Blankenbergs schoolschaakkampioenschap

Verslag

DSCN4706Er waren 24 spelers ingeschreven, ondanks de concurrentie van de Voettocht en het voetbaltornooi, voor het eerste Blankenbergs schoolschaakkampioenschap. Twee spelers kwamen niet opdagen. Oorspronkelijk was het de bedoeling om in schoolploegen te spelen maar daar er niet veel voltallige ploegen waren werd er geöpteerd voor een individueel tornooi. Er waren 4 categorieën nl. een eerste en tweede leerjaar (cat. 1) een derde en vierde leerjaar (cat. 2) een vijfde en zesde leerjaar (cat. 3) en een middelbaar (cat. 4). Het tornooi ging door in de zaal Uitblinker van vbs Sint-Jozef. Algemene winnaar werd Rune Lambrecht (cat. 2) met een score van 7 op 7 en die de kleuren verdedigde van vbs Sint-Jozef vóór Kenji Bergmann (cat. 3) en Thibeau Bolsens (cat. 4). Rune Lambrecht mag zich dan ook Blankenbergs schoolschaakkampioen noemen.

In Cat. 1 was Femke Van Houtte de kampioene (zij was ook het enige meisje en haalde een score van 3 op 7.

In Cat. 2 Rune Lambrecht gevolgd door Jani Roelands (4/7) en Quiandro  Vandenabeele 3/7.

In Cat. 3 was het Kenji Bergmann (6/7) gevolgd door Rune De Sutter (5/7) en Kiano Cloetens (4,5/7).

In Cat. 4 was het voot Thibeau Bolsens (5/7) gevolgd door Tim Devogel (4/7) en Buysschaert Diaz (3/7).

Iedereen kreeg een naturaprijsje. Al bij al toch een redelijk geslaagd tornooi en dat voor herhaling vatbaar is.

Eindrangschikking

N   Naam Cat V/M Ptn P Res Kas h S B Buch  Lot
1   Lambrecht Rune 2 M 7.0 7          
2   Bergmann Kenji 3 M 6.0 7          
3   Bolsens Thibeau 4 M 5.0 7 --- 15 19.00    
4   De Sutter Rune 3 M 5.0 7 --- 15 18.50    
5   Cloetens Kiano 3 M 4.5 7          
6   Belles Mauro 3 M 4.0 7 --- 12 14.50    
7   Devogel Tim 4 M 4.0 7 --- 12 12.00    
8   Mattheeuws Jelle 3 M 4.0 7 --- 12 11.00    
9   Willem Thymen 3 M 4.0 7 --- 12 10.50    
10   Roelands Jani 2 M 4.0 7 --- 11      
11   Buysschaert Rune 3 M 3.5 7          
12   Belles Daan 3 M 3.0 7 --- 9 8.00    
13   Dufour Finn 3 M 3.0 7 --- 9 7.50 26.0  
14   Schoutteet Jared 3 M 3.0 7 --- 9 7.50 22.5  
15   Van Houtte Femke 1 V 3.0 7 --- 9 5.50    
16   Croes Matteo 3 M 3.0 7 --- 9 3.00    
17   Buysschaert Diaz 4 M 3.0 7 --- 8 7.50    
18   Vandenabeele Quiandro 2 M 3.0 7 --- 8 6.25    
19   Vandenabeele Quinten 2 M 2.0 7          
20   Nuisement Dylan 2 M 1.5 7          
21   Buysschaert Luca 3 M 1.0 7          
22   Lagrou Ibo 1 M 0.5 7          
23 A Lagast Simon 2 M 0.0 0 --- 0 12.25 24.5  813
24 A Bervoets Thomas 3 M 0.0 0 --- 0 12.25 24.5 486
                       

Uitslagen

 

  Ronde 1      
1 Nuisement Dylan - Willem Thymen 0-1
2 Vandenabeele Quinten - Devogel Tim 0-1
3 Bolsens Thibeau - Roelands Jani 1-0
4 Schoutteet Jared - Belles Mauro 0-1
5 Buysschaert Diaz - Croes Matteo 1-0
6 Bergmann Kenji - Buysschaert Luca 1-0
7 De Sutter Rune - Vandenabeele Quiandro 1-0
8 Cloetens Kiano - Belles Daan 1-0
9 Dufour Finn - Mattheeuws Jelle 1-0
10 Lambrecht Rune - Buysschaert Rune 1-0
11 Van Houtte Femke - Lagrou Ibo 1-0
         
  Ronde 2      
1 Devogel Tim - Bergmann Kenji 0-1
2 Willem Thymen - Bolsens Thibeau 0-1
3 Belles Mauro - Cloetens Kiano 1-0
4 Vandenabeele Quiandro - Buysschaert Diaz 1-0
5 Croes Matteo - De Sutter Rune 0-1
6 Lagrou Ibo - Dufour Finn 0-1
7 Mattheeuws Jelle - Van Houtte Femke 1-0
8 Buysschaert Luca - Lambrecht Rune 0-1
9 Roelands Jani - Nuisement Dylan 1-0
10 Belles Daan - Vandenabeele Quinten 1-0
11 Buysschaert Rune - Schoutteet Jared 0-1
         
  Ronde 3      
1 Bolsens Thibeau - Bergmann Kenji 0-1
2 Lambrecht Rune - Belles Mauro 1-0
3 De Sutter Rune - Mattheeuws Jelle 1-0
4 Dufour Finn - Vandenabeele Quiandro 1-0
5 Cloetens Kiano - Devogel Tim 1-0
6 Buysschaert Diaz - Willem Thymen 0-1
7 Schoutteet Jared - Belles Daan 0-1
8 Van Houtte Femke - Roelands Jani 0-1
9 Nuisement Dylan - Croes Matteo 0-1
10 Vandenabeele Quinten - Buysschaert Luca 1-0
11 Lagrou Ibo - Buysschaert Rune 0-1
         
  Ronde 4      
1 Bergmann Kenji - Dufour Finn 1-0
2 Belles Mauro - De Sutter Rune 0-1
3 Belles Daan - Lambrecht Rune 0-1
4 Willem Thymen - Cloetens Kiano 0-1
5 Vandenabeele Quiandro - Bolsens Thibeau 0-1
6 Roelands Jani - Buysschaert Diaz ス-ス
7 Devogel Tim - Schoutteet Jared 1-0
8 Buysschaert Rune - Vandenabeele Quinten 1-0
9 Croes Matteo - Van Houtte Femke 0-1
10 Mattheeuws Jelle - Nuisement Dylan 1-0
11 Buysschaert Luca - Lagrou Ibo ス-ス
         
  Ronde 5      
1 De Sutter Rune - Bergmann Kenji 0-1
2 Lambrecht Rune - Bolsens Thibeau 1-0
3 Dufour Finn - Cloetens Kiano 0-1
4 Devogel Tim - Roelands Jani 1-0
5 Van Houtte Femke - Belles Mauro 0-1
6 Willem Thymen - Belles Daan 1-0
7 Mattheeuws Jelle - Buysschaert Rune 1-0
8 Buysschaert Diaz - Vandenabeele Quinten ス-ス
9 Schoutteet Jared - Croes Matteo 1-0
10 Lagrou Ibo - Vandenabeele Quiandro 0-1
11 Nuisement Dylan - Buysschaert Luca ス-ス
         
  Ronde 6      
1 Bergmann Kenji - Lambrecht Rune 0-1
2 Cloetens Kiano - De Sutter Rune 0-1
3 Dufour Finn - Devogel Tim 0-1
4 Bolsens Thibeau - Mattheeuws Jelle 1-0
5 Belles Mauro - Willem Thymen 1-0
6 Roelands Jani - Schoutteet Jared 1-0
7 Buysschaert Rune - Buysschaert Diaz 1-0
8 Belles Daan - Van Houtte Femke 1-0
9 Vandenabeele Quinten - Vandenabeele Quiandro ス-ス
10 Buysschaert Luca - Croes Matteo 0-1
11 Nuisement Dylan - Lagrou Ibo 1-0
         
  Ronde 7      
1 Lambrecht Rune - De Sutter Rune 1-0
2 Bergmann Kenji - Belles Mauro 1-0
3 Devogel Tim - Bolsens Thibeau 0-1
4 Cloetens Kiano - Roelands Jani ス-ス
5 Mattheeuws Jelle - Belles Daan 1-0
6 Willem Thymen - Dufour Finn 1-0
7 Vandenabeele Quiandro - Buysschaert Rune ス-ス
8 Van Houtte Femke - Vandenabeele Quinten 1-0
9 Buysschaert Diaz - Nuisement Dylan 1-0
10 Schoutteet Jared - Buysschaert Luca 1-0
11 Croes Matteo - Lagrou Ibo 1-0

Schaaktraining