3de Blankenbergs Schoolschaakkampioenschap een succes!

DSCN632929 deelnemers namen deel aan deze derde editie van het Blankenbergs Schoolschaakkampioenschap die doorging in de gloednieuwe school van Sint-Pieters Sint-Jozef. Er waren 4 reeksen, 1ste en 2de leerjaar, 3de en 4de leerjaar, 5de en 6de leerjaar,en Secundair. In het lager waren er 21 deelnemers en speelden 9 ronden Zwitsers systeem. Het secundair was ùet 8 deelnemers en speelden een onderling kampioenschap (Round Robin).

De kampioenen van elke reeks:

(Cat. 1) 1ste en 2de leerjaar: Sienna Peel (Schaapstraat)

(Cat. 2) 3de en 4de leerjaar: Femke Van Houtte (d'Oefenschool)

(Cat. 3) 5de en 6de leerjaar: ThibaultMonte (De Schuit)

(Cat. 4) Middelbaar: Kenji Bergmann (Sint-Jozefscollege)

Verslag

Femke Van Houtte mag zich een gans jaar Schoolschaakkampioene van het lager onderwijs noemen. Zij werd eerste met 8/9 vóór Thibault Monte die kampioen werd in de reeks 5de en 6de leerjaar en Rune Lambrecht.

In de reeks 1ste en 2de leerjaar was het Sienna Peel die eerste werd vóór Loëna Tetaj (Zilvermeeuw) en Colin Fung (Zuidlaan)

In de reeks 3de en vierde leerjaar was het Femke Van Houtte (tevens algemeen kampioene van het lager onderwijs) vóór Myro Masyn (Zuidlaan)en en Jonas Persyn (Schaapstraat).

In het 5de en 6de leerjaar was het Thibault Monte vóór Rune Lambrecht (SJSP) en Arthur T'Jonck (H. Hart Wenduine).

In het secundair was het Kenji Bergmann vóór Ilian De Wachter (Sint-Pieterscollege en Jared Schoutteet (Maerlantschool).

De trofeeën werden overhandigd door dhr Bart Boydens (directeur SJSP) en Mevr. Katrien Van Ryssel (Schepen van Sport).

We mogen van een geslaagde organisatie spreken. De locatie van de volgende editie zal zo snel mogelijk bekend gemaakt worden. Normaal wordt dat de Zilvermeeuw. We houden u op de hoogte.

Eindrangschikking Lager

N Naam Cat V/M Ptn P Res Buch
1 Van Houtte Femke 2 V 8 9 1  
2 Monte Thibault 3 M 8 9 0  
3 Lambrecht Rune 3 M 7 9    
4 Masyn Myro 2 M 6 9 1  
5 Persyn Jonas 2 M 6 9 0  
6 T'Jonck Arthur 3 M 5 9 --- 48
7 Verhaeghe Clement 2 M 5 9 --- 45.5
8 Decancq Finn 2 M 5 9 --- 43.5
9 Peel Sienna 1 V 4.5 9 --- 45
10 Gevorgyan Arthur 2 M 4.5 9 --- 43
11 Demeulenaere Yaro 2 M 4.5 9 --- 40.5
12 Moerman Kasper 2 M 4.5 9 --- 37.5
13 Lagrou Ibo 2 M 4 9 --- 40.5
14 Balbaert Johannes 3 M 4 9 --- 40
15 Monte Arnould 2 M 4 9 --- 34
16 Adams Aaron 2 M 4 9 --- 32.5
17 Tetaj Loëna 1 V 3.5 9 0.5 33.5
18 Wille Fabian 2 M 3.5 9 0.5 32
19 Bolders Axelle 3 V 3 9    
20 Wille Simon 2 M 2.5 9 0.5 30
21 Fung Colin 1 M 2.5 9 0.5 28

Resultaten Lager

  Ronde 1      
1 Wille Fabian - Lambrecht Rune 0-1
2 Adams Aaron - Peel Sienna 0-1
3 Wille Simon - Fung Colin ½-½
4 Decancq Finn - Lagrou Ibo 1-0
5 Monte Thibault - Demeulenaere Yaro 1-0
6 Moerman Kasper - Verhaeghe Clement 0-1
7 Bolders Axelle - Gevorgyan Arthur 0-1
8 T'Jonck Arthur - Persyn Jonas 0-1
9 Balbaert Johannes - Van Houtte Femke 0-1
10 Masyn Myro - Tetaj Loëna 1-0
11 Monte Arnould - 1 bye  
         
  Ronde 2      
1 Lambrecht Rune - Masyn Myro 1-0
2 Peel Sienna - Decancq Finn ½-½
3 Gevorgyan Arthur - Monte Thibault 0-1
4 Van Houtte Femke - Monte Arnould 1-0
5 Verhaeghe Clement - T'Jonck Arthur 1-0
6 Persyn Jonas - Moerman Kasper 1-0
7 Fung Colin - Adams Aaron 0-1
8 Demeulenaere Yaro - Wille Simon 1-0
9 Tetaj Loëna - Wille Fabian ½-½
10 Lagrou Ibo - Bolders Axelle ½-½
11 Balbaert Johannes - 1 bye  
         
  Ronde 3      
1 Verhaeghe Clement - Lambrecht Rune 0-1
2 Monte Thibault - Persyn Jonas 1-0
3 Decancq Finn - Van Houtte Femke 0-1
4 Masyn Myro - Peel Sienna 1-0
5 Adams Aaron - Balbaert Johannes 0-1
6 Monte Arnould - Demeulenaere Yaro 0-1
7 Wille Fabian - Gevorgyan Arthur 0-1
8 Bolders Axelle - Fung Colin 1-0
9 Wille Simon - Lagrou Ibo 0-1
10 Moerman Kasper - Tetaj Loëna 1-0
11 T'Jonck Arthur - 1 bye  
         
  Ronde 4      
1 Van Houtte Femke - Monte Thibault 1-0
2 Lambrecht Rune - Balbaert Johannes 1-0
3 Gevorgyan Arthur - Verhaeghe Clement 1-0
4 Persyn Jonas - Masyn Myro 0-1
5 Demeulenaere Yaro - Decancq Finn ½-½
6 Peel Sienna - Bolders Axelle 1-0
7 Lagrou Ibo - Monte Arnould 1-0
8 T'Jonck Arthur - Adams Aaron 1-0
9 Fung Colin - Moerman Kasper 0-1
10 Tetaj Loëna - Wille Simon 1-0
11 Wille Fabian - 1 bye  
         
  Ronde 5      
1 Van Houtte Femke - Lambrecht Rune 0-1
2 Masyn Myro - Gevorgyan Arthur 1-0
3 Monte Thibault - Peel Sienna 1-0
4 Lagrou Ibo - Demeulenaere Yaro ½-½
5 Decancq Finn - T'Jonck Arthur 0-1
6 Balbaert Johannes - Moerman Kasper 0-1
7 Verhaeghe Clement - Persyn Jonas 0-1
8 Bolders Axelle - Wille Fabian ½-½
9 Adams Aaron - Tetaj Loëna ½-½
10 Monte Arnould - Fung Colin 1-0
11 Wille Simon - 1 bye  
         
  Ronde 6      
1 Lambrecht Rune - Monte Thibault 0-1
2 Masyn Myro - Van Houtte Femke 0-1
3 Demeulenaere Yaro - T'Jonck Arthur 0-1
4 Moerman Kasper - Lagrou Ibo 0-1
5 Gevorgyan Arthur - Persyn Jonas 0-1
6 Peel Sienna - Verhaeghe Clement 0-1
7 Balbaert Johannes - Decancq Finn 0-1
8 Wille Fabian - Monte Arnould ½-½
9 Tetaj Loëna - Bolders Axelle 1-0
10 Wille Simon - Adams Aaron 0-1
11 Fung Colin - 1 bye  
         
  Ronde 7      
1 T'Jonck Arthur - Lambrecht Rune 0-1
2 Van Houtte Femke - Lagrou Ibo 1-0
3 Monte Thibault - Masyn Myro 1-0
4 Persyn Jonas - Demeulenaere Yaro 1-0
5 Decancq Finn - Moerman Kasper 1-0
6 Verhaeghe Clement - Tetaj Loëna 1-0
7 Adams Aaron - Gevorgyan Arthur ½-½
8 Monte Arnould - Peel Sienna 0-1
9 Fung Colin - Wille Fabian ½-½
10 Wille Simon - Balbaert Johannes 0-1
11 Bolders Axelle - 1 bye  
         
  Ronde 8      
1 Persyn Jonas - Van Houtte Femke 0-1
2 Lambrecht Rune - Decancq Finn 1-0
3 Monte Thibault - Verhaeghe Clement 1-0
4 Lagrou Ibo - Masyn Myro 0-1
5 Gevorgyan Arthur - T'Jonck Arthur 0-1
6 Peel Sienna - Wille Fabian 1-0
7 Bolders Axelle - Adams Aaron 0-1
8 Demeulenaere Yaro - Balbaert Johannes 1-0
9 Tetaj Loëna - Fung Colin ½-½
10 Monte Arnould - Wille Simon ½-½
11 Moerman Kasper - 1 bye  
         
  Ronde 9      
1 Lambrecht Rune - Persyn Jonas 0-1
2 T'Jonck Arthur - Monte Thibault 0-1
3 Van Houtte Femke - Peel Sienna 1-0
4 Masyn Myro - Adams Aaron 1-0
5 Moerman Kasper - Demeulenaere Yaro ½-½
6 Verhaeghe Clement - Lagrou Ibo 1-0
7 Decancq Finn - Tetaj Loëna 1-0
8 Bolders Axelle - Monte Arnould 0-1
9 Balbaert Johannes - Fung Colin 1-0
10 Wille Fabian - Wille Simon ½-½
11 Gevorgyan Arthur - 1 bye  

Eindstand secundair

N Naam V/M Ptn P Res Buch S B
1 Bergmann Kenji M 7 7      
2 De Wachter Ilian M 4 7 1    
3 Schoutteet Jared M 4 7 0    
4 Belles Daan M 3 7 1    
5 Devogel Tim M 3 7 0    
6 Leterm Ethan M 2.5 7 0.5 25.5 8.25
7 De Sutter Rune M 2.5 7 0.5 25.5 7.25
8 Croes Matteo M 2 7      

Resultaten secundair

  Ronde 1      
1 Croes Matteo - Leterm Ethan 1-0
2 Bergmann Kenji - Devogel Tim 1-0
3 De Sutter Rune - Schoutteet Jared 0-1
4 De Wachter Ilian - Belles Daan 1-0
         
  Ronde 2      
1 Leterm Ethan - Belles Daan 1-0
2 Schoutteet Jared - De Wachter Ilian 0-1
3 Devogel Tim - De Sutter Rune 1-0
4 Croes Matteo - Bergmann Kenji 0-1
         
  Ronde 3      
1 Bergmann Kenji - Leterm Ethan 1-0
2 De Sutter Rune - Croes Matteo 1-0
3 De Wachter Ilian - Devogel Tim 1-0
4 Belles Daan - Schoutteet Jared 1-0
         
  Ronde 4      
1 Leterm Ethan - Schoutteet Jared 0-1
2 Devogel Tim - Belles Daan 0-1
3 Croes Matteo - De Wachter Ilian 0-1
4 Bergmann Kenji - De Sutter Rune 1-0
         
  Ronde 5      
1 De Sutter Rune - Leterm Ethan ½-½
2 De Wachter Ilian - Bergmann Kenji 0-1
3 Belles Daan - Croes Matteo 0-1
4 Schoutteet Jared - Devogel Tim 1-0
         
  Ronde 6      
1 Leterm Ethan - Devogel Tim 0-1
2 Croes Matteo - Schoutteet Jared 0-1
3 Bergmann Kenji - Belles Daan 1-0
4 De Sutter Rune - De Wachter Ilian 1-0
         
  Ronde 7      
1 De Wachter Ilian - Leterm Ethan 0-1
2 Belles Daan - De Sutter Rune 1-0
3 Schoutteet Jared - Bergmann Kenji 0-1
4 Devogel Tim - Croes Matteo 1-0

Reacties mogelijk gemaakt door CComment