Debutantentornooi Eeklo 2014

Met 12 enthousiastelingen trok Oswald naar het Debutantentornooi te Eeklo. Zeven schoolschakers Daan, Fernando, Jani, Mauro, Milan, Thomas en Thymen en 5 clubleden Jared, Mike, Jonah, Thibeau en Vinthan. Voor de schoolschakers Fernando, Milan, Thomas en Thymen was het hun vuurdoop.

Algemeen goede resultaten met als uitschieters Fernando, Mauro, Jared en Mike. Zij behaalden allen in de voorronden 3 punten op 4 partijen.

Voorronden

Verslag

Met 12 enthousiastelingen trok Oswald naar het Debutantentornooi te Eeklo. Zeven schoolschakers Daan, Fernando, Jani, Mauro, Milan, Thomas en Thymen en 5 clubleden Jared, Mike, Jonah, Thibeau en Vinthan. Voor de schoolschakers Fernando, Milan, Thomas en Thymen was het hun vuurdoop.

Algemeen goede resultaten met als uitschieters Fernando, Mauro, Jared en Mike. Zij behaalden allen in de voorronden 3 punten op 4 partijen.

Stap 1 A

Ronde 1 29/11/2014      
1 De Groote Mauro - Baeten Louis 0-1   
2 Esparza Thomas André - Bekaert Jonas 0-1   
3 Geirnaert Lars - Christiaens Nyssa 0-1   
4 Belles Daan - De Clercq Rune 0-1   
5 Boeren Nicolas - Meerschaert Robin 0-1   
6 Cappan Stan - Hawkins Fernando 0-1   
7 Bervoets Thomas - Xing Daniel 0-1   
8 Victor Julian - Yin Hélène Zhaili 1-0   
9 Dezittere Axel - Deugoue Nathan 0-1   
10 Goossens Jente - Cleuren Mattice 0-1   
         
Ronde 2 29/11/2014      
1 Bekaert Jonas - Christiaens Nyssa 1-0   
2 De Clercq Rune - Meerschaert Robin 0-1   
3 Hawkins Fernando - Xing Daniel 1-0   
4 Cleuren Mattice - Victor Julian 1-0   
5 Baeten Louis - Deugoue Nathan 0-1   
6 Dezittere Axel - De Groote Mauro 0-1   
7 Esparza Thomas André - Geirnaert Lars ½-½   
8 Belles Daan - Boeren Nicolas 0-1   
9 Cappan Stan - Bervoets Thomas 1-0   
10 Yin Hélène Zhaili - Goossens Jente 0-1   
         
Ronde 3 29/11/2014      
1 Meerschaert Robin - Bekaert Jonas 1-0   
2 Deugoue Nathan - Hawkins Fernando ½-½   
3 De Groote Mauro - Cleuren Mattice 0-1   
4 Xing Daniel - De Clercq Rune ½-½   
5 Boeren Nicolas - Cappan Stan 0-1   
6 Victor Julian - Baeten Louis 1-0   
7 Christiaens Nyssa - Goossens Jente 0-1   
8 Geirnaert Lars - Dezittere Axel 1-0   
9 Bervoets Thomas - Esparza Thomas André 1-0   
10 Yin Hélène Zhaili - Belles Daan 0-1   
         
Ronde 4 29/11/2014      
1 Cleuren Mattice - Meerschaert Robin 0-1   
2 Hawkins Fernando - Bekaert Jonas 0-1   
3 Deugoue Nathan - Cappan Stan 1-0   
4 Goossens Jente - Victor Julian 1-0   
5 De Clercq Rune - Geirnaert Lars 1-0   
6 Xing Daniel - Boeren Nicolas 1-0   
7 Christiaens Nyssa - De Groote Mauro 0-1   
8 Baeten Louis - Bervoets Thomas 1-0   
9 Esparza Thomas André - Belles Daan 0-1   
10 Dezittere Axel - Yin Hélène Zhaili 0-1   

Stap 1 B

Ronde 1 29/11/2014      
1 Quataert Thor - Frère David 0-1   
2 Wylleman Arjan - Willem Thymen 1-0   
3 Debucke Ruben - Geldof Alice 1-0   
4 Belles Mauro - Van Vaerenbergh Thygo 1-0   
5 Buysse Pieterjan - Bekaert Lena 1-0   
6 De Sutter Milan - Rijckaert Emile ½-½   
7 De Muynck Edwar - De Saedeleire Fabio 0-1   
8 Schockaert Dobbe - Dhoop Jonathan 0-1   
9 De Jaeger Andro - Roelands Jani ½-½   
10 Dhoop Olivier - Vanwassenhove Sverre 1-0   
         
Ronde 2 29/11/2014      
1 Frère David - Dhoop Olivier 0-1   
2 Debucke Ruben - Wylleman Arjan 1-0   
3 Dhoop Jonathan - Belles Mauro 1-0   
4 De Saedeleire Fabio - Buysse Pieterjan 1-0   
5 Roelands Jani - De Sutter Milan 1-0   
6 Rijckaert Emile - De Jaeger Andro ½-½   
7 Geldof Alice - Willem Thymen 1-0   
8 Bekaert Lena - De Muynck Edwar 0-1   
9 Van Vaerenbergh Thygo - Schockaert Dobbe 1-0   
10 Vanwassenhove Sverre - Quataert Thor 1-0   
         
Ronde 3 29/11/2014      
1 De Saedeleire Fabio - Debucke Ruben 0-1   
2 Dhoop Olivier - Dhoop Jonathan 0-1   
3 Wylleman Arjan - Roelands Jani 0-1   
4 Buysse Pieterjan - Frère David 1-0   
5 De Muynck Edwar - Geldof Alice 1-0   
6 Belles Mauro - Rijckaert Emile 1-0   
7 De Jaeger Andro - Van Vaerenbergh Thygo 1-0   
8 De Sutter Milan - Vanwassenhove Sverre 0-1   
9 Quataert Thor - Bekaert Lena 1-0   
10 Willem Thymen - Schockaert Dobbe 0-1   
         
Ronde 4 29/11/2014      
1 Dhoop Jonathan - Debucke Ruben 1-0   
2 Roelands Jani - Belles Mauro 0-1   
3 De Jaeger Andro - De Saedeleire Fabio 0-1   
4 De Muynck Edwar - Dhoop Olivier 0-1   
5 Vanwassenhove Sverre - Buysse Pieterjan 0-1   
6 Schockaert Dobbe - Frère David 1-0   
7 Rijckaert Emile - Wylleman Arjan 1-0   
8 Geldof Alice - Quataert Thor 1-0   
9 Van Vaerenbergh Thygo - De Sutter Milan ½-½   
10 Bekaert Lena - Willem Thymen 0-1   

Stap 2 A

Ronde 1 29/11/2014      
1 De Rycke Tyani - Cattoir Aleksander 1-0   
2 Van Lishout Lukas - Frère Esther 0-1   
3 De Rubbel Thomas - Vagenende Pieterjan 1-0   
4 Schoutteet Jared - De Vidts Stan 1-0   
5 Vergucht Mike - Doundoulova Laura 1-0   
6 Sierens Lennart - Boekdrukker Edgar 1-0   
7 Osaer Jarne - Geldof Emile 1-0   
8 De Vidts Bram - De Mits Ai-Lien 0-1   
9 Vanpoucke Gus - Debunne Lasse 0-1   
         
Ronde 2 29/11/2014      
1 Frère Esther - Schoutteet Jared 0-1   
2 De Rubbel Thomas - Sierens Lennart 0-1   
3 Debunne Lasse - Vergucht Mike 1-0   
4 De Mits Ai-Lien - De Rycke Tyani 0-1   
5 Cattoir Aleksander - Osaer Jarne 0-1   
6 De Vidts Stan - Van Lishout Lukas 0-1   
7 Vagenende Pieterjan - De Vidts Bram 0-1   
8 Doundoulova Laura - Boekdrukker Edgar 1-0   
9 Geldof Emile - Vanpoucke Gus 0-1   
         
Ronde 3 29/11/2014      
1 Schoutteet Jared - Debunne Lasse 1-0   
2 Sierens Lennart - Osaer Jarne 1-0   
3 De Rycke Tyani - Van Lishout Lukas 1-0   
4 De Vidts Bram - De Rubbel Thomas 1-0   
5 Vergucht Mike - De Mits Ai-Lien 1-0   
6 De Vidts Stan - Doundoulova Laura 1-0   
7 Boekdrukker Edgar - Frère Esther 0-1   
8 Vanpoucke Gus - Vagenende Pieterjan 1-0   
9 Geldof Emile - Cattoir Aleksander 0-1   
         
Ronde 4 29/11/2014      
1 De Rycke Tyani - Schoutteet Jared 1-0   
2 Debunne Lasse - Sierens Lennart 1-0   
3 Osaer Jarne - De Vidts Bram 1-0   
4 Frère Esther - Vanpoucke Gus 1-0   
5 Cattoir Aleksander - Vergucht Mike 0-1   
6 Van Lishout Lukas - De Rubbel Thomas 1-0   
7 De Mits Ai-Lien - De Vidts Stan 1-0   
8 Doundoulova Laura - Geldof Emile 0-1   
9 Vagenende Pieterjan - Boekdrukker Edgar 1-0

Stap 2 B

Ronde 1 29/11/2014      
1 Den Herder Seppe - Van Hoecke Sidney 1-0   
2 Van Vooren Ruben - Doundoulov Deny 0-1   
3 Cockheyt Joeri - Tempels Robbe 1-0   
4 Impens Emiel - Vander Haeghen Loic 0-1   
5 De Wolf Thijs - Rijckaert Loïc 1-0   
6 Lauwers Stan - Cappan Igna 0-1   
7 Murre Boaz - Jalalijam Ashkan 0-1   
8 Garré Louis - De Vidts Niels 1-0   
9 Heyneman Tibe - Meerschaert Cedric 0-1   
         
Ronde 2 29/11/2014      
1 Jalalijam Ashkan - Cockheyt Joeri 0-1   
2 Doundoulov Deny - Garré Louis 0-1   
3 Meerschaert Cedric - De Wolf Thijs 1-0   
4 Vander Haeghen Loic - Den Herder Seppe 0-1   
5 Cappan Igna - Van Vooren Ruben 0-1   
6 Van Hoecke Sidney - Lauwers Stan ½-½   
7 Tempels Robbe - Murre Boaz 0-1   
8 De Vidts Niels - Impens Emiel 1-0   
9 Rijckaert Loïc - Heyneman Tibe 1-0   
         
Ronde 3 29/11/2014      
1 Garré Louis - Den Herder Seppe ½-½   
2 Cockheyt Joeri - Meerschaert Cedric 1-0   
3 Van Vooren Ruben - Vander Haeghen Loic 0-1   
4 Cappan Igna - Rijckaert Loïc 0-1   
5 De Wolf Thijs - Jalalijam Ashkan 1-0   
6 Murre Boaz - Doundoulov Deny 1-0   
7 Lauwers Stan - De Vidts Niels 1-0   
8 Impens Emiel - Van Hoecke Sidney 1-0   
9 Heyneman Tibe - Tempels Robbe 0-1   
         
Ronde 4 29/11/2014      
1 Den Herder Seppe - Cockheyt Joeri 1-0   
2 Rijckaert Loïc - Garré Louis 0-1   
3 Meerschaert Cedric - Murre Boaz 0-1   
4 Vander Haeghen Loic - De Wolf Thijs 1-0   
5 Tempels Robbe - Lauwers Stan 1-0   
6 De Vidts Niels - Van Vooren Ruben 0-1   
7 Doundoulov Deny - Impens Emiel 0-1   
8 Jalalijam Ashkan - Cappan Igna 1-0   
9 Van Hoecke Sidney - Heyneman Tibe 1-0   

Stap 3 A

Ronde 1 29/11/2014      
1 Cappan Pjotr - Bolsens Vinthan 0-1   
2 Dhaenens Wout - Debucke Jolan 0-1   
3 De Bruecke Michael - De Baets Branko 0-1   
4 Liveyns Bjarne - 1 bye  
         
Ronde 2 29/11/2014      
1 Debucke Jolan - De Baets Branko 0-1   
2 Bolsens Vinthan - Liveyns Bjarne 1-0   
3 De Bruecke Michael - Cappan Pjotr 1-0   
4 Dhaenens Wout - 1 bye  
         
Ronde 3 29/11/2014      
1 De Baets Branko - Bolsens Vinthan 1-0   
2 Liveyns Bjarne - Debucke Jolan 1-0   
3 Dhaenens Wout - De Bruecke Michael 1-0   
4 Cappan Pjotr - 1 bye  
         
Ronde 4 29/11/2014      
1 De Baets Branko - Liveyns Bjarne 0-1   
2 Bolsens Vinthan - Dhaenens Wout 1-0   
3 Debucke Jolan - Cappan Pjotr 1-0   
4 De Bruecke Michael - 1 bye  

Stap 3 B

Ronde 1 29/11/2014      
1 Neirynck Arthur - Dupont Jonah 0-1   
2 Bolsens Thibeau - Liveyns Rune 0-1   
3 Naessens Wolf - Lesy Mathieu 1-0   
         
Ronde 2 29/11/2014      
1 Liveyns Rune - Naessens Wolf 1-0   
2 Dupont Jonah - Bolsens Thibeau 1-0   
3 Lesy Mathieu - Neirynck Arthur 0-1   
         
Ronde 3 29/11/2014      
1 Dupont Jonah - Liveyns Rune 0-1   
2 Neirynck Arthur - Naessens Wolf 0-1   
3 Bolsens Thibeau - Lesy Mathieu 1-0   
         
Ronde 4 29/11/2014      
1 Liveyns Rune - Lesy Mathieu 1-0   
2 Naessens Wolf - Dupont Jonah 1-0   
3 Bolsens Thibeau - Neirynck Arthur 0-1   

Reacties mogelijk gemaakt door CComment

Schaaktraining