. Angelina Cockuyt (Brugge Centrum 6 - M) 0 0 1 0 0 0 0,5 1 0 2,5
34. Febe De Backer (Klimop Oostkamp 4 - M) 0 0 0 0 0 1 0,5 0 1 2,5
35. David Vansant (Perspectief Antwerpen 4) 0 0 0 1 0 0,5 0 0 0 1,5
  Bye B B3 (BYE B) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Bord 4

Nr. Spelers 4de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Ashkan Jalalijam (St.-Barbara Gent 4) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
2. Igna Cappan (St.-Franciscus Melle - M) 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8
3. Lars Backx (St.-Pieters Turnhout 5) 0 1 1 1 1 1 1 0,5 1 7,5
4. Arthur Stevens (De Pinte 5) 0,5 0,5 1 0,5 1 1 0,5 1 1 7
5. Jonah Weyn (De Krinkel Zwijndrecht 2) 0,5 0 0,5 1 0 1 1 1 1 6
6. Louis Baeten (St.-Barbara Gent 7) 1 0 1 1 0 1 0 1 1 6
7. César De Roose (Sport Heusden 3) 1 0 1 1 0 1 1 1 0 6
8. Louis Couckhuyt (Albertstraat Beerse 2) 1 1 1 1 0 1 0 0,5 0 5,5
9. Julie Gonze (St.-Pieters Turnhout 4 - M) 1 0 0 1 1 1 1 0,5 0 5,5
10. Aphrodite Dewitte (Brugge Centrum 6 - M) 1 0 1 0 0 0 1 1 1 5
11. Gaston Huyghebaert (De Zevensprong Leuven 3) 1 1 0 1 0 1 0 0 1 5
12. Reinhilde Leys (Klimop Oostkamp 4 - M) 0 0 1 1 1 1 0 1 0 5
13. Evelien Van De Pol (Klim Op Wuustwezel 3) 1 0,5 0 1 0 1 0,5 0 1 5
14. Tristan Thomas (St.-Michiels 2) 1 1 0 0,5 1 0 1 0,5 0 5
15. Milo Lemmens (St.-Pieters Turnhout 6) 1 1 0 0 1 1 0 1 0 5
16. Benjamin Woets (De Pinte 6) 1 1 1 1 0,5 0 0,5 0 0 5
17. Tharcisse Mpoy (Brugge Centrum 5) 0 1 0,5 0 0,5 0 1 0,5 1 4,5
18. Tibo Vanden Berghe (d'Oefenschool Blankenberge 1) 0 0 0,5 0 1 0,5 1 0 1 4
19. Noah Van Wijmeersch (De Zandkorrel Hechtel 3) 0 1 1 0 0 0 1 1 0 4
20. Meie Leenaerts (De Zandkorrel Hechtel 4 - M) 1 0 0 1 0 0,5 0,5 0,5 0,5 4
21. Duhain Wout (Don Bosco Baarle 2) 0 1 0 0,5 0 1 0 1 0,5 4
22. Emile Descamps (St.-Barbara Gent 6) 1 0 0 0,5 1 1 0,5 0 0 4
23. Alphonse Bleyen (St.-Barbara Gent 8) 1 1 1 0 1 0 0 0 0 4
24. August Coen (De Pinte 4) 0 1 0 0 1 0 1 1 0 4
25. Yenthe Smeets (De Zevensprong Oostham) 0 1 0 0 1 1 0 0,5 0 3,5
26. Tibo Dierickx (Heilig Hart Beveren 2) 0 1 0 0 0 0 0,5 1 1 3,5
27. Razak Hatikpi (Perspectief Antwerpen 4) 0 0 0 1 0,5 0 0,5 0,5 1 3,5
28. Nina Beyers (De Pinte 2 - M) 0 0 1 1 0,5 0 0 0 1 3,5
29. Lennert Sonck (St.-Barbara Gent 5) 1 0,5 0 1 0 0 0 0 0 2,5
30. Djovy Verbouw (Brugge Centrum 4) 0 0 0,5 0 0 0 0,5 0 1 2
31. Kashiri Wauters (Klimop Oostkamp 3) 0 0 1 0 0,5 0 0,5 0 0 2
32. Leila Noor Cormont (Etterbeek 3) 0 0 0 0 1 0 0,5 0,5 0 2
33. Arthur Haesebrouck (St.-Michiels 3) 0 1 0 0 0 0 0 0 1 2
34. Yonas Moons (St.-Pieters Turnhout 7) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Eindrangschikking

Nr. Naam schoolploeg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. St.-Franciscus Melle - M 4 3 4 3 4 2 3 3 3 29
2. St.-Pieters Turnhout 5 3 4 2,5 4 4 2 3 2 4 28,5
3. De Zandkorrel Hechtel 3 3 4 4 1 0 3 4 3 2 24
4. De Zevensprong Leuven 3 4 3,5 1,5 2 2 4 1 1 2 21
5. De Zevensprong Oostham 2 4 3 2 3 1 3 2 1 21
6. St.-Barbara Gent 4 1 4 2 3 2 2 3 2 2 21
7. St.-Barbara Gent 8 4 3,5 2,5 0 4 3 1 1 2 21
8. Brugge Centrum 5 0 4 3 2 2 1 3 3,5 2 20,5
9. St.-Michiels 2 4 2,5 0 2,5 3 2 1 2,5 3 20,5
10. De Bijenkorf Sleidinge 2 4 0,5 2,5 0,5 4 1 3 1,5 3 20
11. St.-Barbara Gent 5 4 3 0 4 1 1 3 2 2 20
12. St.-Pieters Turnhout 4 - M 4 1 2 3,5 2 3 1 3,5 0 20
13. Heilig Hart Beveren 2 0 4 0,5 1,5 3 1 2,5 3,5 3,5 19,5
14. St.-Barbara Gent 7 4 1,5 1 3 0 3 2 3 2 19,5
15. St.-Michiels 3 3 4 1,5 2 2 0 1 2 4 19,5
16. Klim Op Wuustwezel 3 4 1 1,5 2 1 3 2,5 1 3 19
17. St.-Pieters Turnhout 6 2 4 1 1 3 3 0 3 2 19
18. Brugge Centrum 6 - M 3 1 3,5 0 2 1 3,5 3,5 1 18,5
19. De Krinkel Zwijndrecht 2 3,5 0,5 1 2,5 1 3 2 2 3 18,5
20. Albertstraat Beerse 2 4 3 3 2 0 3 1 0,5 1 17,5
21. De Pinte 2 - M 0 1,5 3,5 4 2 1 2 0,5 3 17,5
22. De Pinte 4 0 4 2,5 1 2 1 3 3 1 17,5
23. Brugge Centrum 4 3 0 2,5 0 3 1 3 0,5 4 17
24. De Pinte 5 0,5 1,5 2 2 1 3 1 4 2 17
25. De Zandkorrel Hechtel 4 - M 2 0 2 2,5 1,5 2 1,5 2 3,5 17
26. St.-Barbara Gent 6 3 0 2,5 1,5 2,5 3 1,5 1 2 17
27. De KATtensprong Tervuren 2 - M 0 2,5 2,5 2 1,5 1,5 1,5 2 3 16,5
28. De KATtensprong Tervuren 3 1 2 1,5 2,5 3 3 2 0,5 1 16,5
29. Sport Heusden 3 1 0 4 2 0 2,5 4 2,5 0,5 16,5
30. d'Oefenschool Blankenberge 1 1 2 1,5 1,5 2 2 2,5 1 2,5 16
31. De Pinte 6 1 2,5 1,5 2 2,5 1 3 1,5 0 15
32. St.-Pieters Turnhout 7 2 0 3 2 1 2,5 1 2,5 1 15
33. Etterbeek 3 1 0 0,5 2 4 1,5 2 2,5 1 14,5
34. Klimop Oostkamp 3 0 0 4 1,5 2,5 1 2 2 1,5 14,5
35. Don Bosco Baarle 2 0 2,5 1,5 2 2 3 1 1,5 0,5 14
36. Klimop Oostkamp 4 - M 0 1,5 1 2 1 4 0,5 2 1,5 13,5
37. Perspectief Antwerpen 4 0 0 0 4 1,5 1 1 1,5 2,5 11,5
38. BYE B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Schaaktraining