Vlaams schoolschaakkampioenschap 2013

A-groep

Verslag

joy-cattoor2Op 9 maart trokken we met 17 spelers (drie waren om één of andere reden niet komen opdagen wat wel te betreuren viel) naar Brugge om deel te nemen aan het Vlaams schoolschaakkampioenschap 2013. Drie ploegen traden aan in de A-groep (5de & 6de leerjaar), twee ploegen in de B-reeks (3de & 4de leerjaar) en in de C-reeks was er geen ploeg van Blankenberge. Het is zo dat eens er een speler bv in het 6de leerjaar zit en de drie anderen in het tweede leerjaar dan moet die ploeg toch spelen in de A-reeks. In 3 blankenbergse ploegen in de A-reeks waren: d'Oefenschool 1 & 2 en Sint-Jozef 1. We hadden geen hoge verwachtingen voor de ploegen daar de meesten onervaren schoolschakers zijn. Deze van d'Oefenschool hebben zelfs geen schaaklessen gevolgd, uitgenomen Joy die toch al enige ervaring heeft. Waar zij de kennis van het schaken hebben opgedaan, weet ik niet, maar zij hebben de over het algemeen goed gedaan. Op individueel vlak hebben enkelen mij toch aangenaam verrast. De ploeg van Sint-Jozef 1 behaalde de 30ste plaats op 64 ploegen, d'Oefenschool 2 de 52ste en d'Oefenschool 1 de 61ste plaatsAmparo Walter. Ploegen 1 & 2 van d'Oefenschool speelden maar met 3 spelers omdat Moyaert Jeffrey en Jimmy Bostyn niet waren komen opdagen.

Individueel was Joy Cattoor (zie foto linksboven) de beste met 8 op 9 en was de tweede beste van alle spelers op het eerste bord. Dion 5/9 en Hristo 4/9. Toch wel een knappe prestatie van Hristo die hier toch zijn debuut deed in een schaaktornooi en tevens op het eerste bord moest aantreden. Amparo Walter 7/9 en Dren Senay 5/9 hebben er ook een knap tornooi opzitten. Amparo (zie foto rechtsonder) was de 10de van alle spelers op bord 4. Thibeau Bolsens heeft ook aangenaam verrast 3,5/9. De uitslagen van iederen kan je in de volgende tabs bekijken. De Blankenbergse spelers staan in het rood.

Uitslag Bord 1

Nr. Spelers 1ste bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Katranova Alicia (St.-Michiel Leopoldsburg) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9,0
2. Cattoor Joy (d'Oefenschool Blankenberge 2) 0 1 1 1 1 1 1 1 1 8,0
3. Decruyenaere Robbert (Voskenslaan Gent 2) 1 1 1 1 1 1 1 0 1 8,0
4. Pirard Natan (De Kraal Herent 1) 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8,0
5. Van der Stichelen Martijn (St.-Vincentius Zwijnaarde 1) 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8,0
6. Casier Morgan (Stene 3) 1 0 1 1 1 1 1 1 0 7,0
7. Debunne Tibe (St.-Barbara Gent 2) 1 1 1 0 0 1 1 1 1 7,0
8. Ducheyne Esmee (Brugge Centrum 1) 1 1 1 0 1 1 0 1 1 7,0
9. Muzzi Daniele (Via Louiza Antwerpen 1) 1 1 1 1 0 0 1 1 1 7,0
10. Phlips Daan (St.-Barbara Gent 1) 1 1 0 1 1 1 1 1 0 7,0
11. Rits Beere (De Kraal Herent 2) 0 1 1 1 1 0 1 1 1 7,0
12. Tanghe Joran (OLVO Mariakerke) 1 0 1 1 1 1 0 1 1 7,0
13. Van Minsel Thomas (De Schatkist Westmeerbeer) 1 1 1 1 1 0 1 0 1 7,0
14. Wynant Tor (Montessori Klimop Gent) 1 0 1 0,5 1 0,5 1 1 1 7,0
15. De Laere Fien (Immaculata Brugge 5) 1 1 0,5 1 1 0 1 0 1 6,5
16. De Pauw Matthias (Lochristi) 1 1 1 0,5 1 0 1 0 1 6,5
17. Beukema Constantijn (Ter Linde Schoten 1) 1 1 0 0 1 1 1 1 0 6,0
18. Cardon Amaro (Assebroek 2) 0 1 0 1 1 0 1 1 1 6,0
19. Huberland Klaas (Albertstraat Beerse 1) 1 1 1 0 1 1 0 0 1 6,0
20. Daelemans Niels (Assebroek 3) 1 0 1 0,5 1 1 0 1 0 5,5
21. Denoyel Tibo (SASK St.-Kruis 2) 0 0,5 1 1 1 0 1 1 0 5,5
22. Goossens Paul (De Pinte 1) 0 1 1 0 0 1 1 1 0,5 5,5
23. Arthur Vanderborght (De Kraal Herent 3) 0 0 0 1 0 1 1 1 1 5,0
24. Delporte Dion (St.-Jozef Blankenberge 1) 0 0 0 0 1 1 1 1 1 5,0
25. Keuleers Viktor (Boortmeerbeek 2) 0 1 1 0 1 1 0 1 0 5,0
26. Masschelein Lode (Boortmeerbeek 1) 1 1 0 0 0 1 0 1 1 5,0
27. Van der Veken Pieter (De Krinkel Zwijndrecht 1) 0 1 0 1 0 1 1 0 1 5,0
28. Verstraeten Linde (De Zevensprong Leuven 2) 1 1 0 0 0 1 1 0 1 5,0
29. Demuynck Louis (St.-Lievenspoort Gent) 0 1 1 0 1 0 0 1 0,5 4,5
30. Elen Sebastiaan (De Zevensprong Leuven 3) 1 0 0,5 1 1 0 0 0 1 4,5
31. Guyzelov Itse (Brugge Centrum 3) 0 0,5 1 1 1 0 1 0 0 4,5
32. Libbrecht Hannelore (De Bosbes Hertsberge 2) 0 0,5 1 1 0 1 1 0 0 4,5
33. Van Hoof Vincent (Stene 1) 1 1 0 0,5 1 0 0 1 0 4,5
34. Amelie Dezutter (De Beerring Beringen 2) 1 0 1 0 0 0 0 1 1 4,0
35. Bjorn Van Poppel (De Zandkorrel Hechtel 5) 0 0 1 1 0 1 0 0 1 4,0
36. Claeys Louis (Immaculata Brugge 4) 0 0 1 0 0 1 1 0 1 4,0
37. Delihristov Hristo Radoslavov (d'Oefenschool Blankenberge 1) 0 0 1 1 0 0 0 1 1 4,0
38. Eeckhoudt Emile (De Pinte 2) 1 1 0 0 0 0 0 1 1 4,0
39. Peeters Moene (De Zevensprong Leuven 4) 1 0 0 0 1 0 1 0 1 4,0
40. Van Audenrode Arthur (KA Etterbeek) 1 0 1 0 0 0 1 0 1 4,0
41. De Smet Gunnar (Albertstraat Beerse 2) 1 0 1 0 0 1 0 0 0,5 3,5
42. Nayci Robin (Via Louiza Antwerpen 4) 0 0 0 1 1 0 1 0,5 0 3,5
43. Snauwaert Armand (Klimop Oostkamp 6) 0 1 1 0,5 0 0 1 0 0 3,5
44. Boucquez Siemen (SASK St.-Kruis 1) 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3,0
45. Cafmeyer Jules (Klimop Oostkamp 5) 0 1 0 0 0 1 0 1 0 3,0
46. Delbol Neo (Stene 2) 1 1 0 0 0 1 0 0 0 3,0
47. D'Hondt Simon (Het Ooievaarsnest Assenede) 1 0 1 0 1 0 0 0 0 3,0
48. Janssens Liam (Reynaerdijn Kemzeke 1) 0 0 0 1 0 0 1 1 0 3,0
49. Slabbinck Mathijs (Assebroek 1) 1 0 1 0 0 1 0 0 0 3,0
50. Vandorpe Jef (St.-Lutgardis Schelle 1) 0 1 0 1 0 1 0 0 0 3,0
51. Vermote Miguel (St.-Pieters Turnhout 1) 1 1 0 0,5 0 0,5 0 0 0 3,0
52. Dobbelaer Xander (Reynaerdijn Kemzeke 2) 0 0 0 1 0 0 1 0,5 0 2,5
53. Eliat Joachim (Aspelare) 0 0,5 0 0 0 1 0 0 1 2,5
54. Casier Dylan (Brugge Centrum 2) 1 0 0 1 0 0 0 0 0 2,0
55. Faniel Axel (St.-Lutgardis Schelle 2) 0 1 0 0 1 0 0 0 0 2,0
56. Laverge Seppe (De Baai Kortrijk 1) 0 0 0 0 0 0 1 1 0 2,0
57. Mouton Jordy (De Bosbes Hertsberge 1) 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2,0
58. Van De Keere Gaetan (De Kaproenen Brugge) 0 0 1 0 1 0 0 0 0 2,0
59. Van Iseghem Lukas (De Baai Kortrijk 2) 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2,0
60. Van Eldik Inge (St.-Vincentius Zwijnaarde 2) 0 0 0 0 1 0 0 0 0,5 1,5
61. Agblemegah Kris (St.-Pieters Turnhout 2) 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1,0
62. Candemir Gizem (Via Louiza Antwerpen 2) 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1,0
63. FF Ter Linde Schoten 2 (Ter Linde Schoten 2) 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1,0
64. BYE B1 (BYE .) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0

Uitslag Bord 2

Nr. Spelers 2de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Gombosuren Kristina (OLVO Mariakerke) 1 0,5 1 1 1 1 1 1 1 8,5
2. Katranov Lev (St.-Michiel Leopoldsburg) 1 1 1 1 1 1 1 1 0 8,0
3. Brosens Arthur (St.-Pieters Turnhout 2) 1 1 1 1 0,5 1 1 1 0 7,5
4. Cosyns Simon (Montessori Klimop Gent) 1 1 1 0 1 1 1 1 0 7,0
5. Hofkens Stijn (St.-Pieters Turnhout 1) 1 1 1 1 0 0 1 1 1 7,0
6. Michiel Moors (De Kraal Herent 3) 1 1 1 0 1 1 1 0 1 7,0
7. Piter Jennifer (Via Louiza Antwerpen 2) 1 0 1 1 1 1 1 0 1 7,0
8. Robbe Van Overloop (Assebroek 1) 1 0 1 0 1 1 1 1 1 7,0
9. Van Laer Benjamin (St.-Lutgardis Schelle 1) 0,5 0,5 1 1 0 1 1 1 1 7,0
10. Ramlot Bert (Lochristi) 1 1 1 1 0,5 0 1 0 1 6,5
11. Vijgen Nele (Ter Linde Schoten 2) 1 1 1 0 0 1 0,5 1 1 6,5
12. Denys Jasper (SASK St.-Kruis 1) 0 1 0,5 1 1 1 0,5 1 0 6,0
13. Dewitte Ian (Klimop Oostkamp 5) 0 1 1 1 1 1 0 1 0 6,0
14. Dworak Patrick (Ter Linde Schoten 1) 1 1 0 0 1 1 0 1 1 6,0
15. Speelman Arthur (KA Etterbeek) 1 0 1 0 1 1 1 0 1 6,0
16. Thijs Arvid (De Kraal Herent 1) 0 1 1 1 1 0 1 0 1 6,0
17. Traest Alexander (St.-Vincentius Zwijnaarde 1) 1 1 0 0 1 1 0 1 1 6,0
18. Xulu Benjamin (St.-Lutgardis Schelle 2) 1 1 1 0 1 0 1 1 0 6,0
19. Fierens Kaat (De Zevensprong Leuven 2) 1 0 0 1 0 1 1 0,5 1 5,5
20. Rizzo Matteo (De Zevensprong Leuven 4) 1 0 0 1 1 0 0,5 1 1 5,5
21. Schiettecatte Tim (De Bosbes Hertsberge 1) 0 1 1 1 1 0 0,5 0 1 5,5
22. Van Elsacker Noa (Albertstraat Beerse 1) 1 0,5 0 1 1 1 0 0 1 5,5
23. Van Hoey Jan (Reynaerdijn Kemzeke 1) 1 0,5 1 1 0 0 1 1 0 5,5
24. Vandeputte Louigi (Boortmeerbeek 1) 0,5 1 1 0 0 1 0 1 1 5,5
25. Aernouts Ward (De Schatkist Westmeerbeer) 1 0 1 1 0 1 1 0 0 5,0
26. Balder Libbrecht (Brugge Centrum 2) 1 0 0 1 1 1 0 0 1 5,0
27. Jouck Jonas (De Kaproenen Brugge) 0 0 1 1 0 1 0,5 0,5 1 5,0
28. Quartier Luca (Stene 2) 1 1 0 0 1 0 1 1 0 5,0
29. Savvides Niels (De Baai Kortrijk 1) 0 1 1 1 0 0,5 1 0,5 0 5,0
30. Sleypen Maxim (St.-Barbara Gent 2) 1 1 1 0 0 1 0 1 0 5,0
31. Van Kerschaver Charlotte (St.-Barbara Gent 1) 1 1 0 0 1 1 0 0 1 5,0
32. Vanheeswijck Daan (Albertstraat Beerse 2) 1 0 0 1 0 1 1 0 1 5,0
33. Fontaine Xander (Immaculata Brugge 5) 0 0 1 1 1 0 0,5 0 1 4,5
34. Leynen Dorothée (Via Louiza Antwerpen 1) 1 0 1 1 0,5 0 0 1 0 4,5
35. Nemsadze Paul (Brugge Centrum 3) 0 1 0,5 0 1 0 1 0 1 4,5
36. Scheffers Dani (Het Ooievaarsnest Assenede) 1 0 1 1 0,5 0 1 0 0 4,5
37. Benjamin Damen (De Zandkorrel Hechtel 5) 1 1 0 1 0 0 0 1 0 4,0
38. El Arini Hamza (De Baai Kortrijk 2) 1 0 0 0 1 1 1 0 0 4,0
39. Meunier Nolan (Boortmeerbeek 2) 0 0 0 1 1 1 0 1 0 4,0
40. Mus Dieter (Assebroek 2) 0 1 0 0 0 1 1 0 1 4,0
41. Schelfhout Jordy (Aspelare) 0 1 0 1 0 1 0 0 1 4,0
42. Van der Stichelen Lisa (St.-Vincentius Zwijnaarde 2) 0 0 1 0 1 0 0 1 1 4,0
43. Van Nuffel Milan (Stene 1) 1 1 0 0 1 0 0 1 0 4,0
44. Bonte Martijn (Immaculata Brugge 4) 1 0 0 0 1 0 0,5 1 0 3,5
45. Denys Jan-Willem (De Zevensprong Leuven 3) 0 0,5 0 1 0 0 0 1 1 3,5
46. Swillen Gijs (De Kraal Herent 2) 0 0,5 1 1 0 0 1 0 0 3,5
47. Bernaers Pieter (De Krinkel Zwijndrecht 1) 0 0 0 0 1 1 0 0 1 3,0
48. Boulnois Nemo (Klimop Oostkamp 6) 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3,0
49. De Clercq Tjörven (Assebroek 3) 0 0 0 0 1 1 0 0,5 0,5 3,0
50. De Klerck Massimiliano (d'Oefenschool Blankenberge 1) 0 0 1 0 0 0 1 0 1 3,0
51. Scieur Guillaume (St.-Jozef Blankenberge 1) 0 0,5 0 0 0 0,5 0 1 1 3,0
52. Van Campenhout Arne (Reynaerdijn Kemzeke 2) 0 1 1 0 0 0 1 0 0 3,0
53. Vanhooren León (SASK St.-Kruis 2) 0 0 0 1 1 0 1 0 0 3,0
54. Selimi Rinesa (Brugge Centrum 1) 1 0 0 0 0 0 0,5 0 1 2,5
55. Dedoelder Britt (Stene 3) 0 1 0 0 0 0 1 0 0 2,0
56. Diouf Charles (Via Louiza Antwerpen 4) 0 0 1 0 0 0 0 1 0 2,0
57. Feys Annelien (De Pinte 1) 0 1 0 1 0 0 0 0 0 2,0
58. Govaert Ward (d'Oefenschool Blankenberge 2) 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2,0
59. Rosseel Heleen (De Bosbes Hertsberge 2) 0 0 0 1 0 0 0 1 0 2,0
60. Vanderkerken Matthias (De Beerring Beringen 2) 0 0 1 0 0 1 0 0 0 2,0
61. Robichez Quinten (Voskenslaan Gent 2) 0 0,5 0 0 0 0 0 0 0,5 1,0
62. Tant Femke (St.-Lievenspoort Gent) 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1,0
63. Heymans Jorrit (De Pinte 2) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
64. BYE B2 (BYE .) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0

Uitslag Bord 3

Nr. Spelers 3de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Speelman Alex (KA Etterbeek) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9,0
2. Dautovic Erdin (Brugge Centrum 2) 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8,0
3. Ooms Kylion (Reynaerdijn Kemzeke 1) 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8,0
4. Pater Tayru (Het Ooievaarsnest Assenede) 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8,0
5. Wouters Yannick (St.-Pieters Turnhout 1) 1 1 1 0,5 1 1 0,5 1 1 8,0
6. Van Gijsegem Jarno (De Zandkorrel Hechtel 5) 0 1 0,5 1 1 1 1 1 1 7,5
7. Baksteen Anke (Ter Linde Schoten 2) 1 0 0,5 1 1 1 0,5 1 1 7,0
8. Putman Henri (St.-Barbara Gent 1) 1 1 1 1 1 0 1 0 1 7,0
9. Alleman Dante (Klimop Oostkamp 6) 0 1 1 1 0,5 1 1 1 0 6,5
10. Guyatev Islambek (Stene 1) 1 1 1 0,5 1 1 0 1 0 6,5
11. Vanderplaetse Leander (Immaculata Brugge 4) 0 1 1 1 1 1 0,5 0 1 6,5
12. Bleyen Louis (St.-Barbara Gent 2) 1 1 1 1 0 0 1 1 0 6,0
13. Callewier Bent (Montessori Klimop Gent) 1 1 1 0 1 0 1 0 1 6,0
14. De Clercq Julie (De Pinte 1) 1 1 1 0 0 1 1 1 0 6,0
15. Elsen Ruben (St.-Lutgardis Schelle 1) 1 1 1 0 0 1 1 1 0 6,0
16. Creveau Giani (De Kaproenen Brugge) 1 0,5 1 1 1 0 0 1 0 5,5
17. Vandenbrande Marthe (De Zevensprong Leuven 3) 0,5 0 1 1 1 0 1 0 1 5,5
18. Birlogeanu Francesca (De Beerring Beringen 2) 1 0 1 0 1 1 1 0 0 5,0
19. Bonne Joren (Aspelare) 0 0 1 1 1 1 0 0 1 5,0
20. Cardon Jalmar (Assebroek 3) 1 0 1 0 1 1 0 1 0 5,0
21. Clynhens Toon (Boortmeerbeek 2) 0 0 1 1 0 1 1 0 1 5,0
22. De Wachter Rune (Boortmeerbeek 1) 0 0,5 1 0,5 0 1 1 0 1 5,0
23. Demeyer Jens (De Pinte 2) 0 1 0 0 1 0 1 1 1 5,0
24. Dobbeleir Timo (De Krinkel Zwijndrecht 1) 0 1 1 0 1 1 1 0 0 5,0
25. Favril Yoanne (De Bosbes Hertsberge 2) 0 1 0 1 0 0 1 1 1 5,0
26. Rousseeuw Yannick (SASK St.-Kruis 1) 1 0 0 1 0 0 1 1 1 5,0
27. Van der Schoot Thomas (Albertstraat Beerse 2) 1 0 1 1 0 1 0 0 1 5,0
28. Van Dyck Rhoda (De Zevensprong Leuven 2) 1 0 1 1 1 1 0 0 0 5,0
29. Vlaeminck Margot (Brugge Centrum 1) 0 1 0 0 1 1 0 1 1 5,0
30. De Schutter Marthe (St.-Lutgardis Schelle 2) 0 0,5 0 0 1 0 1 1 1 4,5
31. James Verrecas (Assebroek 1) 1 1 0 0 0 1 0 0,5 1 4,5
32. Aernouts Dries (De Schatkist Westmeerbeer) 0 0 1 0 0 1 0 1 1 4,0
33. Bram Van de Vyver (Lochristi) 1 0 0 1 1 1 0 0 0 4,0
34. Claeys Amaury (De Bosbes Hertsberge 1) 0 0 1 0 0 1 1 1 0 4,0
35. De Pauw Trystan (Reynaerdijn Kemzeke 2) 0 1 0 1 0 1 0 0,5 0,5 4,0
36. Douioui Simohammed (Via Louiza Antwerpen 4) 1 0 1 0 1 0 0,5 0,5 0 4,0
37. Gombosuren Kristof (OLVO Mariakerke) 1 0 0 1 0 0 1 0 1 4,0
38. Mannaert Bert (Albertstraat Beerse 1) 1 1 0 0 1 0 0 1 0 4,0
39. Rosseel Lennert (St.-Michiel Leopoldsburg) 1 1 0 0 0 0 1 1 0 4,0
40. Sinnaeve Arthur (Voskenslaan Gent 2) 1 0 0 1 0 0 1 0 1 4,0
41. Smets Toon (Via Louiza Antwerpen 1) 1 0 0 0,5 0 1 0,5 1 0 4,0
42. Vanhoutte Stef (Brugge Centrum 3) 0 0 1 0 1 1 0 0 1 4,0
43. Vijgen Rik (Ter Linde Schoten 1) 0 1 1 1 0 1 0 0 0 4,0
44. Beckaert Febe (Stene 3) 1 1 0 0 0,5 0 0 0 1 3,5
45. Bolsens Thibeau (d'Oefenschool Blankenberge 2) 0 0 1 0 1 0 0,5 1 0 3,5
46. Caals Elias (St.-Lievenspoort Gent) 0,5 1 0 0 0 1 0 0 1 3,5
47. Dedoelder Siel (Stene 2) 1 0 0 1 0,5 0 0 1 0 3,5
48. Engelen Robin (St.-Jozef Blankenberge 1) 0 0 0 0 1 1 0 0,5 1 3,5
49. Rob Wittoek (De Kraal Herent 2) 0 1 0 1 0,5 0 0 1 0 3,5
50. Vercruyce Arthur (Klimop Oostkamp 5) 0 0 0 0,5 0 0 1 1 1 3,5
51. Agblemegah Stef (St.-Pieters Turnhout 2) 1 1 1 0 0 0 0 0 0 3,0
52. Bedirhan Ezer (De Baai Kortrijk 1) 0 1 0 1 0 0 1 0 0 3,0
53. Ben Yahya Mohamed (De Baai Kortrijk 2) 0,5 0 0 0 0 1 0,5 0 1 3,0
54. Huyghebaert August (De Zevensprong Leuven 4) 1 0 0 0 1 0 1 0 0 3,0
55. Jonckheere Wynand (SASK St.-Kruis 2) 0 1 0 1 0 0 1 0 0 3,0
56. Liam Ruppol (De Kraal Herent 1) 0 0 0 1 1 0 0 0 1 3,0
57. Moens Rebecca (St.-Vincentius Zwijnaarde 2) 0 1 0 0 1 0 0 1 0 3,0
58. Hoeben Yana (Via Louiza Antwerpen 2) 0,5 0,5 0 0,5 0 0 0,5 0,5 0 2,5
59. Ilan Thijs (De Kraal Herent 3) 0 0 0 0,5 0 1 1 0 0 2,5
60. Slabbinck Nathan (Assebroek 2) 0 1 0 0,5 0 0 0 0,5 0,5 2,5
61. Moyaert Jeffrey - FF (d'Oefenschool Blankenberge 1) 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1,0
62. Naeyaert Victor (Immaculata Brugge 5) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
63. Van der Stichelen Jasper (St.-Vincentius Zwijnaarde 1) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
64. BYE B3 (BYE .) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0

Uitslag Bord 4

Nr. Spelers 4de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Katranov Milhail (St.-Michiel Leopoldsburg) 1 1 0,5 1 1 1 1 1 1 8,5
2. Van Kerschaver Felix (St.-Barbara Gent 1) 1 1 0,5 1 1 1 1 1 1 8,5
3. Decruyenaere Laura (Voskenslaan Gent 2) 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8,0
4. Claeys Ruben (De Pinte 2) 1 1 1 1 1 1 0 0,5 1 7,5
5. De Canck Emiel (St.-Vincentius Zwijnaarde 1) 1 1 1 0 1 1 1 0,5 1 7,5
6. Verheire Wesley (Brugge Centrum 2) 1 0,5 1 1 1 1 1 1 0 7,5
7. Goos Aaron (Albertstraat Beerse 1) 1 1 1 0 1 1 0 1 1 7,0
8. Meerschaert Robin (Reynaerdijn Kemzeke 2) 1 1 0 1 0 1 1 1 1 7,0
9. Vauterin Ignace (De Bosbes Hertsberge 1) 0 0,5 1 1 0,5 1 1 1 1 7,0
10. Walter Amparo (St.-Jozef Blankenberge 1) 0 1 1 1 1 1 1 1 0 7,0
11. Bolormaa Tushig (Via Louiza Antwerpen 1) 1 1 1 1 0,5 1 0 1 0 6,5
12. Borremans Hélène (De Beerring Beringen 2) 1 0,5 1 1 1 0 1 1 0 6,5
13. Crabeels Eline (Stene 3) 1 1 1 0 0,5 1 1 0 1 6,5
14. Plompen Adriano (Via Louiza Antwerpen 4) 0 0,5 1 1 1 1 1 0 1 6,5
15. Casier Kayleigh (Stene 2) 1 1 0 0 1 1 0 1 1 6,0
16. Chen Calvin (De Krinkel Zwijndrecht 1) 1 1 0,5 0,5 1 1 1 0 0 6,0
17. Cottenje Kitana (Brugge Centrum 3) 0 1 1 1 1 1 0 0 1 6,0
18. Dejaegher Ruben (Boortmeerbeek 2) 1 1 1 0,5 0 1 1 0 0,5 6,0
19. Quaegebeur Jochen (Stene 1) 1 0 1 0 1 0 1 1 1 6,0
20. Van Overbeeke Seppe (Albertstraat Beerse 2) 1 0 1 1 0 1 0 1 1 6,0
21. Desaeger Wannes (De Schatkist Westmeerbeer) 1 0 0,5 0 1 0 1 1 1 5,5
22. Hofkens Toon (St.-Pieters Turnhout 1) 1 0,5 0 1 0 1 1 0 1 5,5
23. Motmans Wout (De Zevensprong Leuven 4) 1 1 0 0 1 0 1 1 0,5 5,5
24. Vinckevleugel Wout (Ter Linde Schoten 1) 1 0,5 0 1 0 1 1 0 1 5,5
25. Guelai Tarik (De Baai Kortrijk 2) 1 0 0 0 0 1 1 1 1 5,0
26. Hermans Fien (St.-Pieters Turnhout 2) 1 1 0 1 0 1 0 1 0 5,0
27. Masschelein Anke (Boortmeerbeek 1) 1 1 1 0 0 1 0 0 1 5,0
28. Senay Dren (d'Oefenschool Blankenberge 1) 0 0 1 1 0 1 1 1 0 5,0
29. Teirlynck Tommy (Het Ooievaarsnest Assenede) 1 0 1 1 1 0 0 1 0 5,0
30. Timmerman Lani (Assebroek 2) 0 1 0,5 1 0 1 1 0,5 0 5,0
31. Van Thuyne Jan-Pieter (Immaculata Brugge 5) 0 0 1 1 0 0 1 1 1 5,0
32. Vercruyce Mauro (Klimop Oostkamp 6) 0 0,5 1 1 0,5 0 1 0 1 5,0
33. Elsen Joren (St.-Lutgardis Schelle 2) 0 1 0 1 1 0 0 1 0,5 4,5
34. Ukic Melissa (Assebroek 3) 1 0 0,5 0 1 0 1 1 0 4,5
35. Van den Bossche Lucas (Aspelare) 0 1 0 1 1 0 0 0,5 1 4,5
36. Costenoble Charlotte (Brugge Centrum 1) 0,5 1 0 0 0 0,5 0 1 1 4,0
37. Deganck Warre (Lochristi) 1 1 0 1 0,5 0 0 0 0,5 4,0
38. D'Hulster Hayo (Klimop Oostkamp 5) 0 1 0,5 0 1 0 0 0,5 1 4,0
39. Ludueña Segre Lucas (St.-Lievenspoort Gent) 0 1 0 0 1 1 0 0 1 4,0
40. Thys Jana (St.-Lutgardis Schelle 1) 0 1 0 1 0 1 0 1 0 4,0
41. Brian Borguet (Assebroek 1) 0 0 0,5 0 0 1 0,5 0,5 1 3,5
42. Claus Ulrike (St.-Vincentius Zwijnaarde 2) 0 0 1 0,5 1 0 1 0 0 3,5
43. Derycke Raf (De Baai Kortrijk 1) 0 1 0 0 0 0 1 0,5 1 3,5
44. Cool Louis (SASK St.-Kruis 2) 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3,0
45. Daels Ruben (De Kraal Herent 1) 0 1 0 0 1 0 0 1 0 3,0
46. De Viaene Wannes (De Pinte 1) 0 0,5 1 0 0 1 0,5 0 0 3,0
47. Devos Elisabeth (Ter Linde Schoten 2) 0 0 0 0 0 1 1 0 1 3,0
48. Houben Ward (De Zandkorrel Hechtel 5) 0 0 1 1 1 0 0 0 0 3,0
49. Hoxha Teuta (OLVO Mariakerke) 1 0 0 1 1 0 0 0 0 3,0
50. Khan Julia (Via Louiza Antwerpen 2) 1 0 0 1 1 0 0 0 0 3,0
51. Meerschaert Cedric (Reynaerdijn Kemzeke 1) 1 0 1 0 0 0 1 0 0 3,0
52. Nelde Tobias (St.-Barbara Gent 2) 0 1 1 0 0 0 1 0 0 3,0
53. Bostyn Jimmy - FF (d'Oefenschool Blankenberge 2) 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2,0
54. Degeyndt Gaspar (De Zevensprong Leuven 3) 0 0 0 1 0,5 0 0 0,5 0 2,0
55. Kolenberg Nathan (De Kraal Herent 2) 0 0 1 0 0 0 1 0 0 2,0
56. Lievens Arne (De Kaproenen Brugge) 0 0 0 0 0 0,5 0 0,5 1 2,0
57. Noyez Camille (De Bosbes Hertsberge 2) 0 0 0 1 0 0 0 1 0 2,0
58. Pardo Tristan (SASK St.-Kruis 1) 0,5 0 0 0,5 0 0 0 0 1 2,0
59. Vandevyver Wannes (Montessori Klimop Gent) 1 0 0 0 1 0 0 0 0 2,0
60. Podevyn Jonas (KA Etterbeek) 1 0 0 0 0 0 0 0,5 0 1,5
61. Buelens Frigg (De Zevensprong Leuven 2) 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1,0
62. FF De Kraal Herent 3 (De Kraal Herent 3) 0 0 0,5 0 0 0 0 0 0 0,5
63. Schőllner Frederik - FF (Immaculata Brugge 4) 0 0 0,5 0 0 0 0 0 0 0,5
64. BYE B4 (BYE .) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0

Eindstand ploegen

Nr. Naam schoolploeg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. St.-Michiel Leopoldsburg 4 4 2,5 3 3 3 4 4 2 29,5
2. St.-Barbara Gent 1 4 4 1,5 3 4 3 3 2 3 27,5
3. St.-Pieters Turnhout 1 4 3,5 2 3 1 2,5 2,5 2 3 23,5
4. Albertstraat Beerse 1 4 3,5 2 1 4 3 0 2 3 22,5
5. Brugge Centrum 2 4 0,5 2 4 3 3 2 2 2 22,5
6. OLVO Mariakerke 4 0,5 2 4 3 2 2 2 3 22,5
7. Montessori Klimop Gent 4 2 3 0,5 4 1,5 3 2 2 22,0
8. Via Louiza Antwerpen 1 4 2 3 3,5 1 2 1,5 4 1 22,0
9. De Schatkist Westmeerbeer 3 1 3,5 2 2 2 3 2 3 21,5
10. St.-Vincentius Zwijnaarde 1 3 3 1 1 3 3 2 2,5 3 21,5
11. Ter Linde Schoten 1 3 3,5 1 2 2 4 2 2 2 21,5
12. Lochristi 4 3 2 3,5 3 1 2 0 2,5 21,0
13. St.-Barbara Gent 2 3 4 4 1 0 2 3 3 1 21,0
14. Stene 1 4 3 2 1 4 1 1 4 1 21,0
15. Voskenslaan Gent 2 3 2,5 2 3 1 2 3 1 3,5 21,0
16. Boortmeerbeek 1 2,5 3,5 3 0,5 0 4 1 2 4 20,5
17. Het Ooievaarsnest Assenede 4 1 4 3 3,5 1 1 2 1 20,5
18. KA Etterbeek 4 1 3 1 2 2 3 1,5 3 20,5
19. Boortmeerbeek 2 1 2 3 2,5 2 4 2 2 1,5 20,0
20. De Kraal Herent 1 1 3 2 3 4 1 1 2 3 20,0
21. St.-Lutgardis Schelle 1 1,5 3,5 2 3 0 4 2 3 1 20,0
22. Albertstraat Beerse 2 4 0 3 3 0 4 1 1 3,5 19,5
23. Reynaerdijn Kemzeke 1 3 1,5 3 3 1 0 4 3 1 19,5
24. Brugge Centrum 3 0 2,5 3,5 2 4 2 2 0 3 19,0
25. De Krinkel Zwijndrecht 1 1 3 1,5 1,5 3 4 3 0 2 19,0
26. Stene 3 3 3 2 1 2 2 3 1 2 19,0
27. Brugge Centrum 1 2,5 3 1 0 2 2,5 0,5 3 4 18,5
28. De Bosbes Hertsberge 1 0 1,5 3 3 1,5 2 3,5 2 2 18,5
29. De Zandkorrel Hechtel 5 1 2 2,5 4 2 2 1 2 2 18,5
30. St.-Jozef Blankenberge 1 0 1,5 1 1 3 3,5 2 3,5 3 18,5
31. Assebroek 1 3 1 2,5 0 1 4 1,5 2 3 18,0
32. Assebroek 3 3 0 2,5 0,5 4 3 1 3,5 0,5 18,0
33. De Zevensprong Leuven 4 4 1 0 1 4 0 3,5 2 2,5 18,0
34. Klimop Oostkamp 6 0 2,5 3 3,5 2 1 3 2 1 18,0
35. Assebroek 2 0 4 0,5 2,5 1 2 3 2 2,5 17,5
36. De Beerring Beringen 2 3 0,5 4 1 2 2 2 2 1 17,5
37. Stene 2 4 3 0 1 2,5 2 1 3 1 17,5
38. Ter Linde Schoten 2 2 1 1,5 1 1 3 2 3 3 17,5
39. St.-Lutgardis Schelle 2 1 3,5 1 1 4 0 2 3 1,5 17,0
40. De Pinte 1 1 3,5 3 1 0 3 2,5 2 0,5 16,5
41. De Pinte 2 2 3 1 1 2 1 1 2,5 3 16,5
42. De Zevensprong Leuven 2 3 1 2 2 1 3 2 0,5 2 16,5
43. Klimop Oostkamp 5 0 3 1,5 1,5 2 2 1 3,5 2 16,5
44. Reynaerdijn Kemzeke 2 1 3 1 3 0 2 3 2 1,5 16,5
45. St.-Pieters Turnhout 2 3 3 2 3 0,5 2 1 2 0 16,5
46. Aspelare 0 2,5 1 3 2 3 0 0,5 4 16,0
47. De Kraal Herent 2 0 2,5 3 3 1,5 0 3 2 1 16,0
48. Immaculata Brugge 5 1 1 2,5 3 2 0 2,5 1 3 16,0
49. SASK St.-Kruis 1 1,5 1 0,5 3,5 2 1 1,5 3 2 16,0
50. Via Louiza Antwerpen 4 1 0,5 3 2 3 1 2,5 2 1 16,0
51. De Zevensprong Leuven 3 1,5 0,5 1,5 4 2,5 0 1 1,5 3 15,5
52. d'Oefenschool Blankenberge 2 0 1 2 1 3 2 1,5 4 1 15,5
53. De Kraal Herent 3 1 1 1,5 1,5 1 3 3 1 2 15,0
54. De Kaproenen Brugge 1 0,5 3 2 2 1,5 0,5 2 2 14,5
55. Immaculata Brugge 4 1 1 2,5 1 2 2 2 1 2 14,5
56. SASK St.-Kruis 2 0 1,5 1 3 3 1 4 1 0 14,5
57. De Baai Kortrijk 2 3,5 0 0 0 1 4 2,5 1 2 14,0
58. De Baai Kortrijk 1 0 3 1 2 0 0,5 4 2 1 13,5
59. De Bosbes Hertsberge 2 0 1,5 1 4 0 1 2 3 1 13,5
60. Via Louiza Antwerpen 2 2,5 0,5 1 2,5 2 2 1,5 0,5 1 13,5
61. d'Oefenschool Blankenberge 1 0 0 4 2 0 1 2 2 2 13,0
62. St.-Lievenspoort Gent 0,5 4 1 0 2 2 0 1 2,5 13,0
63. St.-Vincentius Zwijnaarde 2 0 1 2 0,5 4 0 1 2 1,5 12,0

B-groep

Verslag

wanneslaeremansIn de B-reeks waren er twee Blankenbergse ploegen zijnde Sint-Jozef 2 en Sint-Pieter. Vrijdagavond moest ik in laatste instantie nog een speler zoeken ter vervanging van Kaithan Jonckheere. Milan Van Acker is hier dan ingesprongen waarvoor mijn dank. Daar het hier om twee totaal onervaren ploegen ging, konden we ook niet veel verwachten. De ploeg van St-Pieter behaalde de 23ste plaats op 26 ploegen en Sint-Jozef de 25ste.

Individueel waren er echter ook wel verrassingen. Wannes Laeremans (zie foto linksboven) maakt duidelijk progressie want hij heeft 7,5 op 9 gehaald en heeft de 4de pplaats van alle spelers op het 3de bord gehaald. Proficiat Wannes! Milan, onze invaller, behaalde 3/9, Rune De Sutter 4/9, Niels Kamoen 4,5/9, Rune Lambrecht 1,5/9 en Jared Schoutteet 1/9.runelambrecht

Leuke anecdote was hier toch wel van Rune Lambrecht (zie foto rechtsonder). In een ronde (weet niet meer welke) roept hij naar zijn Bompa "Bompa ik ga opgeven". Nu ja, hij geeft op en ik vraag hem waarom hij opgeeft in een betere stelling. Hij zegt... "ik heb de hik!!!"

Rune lambrecht heeft 3 remise gehaald met patstellingen. Heeft in meerdere partijen goed en zelfs gewonnen gestaan, maar kan dat natuurlijk nog niet afwerken. Hij was ook de tweede jongste van alle spelers in het tornooi.

Uitslag Bord 1

Nr. Spelers 1ste bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Vanoverloop Rune (De Kattensprong Tervuren) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9,0
2. Decruyenaere Victor (Voskenslaan Gent 1) 1 0 1 1 1 1 1 1 1 8,0
3. Goigne Charles (Brugge Centrum 5) 1 1 0 1 1 1 1 0,5 1 7,5
4. Joppe Raats (Klimop Gooreind) 1 0 1 1 0 1 1 1 1 7,0
5. Soete Thibault (Kantelberg Brugge) 0 1 1 1 1 1 0,5 0,5 1 7,0
6. Van Kerschaver Alexander (St.-Barbara Gent 3) 1 1 1 0 0,5 1 1 0,5 1 7,0
7. afwezig (De Tandem St.-Kruis 2) 0 1 1 0 1 0 1 1 1 6,0
8. afwezig (De Zandkorrel Hechtel 4) 0 1 1 0 1 0 1 1 1 6,0
9. Borgelioen Elise (St.-Pieters Turnhout 5) 1 1 0 0,5 0 1 0,5 1 1 6,0
10. Maeyens Leonard (Klimop Oostkamp 3) 1 0,5 1 0 0 1 1 0,5 1 6,0
11. Van Wonterghem Tibo (De Krinkel Zwijndrecht 2) 1 1 1 1 0 1 1 0 0 6,0
12. Wauters Suzanne (Brugge Centrum 4) 1 1 0 1 1 1 0 1 0 6,0
13. De Paepe Daymon (Brugge Centrum 6) 0 1 1 0 0,5 0 0,5 1 1 5,0
14. Nimmegeers Ward (Immaculata Brugge 1) 0 1 1 0 1 0 1 1 0 5,0
15. De Vriendt Warre (St.-Vincentius Zwijnaarde 3) 0,5 0 1 0 0 1 1 0 1 4,5
16. Lakmon Tenzin (Via Louiza Antwerpen 3) 0 0 0 1 1 0 0 0,5 1 3,5
17. van Loon Gwen (St.-Pieters Turnhout 4) 1 0 0 0 1 0 0 1 0 3,0
18. Houben Wim (De Zandkorrel Hechtel 3) 0 0 0 1 0 1 0 0,5 0 2,5
19. Imeri Flamur (St.-Jozef Blankenberge 2) 0,5 1 0 0 1 0 0 0 0 2,5
20. Liesenborghs Rani (De Beerring Beringen 1) 0 0,5 0 1 1 0 0 0 0 2,5
21. Wilmotte Thibault (St.-Pieters Turnhout 3)   0,5 1 0 0 0 1 0 0 2,5
22. Louagie Wout (Immaculata Brugge 2) 0 0 1 0 0 0 0 1 0 2,0
23. Steyaert Lander (De Zevensprong Leuven 1) 0,5 0 0 0,5 0 0 0 0 1 2,0
24. Evens Delphine (Immaculata Brugge 3) 0,5 0 0 1 0 0 0 0 0 1,5
25. Mauro Deceuninck (Klimop Oostkamp 4) 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1,0
26. Schoutteet Jared (St.-Pieter Blankenberge) 0 0,5 0 0 0 0 0,5 0 0 1,0

Uitslag Bord 2

Nr. Spelers 2de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Kaufmann Nathan (De Kattensprong Tervuren) 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8,0
2. Le Bacq Demi (Brugge Centrum 5) 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8,0
3. Geris Robbe (De Zandkorrel Hechtel 3) 1 0 1 1 1 1 1 1 0 7,0
4. afwezig (De Tandem St.-Kruis 2) 0 1 1 0 1 0 1 1 1 6,0
5. afwezig (De Zandkorrel Hechtel 4) 0 1 1 0 1 0 1 1 1 6,0
6. afwezig (St.-Pieter Blankenberge) 0 1 1 0 1 0 1 1 1 6,0
7. afwezig (St.-Pieters Turnhout 3) 0 1 1 0 1 0 1 1 1 6,0
8. Crois Matthijs (Immaculata Brugge 2) 0 0 1 1 0 1 1 1 0,5 5,5
9. Gadzhiev Daniel (Via Louiza Antwerpen 3) 1 0 1 1 0 1 1 0 0,5 5,5
10. Goeminne Aline (Immaculata Brugge 1) 0 0 1 1 1 0,5 1 1 0 5,5
11. Huysmans Michiel (De Zevensprong Leuven 1) 1 0,5 0 1 1 0 1 0 1 5,5
12. Van Wonterghem Milan (De Krinkel Zwijndrecht 2) 0 1 0,5 1 0 1 1 0 1 5,5
13. Aamari Anis (Brugge Centrum 6) 1 1 0 1 0 0 1 1 0 5,0
14. Baumers Noor (St.-Pieters Turnhout 5) 1 0 1 0 0 1 0 1 1 5,0
15. Guyzelova Marina (Brugge Centrum 4) 0,5 1 0,5 1 0 0,5 0 1 0,5 5,0
16. De Smet Ciaran (St.-Barbara Gent 3) 1 0,5 1 0 1 0 1 0 0 4,5
17. Hoornaert Mauro (Klimop Oostkamp 3) 1 0 0 0,5 0 0 1 1 1 4,5
18. Lamote Stan (Kantelberg Brugge) 0,5 0 0,5 0 1 0,5 1 0 1 4,5
19. Meijrink Tristan (Voskenslaan Gent 1) 1 0 0,5 0 1 0,5 0 1 0,5 4,5
20. Bamelis Simon (Klimop Oostkamp 4) 0 1 0,5 0 1 0,5 0 0 1 4,0
21. Roymans Elien (St.-Pieters Turnhout 4) 0 1 0 0 1 1 0 1 0 4,0
22. Milan Vanacker (St.-Jozef Blankenberge 2) 0 1 0,5 0 1 0,5 0 0 0 3,0
23. Huyge Luca (St.-Vincentius Zwijnaarde 3) 1 0 0,5 0 0 1 0 0 0 2,5
24. Neys Jule (De Beerring Beringen 1) 0 1 0,5 0 0 0 0 0 1 2,5
25. Ruyck Wiebe (Klimop Gooreind) 0 1 0 0,5 0 0 0 0 0 1,5
26. Meuleman Lieze (Immaculata Brugge 3) 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1,0

Uitslag Bord 3

Nr. Spelers 3de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Van Langenhoven Leo (Klimop Gooreind) 1 0,5 1 1 1 0,5 1 1 1 8,0
2. Van Rossum Daan (De Kattensprong Tervuren) 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8,0
3. Derycke Egon (St.-Barbara Gent 3) 1 0,5 1 0 1 1 1 1 1 7,5
4. Laeremans Wannes (St.-Jozef Blankenberge 2) 0 1 1 1 0,5 1 1 1 1 7,5
5. Alleman Mauro (Klimop Oostkamp 3) 1 0,5 1 0 0,5 1 1 1 1 7,0
6. Dewitte Rune (Klimop Oostkamp 4) 0 1 1 1 1 1 0,5 1 0,5 7,0
7. Vandermoere Pieter (Brugge Centrum 5) 1 1 0 1 1 1 1 0 1 7,0
8. afwezig (De Tandem St.-Kruis 2) 0 1 1 0 1 0 1 1 1 6,0
9. afwezig (De Zandkorrel Hechtel 4) 0 1 1 0 1 0 1 1 1 6,0
10. Pouls Jonathan (De Zevensprong Leuven 1) 1 0,5 1 1 1 0 0 0,5 1 6,0
11. Reynders Eline (De Beerring Beringen 1) 0 1 1 1 0 1 0 1 1 6,0
12. Pintelon Louis (Immaculata Brugge 2) 0,5 1 1 0 0 0 1 1 0,5 5,0
13. Van der Veken Thomas (De Krinkel Zwijndrecht 2) 0,5 1 1 1 0 0,5 1 0 0 5,0
14. De Sutter Rune (St.-Pieter Blankenberge) 0 0 1 1 0,5 1 0,5 0 0 4,0
15. Deceuninck Kaat (Brugge Centrum 4) 1 0 0 0 0 1 0 1 1 4,0
16. Ben Azza Chahid (Via Louiza Antwerpen 3) 0,5 1 0 1 0 0 0 0,5 0,5 3,5
17. Isha Vermijl (De Zandkorrel Hechtel 3) 0 0 1 0 1 0 1 0,5 0 3,5
18. Roymans Liese (St.-Pieters Turnhout 5) 0,5 0,5 0 0 0,5 1 1 0 0 3,5
19. Seppe Lasseel (St.-Vincentius Zwijnaarde 3) 1 0 0 0 1 0 0 1 0 3,0
20. Van Reusel Mara (St.-Pieters Turnhout 4) 1 0,5 0 0 0,5 0,5 0 0,5 0 3,0
21. Hendrickx Edouard (Immaculata Brugge 1) 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2,0
22. Jahish Roman (St.-Pieters Turnhout 3)   0,5 0 0 1 0 0,5 0 0 2,0
23. Mariano Jenny (Voskenslaan Gent 1) 1 0 0 0,5 0,5 0 0 0 0 2,0
24. Neirynck Yme (Brugge Centrum 6) 0 0 0 0,5 0 0,5 0 0 0,5 1,5
25. Bouckaert Jasper (Kantelberg Brugge) 0 0,5 0 0 0 0 0,5 0 0 1,0
26. Minnebo Luna (Immaculata Brugge 3) 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1,0

Uitslag Bord 4

Nr. Spelers 4de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Monden Ybe (St.-Pieters Turnhout 4) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9,0
2. Peeraer Vincent (De Beerring Beringen 1) 0,5 1 1 1 0 1 1 1 0,5 7,0
3. Pista Erik (Via Louiza Antwerpen 3) 1 1 0,5 1 0,5 1 0 1 1 7,0
4. Ramadani Argjent (Brugge Centrum 5) 1 1 1 1 1 1 1 0 0 7,0
5. Jahish Milan (St.-Pieters Turnhout 3)   1 1 0 0,5 1 1 1 1 6,5
6. Sierens Isolde (Brugge Centrum 6) 0 0,5 1 1 1 1 1 0 1 6,5
7. afwezig (De Tandem St.-Kruis 2) 0 1 1 0 1 0 1 1 1 6,0
8. afwezig (De Zandkorrel Hechtel 4) 0 1 1 0 1 0 1 1 1 6,0
9. Chobanova Dariya (De Kattensprong Tervuren) 1 1 0 1 1 0 0 0,5 1 5,5
10. Peeters Mitras (De Zevensprong Leuven 1) 1 1 0 1 1 0 0,5 0 1 5,5
11. Hosseel Jorunn (Klimop Oostkamp 4) 0 1 1 1 0 1 0 1 0 5,0
12. Ohanis Eva (St.-Vincentius Zwijnaarde 3) 1 0 1 0 1 1 0,5 0 0,5 5,0
13. Evens Emile (Immaculata Brugge 2) 0,5 0,5 1 0 1 1 0,5 0 0 4,5
14. Kamoen Niels (St.-Pieter Blankenberge) 0 0 1 1 1 0 0,5 1 0 4,5
15. De Smedt Michiel (Kantelberg Brugge) 1 0 0 1 0 0,5 0,5 1 0 4,0
16. Lips Jolien (Immaculata Brugge 3) 0 1 0 0 0 0 1 1 1 4,0
17. Ramaekers Yana (De Zandkorrel Hechtel 3) 1 1 0 1 0 0 1 0 0 4,0
18. Rommel Elke (Immaculata Brugge 1) 0 0 0 0 1 0,5 0,5 1 1 4,0
19. John-Matthew Jamin (Voskenslaan Gent 1) 1 0 0 0 1 0 0 1 0,5 3,5
20. De Bondt Faith (Brugge Centrum 4) 0 0 1 0 1 0,5 0 0 0,5 3,0
21. Oussaifi Mehdi (Klimop Gooreind) 0 1 0,5 1 0 0 0,5 0 0 3,0
22. Potters Nanou (St.-Pieters Turnhout 5) 0,5 0 1 0 0 1 0 0 0,5 3,0
23. Eggermont Emile (St.-Barbara Gent 3) 0,5 0 0 0 0 0 1 1 0 2,5
24. Lambrecht Rune (St.-Jozef Blankenberge 2) 0 0 0 0 0 0,5 0,5 0 0,5 1,5
25. Van Wonterghem Tammi (De Krinkel Zwijndrecht 2) 0 0 0 0 0 0 0 0,5 1 1,5
26. Demeyere Febe (Klimop Oostkamp 3) 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1,0

Eindstand ploegen

Nr. Naam schoolploeg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. De Kattensprong Tervuren 4 4 2 4 3 3 3 3,5 4 30,5
2. Brugge Centrum 5 4 4 2 4 4 4 3 1,5 3 29,5
3. De Tandem St.-Kruis 2 0 4 4 0 4 0 4 4 4 24,0
4. De Zandkorrel Hechtel 4 0 4 4 0 4 0 4 4 4 24,0
5. St.-Barbara Gent 3 3,5 2 3 0 2,5 2 4 2,5 2 21,5
6. St.-Pieters Turnhout 3 4 3 3 0 2,5 1 3,5 2 2 21,0
7. Klimop Gooreind 2 2,5 2,5 3,5 1 1,5 2,5 2 2 19,5
8. Via Louiza Antwerpen 3 2,5 2 1,5 4 1,5 2 1 2 3 19,5
9. De Zevensprong Leuven 1 3,5 2 1 3,5 3 0 1,5 0,5 4 19,0
10. St.-Pieters Turnhout 4 3 2,5 1 1 3,5 2,5 1 3,5 1 19,0
11. Klimop Oostkamp 3 4 1 2 0,5 0,5 2 3 2,5 3 18,5
12. Brugge Centrum 4 2,5 2 1,5 2 2 3 0 3 2 18,0
13. Brugge Centrum 6 1 2,5 2 2,5 1,5 1,5 2,5 2 2,5 18,0
14. De Beerring Beringen 1 0,5 3,5 2,5 3 1 2 1 2 2,5 18,0
15. De Krinkel Zwijndrecht 2 1,5 3 2,5 3 0 2,5 3 0,5 2 18,0
16. Voskenslaan Gent 1 4 0 1,5 1,5 3,5 1,5 1 3 2 18,0
17. St.-Pieters Turnhout 5 3 1,5 2 0,5 0,5 4 1,5 2 2,5 17,5
18. De Zandkorrel Hechtel 3 2 1 2 3 2 2 3 2 0 17,0
19. Immaculata Brugge 2 1 1,5 4 1 1 2 2,5 3 1 17,0
20. Klimop Oostkamp 4 0 3 2,5 2 3 2,5 0,5 2 1,5 17,0
21. Immaculata Brugge 1 0 1 2 2 4 1 2,5 3 1 16,5
22. Kantelberg Brugge 1,5 1,5 1,5 2 2 2 2,5 1,5 2 16,5
23. St.-Pieter Blankenberge 0 1,5 3 2 2,5 1 2,5 2 1 15,5
24. St.-Vincentius Zwijnaarde 3 3,5 0 2,5 0 2 3 1,5 1 1,5 15,0
25. St.-Jozef Blankenberge 2 0,5 3 1,5 1 2,5 2 1,5 1 1,5 14,5
26. Immaculata Brugge 3 0,5 1 0 2 0 0 1 1 2 7,5

C-groep

Uitslag bord 1

Nr. Spelers 1ste bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Gerris Lowie (De Zandkorrel Hechtel 1) 1 1 1   1 1 1 1 1 8,0
2. Van Hoeserlande Julius (Brugge Centrum 8) 1 1 1 1 1 0 1   1 7,0
3. Casier Sarah (Brugge Centrum 7)   0 1 0 1 1 1 1 1 6,0
4. Dumon Twan (Klimop Oostkamp 2) 0 1 1 0 0 1 0 0,5   3,5
5. Nimmegeers Lode (Immaculata Brugge 6) 1 0 0 1 1 0,5   0 0 3,5
6. Claeys Tomas (Immaculata Brugge 7) 0   0 1 0 0 1 1 0 3,0
7. Naert Tuur (Klimop Oostkamp 1) 0 1 0 0 0   0 0,5 1 2,5
8. Eijkenboom Sven (De Zandkorrel Hechtel 2) 0 0 0 1   0,5 0 0 0 1,5
9. Verbouw Djovy (Brugge Centrum 9) 1 0   0 0 0 0 0 0 1,0

Uitslag Bord 2

Nr. Spelers 2de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Jeurissen Brent (De Zandkorrel Hechtel 1) 1 1 1   1 1 1 1 1 8,0
2. Persyn Alexander (Immaculata Brugge 6) 1 1 1 1 1 0   1 0 6,0
3. Bertens Menno (Klimop Oostkamp 1) 1 0 0,5 1 0   0,5 1 0,5 4,5
4. Lescouhier Ruben (Immaculata Brugge 7) 0   0 0 1 1 1 1 0,5 4,5
5. Rovers Thorvald (De Zandkorrel Hechtel 2) 0 0,5 1 1   1 0,5 0 0,5 4,5
6. Lierman Maité (Brugge Centrum 7)   0 0,5 0,5 1 0 0,5 0 0,5 3,0
7. Van Coile Sam (Brugge Centrum 8) 0 0,5 0 0,5 0 0 0,5   1 2,5
8. Boulnois Nicola (Klimop Oostkamp 2) 1 1 0 0 0 0 0 0   2,0
9. Van Coile Ben (Brugge Centrum 9) 0 0   0 0 1 0 0 0 1,0

Uitslag Bord 3

Nr. Spelers 3de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Van Wijmeersch Noah (De Zandkorrel Hechtel 1) 1 0 1   1 1 1 1 1 7,0
2. Joos Matthew (De Zandkorrel Hechtel 2) 0 1 1 0,5   1 0,5 1 0 5,0
3. Lips Lukas (Immaculata Brugge 7) 1   0 1 1 1 1 0 0 5,0
4. Vermeersch Jayden (Brugge Centrum 9) 0,5 1   0,5 1 1 0 0 1 5,0
5. Vercruyce Tristan (Klimop Oostkamp 1) 0,5 1 1 0 0   1 0 1 4,5
6. Brysse Vince (Klimop Oostkamp 2) 1 0 0 1 1 0 0 1   4,0
7. Lierman Anais (Brugge Centrum 7)   1 0 0 0 0 0,5 1 1 3,5
8. Vlaeminck Seppe (Brugge Centrum 8) 0 0 1 1 0 0 0   0 2,0
9. ()                   0,0

Uitslag Bord 4

Nr. Spelers 4de bord 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. Lataj Albiona (Brugge Centrum 7)   1 0 0 1 1 0,5 0 1 4,5
2. Warrinier Sem (Klimop Oostkamp 1) 1 0,5 1 1 1   1 1 1 7,5
3. Persyn Celine (Immaculata Brugge 6) 1 0,5 1 1 1 1   1 0 6,5
4. Tack Casper (Brugge Centrum 8) 1 1 0 1 1 1 0   0,5 5,5
5. Vermijl Aiko (De Zandkorrel Hechtel 1) 1 0 1   0 0 0,5 1 1 4,5
6. Marchand Loïc (Klimop Oostkamp 2) 0 1 1 0 0 1 0,5 0   3,5
7. Meire Beau (Brugge Centrum 9) 0 0   1 0 0 1 0 0,5 2,5
8. Eijkenboom Luca-Zsofia (De Zandkorrel Hechtel 2) 0 0 0 0   0 0,5 1 0 1,5
9. ()                   0,0

Eindstand ploegen

Nr. Naam schoolploeg 1 2 3 4 5 6 7 8 9 TOT
1. De Zandkorrel Hechtel 1 4 2 4   3 3 3,5 4 4 27,5
2. Klimop Oostkamp 1 2,5 2,5 2,5 2 1   2,5 2,5 3,5 19,0
3. Brugge Centrum 7   2 1,5 0,5 3 2 2,5 2 3,5 17,0
4. Brugge Centrum 8 2 2,5 2 3,5 2 1 1,5   2,5 17,0
5. Immaculata Brugge 6 3 1,5 2 3 3 1,5   2 0 16,0
6. Klimop Oostkamp 2 2 3 2 1 1 2 0,5 1,5   13,0
7. De Zandkorrel Hechtel 2 0 1,5 2 2,5   2,5 1,5 2 0,5 12,5
8. Immaculata Brugge 7 1   0 2 2 2 3 2 0,5 12,5
9. Brugge Centrum 9 1,5 1   1,5 1 2 1 0 1,5 9,5

Schaaktraining